Мале ҐРАН-ПРІ

Шевчук Злата 

НОМІНАЦІЯ ЕСТРАДНИЙ ВОКАЛ

Молодша вікова група

КЗ ФМР «Фастівський Центр позашкільної роботи», м. Фастів

викладач Гречіна Любов Олександрівна


НОМІНАЦІЯ НАРОДНА ХОРЕОГРАФІЯ

Лауреати І премії

1.Зразковий ансамбль народного танцю «ПЕРВОЦВІТ» середня вікова група,"Мишинська дрібонька, "Лемківський дівочий", Червоноградський Народний дім, м. Червоноград, керівник Прібега Людмила Віталіївна

Лауреати ІІ премії

1.Зразковий ансамбль народного танцю «ПЕРВОЦВІТ» молодша вікова група, Червоноградський Народний дім, м. Червоноград, керівник Прібега Людмила Віталіївна

2.Дитяча студія танцю «Modern Dance» змішана вікова група, "Сила",  м. Чернігів, керівник Гриськова Катерина Олександрівна

3. Дитяча студія танцю «Modern Dance» змішана вікова група, "Весна" та "Проліски,  м. Чернігів, керівник Гриськова Катерина Олександрівна

4.Танцювальний колектив «Розмарія» змішана вікова група, Філія центру культури і дозвілля, с. Чернихівці Тернопільська обл., керівник Черниш Марія Ігорівна

5.Ансамбль танцю «Явір» змішана вікова група, Громадська організація, Філія центру культури і дозвілля, м. Львів, спеціаліст хореографії, керівник ГО «Ансамбль танцю «Явір» Жавненко Марія Ярославівна

Лауреати ІІІ премії

1.Зразковий ансамбль народного танцю «ПЕРВОЦВІТ» середня вікова група,"Волинські притупи, румунський танець "Березневий хоровод", Червоноградський Народний дім, м. Червоноград, керівник Прібега Людмила Віталіївна


НОМІНАЦІЯ ЕСТРАДНА ХОРЕОГРАФІЯ

Лауреати ІІ премії

1.Танцювальний ансамбль «ViзеруноК» змішана вікова група, Центр дитячої та юнацької творчості Деснянського району, м. Київ, керівник Васильєва Вікторія Олександрівна

Лауреати ІV премії

1.Ансамбль танцю «Явір» змішана вікова група, Громадська організація, Філія центру культури і дозвілля, м. Львів, спеціаліст хореографії, керівник ГО «Ансамбль танцю «Явір» Жавненко Марія Ярославівна


НОМІНАЦІЯ СУЧАСНА ХОРЕОГРАФІЯ

Лауреати І премії

1.Дитяча студія танцю «Modern Dance» змішана вікова група, м. Чернігів, керівник Гриськова Катерина Олександрівна

2. Танцювальний ансамбль «ViзеруноК» змішана вікова група, Центр дитячої та юнацької творчості Деснянського району, м. Київ, керівник Васильєва Вікторія Олександрівна


НОМІНАЦІЯ ІНШІ ХОРЕОГРАФІЧНІ ФОРМИ

Лауреати І премії

1.Зразковий аматорський колектив сучасного танцю «Awesomatiks» інші хореографічні форми, ПРЦК «Поділ», м. Київ, керівники  Кисельов Андрій Анатолійович та Янович Юлія Олександрівна


НОМІНАЦІЯ ФОЛЬКЛОР

Лауреати І премії

1.Дитячий фольклорний ансамбль «Пташечка» змішана вікова група, КЗ Клесівська ДМШ, смт. Клесів Рівненська обл., керівник ансамблю, викладач теорії музики Симончук Юлія Адамівна


НОМІНАЦІЯ ЕСТРАДНИЙ ВОКАЛ

Лауреати І премії

1.Ващенко Олеся середня вікова група, "Чарівна ніч",Центр дитячої та юнацької творчості № 5, м. Харків, педагог  Шуть Тетяна Олегівна

2. Ващенко Олеся середня вікова група, "У долі своя весна",Центр дитячої та юнацької творчості № 5, м. Харків, педагог  Шуть Тетяна Олегівна

3.Багінська Вероніка молодша вікова група, КЗ ФМР «Фастівський Центр позашкільної роботи», м. Фастів, викладач Гречіна Любов Олександрівна

