ГРАН ПРІ

Свинарчук Ольга, Будинок дитячої творчості, м. Нетішин, ЕСТРАДНИЙ ВОКАЛ, Середня вікова група, викладач-методист Ольга Сергіївна Дьячина

Фольклорний ансамбль студентів Київської Академії мистецтв "Паляниця Band“, м.Київ, ІНСТРУМЕНТАЛЬНА МУЗИКА • АНСАМБЛІ, Змішана вікова група, художній керівник  викладач-методист КЗВО КОР Академії мистецтв Дмитренко Віктор Олександрович

НОМІНАЦІЯ ЕСТРАДНИЙ ВОКАЛ. СОЛІСТИ та МАЛІ ФОРМИ

Лауреати І премії

1. Бєлошенко Марія, Зразковий театр пісні "Радість", м. Маріуполь, молодша вікова група, педагог по вокалу Анастасія Валеріївна Шведова-Ширінова

2. Комарь Анастасія, Зразковий театр пісні "Радість", м. Маріуполь, молодша вікова група, педагог по вокалу Анастасія Валеріївна Шведова-Ширінова

3. Данилюк Олександра, Народний художній колектив вокальна студія "Мрія", Обласний центр естетичного виховання "Юність Буковини", м. Чернівці, середня вікова група, педагог Заслужений працівник освіти України Літовська Світлана Іванівна

4. Літвінова Катерина, Народний художній колектив студія естрадного співу "Дивограй", м. Миколаїв Миколаївська обл., середня вікова група, керівник Шепелевич Людмила Дмитрівна

5.Піскорська Елізавета, Народний художній колектив студія естрадного співу "Дивограй", м. Миколаїв Миколаївська обл., середня вікова група, керівник Шепелевич Людмила Дмитрівна

6. Гордєєв Олег, Зразковий театр пісні "Радість", м. Маріуполь, середня вікова група, педагог по вокалу Ірина Валеріївна Баранова

7. Бугайчук Лілія, Музична школа, смт. Клевань, середня вікова група, викладач по класу сольного співу  Єсип Олена Ярославівна 

8. Дейкун Валерія, Зразковий театр пісні "Радість", м. Маріуполь, середня вікова група, педагог по вокалу Ірина Валеріївна Баранова

9. Бандура Ольга, Дитячий Мистецький Центр "FoRa", м. Львів, середня вікова група, педагог Заслужений артист України  Володимир Кудовба

10. Оборжицька Богдана, Будинок дитячої творчості, м. Нетішин, середня вікова група, викладач-методист Ольга Сергіївна Дьячина  

11. Музиченко-Козловська Поліна, ЦДЮТ "Гармонія", м. Кривий Ріг, середня вікова група, педагог Андрєєв Олександр Олександрович

12. Завадська Анастасія, Будинок дитячої творчості, м. Нетішин, старша  вікова група, викладач-методист Ольга Сергіївна Дьячина  

13. Анастасія Данилюк, Районний будинок культури, смт. Васильківка  Дніпропетровська обл., вікова група дорослі, педагог Данилюк Наталія Іванівна

14. Тріо "One music", Будинок дитячої та юнацької творчості, м. Червоноград, старша вікова група, керівник Шкудор Світлана Олексіївна

Лауреати ІІ премії

1. Ширінов Тимофій, Зразковий театр пісні "Радість", м. Маріуполь, вікова група Цьомочки, педагог по вокалу Анастасія Валеріївна Шведова-Ширінова

2. Малхазова Софія, м. Львів, вікова група Цьомочки, викладач вокалу Багрій Наталя Володимирівна

3. Котюха Іванна, Музична школа, смт. Клевань, молодша вікова група, викладач по класу сольного співу  Єсип Олена Ярославівна 

4. Галій Аліна, Дитяча школа мистецтв № 5, м. Львів, Молодша вікова група, викладач з вокалу Ірза Жанна Ярославівна

5. Журавель Дар’я, Народний художній колектив студія естрадного співу "Дивограй", м. Миколаїв Миколаївська обл., Середня вікова група, керівник Шепелевич Людмила Дмитрівна

6. Жовтенко Юлія, смт. Слобожанське Харківська обл., Середня вікова група, викладачШаптала Аліна Михайлівна

7.Количева Дарія, Будинок дитячої творчості, м.Нетішин, Середня вікова група, викладач-методист Ольга Сергіївна Дьячина

8. Арсентєва Аліна, Районний центр дитячої та юнацької творчості, м.Жовква, Старша вікова група, керівник вокального гуртка Жовківського центру творчості Щурик Анатолій Михайлович

