ҐРАН-ПРІ
Вокальний ансамбль «DOMINANTA»
Змішана вікова група
КЗ «Клесівська дитяча музична школа»
Хоровий диригент та вокальний педагог Романчук Ольга, концертмейстер Глабець Вікторія
Мале ҐРАН-ПРІ
Gustaw SIEPIOŁA
Старша вікова група
Zespół Państwowych Szkół Muzycznych im. Artura Malawskiego Przemyśl, Polska
mgr Oksana MASNA
Tymoteusz WITKO
Середня вікова група
Zespół Państwowych Szkół Muzycznych im. Artura Malawskiego Przemyśl, Polska
mgr Jadwiga BOSEK-SEREFKO
Antoni SARNICKI
Середня вікова група
Zespół Państwowych Szkół Muzycznych im. Artura Malawskiego Przemyśl, Polska
mgr Paweł WALCISZEWSKI
НОМІНАЦІЯ ЕСТРАДНИЙ ВОКАЛ
Лауреати І премії
1. Лопатенко Тімур, старша група, Art center SOUL м.Харків, викладач вокалу Ващенко Олена
2. Карасьова Мілана, середня вікова група, Art center SOUL м.Харків, викладач вокалу Ващенко Олена
Лауреати ІІ премії
1. Студія вокального мистецтва «Талант», молодша вікова група, м.Львів, керівник, вокальний педагог Годій Тетяна Андріївна
2. Варвара Реутська, молодша вікова група, Студія вокального мистецтва "Талант" м.Львів, керівник, вокальний педагог Годій Тетяна Андріївна
3. Софія Чипіжук, молодша вікова група, Студія вокального мистецтва "Талант", м.Львів, керівник, вокальний педагог Годій Тетяна Андріївна
4. Студія вокального мистецтва «Талант», молодша вікова група, м.Львів, керівник, вокальний педагог Годій Тетяна Андріївна
5. Ващенко Олеся, середня вікова група, Харківська ЗОШ 150 м.Харків, викладач вокалу Ващенко Олена
6. Підлісна Катерина, середня вікова група, Народний дім м.Винники, Львівська обл., керівник ВІнярська Наталія, керівник Завербний Володимир
7. Бучко Андріана, старша група, Народний дім м.Винники, Львівська обл., керівник ВІнярська Наталія, керівник Завербний Володимир
Лауреати ІІІ премії
1. Свистун Катерина, середня вікова група, вокально – хореографічний колектив «Диво», м.Львів, керівник, вокальний педагог Годій Тетяна Андріївна
2. Дует Курочкіна Софія і Соломія, середня вікова група, Вокально-хореографічний колектив «Диво», м.Львів, керівник, вокальний педагог Годій Тетяна Андріївна
НОМІНАЦІЯ НАРОДНИЙ ВОКАЛ
Лауреати І премії
1. Сивець Дмитро, молодша вікова група, Народний художній колектив "Театр народної пісні "Слов'яночка"" м.Бровари, Київська обл., художній керівник Мурзай Тетяна
2. Бенціанова Алісія, вікова група Цьомочки, Народний художній колектив "Театр народної пісні "Слов'яночка" м.Бровари, Київська обл., художній керівник Мурзай Тетяна
3. Бурда Микита, вікова група Цьомочки, Народний художній колектив "Театр народної пісні "Слов'яночка" м.Бровари, Київська обл., художній керівник Мурзай Тетяна
Лауреати ІІ премії
1. Народний художній колектив "Театр народної пісні "Слов'яночка", змішана вікова група, Палац творчості дітей та юнацтва, м.Бровари, Київська обл., художній керівник Мурзай Тетяна
НОМІНАЦІЯ ВОКАЛЬНО-ХОРЕОГРАФІЧНІ КОЛЕКТИВИ
Лауреати ІІІ премії
1. Вокально – хореографічний колектив «ДИВО», молодша вікова група, Храм Вознесіння Господнього, м.Львів, керівник/вокальний педагог Годій Тетяна, хореограф Кузь Руслана
