Міні ГРАН ПРІ
Ансамбль танцю «Галицьке мереживо»
ГО «РАЗОМ» м. Львів, керівник Курганська Галина Дмитрівна
Кравець Марія
Класична хореографія
Мистецька хореографічна школа м. Одеса
викладач- хореограф Чорна Тетяна Антонівна, концертмейстер Арнаутов Павло Володимирович
НОМІНАЦІЯ ЕСТРАДНА ХОРЕОГРАФІЯ
Лауреати І премії
1.Школа балету «InStep», м. Львів, Середня вікова група, керівник Школи балету «InStep» Білоус Галина Василівна
Лауреати ІІ премії
1.Яцюк Дарина, Школа балету «InStep», м. Львів, Молодша вікова група, викладач Колесник Яна Андріївна
2.Ансамбль танцю «ЯВІР», ГО "Разом" Член"Cioff Ukraine", м. Львів, вікова група Цьомочки, керівник ансамблю, спеціаліст хореографії, балетмейстер та хореограф-постановник Жавненко Марія Ярославівна
3.Дошкільна розвиваюча студія танцю «Цьомочки», Народний хореографічний колектив"Барви Удеча", м. Жидачів, Молодша вікова група, керівники Устрицька Лілія Михайлівна, Пеняк Богдана Василівна
4.Група Юніор, Школа балету «InStep», м. Львів, Молодша вікова група, викладач Колесник Яна Андріївна
5.Зразковий ансамбль сучасного танцю «ДАНС-КЛУБ», Міський Палац культури ім.Г.Хоткевича, м. Львів, Середня вікова група, керівник Польцева Тетяна, балетмейстери Ліщина Орися, Корда Леся
НОМІНАЦІЯ НАРОДНА ХОРЕОГРАФІЯ
Лауреати І премії
1.Народний хореографічний колектив «Барви Удеча», Центр творчості для дітей та молоді, м. Жидачів, Змішана вікова група, керівники Устрицька Лілія Михайлівна, Пеняк Богдана Василівна
2.Ансамбль танцю Дитячої хореографічної школи, м. Івано-Франківськ, Середня вікова група, викладач хореографії Кирильчук Наталія Петрівна
3.Заслужений вокально-хореографічний ансамбль України «Галичина», Центр творчості дітей та юнацтва Галичини, м. Львів, Змішана вікова група, керівник Сологуб Леся Олексіївна, балетмейстер Кравець Андрій
4.Народний вокально-хореографічний ансамбль «Викрутасики», Народний дім, м.Бібрка, Вікова група Цьомочки, керівник Сологуб Леся Олексіївна, балетмейстер Бендовська Дарина Андріївна
5.Народний вокально-хореографічний ансамбль «Викрутасики», Центр творчості дітей та юнацтва Галичини, м. Львів, Молодша вікова група, керівник Сологуб Леся Олексіївна, балетмейстер Бендовська Дарина Андріївна
6. Зразковий ансамбль народного танцю «Самоцвіти», СЗШ №54, м. Львів, Змішана вікова група, художній керівник Наталія Копій
7.Народний колектив ансамблю танцю «Галичанки», Будинок дитячої та юнацької творчості Шевченківського р-ну, м. Львів, Старша вікова група керівник Хавтур Софія Ігорівна
8. Зразковий ансамбль народного танцю «Самоцвіти», СЗШ №54, м. Львів, Вікова група Цьомочки, художній керівник Наталія Копій
9.Зразковий ансамбль народного танцю «Роси світанку», м. Львів, Молодша вікова група, художній керівник Юрій Бугрин
10. Зразковий ансамбль народного танцю «Роси світанку», м. Львів, Середня вікова група, художній керівник Юрій Бугрин
Лауреати ІІ премії
1.Зразковий ансамбль народного танцю «Самоцвіти», СЗШ №54, м. Львів, Середня вікова група, художній керівник Наталія Копій
2.Зразковий ансамбль народного танцю «ПЕРВОЦВІТ», Народний дім, м. Червоноград, Молодша вікова група, керівник Прібега Людмила Віталіївна, акомпаніатор Сергієнко Світлана Олександрівна
3.Ансамбль народного танцю «Едельвейс», Стрийська дитяча школа мистецтв, м. Стрий, Середня вікова група, керівник Романчук Любов Мирославіана
4.Народний вокально-хореографічний ансамбль «Викрутасики», с. Пікуловичи, Змішана вікова група, керівник Сологуб Леся Олексіївна, балетмейстер Скаліш Софія