Лауреати ІІІ премії

1. Дзявроник Дарій, Дитяча школа мистецтв № 5, м. Львів, молодша вікова група, викладач з вокалу Ірза Жанна Ярославівна

2. Васільєва Сніжана, Музична школа, смт. Клевань, середня вікова група, викладач по класу сольного співу  Єсип Олена Ярославівна 

3. Ковальчук Анастасія, Дитяча музична школа, смт. Васильківка Дніпропетровська обл., старша вікова група, педагог Данилюк Наталія Іванівна

Лауреати ІV премії

1. Стефанішен Максим, Народний художній колектив студія естрадного співу "Дивограй", м. Миколаїв Миколаївська обл., середня вікова група, керівник Шепелевич Людмила Дмитрівна

2. Камілавкіна Єлизавета, Зразковий театр пісні "Радість", м. Маріуполь, середня вікова група, педагог по вокалу Ірина Валеріївна Баранова

НОМІНАЦІЯ ЕСТРАДНИЙ ВОКАЛ. КОЛЕКТИВИ

Лауреати І премії

1. Народний вокальний ансамбль "Вернісаж", Будинок дитячої творчості, м.Нетішин, старша вікова група, викладач-методист Ольга Сергіївна Дьячина  

2. Народний вокальний ансамбль "Вернісаж", Будинок дитячої творчості, м.Нетішин, змішана вікова група, викладач-методист Ольга Сергіївна Дьячина  

Лауреати ІІ премії

1. Зразковий театр пісні "Радість", ПК "Український дім", м. Маріуполь, молодша вікова група, керівник Ірина Валеріївна Баранова 

2. Зразковий театр пісні "Радість", ПК "Український дім", м. Маріуполь, старша вікова група, керівник та педагог по вокалу Ірина Валеріївна Баранова

Лауреати ІІІ премії

1. Зразковий театр пісні "Радість", ПК "Український дім", м. Маріуполь, "Два крила","Омріяна земля", середня вікова група, керівник та педагог по вокалу Ірина Валеріївна Баранова

2. Народний художній колектив студія естрадного співу "Дивограй", Обласний Будинок художньої творчості, м. Миколаїв Миколаївська обл., старша вікова група, керівник Шепелевич Людмила Дмитрівна

Лауреати ІV премії

1. Зразковий театр пісні "Радість", ПК "Український дім", м. Маріуполь, "Батькам", "Негода", середня вікова група, керівник Ірина Валеріївна Баранова 

НОМІНАЦІЯ НАРОДНИЙ ВОКАЛ. СОЛІСТИ та МАЛІ ФОРМИ

Лауреати І премії

1.Сіроха Сніжана, Дитяча школа мистецтв, смт. Вороновиця, Вінницька обл., середня вікова група, викладач Марина Анатоліївна Кочерга

2. Вокальний дует "Смерека", Районний будинок культури, смт. Васильківка Дніпропетровська обл., вікова група дорослі, художній керівник Данилюк Наталія Іванівна

НОМІНАЦІЯ НАРОДНИЙ ВОКАЛ. КОЛЕКТИВИ

Лауреати І премії

1. Зразковий вокальний ансамбль "Здолбунівські дзвіночки", Будинок культури цементників, м. Здолбунів, змішана вікова група, художній керівник Антоніна Василівна Шеретюк

Лауреати ІІ премії

1. Вокальний ансамбль "Зорепад", Районний будинок культури, смт.Васильківка Дніпропетровська обл., змішана вікова група, художній керівник Данилюк Наталія Іванівна

НОМІНАЦІЯ АКАДЕМІЧНИЙ ВОКАЛ. СОЛІСТИ 

Лауреати І премії

1. Петрова Аліса, Дитяча музична школа № 1 ім.М.В.Лисенка, м. Черкаси, молодша вікова група, викладач вищої категорії, викладач-методист Мусеровська Лідія Олексіївна

Лауреати ІІ премії

1. Денькович Матфей, Державна музична школа №2 ім. Миколи Колесси, м.Львів, молодша вікова група, викладач вокалу Багрій Наталя Володимирівна

2. Бейк Софія-Марта, Дитяча школа мистецтв №5, м. Львів, середня вікова група, викладач вокалу Сподарик Ірина Василівна 

Лауреати ІІІ премії

1. Макаренко Євгенія, Дитяча музична школа №1 ім.М.В.Лисенка, м. Черкаси, середня вікова група, викладач  Круглік Олександра Василівна 

