Вікова група Дебют

Лауреати І премії

1. Мова Софія, Дитяча школа мистецтв, м. Жовква, Вікова група Дебют, викладач по класу фортепіано Піх Ірина Василівна

2. Карабін Ярина, Дитяча музична школа ім. П.І. Чайковського, м. Ужгород, Вікова група Дебют, викладач дитячої музичної школи ім. П.І.Чайковського Петрова Анелія Василівна

Лауреати ІІ премії

1. Ременяк Дзвенислава, Дитяча школа мистецтв, смт. Великий Любінь, Вікова група Дебют, викладач Лучко Оксана Володимирівна

2. Федаш Христина, Дитяча школа мистецтв, м. Ужгород, Вікова група Дебют, викладач Гаковець Наталія Євгенівна

3. Малярчук Єлізавета, Дитяча школа мистецтв, м. Славута, Вікова група Дебют, педагог Чайка Наталія Дмитрівна

4. Степаненко Артемій, Дитяча школа мистецтв №5, м. Одеса, Вікова група Дебют, педагог Яцинюк Ольга В'ячеславівна

5. Колянко Микола, Дитяча музична школа №2 ім. М. Вербицького, м.Тернопіль, Вікова група Дебют, викладач фортепіано Козій Уляна Петрівна

Лауреати ІІІ премії

1. Матвіїв Вероніка, Дитяча школа мистецтв, м. Жовква, Вікова група Дебют, викладач по класу фортепіано Піх Мар'яна Володимирівна

2. Лемцьо Катерина, Державна дитяча музична школа №1 ім. А. Кос-Анатольського, м. Львів, Вікова група Дебют, педагог Родіонова Тетяна Семенівна

3. Чумко Богдан, Дитяча музична школа №8, м. Львів, Вікова група Дебют, викладач фортепіано Косарчин Галина Іванівна

Лауреати ІV премії

1. Новосад Юліана, Дитяча школа мистецтв ім. Віктора Матюка, м. Сокаль, Вікова група Дебют, викладач фортепіано Деркач Мар'яна Володимирівна

2. Саган Владислав, Дитяча музична школа №8, м.Львів, вікова група Дебют, викладач фортепіано Малиневська Галина Андріївна

3. Перебіленко Анастасія, Міська дитяча школа мистецтв, м. Бровари, Вікова група Дебют, викладач по класу фортепіано Петренко Наталія Олександрівна

4. Ковалко Захар, Державна музична школа №3, м. Львів, Вікова група Дебют. викладач фортепіано Корчинська Оксана Львівна

Молодша вікова група

Лауреати І премії

1. Лішка Анна-Марія, Дитяча школа мистецтв, м. Ужгород, Молодша вікова група, старший викладач по класу фортепіано Поратунська Світлана Вікторівна

2. Климко Вероніка, Дитяча школа мистецтв, м. Жовква, Молодша вікова група, викладач по класу фортепіано Хомин-Клепач Руслана Богданівна

3 Гузинець Анастасія, Дитяча музична школа ім. П.І.Чайковського № 1, м.Ужгород, Молодша вікова група, викладач Петрова Анелія Василівна

4. Панімаш Ірина, Дитяча школа мистецтв, м. Черкаси, Молодша вікова група, викладач Курінна Алла Борисівна

Лауреати ІІ премії

1. Варга Софія, Дитяча школа мистецтв №1 ім. С. Мартона, м. Мукачево, Молодша вікова група, старший викладач по класу фортепіано Геревич Наталія Михайлівна

2. Мельник Софія, Дитяча музична школа №8, м. Львів, Молодша вікова група, старший викладач Коник Жанна Анатоліївна

Лауреати ІІІ премії

1. Пришляк Єлизавета, Дитяча школа мистецтв, м. Жовква, Молодша вікова група, викладач по класу фортепіано Хомин-Клепач Руслана Богданівна

2. Федонюк Олександр, Дитяча музична школа, м. Соснівка, Молодша вікова група, викладач вищої категорії по класу фортепіано Пиляй Наталія Петрівна

3. Ярова Олеся, Дитяча музична школа, с. Шабо, Молодша вікова група, викладач фортепіано Максименко Дарія Михайлівна

4. Дмитрієв Вадим, Дитяча школа мистецтв № 5, м. Львів, Молодша вікова група, викладач по класу фортепіано Гасьошин Софія Ярославівна

Лауреати ІV премії

1. Горак Олександр, Львівська державна хорова школа "Дударик" ім. Миколи Кацала, м. Львів, Молодша вікова група, викладач Дердзяк Любов Павлівна

2. Віщур Олександр, Державна дитяча школа мистецтв № 10, м. Львів, Молодша вікова група, викладач Мозіль Ольга Євгенівна

Середня вікова група

Лауреати І премії

1. Ковальчук  Владислава, Міська музична школа №10, м. Кривий Ріг, Середня вікова група, викладач фортепіанного відділу Тріленко Наталія Іванівна

Лауреати ІІ премії

1. Лускавець Божена, Державна дитяча школа мистецтв №10, м. Львів, Середня вікова група, педагог Пелех Людмила Георгіївна

2. Хафіан Каріна, Дитяча школа мистецтв, м. Звенигородка, Середня вікова група, педагог Строїн Ольга Павлівна

3. Філімончук Ернест, Дитяча школа мистецтв, с. Княгининок Волинська обл., Середня вікова група, ст. викладач Княгининівської ДШМ Маркевич Наталія Олексіївна

Лауреати ІV премії

1. Костенюк Юлія, Дитяча школа мистецтв ім. Віктора Матюка, м. Сокаль, Середня вікова група, викладач фортепіано Деркач Мар'яна Володимирівна

2. Бородінова Таісія, Дитяча школа мистецтв, м. Волочиськ, Середня вікова група, викладач-методист фортепіанного, відділу Волочиської ДШМ Макогон Світлана Іванівна

3. Галечка Анастасія, Державна дитяча музична школа №1 ім. А. Кос-Анатольського, м. Львів, Середня вікова група, викладач Татарінова Вікторія Костянтинівна

4. Мартіна Маіні, Школа мистецтв, м. Пустомити, Середня вікова група, викладач фортепіано Дуць Надія Миколаївна

5. Міндак Марія, Школа мистецтв №5, м. Одеса, Середня вікова група, педагог Яцинюк Ольга В’ячеславівна

Старша вікова група

Лауреати ІІ премії

1. Остроушко Ірина, Музичне училище ім.С.С. Гулака-Артемовського, м.Черкаси, Старша  вікова група, викладач спеціального фортепіано Окунєва Ірина Олександрівна

2. Перегіняк Вікторія, Державне музичне училище ім.Д.Січинського, м. Івано-Франківськ, Старша  вікова група, педагог Михайлів Ніна Василівна

Вікова група дорослі

Лауреати І премії

1. Павлова Оксана, Львівська Національна музична академія ім.М.Лисенка, м.Львів, Вікова група дорослі, педагог професор ЛНМА ім.Лисенка Ермінь Йожеф Франтішкович