Переглянути детальні результати:



ГРАН-ПРІ ОБРАЗОТВОРЧЕ МИСТЕЦТВО

Пугачова Софія

Олександрійська дитяча художня школа

м. Олександрія

ІIІ вікова група (11-13 років)

вчитель образотворчого мистецтва Надточа Юлія Володимирович 


Олійник Поліна

Крижопільська школа мистецтв

с. Городківка Вінницька обл.

ІIІ вікова група (11-13 років)

викладач Зибіна Олександра Борисівна 


Грідін Ілля

Харківська державна академія дизайну и мистецтв

м. Харків

VІ вікова група (від 19 років)

доцент Яхін Ільдан Ізмайлович


ГРАН-ПРІ ДЕКОРАТИВНО-ПРИКЛАДНЕ МИСТЕЦТВО

Коренєва Оксана

Студія «Батик»

м. Суми

VІ вікова група (від 19 років)

викладач студії «Батик" Суркова Тетяна Миколаївна


МІНІ ГРАН-ПРІ ОБРАЗОТВОРЧЕ МИСТЕЦТВО

Віднянська Дар’я

Зразкова студія «Золота Палітра» Ужгородська Спеціалізована ЗОШ І-ІІІ ст.

м. Ужгород

IV вікова група (14 - 16 років)

старший вчитель, вища категорія Хухра Наталія Юріївна

Родрігес Гомес Крістіна 

КМАТ імені Сержа Лифаря ДШМ №7

м. Київ

IV вікова група (14 - 16 років)

старший викладач Широков Андрій Олександрович 

Сніховська Ольга

Косівський фаховий коледж декоративно-прикладного мистецтва ЛНАМ

м. Косів

V вікова група (17 - 18 років)

викладач Барановський Ігор Володимирович

Шимко Микита

Дрогобицька дитяча художня школа

м. Дрогобич

V вікова група (17 - 18 років)

викладач образотворчого мистецтва Шимко Ігор Романович

Зозуля Олена Петрівна

Будинок дитячої та юнацької творчості

с. Станимир Львівська обл.

VI вікова група (викладачі)

керівник гуртка образотворчого мистецтва

МІНІ ГРАН-ПРІ ДЕКОРАТИВНО-ПРИКЛАДНЕ МИСТЕЦТВО

Вайдліх Антон

КЗПО "Олександрівський ЦДЮТ"

смт. Олександрівка Кіровоградська обл.

IІ вікова група (9-10 років)

керівник арт-студії "Яскрава" Накотенко Вікторія Василівна

Якименко Анастасія

Гурток "Ткацтво" КЗ Шосткинський міський Центр естетичного виховання Шосткінської міської ради Сумської області

м. Шостка

IІІ вікова група (11-13 років)

керівник гуртка "Ткацтво" Якименко Неля Миколаївна

Китченко Милана

КЗ «Мелітопольський ліцей-інтернат ІІ-ІІІ ступенів» Запорізької обласної ради

м. Мелітополь

IІІ вікова група (11-13 років)

вихователь Фролова Ольга Леонідівна