ГРАН ПРІ ВОКАЛ

Октет "Eternita", м. Рівне, Вікова група дорослі, художній керівник та диригент Мартодеєв Віталій Миколайович

ГРАН ПРІ ІНСТРУМЕНТАЛЬНА МУЗИКА

Сопільник Любомир, Гітарна школа "Adagio", м. Львів, Старша вікова група, педагог Панюс Володимир Володимирович

НОМІНАЦІЯ ЕСТРАДНИЙ  ВОКАЛ. СОЛІСТИ, МАЛІ ФОРМИ

Лауреати І премії

1. Кравченко Юлія,Зразковий ансамбль естрадної пісні "Вітамін",м. Рівне, Старша вікова група, художній керівник Бойчук Ірина Василівна

Лауреати ІІ премії

1. Панасюк Святослав, Студія естрадного співу "Нові Таланти", м. Ковель, Середня вікова група, керівник студії естрадного співу "Нові Таланти" Шиманська Світлана Зіновіївна

2. Майя Собчак, Вокальна студія "Тріумф", м. Тернопіль, Середня вікова група, викладач вокалу та музично-теоретичних дисциплін Ткачук Аліна Борисівна

3. Іващук Діана, Вокальна студія "Тріумф", м. Тернопіль, Старша вікова група, викладач вокалу та музично-теоретичних дисциплін Ткачук Аліна Борисівна

Лауреати ІІІ премії

1. Мозоль Віталіна, Зразковий ансамбль естрадної пісні "Вітамін", м. Рівне, Вікова група цьомочки, художній керівник Бойчук Ірина Василівна

2. Заплоцінська Олена, Дитяча школа мистецтв, м.Рогатин, Молодша вікова група, викладач вокалу Білоус Тетяна Василівна

3. Cенів Златослава, м. Львів, Молодша вікова група, художній керівник Народного ансамблю пісні і танцю "Черемош", Когут Тетяна Іванівна

4. Дяченко Софія, Школа мистецтв, м. Березань, Середня вікова група, педагог Примак Тетяна Михайлівна

5. Акопян Марія, Школа мистецтв, м. Березань, Середня вікова група, педагог Примак Тетяна Михайлівна

6. Тріо "Ажур", м. Вінниця, Вікова група  дорослі, художній керівник Годна Ірина Станіславівна

Лауреати ІV премії

1. Головецька Єва, Вокальний ансамбль "ДРУЗІ", ЗОШ І-ІІІ ст. №4, м. Дрогобич, Молодша вікова група, керівник вокального ансамблю "ДРУЗІ" Антоник Наталія Володимирівна

2. Гриценко Андрій, Вокальний гурт "Молоді галичани", Палац дитячої та юнацької творчості, м. Дрогобич, Середня вікова група, керівник вокального гурту "Молоді галичани" Антоник Наталія Володимирівна

3. Війтик Марія, Студія естрадного співу "Нові Таланти", м. Ковель, Середня вікова група, керівник студії естрадного співу "Нові Таланти" Шиманська Світлана Зіновіївна

4. Островська Софія, Дитяча школа мистецтв, м.Рогатин, Середня вікова група, викладач вокалу Білоус Тетяна Василівна

НОМІНАЦІЯ ЕСТРАДНИЙ  ВОКАЛ. КОЛЕКТИВИ

Лауреати ІІ премії

1. Зразковий вокальний ансамбль "Усмішка", Школа мистецтв, м. Кам'янець-Подільський, Старша вікова група,керівник, зав. відділу сольного співу  Гнатюк Олена Анатоліївна

Лауреати ІV премії

1.Зразковий вокальний ансамбль "Усмішка", Школа мистецтв, м. Кам'янець-Подільський, Молодша вікова група, керівник, зав. відділу сольного співу  Гнатюк Олена Анатоліївна

2.Вокальний ансамбль "DOMINANTA", Дитяча Музична школа, смт. Клесів Рівненська обл., Середня вікова група, хоровий диригент,викладач вокалу та фортепіано Романчук Ольга Миколаївна

НОМІНАЦІЯ НАРОДНИЙ  ВОКАЛ. СОЛІСТИ

Лауреати І премії

1. Накрийко Софія, Державна музична школа N2 імені Миколи Колесси, м.Львів, Молодша вікова група, викладач вокалу Багрій Наталія Володимирівна

НОМІНАЦІЯ НАРОДНИЙ  ВОКАЛ. МАЛІ ФОРМИ, КОЛЕКТИВИ

Лауреати І премії

1. Народний фольклорний аматорський колектив "Червона калина", Клуб села Лука Гореницької сільської ради, с. Лука Київська обл., Вікова група дорослі, художній керівник Лабунська Надія Євгенівна

2. Аматорський Народний ансамбль української пісні ”Петрушаночка” , Будинок культури, с. Петрушки Київська обл., Вікова група дорослі, художній керівник Сівакова Ірина Василівна 

3. Зразковий ансамбль народної пісні "Джерельце", Школа мистецтв, с. Зоря Рівненська обл., Змішана вікова група, керівник Коник Олена Захарівна 