2.Болеста Юрій, Дитяча школа мистецтв №5, м. Львів, середня вікова група, викладач вокалу Сподарик Ірина Василівна 

Лауреати ІV премії

1. Дикий Артем, Дитяча музична школа №1 ім.М.В.Лисенка, м. Черкаси, молодша вікова група, викладач  Круглік Олександра Василівна 

НОМІНАЦІЯ АКАДЕМІЧНИЙ ВОКАЛ. КОЛЕКТИВИ

Лауреати І премії

1. Ансамбль "Горицвіт", Музична школа, смт. Клевань, середня вікова група, викладач по класу сольного співу  Єсип Олена Ярославівна 

2.Вокальний ансамбль "Політон", Дитяча школа мистецтв, м. Черкаси, змішана вікова група, керівник  Поліщук Тетяна Вололимирівна 

Лауреати ІІ премії

1. Вокальний ансамбль "Феєрія", Дитяча школа мистецтв, смт. Вороновиця Вінницька обл., середня вікова група, керівник Никифорова Вікторія Сергіївна 

НОМІНАЦІЯ ХОРИ

Лауреати ІІ премії

1. Народна самодіяльна хорова капела "Надбужанка", Районний народний дім, м. Кам'янка-Бузька, вікова група дорослі, керівник Ковалюк Богдан Степанович

2. Хор старших класів "Choralle", Дитяча школа мистецтв, м. Славута, змішана вікова група, керівник хору Скрипнюк Людмила Василівна 

НОМІНАЦІЯ ІНСТРУМЕНТАЛЬНА МУЗИКА. НАРОДНІ ІНСТРУМЕНТИ

Лауреати І премії

1. Березіна Анастасія, Дитяча школа мистецтв №6 ім. Г.Жуковського, м. Київ, старша вікова група, керівник Дмитренко Марина Іванівна 

2. Зубчук Максим, КВЗО КОР "Академія мистецтв", м. Київ, вікова група дорослі, викладач Відмінник освіти і науки Омельченко Сергій Григорович

Лауреати ІІ премії

1. Балицька Кіра, Дитяча школа мистецтв №6 ім. Г.Жуковського, м. Київ, вікова група Цьомочки, керівник Дмитренко Марина Іванівна 

2. Кущ Анастасія, Національний університет мистецтв ім. І.П.Котляревського, смт. Лиман Харківська обл., вікова група дорослі, викладач Заслужений діяч мистецтв України, доцент ХНУМ ім. І.П.Котляревського  Костенко Олена Опанасівна

НОМІНАЦІЯ ІНСТРУМЕНТАЛЬНА МУЗИКА. СТРУННІ ТА ЩИПКОВІ ІНСТРУМЕНТИ

Лауреати ІІ премії

1. Паршиков Ратмир, Дитяча музична школа, с. Шабо Одеська обл., старша вікова група, педагог Височан Ірина Сергіївна

Лауреати ІІІ премії

1.Стасів Юлія, Школа мистецтв, м.Стрий, середня вікова група, педагог Олійник Лілія Іванівна

2. Кирич Микита, Дитяча музична школа, с. Шабо Одеська обл., старша вікова група, педагог Височан Ірина Сергіївна

Лауреати ІV премії

1. Гриців Соломія, Школа мистецтв, м.Стрий, середня вікова група, педагог Олійник Лілія Іванівна

2. Огородников Ілля, Дитяча музична школа, с. Шабо Одеська обл., старша вікова група, педагог Височан Ірина Сергіївна

НОМІНАЦІЯ ІНСТРУМЕНТАЛЬНА МУЗИКА. АНСАМБЛІ та ОРКЕСТРИ

Лауреати І премії

1. Зразковий ансамбль народних інструментів "Весняночка", Дитяча музична школа, смт. Слобожанське Харківська обл., середня вікова група, керівник Відмінник освіти України Шабанова Таісія Олександрівна

2. Ансамбль домристів "Азагоріум",  Дитяча школа мистецтв №6 ім.Г.Жуковського, м. Київ, змішана вікова група, керівник Дмитренко Марина Іванівна 

Лауреати ІІ премії

1. Зразковий ансамбль народних інструментів "Весняночка", Дитяча музична школа, смт. Слобожанське Харківська обл., старша вікова група, керівник Відмінник освіти України Шабанова Таісія Олександрівна

2.Ансамбль скрипалів учнів молодших класів, Дитяча школа мистецтв, м.Жовква, змішана вікова група, керівник, старший викладач Нестерович Ірина Петрівна