5.Народний вокально-хореографічний ансамбль «Викрутасики», Народний дім, м.Бібрка, Молодша вікова група, керівник Сологуб Леся Олексіївна, балетмейстер Бендовська Дарина Андріївна
6. Зразковий ансамбль народного танцю «Самоцвіти», СЗШ №54, м. Львів, Старша вікова група, художній керівник Наталія Копій
7.Ансамбль танцю «ЯВІР», ГО "Разом" Член"Cioff Ukraine", м. Львів, Змішана вікова група, керівник ансамблю, спеціаліст хореографії, балетмейстер та хореограф-постановник Жавненко Марія Ярославівна
8.Ансамбль народного танцю «Сузіря», Ліцей «Гроно», м. Львів, Молодша вікова група, керівник Відмінник освіти України Лемець Володимир Петрович
Лауреати ІІІ премії
1.Зразковий ансамбль народного та сучасного танцю «Грація», Стрийська дитяча школа мистецтв, м. Стрий, Старша вікова група, керівник Паламар Галина Миколаївна
2.Народний вокально-хореографічний ансамбль «Викрутасики», м. Ямпіль, Вікова група Цьомочки, керівник Сологуб Леся Олексіївна, балетмейстер Кравець Андрій
3.Зразковий хореографічний колектив «Престиж», Будинок дитячої та юнацької творчості, м. Сокаль, Молодша вікова категорія, керівник Блащук Мар'яна Михайлівна
Лауреати ІV премії
1.Ансамбль народного і сучасного танцю «Браво», Стрийська дитяча школа мистецтв, м.Стрий, Молодша вікова група, старший викладач хореографії Гнап Віта Борисівна
НОМІНАЦІЯ СУЧАСНА ХОРЕОГРАФІЯ
Лауреати І премії
1.Максим’юк Анжеліна, м. Одеса, Середня вікова група, "Ассоль", викладач з класичного танцю Самсонова Тамара Андріївна, викладач з сучасного танцю В’юн Ольга Миколаївна
2. Максим’юк Анжеліна, м. Одеса, Середня вікова група, "Королева", викладач з класичного танцю Самсонова Тамара Андріївна, викладач з сучасного танцю В’юн Ольга Миколаївна
3. Народний колектив ансамблю танцю «Галичанки», Будинок дитячої та юнацької творчості Шевченківського р-ну, м. Львів, Молодша вікова група керівник Хавтур Софія Ігорівна
4. Кравець Марія, Зразковий ансамбль сучасного танцю "Селена", м. Одеса, викладач Ольга Миколаївна В'юн, постановник Харченко Анастасія
5.Колектив сучасного танцю «Феєрія», Фітнес-клуб "Ідеал", м. Сокаль, Змішана вікова група, керівник Сантар Марія-Ілона Тарасівна
6.Мазур Ангеліна, Дитяча хореографічна школа, м. Івано-Франківськ, Середня вікова група, викладач хореографії Штограм Михайло Богданович
7.Тріо Возняк Юлія, Вінтоняк Христина. Пирог Поліна, Дитяча хореографічна школа, м.Івано-Франківськ, Середня вікова група, викладач хореографії Штограм Михайло Богданович
8.Ансамбль танцю Дитячої хореографічної школи, м. Івано-Франківськ, Середня вікова група, викладач хореографії Штограм Михайло Богданович
9. Ансамбль танцю «ЗОШ», Ліцей імені Івана Пулюя, м. Львів, Середня вікова група, керівник Пантелеймонова Юлія Яромирівна
10. Зразковий хореографічний колектив "ЦЕНАТ", ГО "Ценат", с. Муроване, Середня вікова група, керівники Холов Тарас Іванович та Холова Вероніка Богданівна
11. Зразковий хореографічний колектив "ЦЕНАТ", ГО "Ценат", с. Муроване, Старша вікова група, керівники Холов Тарас Іванович та Холова Вероніка Богданівна
12.Дует Притула Віктор та Притула Надія, Ансамбль танцю "ЗОШ», Ліцей імені Івана Пулюя, Середня вікова група, керівники Пантелеймонова Юлія Яромирівна таПантелеймонов Володимир Сергійович
13. Зразковий ансамбль сучасного танцю «ДАНС-КЛУБ», Міський Палац культури ім.Г.Хоткевича, м. Львів, Старша вікова група, керівник Польцева Тетяна, балетмейстер Вусач Юлія
