IV Всеукраїнський хореографічний фестиваль – конкурс «Витоки Dance» 1-3 грудня 2019 року м.Одеса


Номінація Естрадний танець. Солісти.


Лауреати ІІ премії


1.Бурачонок Анастасія

Зразковий хореографічний колектив "АКВАРЕЛЬКИ"

м. Одеса

Молодша вікова група

художній керівник Сідорова Наталя Володимирівна



Номінація Естрадний танець. Колективи.




Лауреати І премії


1. Зразковий ансамбль естрадного танцю "Строката компанія"

МПК "Український дім"

м. Маріуполь

Молодша вікова група

керівник  Ліхуша Наталія Володимирівна


2. Зразковий художній колектив хореографічний ансамбль "Карнавал"

м. Одеса

"Ква, ква не судьба", "Чумачедчая зима"

Молодша вікова група

педагог Навроцька Ольга Сергіївна


3. Зразковий художній колектив хореографічний ансамбль "Карнавал"

м. Одеса

"Веселое чаепитие", "Перо Жар птицы"

Молодша вікова група

педагог Навроцька Ольга Сергіївна

4. Ансамбль танцю "Одеса"

м. Одеса

Середня вікова група

художній керівник Леончук Олена Леонідівна


5. Зразковий хореографічний колектив "АКВАРЕЛЬКИ"

ЗОШ №25  І – ІІІ ступенів

м. Одеса

Середня вікова група

художній керівник Сідорова Наталя Володимирівна


6. Народний ансамбль естрадного танцю "Сузір'я"

ПК "Центральний"  ПК "Тернiвський" КМР

м. Кривий Ріг

Середня вікова група

керівникиАндрюшко Тетяна Юріївна,  Бойко Катерина Анатоліївна                                               


7. Народний ансамбль естрадного танцю "Сузір'я"

ПК "Центральний"  ПК "Тернiвський" КМР

м. Кривий Ріг

Старша вікова група

керівники  Андрюшко Тетяна Юріївна,  Бойко Катерина Анатоліївна



Лауреати ІІ премії


1. Народний ансамбль естрадного танцю "Каприз"

Палац "Молодіжний"

м. Миколаїв

Молодша вікова група

керівники Захарова Юлія Вікторівна,

Сухопара Галина Євгеніївна, Василицька  Ануш Олександрівна


2. Ансамбль танцю "Одеса"

м. Одеса

Молодша вікова група

художній керівник Леончук Олена Леонідівна


3. Народний ансамбль естрадного танцю "Сузір'я"

ПК "Центральний"  ПК "Тернiвський" КМР

м. Кривий Ріг

Молодша вікова група

керівникиАндрюшко Тетяна Юріївна,  Бойко Катерина Анатоліївна                                               


4. Зразковий художній колектив хореографічний ансамбль "Карнавал"

м. Одеса

Середня вікова група

педагог Навроцька Ольга Сергіївна


5.Народний ансамбль естрадного танцю "Сузір'я"

ПК "Центральний"  ПК "Тернiвський" КМР

м. Кривий Ріг

Змішана вікова група

керівникиАндрюшко Тетяна Юріївна,  Бойко Катерина Анатоліївна                                               



Лауреати ІІІ премії


1. Зразковий хореографічний ансамбль "КАЗКА"

Дитяча школа мистецтв №5

м. Одеса

Вікова група Цьомочки

керівник, педагог вищої категорії Загребнева Мальвіна Вікторівна




Лауреати VІ премії



1. Танцювальна студія "Стиль"

м. Одеса

Молодша вікова група

керівник Аношкіна Олександра Євгенівна 

педагог Гавриліна Сніжана Анатоліївна


2. Колектив сучасного танцю "Шпильки"

Центр розвитку дитини "Золота рибка"

м. Одеса

Змішана вікова група

хореограф - постановник Жукова Тамара Леонідівна



Номінація Сучасний танець. Солісти.