НОМІНАЦІЯ ІНСТРУМЕНТАЛЬНИЙ ЖАНР/ ФОРТЕПІАНО
Лауреати І премії
1. Duet Fortepianowy Tymoteusz WITKO & Michał PIASECKI, середня вікова група, Zespół Państwowych Szkół Muzycznych im. Artura Malawskiego Przemyśl, Polska
2. Duet Fortepianowy Martyna KEDZIORA i Antoni SARNICKI, середня вікова група, Zespół Państwowych Szkół Muzycznych im. Artura Malawskiego, Przemyśl, Polska
3. Marcelina BUKOWSKA, середня вікова група, Zespół Państwowych Szkół Muzycznych im. Artura Malawskiego Przemyśl, Polska
4. Natanael KOLCZYK, середня вікова група, Zespół Państwowych Szkół Muzycznych im. Artura Malawskiego Przemyśl, Polska
5. Tymoteusz PROKOPOWICZ, середня вікова група, Zespół Państwowych Szkół Muzycznych im. Artura Malawskiego Przemyśl, Polska
6. Martyna KĘDZIORA, середня вікова група, Zespół Państwowych Szkół Muzycznych im. Artura Malawskiego Przemyśl, Polska
7. Димарчук Вікторія, старша вікова група, КЗ «Княгининівська школа мистецтв», с. Княгининок, Волинська обл., старший викладач класу фортепіано Маркевич Наталія
8. Люзович Анастасія, старша вікова група, Соснівська дитяча музична школа м.Соснівка,Львівська обл., викладач фортепіано Царенська Олена
9. Камінська Вероніка, старша вікова група, Заклад «Вінницька дитяча музична школа №1» м.Вінниця, музичний педагог Колесник Олена
10. Дует скрипалів Гаврилюк Ванессa та Головня Олександра, змішана вікова група, КЗ «Клесівська дитяча музична школа» смт.Клесів,Рівненська обл., викладач Головня Ірина
Лауреати ІІ премії
1. Зеленська Ольга, середня вікова група, КЗ «Княгининівська школа мистецтв», с. Княгининок, Волинська обл., старший викладач класу фортепіано Маркевич Наталія
2. Жук Софія, молодша вікова група, КЗ «Княгининівська школа мистецтв», с. Княгининок Волинська обл., старший викладач класу фортепіано Маркевич Наталія
3. Чернікова Ангеліна, молодша вікова група, КЗ «Княгининівська школа мистецтв», с. Княгининок Волинська обл., старший викладач класу фортепіано Маркевич Наталія
4. Семенишин Юлія, молодша вікова група, КЗ «Княгининівська школа мистецтв», с. Княгининок Волинська обл., старший викладач класу фортепіано Маркевич Наталія
5. Кущук Альона, старша вікова група, КЗ «Клесівська дитяча музична школа» смт.Клесів,Рівненська обл., викладач Головня Ірина
НОМІНАЦІЯ НАРОДНИЙ ТАНЕЦЬ
Лауреати І премії
1. Київська дитяча школа українського танцю «Барвіночок», середня вікова група, м.Київ, викладач Солович Тамара, викладач Ляшенко Тетяна
2. Зразковий художній колектив України ансамбль танцю “Веселка”, старша вікова група, Закарпатська обласна рада профспілок, м.Ужгород, заслужений працівник культури України, художній керівник Петрецька Людмила
Лауреати ІІІ премії
1. Зразковий художній ансамбль танцю «Ольвія», середня вікова група, Лановецький міський комунальний БДЮТ м. Ланівці, Тернопільська обл., керівник гуртків Голишева Ольга Григорівна
2. Дует Юлія Мельничук та Данило Шабан, середня вікова група, Лановецький міський комунальний БДЮТ м. Ланівці, Тернопільська обл., керівник гуртків Голишева Ольга Григорівна
