Мале ҐРАН-ПРІ


Олена-Марія Джуман 

Дитяча школа мистецтв № 5, м. Львів

Естрадний вокал, старша вікова група

"Леля" музика і слова Тетяни Решетняк

старший викладач ДШМ №5 Леськів Ірина Ігорівна


Валігурський Артем

Народний художній колектив хор «Тоніка» 

Палац творчості дітей та юнацтва, м. Хмельницький

Естрадний вокал, середня вікова група

"Mary, Did you Know?" сл. Mark Lowry, муз. Buddy Greene

керівник Народного художнього колективу хору «Тоніка» Рудь Наталія Миколаївна


Сердюк Анастасія

Добротвірська музична школа, смт. Добротвір Львівська обл.

Народний вокал, старша вікова група

Лемківська пісня "Горе долом ходжу"

викладач Назаркевич Антон Степанович


НОМІНАЦІЯ ЕСТРАДНИЙ ВОКАЛ

Лауреати І премії

1.Боднар Софія,  Дитяча школа мистецтв № 5, м. Львів, середня вікова група, "Водограй",  старший викладач ДШМ №5 Леськів Ірина Ігорівна

2. Боднар Софія,  Дитяча школа мистецтв № 5, м. Львів, середня вікова група, "Rolling in the Deep" ,  старший викладач ДШМ №5 Леськів Ірина Ігорівна

3. Олена-Марія Джуман, Дитяча школа мистецтв № 5, м. Львів, старша вікова група, "This is me" з мюзиклу "Найбільший шоумен", старший викладач ДШМ №5 Леськів Ірина Ігорівна

4. Радзвіл Евеліна, Народний художній колектив хор  «Тоніка», Хмельницький палац творчості дітей та юнацтва, м. Хмельницький,  вікова група Цьомочки, "Лісова музика", керівник Народного художнього колективу хору «Тоніка» Рудь Наталія Миколаївна

5.Гриценко Андрій, Палац дитячої та юнацької творчості,м. Дрогобич, середня вікова група, "Чорна гора неорана", керівник вокального гурту "Молоді Галичани" Антоник Наталія Володимирівна

6.Шемечко Денис, Дитяча школа мистецтв, м. Жовква, середня вікова група, "Може ти, може я", викладач Рожкова Уляна Миколаївна

7.Вірстюк Анастасія, Народний художній колектив хор«Тоніка», Хмельницький палац творчості дітей та юнацтва, м. Хмельницький, старша вікова група, "Стежечка", керівник Народного художнього колективу хору «Тоніка» Рудь Наталія Миколаївна

8.Ансамбль «Фа-Соль-ки», Зразкова студія вокального мистецтва «Гал-Арт», Бродівський ЦДЮТ, м. Броди,  середня вікова група, керівник студії Приймак Раїса Валентинівна

9.Дует Курочкіна Софія і Курочкіна Соломія,Вокально-хореографічний колектив «Диво» храм Вознесіння Господнього, м. Львів, середня вікова група, керівник, викладач вокалу Годій Тетяна Андріївна

10.Слупська Вікторія, Вокально-хореографічний колектив «Диво», Храм Вознесіння Господнього, м. Львів, молодша вікова група, "Чорнокрилий птах", керівник, викладач вокалу Годій Тетяна Андріївна

11.Видерко Мар'яна, Вокальна студія «Соло Мрій», Палац культури, Вокальна студія «Соло Мрій», Палац культури, м.Луцьк, середня вікова група, "Ластівка", керівник вокальної студії «Соло Мрій» Рихлюк Лариса Ігорівна

12.Міщук Софія, Оброшинська дитяча мистецька школа, с. Оброшине Львівська обл.,  молодша вікова група,  "Пісня про Україну", викладач Самарін Мар'яна Ігорівна

13.Новікова Соломія, Оброшинська дитяча мистецька школа, с. Оброшине Львівська обл.,  молодша вікова група,  "Веселка", викладач Самарін Мар'яна Ігорівна

14. Кузик Іванна, Оброшинська дитяча мистецька школа, с. Оброшине Львівська обл., старша вікова група,  "Закрили твої очі", викладач Самарін Мар'яна Ігорівна

15.Поліна Циганкова,  Дитяча школа мистецтв № 5, м. Львів, середня вікова група, "Змінити все" ,  старший викладач ДШМ №5 Леськів Ірина Ігорівна

Лауреати ІІ премії

1. Поліна Циганкова,  Дитяча школа мистецтв № 5, м. Львів, середня вікова група, "Strange bird" ,  старший викладач ДШМ №5 Леськів Ірина Ігорівна

2.Боднар Вікторія, Дитяча школа мистецтв № 5, м. Львів, середня вікова група, "Ой, ти весно, весниця" ,старший викладач ДШМ №5 Леськів Ірина Ігорівна

3.Велика Аліна, Дитяча школа мистецтв, м. Жовква, молодша вікова група, "Новий день", викладач Рожкова Уляна Миколаївна

4.Рудь Єлізавета, Народний художній колектив хор«Тоніка», Хмельницький палац творчості дітей та юнацтва, м. Хмельницький,  молодша вікова група, "Des ricochets", керівник Народного художнього колективу хору «Тоніка» Рудь Наталія Миколаївна