Лауреати ІІ премії

1. Вокальне тріо "ОРЕЛЯ" у складі Юліанії Канонік, Анни Бречко та Христини Максимюк, Школа мистецтв, с. Зоря Рівненська обл., Старша вікова група

2. Чоловіча вокальна формація , Міський Палац культури, ім.О.А.Шабельника, м. Бердичів, Змішана вікова група, керівник Федорчук Валерій Васильович

Лауреати ІІІ премії

1. Народний аматорський колектив "Золоте перевесло", Клуб села Лука Гореницької сільської ради, с. Лука Київська обл., Змішана вікова група, художній керівникЗаслужений працівник культури України, професор Павленко Іван Якимович 

НОМІНАЦІЯ АКАДЕМІЧНИЙ  ВОКАЛ. СОЛІСТИ

Лауреати І премії

1.Доколова Софія, Дитяча музична школа №2, м.Хмельницький, Середня вікова група, педагог Килимник Тетяна Євгенівна

2. Михайловський Владислав, Дитяча музична школа, м. Сарни, Старша вікова група, педагог по вокалу Протасевич Людмила Василівна 

3. Сун Хан, Вокальна студія "Вокальні ноти  Львова", м. Львів, Вікова група дорослі, педагог Комаревич Іванна Леонідівна

Лауреати ІІ премії

1. Бейк Софія-Марта, м. Львів, Середня вікова група, викладач вокалу Ірина Сподарик 

2. Степанчук Дар’я, м. Львів, Старша вікова група, викладач вокалу Ірина Сподарик 

Лауреати ІІІ премії

1. Цимбала Йосип, м. Львів, Середня вікова група, викладач вокалу Ірина Сподарик 

2. Корнєва-КарпюкГалина, Вокальна студія "Вокальні ноти  Львова", м.Львів, Вікова група дорослі, педагог Комаревич Іванна Леонідівна

Лауреати ІV премії

1. Князь Діана, Дитяча школа мистецтв №5, м. Львів, Середня вікова група, викладач вокалу Караваєва Софія-Михайлина Юріївна 

НОМІНАЦІЯ АКАДЕМІЧНИЙ  ВОКАЛ. МАЛІ ФОРМИ, КОЛЕКТИВИ

Лауреати І премії

1.Вокальний ансамбль "ДоРеМіФаСоль-ка", Дитяча школа мистецтв № 5, м.Львів, Середня вікова група, керівник Леськів Ірина Ігорівна

Лауреати ІІ премії

1.Вокальний ансамбль "DOMINANTA", Дитяча Музична школа, смт. Клесів Рівненська обл., Середня вікова група, хоровий диригент,викладач вокалу та фортепіано Романчук Ольга Миколаївна, викладач Головня Ірина Дмитрівна

Лауреати ІІІ премії

1. Вокальний ансамбль "Тоніка", Школа мистецтв, м. Березань, Середня вікова група, педагог Примак Тетяна Михайлівна 

2.Ансамбль хлопчиків "Зірка надії", Музична школа № 1, м.Чернівці, Середня вікова група, керівник, вчитель-методист Мацей Наталія Мірчевна

Лауреати ІV премії

1. Народне аматорське вокальне тріо "Віола", Міський Палац культури ім.Шабельника О. А., м. Бердичів, Вікова група дорослі, керівник Петренко Вікторія Віталіївна

2. Вокальний ансамбль "Феєрія", Дитяча школа мистецтв № 5, м. Львів, Старша вікова група, керівник Леськів Ірина Ігорівна 

НОМІНАЦІЯ ХОРИ

Лауреати ІІ премії

1. Дитячий хоровий ансамбль "Fusion Sound", Дитяча музична школа 15 їм.Т.І.Боєвої, м.Одеса, Старша вікова група, художній керівник та диригент Єлизавета Ведмедовська

Лауреати ІІІ премії

1.Зразкова дитяча хорова студія духовної пісні "Фантазія", Центр творчості дітей та юнацтва, м. Тернопіль, Середня вікова група, керівник Дмитрук - Тимченко Тетяна Григорівна 

Лауреати ІV премії

1. Зразковий вокально-хоровий колектив "Струмок", Центр творчості для дітей та молоді, м. Жидачів, Змішана вікова група, керівник вокально-хорового гуртка, методист Дахній Оксана Олексіївна

НОМІНАЦІЯ ІНСТРУМЕНТАЛЬНА МУЗИКА. СТРУННІ ТА ЩИПКОВІ ІНСТРУМЕНТИ

Лауреати І премії

1. Марчак Юрій, Гітарна школа "Adagio", м. Львів, Середня вікова група, педагог Панюс Володимир Володимирович

2. Липка Артур, Гітарна школа "Adagio", м. Львів, Старша вікова група, педагог Панюс Володимир Володимирович

3. Соболєва Іоанна, Гітарна школа "Adagio", м. Львів, Вікова група дорослі, педагог Панюс Володимир Володимирович