Лауреати ІІ премії
1.Петришин Софія, Дитяча хореографічна школа, м. Івано-Франківськ, Середня вікова група, викладач хореографії Штограм Михайло Богданович
2.Народний вокально-хореографічний ансамбль «Викрутасики», Центр творчості дітей та юнацтва Галичини, м. Львів, керівник Сологуб Леся Олексіївна, балетмейстер Соломія Іванух
3.Ансамбль танцю «ЗОШ», Ліцей імені Івана Пулюя, м. Львів, Молодша вікова група, керівник Пантелеймонова Юлія Яромирівна
4.Зразковий хореографічний колектив "ЦЕНАТ", ГО "Ценат", с. Муроване, Молодша вікова група, керівники Холов Тарас Іванович та Холова Вероніка Богданівна
Лауреати ІІІ премії
1. Тропорєва Ірина, Ансамбль народного і сучасного танцю «Браво», Стрийська дитяча школа мистецтв, м. Стрий, Молодша вікова група, старший викладач хореографії Гнап Віта Борисівна
Лауреати ІV премії
1.Мацелко Вікторія, Ансамбль народного і сучасного танцю «Браво», Стрийська дитяча школа мистецтв, м. Стрий, Середня вікова група, старший викладач хореографії Гнап Віта Борисівна
2.Єлашкіна Аліна, Ансамбль народного і сучасного танцю «Браво», Стрийська дитяча школа мистецтв, м. Стрий, Середня вікова група, старший викладач хореографії Гнап Віта Борисівна
НОМІНАЦІЯ КЛАСИЧНА ХОРЕОГРАФІЯ
Лауреати І премії
1. Білоус Марко, Школа балету «InStep», м. Львів, Молодша вікова група, керівник Школи балету «InStep» Білоус Галина Василівна
2.Оніщук Єлизавета, Мистецька хореографічна школа, м. Одеса, Середня вікова група, викладач з класичного танцю Заслужена артистка України Рожевич Ольга В'ячеславівна, викладач - хореограф Чорна Тетяна Антонівна
3.Лісіна Тетяна, Школа балету «InStep», м. Львів, Середня вікова група, керівник Школи балету «InStep» Білоус Галина Василівна
4. Дует Лісіна Тетяна та Кушнір Аліса, Школа балету «InStep», м. Львів, Середня вікова група, керівник Школи балету «InStep» Білоус Галина Василівна
5. Група Юніор, Школа балету «InStep», м. Львів, Молодша вікова група, керівник Школи балету «InStep» Білоус Галина Василівна
6.Мамалюк Дар'я, Мистецька хореографічна школа, м. Одеса, Середня вікова група, викладач-хореограф Самсонова Тамара Андріївна, концертмейстер Назаренко Людмила Іванівна
7.Ансамбль танцю Дитячої хореографічної школи, м. Івано-Франківськ, Середня вікова група, викладач хореографії Васірук Світлана Омелянівна
8.Дует Ковтун Дарина і Петришин Софія,Дитяча хореографічна школа, м. Івано-Франківськ, Середня вікова група, викладач хореографії Чувайлова Катерина Андріївна
9.Коваль Вікторія,Дитяча хореографічна школа, м. Івано-Франківськ, Мінкус. Варіація Кітрі 1 акт з балету "Дон Кіхот", Старша вікова група, викладач хореографії Васірук Світлана Омелянівна
10.Бреус Софія,Дитяча хореографічна школа, м. Івано-Франківськ, П. Чайковський, варіація Аврори з балету "Спляча красуня", Середня вікова група, викладач хореографії Васірук Світлана Омелянівна
11. Серденько Дарина,Дитяча хореографічна школа, м. Івано-Франківськ, П. Чайковський, варіація Феї щедрості з балету"Спляча красуня", Середня вікова група, викладач хореографії Васірук Світлана Омелянівна
12.Дует Вінтоняк Христина і Возняк Юлія, Дитяча хореографічна школа, Середня вікова група, викладач хореографії Чувайлова Катерина Андріївна
11. Бреус Софія,Дитяча хореографічна школа, м. Івано-Франківськ, Р. Дріго. Варіація Коломбіни з балету "Арлекінада", Середня вікова група, викладач хореографії Васірук Світлана Омелянівна