5.Тимців Анна, Дитяча школа мистецтв, м. Жовква, вікова група цьомочки, "Кукабара", викладач Рожкова Уляна Миколаївна

6.Дует Гриценко Андрій та  Стережило Лілія, Палац дитячої та юнацької творчості,м. Дрогобич, середня вікова група, керівник вокального гурту "Молоді Галичани" Антоник Наталія Володимирівна

7.Джура Анна-Марія, Дитяча школа мистецтв, м. Жовква, середня вікова група, "Лелеча доля", викладач Рожкова Уляна Миколаївна

8.Ансамбль «Барви», Зразкова студія вокального мистецтва «Гал-Арт», Бродівський ЦДЮТ, м. Броди, вікова група цьомочки,  керівник студії Приймак Раїса Валентинівна

9.Студія Вокального мистецтва «Талант», м. Львів, молодша вікова група, керівник, викладач вокалу Годій Тетяна Андріївна

10.Дитячий вокальний ансамбль «Промінці», КЗ «Жидачівський міський будинок культури «Удеч»,  м. Жидачів, змішана вікова група, керівник гуртка Сорока Лілія Андріївна

11.Нікітюк Вероніка, Вокальна студія «Соло Мрій», Палац культури, м. Луцьк, молодша вікова група, "Гойда, гой", керівник вокальної студії «Соло Мрій» Рихлюк Лариса Ігорівна

12.Непріла Анна, Оброшинська дитяча мистецька школа, с. Оброшине Львівська обл.,  молодша вікова група,  "Лялька", викладач Самарін Мар'яна Ігорівна

13.Богач Богдан, Оброшинська дитяча мистецька школа, с. Оброшине Львівська обл.,  старша вікова група,  "Вона", викладач Самарін Мар'яна Ігорівна

Лауреати ІІІ премії

1.Подгорна Анастасія,  КЗ Нікольська МШ ім Д.К.Патричі, смт. Нікольське  Донецька обл., старша вікова група, "Я тебе не верю",  викладач вокалу Джосан Вікторія Миколаївна

2.Горін Діана-Катерина , Народний Дім, м. Винники, старша вікова група, "Народився Бог на санях",,художній керівник  НародногоДому Завербний Володимир Семенович

3.Воронянська Вероніка, Дитяча школа мистецтв, м. Жовква, молодша вікова група, "Моя дитяча мрія", викладач Рожкова Уляна Миколаївна

4.Стережило Лілія, Палац дитячої та юнацької творчості,м. Дрогобич, середня вікова група, "Світ належить мені", керівник вокального гурту "Молоді Галичани" Антоник Наталія Володимирівна

5.Зразковий вокально-хоровий  колектив «Струмок», Центр творчості для дітей та молоді,м. Жидачів,  середня вікова група, керівник вокально-хорового гуртка Дахній Оксана Олексіївна

6.Усенко Юлія, Вокальна студія «Соло Мрій», Палац культури, м. Луцьк, старша вікова група, "1944", керівник вокальної студії «Соло Мрій» Рихлюк Лариса Ігорівна

7.Анастасія Викович, Вокальний ансамбль «Нотки», м. Винники- Львів, вікова група цьомочки, "Кольорові сни", викладач вокалу та керівник Пирч Мар'яна Ігорівна

8.Милимук Діана, Оброшинська дитяча мистецька школа, с. Оброшине Львівська обл.,  молодша вікова група,  "Метелики", викладач Самарін Мар'яна Ігорівна

Лауреати ІV премії

1. Скіп Ліліана, Дитяча школа мистецтв, м. Жовква, середня вікова група, "Джульєтта", викладач Рожкова Уляна Миколаївна

2.Кіндій Ярина, МБК «МОЛОДІСТЬ»,  м. Новий Розділ, середня вікова група, "Лети сніжок", викладач Фіцала Наталя Андріївна


НОМІНАЦІЯ СТРУННІ ТА ЩИПКОВІ ІНСТРУМЕНТИ

Лауреати ІІ премії

1. Гуцуляк Степан, Заліщицька мистецька (музична) школа, м.Заліщики Тернопільська обл., середня  вікова група, старший викладач Іванський Ігор Степанович

Лауреати ІІІ премії

1. Стефанюк Софія, Заліщицька мистецька (музична) школа, м.Заліщики Тернопільська обл., молодша вікова група, старший викладач Іванський Ігор Степанович

2.Данилюк Микола, Заліщицька мистецька (музична) школа, м.Заліщики Тернопільська обл., молодша вікова група, старший викладач Іванський Ігор Степанович


НОМІНАЦІЯ ДУХОВІ ІНСТРУМЕНТИ

Лауреат І премії  

1.Олександра Котигорох , Львівський фаховий коледж культури і мистецтв,  м. Львів, старша вікова група,  керівник Радомський Любомир Петрович, концертмейстер Підчеха Роксоляна Михайлівна


НОМІНАЦІЯ ІНСТРУМЕНТАЛЬНІ АНСАМБЛІ

Лауреати І премії

1. Ансамбль народних інструментів «Музичний сувенір», Дитяча музична школа № 12 ім. К. І. Шульженко, м. Харків, змішана вікова група, керівники Нєвєров Сергій Володимирович та Костенко Наталія Євгеніївна