SUPER GRAND-PRIX
«Народний художній колектив» ансамбль народного танцю «Дружба»
Рівненський міський Палац дітей та молоді, м. Рівне
художній керівник Відмінник освіти України Дзюбенко Наталія Миколаївна
балетмейстери-постановники Відмінник освіти України Віюк Наталія Віссаріонівна,
Олена Левашова, Полякова Юлія Іванівна
GRAND-PRIX
Народний художній колектив «Ансамбль танцю «ВІТАМІНЧИКИ»
Центр творчості дітей та юнацтва Святошинського району, м. Київ
художні керівники Відмінник освіти України Мельник Олена Борисівна та
Мельник Олег Йосипович
mini GRAND-PRIX
Зразковий ансамбль народного танцю «Вербонька»
Центр культури і дозвілля «Палац Зоря», с. Зоря Рівненська обл.
керівник Заслужений працівник культури Республіки Польща Борис Бунь,
концертмейстер Юрій Пилип
НОМІНАЦІЯ УКРАЇНСЬКИЙ НАРОДНИЙ ТАНЕЦЬ
Лауреати І премії
1.Народний дитячо-юнацький хореографічний ансамбль народного танцю «ПОЛУНИЧКА»,середня вікова група, "Веснянка" , "Волинські візерунки", Громадська організація, м. Львів, керівник Заслужений діяч естрадного мистецтва України, Відмінник освіти України Добинда Наталя Григорівна, головний хореограф Юрій Щутяк
2. Народний дитячо-юнацький хореографічний ансамбль народного танцю «ПОЛУНИЧКА»,старша вікова група, "Козачок" , "На полонині", Громадська організація, м. Львів, керівник Заслужений діяч естрадного мистецтва України, Відмінник освіти України Добинда Наталя Григорівна, головний хореограф Юрій Щутяк
3. Народний дитячо-юнацький хореографічний ансамбль народного танцю «ПОЛУНИЧКА»,старша вікова група, "Буковиночка", Громадська організація, м. Львів, керівник Заслужений діяч естрадного мистецтва України, Відмінник освіти України Добинда Наталя Григорівна, головний хореограф Юрій Щутяк
4. Народний дитячо-юнацький хореографічний ансамбль народного танцю «ПОЛУНИЧКА»,старша вікова група, "Кумоньки", Громадська організація, м. Львів, керівник Заслужений діяч естрадного мистецтва України, Відмінник освіти України Добинда Наталя Григорівна, головний хореограф Юрій Щутяк
5.Зразковий ансамбль народного танцю «Краплина Полісся» , молодша вікова група, Зорянська школа мистецтв, с.Зоря Рівненська обл., керівник Заслужений працівник культури Республіки Польща Борис Бунь, хореограф Жанна Фаб’янчук, концертмейстер Юрій Пилип
6.Зразковий хореографічний колектив народного танцю «Самоцвіти» , середня вікова група, СЗШ №54, м. Львів, художній керівник Копій Наталія
7. Зразковий аматорський колектив Театр танцю «Слов'янське коло», старша вікова група,Будинок культури, м. Дергачі, керівники Свічкар Марія Сергаївна, Гузенко Олексій Сергійович, режисер Васильєва Анастасія Ігорівна
8.Зразковий аматорський хореографічний колектив «СОНЕЧКО», змішана вікова група, Центр культури та дозвілля, с. Агрономічне Вінницька обл., керівник Гаврилюк Лілія Борисівна
9.Зразковий художній колектив «Ансамбль народного танцю «Броварчаночка», змішана вікова група, Палац творчості дітей та юнацтва, м. Бровари, художній керівник Оксана Мінько
10. Зразковий ансамбль народного танцю «Веселкові коралі», змішана вікова група, Львівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 82, м. Львів, керівник Гарбуз Наталія Ярославівна
Лауреати ІІ премії
1.Народний дитячо-юнацький хореографічний ансамбль народного танцю «ПОЛУНИЧКА»,середня вікова група, "Український барвистий", Громадська організація, м. Львів, керівник Заслужений діяч естрадного мистецтва України, Відмінник освіти України Добинда Наталя Григорівна, педагог-хореограф Олеся Щутяк
2. Народний дитячо-юнацький хореографічний ансамбль народного танцю «ПОЛУНИЧКА»,середня вікова група, "Василечки", Громадська організація, м. Львів, керівник Заслужений діяч естрадного мистецтва України, Відмінник освіти України Добинда Наталя Григорівна, педагог-хореограф Олеся Щутяк
3. Народний дитячо-юнацький хореографічний ансамбль народного танцю «ПОЛУНИЧКА»,старша вікова група, "Закаблуки", Громадська організація, м. Львів, керівник Заслужений діяч естрадного мистецтва України, Відмінник освіти України Добинда Наталя Григорівна, головний хореограф Юрій Щутяк
4.Зразковий ансамбль народного танцю «Веселкові коралі», молодша вікова група, Львівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 82, м. Львів, керівник Гарбуз Наталія Ярославівна
5. Зразковий ансамбль народного танцю «Веселкові коралі», середня вікова група, Львівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 82, м. Львів, керівник Гарбуз Наталія Ярославівна
Лауреати ІІІ премії
1.Ансамбль танцю «Сюрприз», вікова група цьомочки, Палац культури «Прометей», м.Бурштин, керівник Турій Юлія Михайлівна