Лауреати І премії


1. Колісніченко Ірина

Хореографічний ансамбль "Діамант"

м. Одеса

СУЧАСНА ХОРЕОГРАФІЯ

"Evolver" 

Молодша вікова група

художній керівник Прихненко Дар'я Михайлівна


2. Кузьменко Анастасія

Хореографічний ансамбль "Діамант"

м. Одеса

СУЧАСНА ХОРЕОГРАФІЯ

"Перед грозой"

Молодша вікова група

художній керівник Прихненко Дар'я Михайлівна


3. Маркарян Лоліта

Дитяча хореографічна школа

м.Одеса

СУЧАСНА ХОРЕОГРАФІЯ

"Жизнь"

Середня вікова група 

педагог та хореограф Маупоме Людмила Володимирівна



Лауреати ІІ премії


1. Кузьменко Анастасія

Хореографічний ансамбль "Діамант"

м. Одеса

СУЧАСНА ХОРЕОГРАФІЯ

"В темноте"

Молодша вікова група

художній керівник Прихненко Дар'я Михайлівна


2. Терзійська Олеся

Хореографічний ансамбль "Діамант"

м. Одеса

СУЧАСНА ХОРЕОГРАФІЯ

"Ведьмочка" 

Молодша вікова група

художній керівник Прихненко Дар'я Михайлівна


3. Терзійська Олеся

Хореографічний ансамбль "Діамант"

м. Одеса

СУЧАСНА ХОРЕОГРАФІЯ

"Save me"  

Молодша вікова група

художній керівник Прихненко Дар'я Михайлівна


4. Маркарян Лоліта

Дитяча хореографічна школа

м.Одеса

СУЧАСНА ХОРЕОГРАФІЯ

"Свет" 

Середня вікова група 

педагог та хореограф Маупоме Людмила Володимирівна


5. Дурова Ірина

Дитяча хореографічна школа

м. Одеса

СУЧАСНА ХОРЕОГРАФІЯ

«Ніжність»

Середня вікова група

керівник  Маупоме Людмила Володимирівна



Лауреати ІІІ премії


1. Колісніченко Ірина

Хореографічний ансамбль "Діамант"

м. Одеса

СУЧАСНА ХОРЕОГРАФІЯ

"Андроід Irina"

Молодша вікова група

художній керівник Прихненко Дар'я Михайлівна


2. Шепетько Дар'я

Хореографічний ансамбль "Діамант"

м. Одеса

СУЧАСНА ХОРЕОГРАФІЯ

"Одна" 

Молодша вікова група

художній керівник Прихненко Дар'я Михайлівна


3. Шепетько Дар'я

Хореографічний ансамбль "Діамант"

м. Одеса

СУЧАСНА ХОРЕОГРАФІЯ

"LittleDurga"

Молодша вікова група

художній керівник Прихненко Дар'я Михайлівна


4. Дурова Ірина

Дитяча хореографічна школа

м. Одеса

СУЧАСНА ХОРЕОГРАФІЯ

«Калейдоскоп»

Середня вікова група

керівник  Маупоме Людмила Володимирівна



Лауреати VІ премії


1. Фатеева Ганна

м. Одеса

СУЧАСНА ХОРЕОГРАФІЯ

Вікова група дорослі




Номінація Сучасний танець. Малі форми.




Лауреати І премії


1. Дует Євтушенко Аліна та Журавльова Анастасія

Одеський коледж мистецтв

м. Одеса

СУЧАСНА ХОРЕОГРАФІЯ

Старша вікова група

педагог Шевцова Анна Мурадівна



Лауреати ІІ премії


1. Тріо Хореографічний ансамбль "Діамант"

ЗОШ №86

м. Одеса

СУЧАСНА ХОРЕОГРАФІЯ

Молодша вікова група

художній керівник Прихненко Дар'я Михайлівна



Лауреати ІІІ премії


1. Дует Думброва Ярослава та Степаненко Христина

Хореографічний ансамбль "Діамант"

м. Одеса

СУЧАСНА ХОРЕОГРАФІЯ

Молодша вікова група

художній керівник Прихненко Дар'я Михайлівна





Номінація Сучасний танець. Колективи.