4.Вокальний ансамбль «BEES» змішана вікова група, КЗ ФМР «Фастівський Центр позашкільної роботи», м. Фастів, керівник Гречіна Любов Олександрівна

5. Вокальний ансамбль «BEES S» молодша вікова група,  КЗ ФМР «Фастівський Центр позашкільної роботи», м. Фастів, керівник Гречіна Любов Олександрівна

6.Беляєва Єва вікова група цьомочки, КЗ ФМР «Фастівський Центр позашкільної роботи», м. Фастів, викладач Гречіна Любов Олександрівна

7.Дует Ярослава Страшук та Злата Шевчук молодша вікова група,  КЗ ФМР «Фастівський Центр позашкільної роботи», м. Фастів, керівник Гречіна Любов Олександрівна

8.Гречіна Олександра середня вікова група,  КЗ ФМР «Фастівська дитяча музична школа», м. Фастів, керівник Гречіна Любов Олександрівна

9.Дубчак Анастасія старша вікова група,  КЗ ФМР «Фастівська дитяча музична школа», м. Фастів, керівник Гречіна Любов Олександрівна

10.Дует Олександра Гречіна та Анастасія Дубчак змішана вікова група,  КЗ ФМР «Фастівська дитяча музична школа», м. Фастів, керівник Гречіна Любов Олександрівна

11.Бейк Софія-Марта старша вікова група, м. Львів, викладач Сподарик Ірина Василівна

12.Борачок Ольга вікова група дорослі, Львівський фаховий коледж культури і мистецтв, м. Львів, викладач, заступник директора з виховної роботи у Львівському фаховому коледжі культури і мистецтв, художній керівник і диригент хору «Гомін» Ляшенко Руслан Дмитрович

13.Паршенко Оксана вікова група дорослі, Південноукраїнський національний педагогічний університет імені К. Д. Ушинського, м. Одеса, викладач Бітько Наталя Георгіївна

14. Сало Юлія вікова група цьомочки, Студія вокалу "Акцент", м. Львів, викладач вокалу, керівник студії вокалу "Акцент" Шевчук Богдана Миколаївна

Лауреати ІІ премії

1.Вокальний ансамбль «Веселі бджілки» молодша вікова група,  КЗ ФМР «Фастівський Центр позашкільної роботи», м. Фастів, керівник Гречіна Любов Олександрівна

2.Левченко Катерина молодша вікова група, Шумська школа мистецтв,  м. Шумськ, Ткачук Наталія Володимирівна

3.Повзун Дмитро молодша вікова група, Зразковий вокальний ансамбль «Паросток» , Нововолинський центр дитячої та юнацької творчості, м. Нововолинськ, керівник гуртка-методист Сидоренко Наталія Миколаївна

4.Страшук Ярослава  молодша вікова група, КЗ ФМР «Фастівський Центр позашкільної роботи», м. Фастів, викладач Гречіна Любов Олександрівна

5. Рожанська Ольга молодша вікова група, КЗ ФМР «Фастівський Центр позашкільної роботи», м. Фастів, викладач Гречіна Любов Олександрівна

6. Мисюкевич Євгенія молодша вікова група, КЗ ФМР «Фастівський Центр позашкільної роботи», м. Фастів, викладач Гречіна Любов Олександрівна

7.Нечай Світлана молодша вікова група, КЗ ФМР «Фастівський Центр позашкільної роботи», м. Фастів, викладач Гречіна Любов Олександрівна

8. Левченко Сабріна середня вікова група, Шумська школа мистецтв,  м. Шумськ, Ткачук Наталія Володимирівна

9. Тишко Олександр середня вікова група, Зразковий вокальний ансамбль «Паросток» , Нововолинський центр дитячої та юнацької творчості, м. Нововолинськ, керівник гуртка-методист Сидоренко Наталія Миколаївна

10.Анастасія Павленко середня вікова група, КЗ ФМР «Фастівський Центр позашкільної роботи», м. Фастів, викладач Гречіна Любов Олександрівна

11.Шилова Поліна середня вікова група, КЗ ФМР «Фастівський Центр позашкільної роботи», м. Фастів, викладач Гречіна Любов Олександрівна