3. Зразковий художній ансамбль танцю «Ольвія», змішана вікова група, Лановецький міський комунальний БДЮТ м. Ланівці, Тернопільська обл., керівник гуртків Голишева Ольга Григорівна
4. Ансамбль танцю "Червона рута",старша вікова група, Соснівський НВК N13 м.Соснівка, Львівська обл., керівник, вчитель хореографії Дуванова Ірина
НОМІНАЦІЯ СУЧАСНИЙ ТАНЕЦЬ
Лауреати І премії
1. Арт-студія Сплеск, молодша вікова група, м.Львів, керівник Москальчук Ольга Геннадіївна
2. Федак Анастасія, молодша вікова група, Арт-студія Сплеск, м.Львів, керівник Москальчук Ольга Геннадіївна
3. Корпан Христина, молодша вікова група, Арт-студія Сплеск, м.Львів,керівник Москальчук Ольга Геннадіївна
4. Дует Мотичка Софія та Притула Софія, молодша вікова група, Арт-студія Сплеск, м.Львів,керівник Москальчук Ольга Геннадіївна
5. Akademia Tańca Jazzowego “SensDance”, середня вікова група, Spółdzielczy Osiedlowy Dom Kultury “Nowe Miasto” Rzeszów, Polska
6. Akademia Tańca Jazzowego “SensDance”, старша вікова група, Spółdzielczy Osiedlowy Dom Kultury “Nowe Miasto” Rzeszów, Polska
7. Maja Zawadzka, старша вікова група, Spółdzielczy Osiedlowy Dom Kultury “Nowe Miasto” Rzeszów, Polska
8. Assemble, змішана вікова група, Studio baletowe im.Laili Arifuliny Rzeszów, Polska
9. Duet Maja Zawadzka i Natalia Bajek, старша вікова група, Spółdzielczy Osiedlowy Dom Kultury “Nowe Miasto” Rzeszów, Polska
Лауреати ІІ премії
1. DanceStation, змішана вікова група, LvivFilmCenter (Кінотеатр Горіховий) м.Львів, керівниця, хореографиня Карпа Уляна, хореографиня Піддубняк Марта
2. Лушпак Емілія, середня вікова група, Арт-студія Сплеск, м.Львів, керівник Москальчук Ольга Геннадіївна
3. Притула Софія, молодша вікова група, Арт-студія Сплеск, м.Львів, керівник Москальчук Ольга Геннадіївна
4. Закаляк Анна, молодша вікова група, Арт-студія Сплеск, м.Львів,керівник Москальчук Ольга Геннадіївна
5. Науменко Анастасія, молодша вікова група, Арт-студія Сплеск, м.Львів,керівник Москальчук Ольга Геннадіївна
Лауреати ІІІ премії
1. „A-Z” Street Dance Group, середня вікова група, Szkoła Tańca „A-Z” Przemyśl, Polska
НОМІНАЦІЯ ЕСТРАДНИЙ ТАНЕЦЬ
Лауреати І премії
1. Павлів Софія, середня вікова група, Арт-студія Сплеск, м.Львів, керівник Москальчук Ольга Геннадіївна
2. Дитяча хореографічна студія "Мармелад",середня вікова група, КЗ "Центр культури та дозвілля" Немирівської міської ради м.Немирів, керівник Сугак Тетяна Пилипівна
3. DanceStation, вікова група Цьомочки, LvivFilmCenter (Кінотеатр Горіховий) м.Львів, керівниця, хореографиня Карпа Уляна, хореографиня Піддубняк Марта
Лауреати ІІ премії
1. Мотичка Софія, молодша вікова група, Арт-студія Сплеск, м.Львів, керівник Москальчук Ольга Геннадіївна
2. DanceStation, змішана вікова група, LvivFilmCenter (Кінотеатр Горіховий) м.Львів, керівниця, хореографиня Карпа Уляна, хореографиня Піддубняк Марта
НОМІНАЦІЯ КЛАСИЧНИЙ ТАНЕЦЬ
Лауреати І премії
1. Черняк Катерина, молодша вікова група, Балетна студія Ірини Мельничук, м.Київ, керівник Окропірідзе Ірина Євгеніївна
2. Корнєєва Домініка, молодша вікова група, Балетна студія Ірини Мельничук, м.Київ, керівник Окропірідзе Ірина Євгеніївна