12. Коваль Вікторія,Дитяча хореографічна школа, м. Івано-Франківськ, П.Чайковський. Варіація з "Класичного па-де-де", Старша вікова група, викладач хореографії Васірук Світлана Омелянівна
Лауреати ІІ премії
1.Піщанський Максим, Мистецька хореографічна школа, м. Одеса, Л.Мінкус. Варіація Базиля на музику з балету "Дон Кіхот", Середня вікова група, викладач-хореограф Махіня Галина Миколаївна, викладач-хореограф Калістратова Ганна Сергіївна
2. Піщанський Максим, Мистецька хореографічна школа, м. Одеса, А. Адан. Варіація на музику з балету "Жизель", Середня вікова група, викладач-хореограф Махіня Галина Миколаївна, викладач-хореограф Калістратова Ганна Сергіївна
3. Кузан Адріана, Школа балету «InStep», м. Львів, Середня вікова група, керівник Школи балету «InStep» Білоус Галина Василівна
4.Вінтоняк Христина, Дитяча хореографічна школа, м. Івано-Франківськ, Середня вікова група, викладач хореографії Чувайлова Катерина Андріївна
5. Возняк Юлія, Дитяча хореографічна школа, м. Івано-Франківськ, Середня вікова група, викладач хореографії Чувайлова Катерина Андріївна
6.Федьків Оксана,Дитяча хореографічна школа, м. Івано-Франківськ, Молодша вікова група, викладач хореографії Чувайлова Катерина Андріївна
7.Пирог Поліна,Дитяча хореографічна школа, м. Івано-Франківськ, Середня вікова група, викладач хореографії Чувайлова Катерина Андріївна
8.Пилипенко Софія, Дитяча хореографічна школа, м. Івано-Франківськ, Мінкус. Варіація Кітрі, 3 акт з балету "Дон Кіхот", Середня вікова група, викладач хореографії Васірук Світлана Омелянівна
9. Пилипенко Софія, Дитяча хореографічна школа, м. Івано-Франківськ, Черепнін. Варіація з балету " Павільйон Арміди", Середня вікова група, викладач хореографії Васірук Світлана Омелянівна
10. Серденько Дарина,Дитяча хореографічна школа, м. Івано-Франківськ, Пуні. Варіація Есмеральди з балету "Есмеральда", Середня вікова група, викладач хореографії Васірук Світлана Омелянівна
11.Ковтун Дарина,Дитяча хореографічна школа, м. Івано-Франківськ, Середня вікова група, викладач хореографії Чувайлова Катерина Андріївна
12.Петришин Софія,Дитяча хореографічна школа, м. Івано-Франківськ, Середня вікова група, викладач хореографії Чувайлова Катерина Андріївна
Лауреати ІІІ премії
1.Хижняк Аліна, Дитяча хореографічна школа, м. Івано-Франківськ, Середня вікова група, викладач хореографії Васірук Світлана Омелянівна
НОМІНАЦІЯ БАЛЬНО-СПОРТИВНА ХОРЕОГРАФІЯ
Лауреати І премії
1.Народний художній колектив ансамбль бального танцю «Квіти надії», Будинок дитячої і юнацької творчості, м. Коломия, Змішана вікова група,керівник Колісник Надія Михайлівна
Лауреати ІІІ премії
1.Ансамбль народного і сучасного танцю «Браво», Стрийська дитяча школа мистецтв, м. Стрий, Молодша вікова група, старший викладач хореографії Гнап Віта Борисівна
НОМІНАЦІЯ ІНШІ ХОРЕОГРАФІЧНІ ФОРМИ
Лауреати І премії
1.Сантар Ангеліна, Колектив східного танцю "Фаїза», Фітнес-клуб "Ідеал", м. Сокаль, Старша вікова група, керівник Сантар Марія-Ілона Тарасівна
Лауреати ІІІ премії
1.Колектив східного танцю "Фаїза», Фітнес-клуб "Ідеал", м. Сокаль, Молодша вікова група, керівник Сантар Марія-Ілона Тарасівна
НОМІНАЦІЯ ВОКАЛЬНО-ХОРЕОГРАФІЧНІ КОЛЕКТИВИ
Лауреати І премії
1.Лемківський фольклорний ансамбль «Ґречні фраїрки» та ансамбль народного танцю «Весна», Монастириський РКПК, м. Монастириська, Змішана вікова група, керівник та хореограф ансамблю народного танцю «Весна» Кічура Надія Любомирівна, керівник та хореограф фольклорного ансамблю «Ґречні фраїрки» Куриляк Віра Павлівна