Лауреати І премії


1. Зразковий ансамбль естрадного танцю "Строката компанія"

МПК "Український дім"

м. Маріуполь

СУЧАСНА ХОРЕОГРАФІЯ

Молодша вікова група

керівник  Ліхуша Наталія Володимирівна




Лауреати ІІ премії


1. Хореографічний ансамбль "НОКТЮРН"

Ліцей №45

м. Львів

СУЧАСНА ХОРЕОГРАФІЯ

Середня вікова група

керівник, вчитель хореографії  Рибакова Ірина Остапівна


2. Зразковий хореографічний колектив "АКВАРЕЛЬКИ"

ЗОШ №25  І – ІІІ ступенів

м. Одеса

СУЧАСНА ХОРЕОГРАФІЯ

Змішана вікова група

художній керівник Сідорова Наталя Володимирівна



Лауреати ІІІ премії


1. Студія сучасної хореографії "Багіра"

м. Одеса

СУЧАСНА ХОРЕОГРАФІЯ

Молодша вікова група

керівник Троян Людмила Юріївна


Лауреати VІ премії



1.Хореографічний ансамбль "Діамант"

ЗОШ №86

м. Одеса

СУЧАСНА ХОРЕОГРАФІЯ

Молодша вікова група

художній керівник Прихненко Дар'я Михайлівна


2. Хореографічний ансамбль "Діамант"

ЗОШ №86

м. Одеса

СУЧАСНА ХОРЕОГРАФІЯ

Середня вікова група

художній керівник Прихненко Дар'я Михайлівна




Номінація Народний танець. Колективи.



Лауреати І премії

1. Ансамбль танцю "Одеса"

м. Одеса

НАРОДНАХОРЕОГРАФІЯ

Середня вікова група

художній керівник Леончук Олена Леонідівна


2. Зразковий ансамбль народного танцю "ВІДРОДЖЕННЯ"

Районний Будинок культури

смт. Машівка Полтавської обл.

НАРОДНА ХОРЕОГРАФІЯ

Старша вікова група

керівник Заслужений працівник культури України 

Томшинська Лариса Валентинівна


3. Народний  художній  колектив України ансамбль танцю "Радість"

ОНВК "Гармонія" Гімназія №6

м. Одеса

НАРОДНАХОРЕОГРАФІЯ

Старша вікова група

художній керівникТерепора Раїса Микитівна 

педагог-хореограф Жорженко Сергій Сергійович


4. Зразковий танцювальний колектив "Візерунок"

Палац культури "Тернівський"

м. Кривий Ріг

НАРОДНА ХОРЕОГРАФІЯ

Змішана вікова група

керівники  Клименко Тетяна Василівна, Сергієнко Антоніна Андріївна


5. Народний ансамбль українського танцю "ДАНА"

Палац культури

м. Чорноморськ

НАРОДНА ХОРЕОГРАФІЯ

"Морська пляска", "Скакунець"

Змішана вікова група

керівники Іванова Наталя Ростиславівна, Курочкіна Світлана Володимирівна



Лауреати ІІ премії


1. Зразковий танцювальний колектив "Візерунок"

Палац культури "Тернівський"

м. Кривий Ріг

НАРОДНА ХОРЕОГРАФІЯ

Середня вікова група

керівники  Клименко Тетяна Василівна, Сергієнко Антоніна Андріївна


2. Народний  ансамбль народного танцю "Калинонька"

ПК "Центральний"  ПК "Тернiвський" КМР

м. Кривий Ріг

НАРОДНА ХОРЕОГРАФІЯ

Середня вікова група

художній керівник Горевич Олена Юріївна,

керівники Храпко Ірина Анатоліївна, Шевчук Людмила Сергіївна, 

концертмейстер Голтв'янська Ольга  Олександрівна


3. Народний  ансамбль народного танцю "Калинонька"