Лауреати ІІІ премії

1. Ансамбль електрогітар "Менестрель", Дитяча музична школа, с. Шабо Одеська обл., середня вікова група, керівник Височан Ірина Сергіївна

НОМІНАЦІЯ СУЧАСНА ХОРЕОГРАФІЯ. СОЛІСТИ та МАЛІ ФОРМИ

Лауреати ІІІ премії

1. Ходащінська Катерина, Зразкова школа-студія сучасної хореографії "ГРАНДІС", Міський палац дітей та юнацтва, м. Дніпро, старша вікова група, керівник Черновол Юлія Володимирівна

2. Дует Келюх Анастасія та Нагребецька Ірина, Студія сучасного танцю "Liberty", м. Мостиська, середня вікова група, керівник Ілечко Ірина Ярославівна

Лауреати ІV премії

1. Фокіна Дарина, Зразкова школа-студія сучасної хореографії "ГРАНДІС", Міський палац дітей та юнацтва. м. Дніпро, старша вікова група, керівник та постановникХодащінська Катерина Андріївна

2. Дует Шегтнська Аліна та Гливка Вікторія, Студія сучасного танцю "Liberty", м. Мостиська, середня вікова група, керівник Ілечко Ірина Ярославівна

3. Дует Ілечко Михайло та Рижок Маркіяна, Студія сучасного танцю "Liberty", м. Мостиська, середня вікова група, керівник Ілечко Ірина Ярославівна

НОМІНАЦІЯ СУЧАСНА ХОРЕОГРАФІЯ. КОЛЕКТИВИ

Лауреати І премії

1. Танцювальний ансамбль "Аврора", Школа академічного та сучасного балету, м. Львів, вікова група Цьомочки, керівник, зав.підготовчого відділення, викладач молодших початкових класів Демченко Єва-Анна Ярославівна

2. Народний ансамбль сучасного танцю "ТОРНАДО", м. Харків, молодша вікова група, керівники Удалова Анжеліка Юріївна, Рубан Володимир Анатолійович

3. Народний ансамбль сучасного танцю "ТОРНАДО", м. Харків, змішана вікова група, керівники Удалова Анжеліка Юріївна, Рубан Володимир Анатолійович

Лауреати ІІ премії

1. Студія танцю "Карамель", м. Львів, молодша вікова група, керівник Тимощук Ольга Сергіївна

2. Зразкова школа-студія сучасної хореографії "ГРАНДІС", Міський палац дітей та юнацтва, м. Дніпро, середня вікова група, керівник Черновол Юлія Володимирівна

3. Зразкова школа-студія сучасної хореографії "ГРАНДІС", Міський палац дітей та юнацтва, м. Дніпро, старша вікова група, керівник Черновол Юлія Володимирівна

4. Зразкова школа-студія сучасної хореографії "Грандіс-Mega Danсе ", Міський палац дітей та юнацтва, м. Дніпро, змішана вікова група, керівники Ходащінська Катерина Андріївна, Черновол Юлія Володимирівна

Лауреати ІІІ премії

1. Студія сучасного танцю "Liberty", м. Мостиська, "Американо", "Мить", середня вікова група, керівник Ілечко Ірина Ярославівна

2. Студія сучасного танцю "Liberty", м. Мостиська, "На самоті", середня вікова група, керівник Ілечко Ірина Ярославівна

3. Студія сучасного танцю "Liberty", м. Мостиська, змішана вікова група, керівник Ілечко Ірина Ярославівна

Лауреати ІV премії

1. Студія сучасного танцю "Liberty", м. Мостиська, молодша вікова група, керівник Ілечко Ірина Ярославівна

2. Студія танцю "Карамель", м. Львів, середня вікова група, керівник Тимощук Ольга Сергіївна

НОМІНАЦІЯ НАРОДНА ХОРЕОГРАФІЯ. КОЛЕКТИВИ

Лауреати І премії

1. Підготовча група Зразкового танцювального колективу "Надія", Міський будинок культури, м. Дубно, вікова група Цьомочки,  керівник Харіна Людмила Олександрівна

2. Зразковий танцювальний колектив "Надія", Міський будинок культури, м.Дубно, молодша вікова група, керівник Харіна Людмила Олександрівна

3. Дитячий ансамбль народного танцю"Самоцвіти", СЗШ № 54, м. Львів, середня вікова група, керівник Копій Наталія Ярославівна

4. Зразковий ансамбль народного танцю "САМОЦВІТ", Палац культури "Північний", м. Кривий Ріг, змішана вікова група, керівник Кирильчук Едуард Михайлович