2.Зразковий аматорський колектив Театр танцю «Слов'янське коло», молодша вікова група,Будинок культури, м. Дергачі, керівники Свічкар Марія Сергіївна, Гузенко Олексій Сергійович, режисер Васильєва Анастасія Ігорівна
3.Ансамбль танцю «Прикарпатські візерунки», змішана вікова група, Палац дитячої та юнацької творчості, м. Дрогобич, керівник Максимищак Ольга Романівна
НОМІНАЦІЯ УКРАЇНСЬКИЙ НАРОДНО-СТИЛІЗОВАНИЙ ТАНЕЦЬ
Лауреати І премії
1.Народний дитячо-юнацький хореографічний ансамбль народного танцю «ПОЛУНИЧКА»,молодша вікова група, "Кухарчуки", Громадська організація, м. Львів, керівник Заслужений діяч естрадного мистецтва України, Відмінник освіти України Добинда Наталя Григорівна, педагог-хореограф Олена Радовець
2.Хореографічний колектив «Творча лабораторія «Інші», вікова група дорослі, Будинок культури, м. Дергачі, керівник Васильєва Анастасія Ігорівна
3.Зразковий ансамбль танцю «Галицьке мереживо» , старша вікова група, ГО «РАЗОМ», м. Львів, керівник Зразкового ансамблю танцю «Галицьке мереживо» Таратула Ольга Сергіївна, балетмейстер постановник Курганська Галина Дмитрівна
Лауреати ІІ премії
1.Народний дитячо-юнацький хореографічний ансамбль народного танцю «ПОЛУНИЧКА»,середня вікова група, "Карпатський віночок", Громадська організація, м. Львів, керівник Заслужений діяч естрадного мистецтва України, Відмінник освіти України Добинда Наталя Григорівна, педагог-хореограф Олеся Щутяк
2. Народний дитячо-юнацький хореографічний ансамбль народного танцю «ПОЛУНИЧКА»,середня вікова група, "Танець з мітлою", Громадська організація,м. Львів, керівник Заслужений діяч естрадного мистецтва України, Відмінник освіти України Добинда Наталя Григорівна, педагог-хореограф Олеся Щутяк
3.Зразковий аматорський колектив Театр танцю «Слов'янське коло», старша вікова група, Будинок культури, м. Дергачі, керівники Свічкар Марія Сергіївна, Гузенко Олексій Сергійович, режисер Васильєва Анастасія Ігорівна
НОМІНАЦІЯ ТАНЦІ НАРОДІВ СВІТУ
Лауреат І премії
1.Народний дитячо-юнацький хореографічний ансамбль народного танцю «ПОЛУНИЧКА»,молодша вікова група, "Литовська полька", Громадська організація, м. Львів, керівник Заслужений діяч естрадного мистецтва України, Відмінник освіти України Добинда Наталя Григорівна, педагог-хореограф Олена Радовець
2. Народний дитячо-юнацький хореографічний ансамбль народного танцю «ПОЛУНИЧКА»,старша вікова група, "Краковяк", Громадська організація, м. Львів, керівник Заслужений діяч естрадного мистецтва України, Відмінник освіти України Добинда Наталя Григорівна, головний хореограф Юрій Щутяк
3. Народний дитячо-юнацький хореографічний ансамбль народного танцю «ПОЛУНИЧКА»,старша вікова група, "Мексиканський", Громадська організація, м. Львів, керівник Заслужений діяч естрадного мистецтва України, Відмінник освіти України Добинда Наталя Григорівна, головний хореограф Юрій Щутяк
4. Зразковий художній колектив «Ансамбль народного танцю«Броварчаночка», змішана вікова група, Палац творчості дітей та юнацтва, м. Бровари, художній керівник Оксана Мінько
Лауреати ІІ премії
1.Народний дитячо-юнацький хореографічний ансамбль народного танцю «ПОЛУНИЧКА»,старша вікова група, "Молдавська рапсодія", Громадська організація, м. Львів, керівник Заслужений діяч естрадного мистецтва України, Відмінник освіти України Добинда Наталя Григорівна, головний хореограф Юрій Щутяк
2.Зразковий аматорський колектив Театр танцю «Слов'янське коло», молодша вікова група, Будинок культури, м. Дергачі, керівники Свічкар Марія Сергаївна, Гузенко Олексій Сергійович, режисер Васильєва Анастасія Ігорівна
3.Образцовый ансамбль народного танца «Злаціца», старшая возрастная группа, Государственное учреждение образования «Центр дополнительного образования детей и молодежи», г. Брест Беларусь, руководтьель Иванчук Юлия Анатольевна
Лауреати ІІІ премії
1.Образцовый ансамбль народного танца «Злаціца», младшая возрастная группа, Государственное учреждение образования «Центр дополнительного образования детей и молодежи», г. Брест Беларусь, руководтьель Иванчук Юлия Анатольевна
НОМІНАЦІЯ НАРОДНО-СТИЛІЗОВАНІ ТАНЦІ СВІТУ
Лауреати І премії
1.Хореографічний колектив «Творча лабораторія «Інші», вікова група дорослі, Будинок культури, м. Дергачі, керівник Васильєва Анастасія Ігорівна
Лауреати ІІІ премії
1. Зразковий художній колектив Театр танцю «Mandarinka», змішана вікова група, Спеціалізована школа І-ІІІ ступенів з поглибленим вивченням іноземних мов № 329 «Логос» імені Георгія Гонгадзе, м. Київ, керівник Уварова Марина Володимирівна
2. Зразковий художній колектив Театр танцю «Mandarinka», старша вікова група, Спеціалізована школа І-ІІІ ступенів з поглибленим вивченням іноземних мов № 329 «Логос» імені Георгія Гонгадзе, м. Київ, керівник Уварова Марина Володимирівна