ПК "Центральний"  ПК "Тернiвський" КМР

м. Кривий Ріг

НАРОДНА ХОРЕОГРАФІЯ

Змішана вікова група

художній керівник Горевич Олена Юріївна,

керівники Храпко Ірина Анатоліївна, Шевчук Людмила Сергіївна, 

концертмейстер Голтв'янська Ольга  Олександрівна




Лауреати ІІІ премії


1. Народний  ансамбль народного танцю "Калинонька"

ПК "Центральний"  ПК "Тернiвський" КМР

м. Кривий Ріг

НАРОДНА ХОРЕОГРАФІЯ

Молодша вікова група

художній керівник Горевич Олена Юріївна,

керівники Храпко Ірина Анатоліївна, Шевчук Людмила Сергіївна, 

концертмейстер Голтв'янська Ольга  Олександрівна


2. Зразковий ансамбль народного танцю "ВІДРОДЖЕННЯ"

Районний Будинок культури

смт. Машівка Полтавської обл.

НАРОДНА ХОРЕОГРАФІЯ

Середня вікова група

керівник Заслужений працівник культури України 

Томшинська Лариса Валентинівна


3. Зразковий ансамбль народного танцю "ВІДРОДЖЕННЯ"

Районний Будинок культури

смт. Машівка Полтавської обл.

НАРОДНА ХОРЕОГРАФІЯ

Змішана вікова група

керівник Заслужений працівник культури України 

Томшинська Лариса Валентинівна


4. Народний ансамбль українського танцю "ДАНА"

Палац культури

м. Чорноморськ

НАРОДНА ХОРЕОГРАФІЯ

"Тарантела",  "Зернятка"

Змішана вікова група

керівники Іванова Наталя Ростиславівна, Курочкіна Світлана Володимирівна




Лауреати VІ премії


1. Ансамбль танцю "Юність"

Дитяча музична школа

смт. Петрівка Одеська обл.

НАРОДНА ХОРЕОГРАФІЯ

Середня вікова група

художній керівник, викладач по класу хореографії Соловйова Алла Анатоліївна


2. Хореографічний ансамбль "НОКТЮРН"

Ліцей №45

м. Львів

НАРОДНА ХОРЕОГРАФІЯ

Середня вікова група

керівник, вчитель хореографії  Рибакова Ірина Остапівна



Номінація Класичний танець. Солісти.



Лауреати ІІ премії

1.Дімчогло Єва

Зразковий художній колектив хореографічний ансамбль "Карнавал"

м. Одеса

КЛАСИЧНА ХОРЕОГРАФІЯ

Вариация из балета «Талисман»

Середня вікова група

педагог Навроцька Ольга Сергіївна


2. Сучану Олена

ЦДЮТ "Зоресвiт"

м. Одеса

Вариация Сванильды из балета "Коппелия"

Середня вікова група

хореограф Чепіль Ганна Андріївна


3. Сучану Олена

ЦДЮТ "Зоресвiт"

м. Одеса

"Противоречие" 

Середня вікова група

хореограф Чепіль Ганна Андріївна


4.Колосова Аліна

ЦДЮТ "Зоресвiт"

м. Одеса

Вариация Анжелы из балета "Марко Спада"

Середня вікова група

хореограф Чепіль Ганна Андріївна


Лауреати ІІІ премії


1.  Дімчогло Єва

Зразковий художній колектив хореографічний ансамбль "Карнавал"

м. Одеса

Вариация из балета «Тщетная предосторожность» 

Середня вікова група

педагог Навроцька Ольга Сергіївна


2. Колосова Аліна

ЦДЮТ "Зоресвiт"

м. Одеса

"Чарующая Испания" 

Середня вікова група

хореограф Чепіль Ганна Андріївна



Номінація Класичний танець. Колективи.


Лауреати ІІІ премії


1.Ансамбль танцю "Одеса"

м. Одеса

Середня вікова група

художній керівник Леончук Олена Леонідівна




Номінація Street Dance. Колективи.