3. Assemble, старша вікова група, Studio baletowe im.Laili Arifuliny Rzeszów, Polska
4. Іскандарова Катерина, молодша вікова група, Дитяча балетна студія «Аурі», , м.Львів, керівник Демченко Єва
5. Чайковська Мілана, молодша вікова група, Дитяча балетна студія «Аурі», , м.Львів, керівник Демченко Єва
6. Курись Дарина, середня вікова група, Дитяча балетна студія «Аурі», , м.Львів, керівник Демченко Єва
Лауреати ІІ премії
1. Балетна студія Ірини Мельничук, змішана вікова група, м.Київ, керівник Окропірідзе Ірина Євгеніївна
2. Свертока Мар'яна, молодша вікова група, Балетна студія Ірини Мельничук, м.Київ, керівник Окропірідзе Ірина Євгеніївна
3. Іваненко Кароліна, молодша вікова група, Балетна студія Ірини Мельничук, м.Київ, керівник Окропірідзе Ірина Євгеніївна
4. Сафонова Агата, молодша вікова група, Балетна студія Ірини Мельничук, м.Київ, керівник Окропірідзе Ірина Євгеніївна
5. Дитяча балетна студія «Аурі», молодша вікова група, м.Львів, керівник Демченко Єва
6. Бачинська Катерина, молодша вікова група, Дитяча балетна студія «Аурі», м.Львів, керівник Демченко Єва
7. Гульчевська Віра, молодша вікова група, Дитяча балетна студія «Аурі», м.Львів, керівник Демченко Єва
8. Яцук Емілія, молодша вікова група, Дитяча балетна студія «Аурі», , м.Львів, керівник Демченко Єва
9. Холод Єва, середня вікова група, Дитяча балетна студія «Аурі», , м.Львів, керівник Демченко Єва
Лауреати ІІІ премії
1. Білик-Берегова Кіра, молодша вікова група, Балетна студія Ірини Мельничук, м.Київ, керівник Окропірідзе Ірина Євгеніївна
2. Дитяча балетна студія «Аурі», середня вікова група, м.Львів, керівник Демченко Єва
3. Буковська Вероніка, молодша вікова група, Дитяча балетна студія «Аурі», , м.Львів, керівник Демченко Єва
4. Осередчук Ольга, молодша вікова група, Дитяча балетна студія «Аурі», , м.Львів, керівник Демченко Єва
5. Ханіна Зіна, молодша вікова група, Дитяча балетна студія «Аурі», , м.Львів, керівник Демченко Єва
6. Самбір Ірена, старша вікова група, Дитяча балетна студія «Аурі», , м.Львів, керівник Демченко Єва
НОМІНАЦІЯ ІНШІ ХОРЕОГРАФІЧНІ ФОРМИ
Лауреати І премії
1. Хореографічний ансамбль «Вишиванка», середня вікова група, Громадська організація «Разом», м.Новояворівськ, Львівська обл., керівник Козак Ольга, хореограф-репетитор Шкарпінець Світлана
2. Хореографічний ансамбль «Вишиванка», молодша вікова група, Громадська організація «Разом», м.Новояворівськ, Львівська обл., керівник Козак Ольга, хореограф-репетитор Шкарпінець Світлана
Лауреати ІІ премії
1. Zespoł “AZETKI KIDS”, середня вікова група, Szkoła Tańca „A-Z” Przemyśl, Polska
2. Хореографічний ансамбль «Вишиванка», вікова група Цьомочки, Громадська організація «Разом», м.Новояворівськ, Львівська обл., керівник Козак Ольга, хореограф-репетитор Шкарпінець Світлана
НОМІНАЦІЯ ТЕАТРАЛЬНЕ МИСТЕЦТВО
Лауреати І премії
1. Театральна студія «СИНІЙ ПТАХ», змішана вікова група, м.Київ, художній керівник, режисер Сухацька Дарʼя Олегівна
Лауреати ІІ премії
1. Театральна студія «СИНІЙ ПТАХ», змішана вікова група, м.Київ, художній керівник, режисер Сухацька Дарʼя Олегівна