Лауреати ІІ премії

1. Художній хореографічний колектив "DiaDance", ЦТДЮГ, м. Львів, молодша вікова група, художній керівник Міщук Діана Вікторівна

2. Зразковий ансамбль народного танцю "САМОЦВІТ", Палац культури "Північний", м. Кривий Ріг, середня вікова група, керівник Кирильчук Едуард Михайлович

3. Зразковий ансамбль народного танцю "САМОЦВІТ", Палац культури "Північний", м. Кривий Ріг, старша вікова група, керівник Кирильчук Едуард Михайлович

Лауреати ІІІ премії

1. Зразковий ансамбль народного танцю "САМОЦВІТ", Палац культури "Північний", м. Кривий Ріг, молодша вікова група, керівник Кирильчук Едуард Михайлович

2. Дитячий ансамбль народного танцю"Самоцвіти", СЗШ № 54, м. Львів, старша вікова група, керівник Копій Наталія Ярославівна

3. Хореографічний колектив "Айседора", Народний дім, с. ГрядаЛьвівська обл., середня вікова група, керівник Сенько Христина Василівна

НОМІНАЦІЯ ЕСТРАДНА ХОРЕОГРАФІЯ. СОЛІСТИ

Лауреати ІІ премії

1. Боднарюк Валерія, Гурток класичного танцю "Гармонія", Обласний центр естетичного виховання "Юність Буковини", м. Чернівці, молодша вікова група, педагог Клим Наталія Василівна

НОМІНАЦІЯ ЕСТРАДНА ХОРЕОГРАФІЯ. КОЛЕКТИВИ

Лауреати І премії

1. Студія танцю "Карамель", м. Львів, "Кольорова Бразилія", вікова група Цьомочки, керівник Тимощук Ольга Сергіївна

2. Народний ансамбль сучасного танцю "ТОРНАДО", м. Харків, молодша вікова група, керівники Удалова Анжеліка Юріївна, Рубан Володимир Анатолійович

3. Народний ансамбль сучасного танцю "ТОРНАДО", м. Харків, середнявікова група, керівники Удалова Анжеліка Юріївна, Рубан Володимир Анатолійович

Лауреати ІІ премії

1. Студія танцю "Карамель", м. Львів, "Солоденький цьомчик", вікова група Цьомочки, керівник Тимощук Ольга Сергіївна

НОМІНАЦІЯ STREET DANCE. КОЛЕКТИВИ

Лауреати І премії

1.Народний ансамбль сучасного танцю "ТОРНАДО", м. Харків, середня вікова група, керівники Удалова Анжеліка Юріївна, Рубан Володимир Анатолійович

2. Народний ансамбль сучасного танцю "ТОРНАДО", м. Харків, Офис", "Тусовка", середня вікова група, керівники Удалова Анжеліка Юріївна, Рубан Володимир Анатолійович

Лауреати ІV премії

1. Хореографічний колектив "Айседора", Народний дім, с. ГрядаЛьвівська обл., молодша вікова група, керівник Сенько Христина Василівна

НОМІНАЦІЯ КЛАСИЧНА ХОРЕОГРАФІЯ. СОЛІСТИ

Лауреати І премії

1. Холод Єва, Школа академічного та сучасного балету, м. Львів, вікова група Цьомочки, керівник, зав.підготовчого відділення, викладач молодших початкових класів Демченко Єва-Анна Ярославівна

НОМІНАЦІЯ КЛАСИЧНА ХОРЕОГРАФІЯ. КОЛЕКТИВИ

Лауреати ІІ премії

1. Танцювальний ансамбль "Аврора", Школа академічного та сучасного балету, м. Львів, вікова група Цьомочки, керівник, зав.підготовчого відділення, викладач молодших початкових класів Демченко Єва-Анна Ярославівна

НОМІНАЦІЯ БАЛЬНО-СПОРТИВНА ХОРЕОГРАФІЯ

Лауреати І премії

1. Народний аматорський ансамбль бального танцю "ДІАНА", Палац культури, м. Фастів, середня вікова група, керівник Клименко Діна Асхатівна

Лауреати ІІІ премії

1.Горбач Володимир та Протасова Ірина, Народний аматорський ансамбль бального танцю "ДІАНА", м. Фастів, старша вікова група, керівник Лисенко Ірина Володимирівна

НОМІНАЦІЯ ТЕАТРИ

Лауреати І премії

1.Креативна група "Dreams  & Emotions", м.Южне, Змішана вікова група, Art-директор Черненко Ольга Сергіївна