Лауреати ІІ премії

1. Гонцар Олег, Гітарна школа "Adagio", м. Львів, Середня вікова група, педагог Панюс Володимир Володимирович

2. Ільків Андрій, Гітарна школа "Adagio", м. Львів, Середня вікова група, педагог Панюс Володимир Володимирович

Лауреати ІІІ премії

1. Назаркевич Іван, Музична школа, м. Добротвір, Середня вікова група, викладач Гук Людмила Геннадіївна 

2. Шкарабан Анастасія, Державна дитяча музична школа №1 ім.  Кос-Анатольського, м. Львів, Середня вікова група, керівник Бішко Марія Іванівна 

3. Камінська Катерина, Гітарна школа "Adagio", м. Львів, Середня вікова група, педагог Панюс Володимир Володимирович

4. Гегера Назар, Гітарна школа "Adagio", м. Львів, Старша вікова група, педагог Панюс Володимир Володимирович

5. Дует Кича Емілія та Циганій Лілія, Міська школа мистецтв, м. Чернігів, Середня вікова група, педагог Полехіна Оксана Григорівна 

Лауреати ІV премії

1. Савула Єва, Дитяча школа мистецтв, м. Ужгород, Середня вікова група, викладач Рошинко Марина Юріївна 

2. Федак Юлія, Львівський коледж культури і мистецтв, м. Львів, Старша вікова група, викладач по класу скрипки Назар Богдан Володимирович 

НОМІНАЦІЯ ІНСТРУМЕНТАЛЬНА МУЗИКА. НАРОДНІ ІНСТРУМЕНТИ

Лауреати І премії

1. Стецьків Уляна, Державна музична школа №4, м. Львів, Середня вікова група, викладач по класу бандури Сех Галина Іванівна

2. Дрималик Марія, Державна музична школа №4, м. Львів, Середня вікова група, викладач по класу бандури Сех Галина Іванівна

3. Юрочко Василь, Львівський коледж культури і мистецтв, м. Львів, Вікова група дорослі, викладач Борзова Діана Оленсіївна

Лауреати ІІ премії

1. Лайко Арсеній, Дитяча музична школа № 1 ім. М. Лисенка, м. Черкаси, Молодша вікова група, викладач Смоляр Наталія Миколаївна

Лауреати ІІІ премії

1. Дьомінова Вікторія, Дитяча музична школа № 1 ім. М. Лисенка, м. Черкаси, Молодша вікова група, викладач Смоляр Наталія Миколаївна

2. Губеня Анжеліка, Дитяча школа мистецтв, смт. Володимирець Рівненська обл., Середня вікова група, педагог по класу акордеона Кібиш Юлія Анатоліївна

3. Аврамишина Діна, Дитяча школа мистецтв. смт. Володимирець Рівненська обл., Середня вікова група, педагог по класу акордеона Смоляр Тамара Кирилівна

4. Николайчук Анна, Дитяча музична школа  №4, м. Львів, Старша вікова група, викладач бандури Сверида Галина Степанівна 

Лауреати ІV премії

1. Панченко Анна, Дитяча музична школа № 1 ім. М. Лисенка, м. Черкаси, Молодша вікова група, викладач Смоляр Наталія Миколаївна

2. Липкань Софія, Дитяча музична школа № 1 ім. М. Лисенка, м. Черкаси, Старша вікова група, викладач Дитячої музичної школи № 1 ім. М.Лисенка Квартальова Людмила Іванівна

НОМІНАЦІЯ ІНСТРУМЕНТАЛЬНА МУЗИКА. ДУХОВІ ІНСТРУМЕНТИ

Лауреати І премії

1. Майкут Анастасія, Музична школа №1, м. Дрогобич, Молодша вікова група, викладач Каземирів Орест Мар'янович 

Лауреати ІІ премії

1. Стахів Ксенія, Державна музична школа №4, м. Львів, Молодша вікова група, викладач духових інструментів Кміть Андрій Богданович 

2. Михальова Анна, Дитяча школа мистецтв, м. Ужгород, Середня вікова група, викладач  Поцко Степан Миронович 

НОМІНАЦІЯ ІНСТРУМЕНТАЛЬНА МУЗИКА. АНСАМБЛІ, ОРКЕСТРИ

Лауреати І премії

1. Народний гурт "Коростенські музики", Міський палац культури ім. Т. Г. Шевченка, м. Коростень, Вікова група  дорослі, керівник Стужук Анатолій Іванович

Лауреати ІІ премії

1. Дитячий симфонічний оркестр, Ужгородської дитячої школи мистецтв, м.Ужгород, Змішана вікова група, керівник оркестру, старший викладач, завідуюча оркестровим відділом Ужгородської дитячої школи мистецтв Ясінська Тетяна Михайлівна

Лауреати ІV премії

1. Інструментальне тріо Висоцька Юлія, Романчук Ангеліна та Герелей Софія, Дитяча школа мистецтв, м. Жовква, Середня вікова група, викладач по класу скрипки Бокало Оксана Ігорівна, викладач по класу фортепіано  Піх Мар'яна Володимирівна