Лауреати ІІІ премії


1.Танцювальний колектив сучасного танцю "Street children"

Громадська Організація "Школа мистецтв №7"

м.Одеса

STREETDANCE

Вікова група Цьомочки                          

керівники Парван Вікторія Валеріївна, Богаченко Анастасія Сергіївна


2.Танцювальний колектив сучасного танцю "Family space"

Громадська Організація "Школа мистецтв №7"

м.Одеса

STREETDANCE

Середня вікова група

керівники Парван Вікторія Валеріївна, Богаченко Анастасія Сергіївна


Лауреати VІ премії


1.Танцювальний колектив сучасного танцю "Street Djazz"

Громадська Організація "Школа мистецтв №7"

м.Одеса

STREETDANCE

Молодша вікова група 

керівники Парван Вікторія Валеріївна, Богаченко Анастасія Сергіївна





Номінація Інші види хореографії. Колективи.


Лауреати ІІІ премії


1.Танцювальний колектив сучасного танцю "Star сheer"

Громадська Організація "Школа мистецтв №7"

м.Одеса

ІНШІ ХОРЕОГРАФІЧНІ ФОРМИ

Вікова група Цьомочки

керівники Парван Вікторія Валеріївна , Богаченко Анастасія Сергіївна




Дипломи ЗИМОВИЙ ДЕБЮТ


1. Танцювальний колектив сучасного танцю "Star сheer"

Громадська Організація "Школа мистецтв №7"

м.Одеса

керівники Парван Вікторія Валеріївна, Богаченко Анастасія Сергіївна


2 штуки

2.Танцювальний колектив сучасного танцю "Street children"

Громадська Організація "Школа мистецтв №7"

м.Одеса

керівники Парван Вікторія Валеріївна, Богаченко Анастасія Сергіївна


3. Танцювальний колектив естрадного танцю "Карамельки"

Громадська Організація "Школа мистецтв №7"

м.Одеса

керівники Парван Вікторія Валеріївна, Богаченко Анастасія Сергіївна


4. Зразковий хореографічний ансамбль "КАЗКА"

Дитяча школа мистецтв №5

м. Одеса

керівник, педагог вищої категорії Загребнева Мальвіна Вікторівна


,












Дипломи "Витоки Dance"

1.

7.

8.Танцювальний колектив естрадного танцю "Карамельки"

Громадська Організація "Школа мистецтв №7"

м.Одеса

ЕСТРАДНА ХОРЕОГРАФІЯ

Вікова група Цьомочки

керівники Парван Вікторія Валеріївна, Богаченко Анастасія Сергіївна


9.Танцювальна студія "Денс Груп"

ЗОШ №85

с. Чорноморка

СУЧАСНА ХОРЕОГРАФІЯ

Змішана вікова група

хореограф-постановник Ксендзенко Катерина Вадимівна


10. Танцювальна студія "Денс Груп"

ЗОШ №85

с. Чорноморка

ЕСТРАДНАХОРЕОГРАФІЯ

Змішана вікова група

хореограф-постановник Ксендзенко Катерина Вадимівна



32.Студія сучасної хореографії "Багіра"

м. Одеса

СУЧАСНА ХОРЕОГРАФІЯ

Середня вікова група

керівник Троян Людмила Юріївна






49.Колектив народно спортивного танцю "Дивосвіт"

Будинок культури

с. Андрієво-Іванівка Одеська обл.

СУЧАСНА ХОРЕОГРАФІЯ

Молодша вікова група

художній керівник Ткачук Альона Ігорівна


50. Колектив народно спортивного танцю "Дивосвіт"

Будинок культури

с. Андрієво-Іванівка Одеська обл.

СУЧАСНА ХОРЕОГРАФІЯ

Старша вікова група

художній керівник Ткачук Альона Ігорівна


64.Зразковий художній колектив Школа Танцю "IRIS"

м. Київ

СУЧАСНА ХОРЕОГРАФІЯ

Середня вікова група

директор Астаф’єва Ірина 

художній керівник Волгіна Марія


65. Зразковий художній колектив Школа Танцю "IRIS"

м. Київ

ЕСТРАДНА ХОРЕОГРАФІЯ

Середня вікова група

директор Астаф’єва Ірина 

художній керівник Волгіна Марія