12.Обухівська Софія старша вікова група, КЗ ФМР «Фастівський Центр позашкільної роботи», м. Фастів, викладач Гречіна Любов Олександрівна

13.Бриль Анна старша вікова група, КЗ ФМР «Фастівський Центр позашкільної роботи», м. Фастів, викладач Гречіна Любов Олександрівна

14.Глуханюк Ірина середня вікова група, КЗ ФМР «Фастівський Центр позашкільної роботи», м. Фастів, викладач Гречіна Любов Олександрівна

15.Сафонова Наталія вікова група дорослі, м. Боярка, співачка, звукорежисер, викладач вокалу, засновниця “The Voice” музичної школи майбутнього Сафонова Наталія Григорівна

16.Підлісна Анелія-Катерина середня вікова група, Народний дім, м. Винники,директор Народного домуВінярська Наталія Мирославівна, музичний керівник Народного дому  Завербний Володимир Семенович

Лауреати ІІІ премії

1.Зразковий вокальний ансамбль «Паросток» молодша вікова група,  Нововолинський центр дитячої та юнацької творчості,  м. Нововолинськ, керівник гуртка-методист Сидоренко Наталія Миколаївна

2. Сех Вероніка молодша вікова група, Зразковий вокальний ансамбль «Паросток» , Нововолинський центр дитячої та юнацької творчості, м. Нововолинськ, керівник гуртка-методист Сидоренко Наталія Миколаївна

3. Дмитрук Каміла молодша вікова група, Зразковий вокальний ансамбль «Паросток» , Нововолинський центр дитячої та юнацької творчості, м. Нововолинськ, керівник гуртка-методист Сидоренко Наталія Миколаївна

4.Івановська Наталія середня вікова група, Зразковий вокальний ансамбль «Паросток» , Нововолинський центр дитячої та юнацької творчості, м. Нововолинськ, керівник гуртка-методист Сидоренко Наталія Миколаївна

5.Золотарьова Аліна вікова група дорослі, м. Ірпінь 


НОМІНАЦІЯ АКАДЕМІЧНИЙ ВОКАЛ

Лауреати ІІ премії

1Кебуладзе Нателла вікова група дорослі, Південноукраїнський національний педагогічний університет імені К. Д. Ушинського, м. Одеса, викладач Шафарчук Тетяна Георгіївна, концертмейстер Халфіна Олександра Сергіївна


НОМІНАЦІЯ ВОКАЛ. ХОРИ

Лауреати І премії

1. Естрадно-джазовий хор факультету музичної та хореографічної освіти Південноукраїнського національного педагогічного університету імені К. Д. Ушинського" вікова група дорослі, м. Одеса, керівник Єлизавета Ведмедовська, хормейстер Карлос Хіменес, концертмейстер Наталія Запорожець

Лауреати ІІ премії

1. Зразковий хоровий колектив «FUSION SOUND» старша вікова група, КЗПСО «Мистецька школа № 15 їм.Т.І.Боєвої», м. Одеса, художній керівник та диригент Єлизавета Ведмедовська, концертмейстер  Ліана Ікаєва


НОМІНАЦІЯ НАРОДНІ ІНСТРУМЕНТИ

Лауреати І премії

1. Шебаршинов Максим старша вікова група, Львівський фаховий коледж культури і мистецтв, м. Львів, педагог Борзова Діана Олексіївна


НОМІНАЦІЯ ДУХОВІ ІНСТРУМЕНТИ

Лауреати І премії

1.Дует Баранова Олена (флейта) та Бортнічук Владислав (саксофон) змішана вікова група, КПСМНЗ «Дитяча музична школа № 9 ім. В. І. Сокальського», м. Харків, викладачі Баранов Віктор Станіславович, Хворостова Дар'я Олексіївна, концертмейстер Досужа Наталія Іванівна


НОМІНАЦІЯ ФОРТЕПІАНО

Лауреати ІІ премії

1. Каналош Ксенія середня вікова група, КЗ "Ужгородська школа мистецтв", м. Ужгород, викладач фортепіано Асталош Жужанна Ласлівна

Лауреати ІІІ премії

1.Москаленко Володимир молодша вікова група, КЗ "Ужгородська школа мистецтв", м.Ужгород, викладач фортепіано Асталош Жужанна Ласлівна