III Всеукраїнський фестиваль-конкурс хорового співу, вокалу та інструментальної музики
"Витоки Voice"
15-17 листопада 2019
ГРАН ПРІ
Зразковий дитячий хор "Подільські солов’ї"
Дитяча музична школа №1 імені Миколи Мозгового, м. Хмельницький
Змішана вікова група
художній керівник Бухта Наталія (Парасковія) Василівна
концертмейстер Голеншина Ольга Олександрівна
Міні ГРАН ПРІ
Габай Євгеній
Дитяча школа мистецтв Райдуга, м. Хмельницький
Академічний вокал
Середня вікова група
педагог Севак Аліна Олександрівна
концертмейстер Олійник Анна Олександрівна
НОМІНАЦІЯ ЕСТРАДНИЙ ВОКАЛ
Лауреати І премії
1. Мозоль Віталіна, Зразковий ансамбль естрадної пісні "Вітамін", Міський Палац дітей та молоді, м. Рівне,Молодша вікова група, Відмінник Освіти України, художній керівник Бойчук Ірина Василівна
2. Федоренко Еліна, Народний художній колектив театр естрадної пісні "Злагода", Палац творчості дітей та юнацтва, м. Хмельницький, Молодша вікова група, керівник Казімірова Олена Іванівна
3. Вознюк Єлизавета, Дитяча музична школа ім. М.Кондратюка, м. Старокостянтинів, Середнявікова група, викладач вокалу Лисенко Олена Володимирівна
4. Чернюк Анна, м. Хмельницький, Середня вікова група, викладач вокалу Красовська Ірина Василівна
5. Софія Доколова, Дитяча школа мистецтв, м. Хмельницький,Середня вікова група, викладач Євгеніва Лідія Андріївна
6.Курочка Розалія, Будинок дитячої та юнацької творчості Шевченківського р-ну, м. Львів, Середня вікова група, вокальний педагог Синопол Ольга Василівна
7. Тернюк Діана, Хмельницький музичний коледж ім. Заремби, м. Хмельницький, Старша вікова група, викладач вокалу Хмельницького музичного коледжу Бернацька Інна Валеріївна
8. Народний художній колектив "Острів дитинства", Будинок дитячої та юнацької творчості, Шевченківського р-ну, м. Львів, Середня вікова група, художній керівник Котовський Сергій Йосифович
9. Культурно-мистецький центр "Острів дитинства", м. Львів, Старша вікова група, художній керівник Котовський Сергій Йосифович
Лауреати ІІ премії
1.Пастернак Анастасія, Народний художній колектив театр естрадної пісні "Злагода", Палац творчості дітей та юнацтва, м. Хмельницький, Молодша вікова група, керівник Казімірова Олена Іванівна
2. Марія Момот, Студія сучасних мистецтв "BRAND", м. Житомир, Молодша вікова група, керівник студії Тарковська Анастасія Віталіївна, викладач вокалу Василюк Анна Олегівна
3.Ірина Данилюк, Студія сучасних мистецтв "BRAND", м. Житомир, Молодша вікова група, керівник студії Тарковська Анастасія Віталіївна, викладач вокалу Василюк Анна Олегівна
4. Павлік Олександра, Зразковий ансамбль естрадної пісні "Вітамін", Міський Палац дітей та молоді, м. Рівне,Середня вікова група, Відмінник Освіти України, художній керівник Бойчук Ірина Василівна
5. Борбуневич Вікторія, ЗОШ № 35 музична студія "До-Ре-Мі", м. Вінниця, Середня вікова група
викладач вокалу Пономарьова Ірина Валеріївна
6. Сидір Софія, Будинок дитячої та юнацької творчості Залізничного р-ну, м. Львів, Старша вікова група, вокальний педагог Шередько Софія Василівна
7. Ткачук Марія, Музична студія ЗОШ 35, м. Вінниця, Старша вікова група, викладач вокалу Пономарьова Ірина Валеріївна
8. Народний художній колектив театр естрадної пісні "Злагода", Палац творчості дітей та юнацтва, м. Хмельницький, Змішана вікова група (8-10 рр.), керівник Казімірова Олена Іванівна
Лауреати ІІІ премії
1.Ковальчук Мирослава, Дитяча музична школа, смт. Летичів Хмельницька обл., Молодша вікова група, викладач сольного співу Довгалюк Олена Іванівна
2.Ігнащенко Софія, Народний художній колектив театр естрадної пісні "Злагода", Палац творчості дітей та юнацтва, м. Хмельницький, Молодша вікова група, керівник Казімірова Олена Іванівна
3. Кіра Кашина, Студія сучасних мистецтв "BRAND", м. Житомир, Молодша вікова група, керівник студії Тарковська Анастасія Віталіївна, викладач вокалу Качанюк Ірина Володимирівна
4. Ухнальова Тіна, Зразковий ансамбль естрадної пісні "Вітамін", Міський Палац дітей та молоді, м. Рівне,Середня вікова група, Відмінник Освіти України, художній керівник Бойчук Ірина Василівна
5.Шитко Ангеліна, Народний художній колектив театр естрадної пісні "Злагода", Палац творчості дітей та юнацтва, м. Хмельницький, Середня вікова група, керівник Казімірова Олена Іванівна
6. Фурман Катерина, Народний художній колектив театр естрадної пісні "Злагода", Палац творчості дітей та юнацтва, м. Хмельницький, Середня вікова група, керівник Казімірова Олена Іванівна
7. Сажієнко Луїза, Народний художній колектив театр естрадної пісні "Злагода", Палац творчості дітей та юнацтва, м. Хмельницький, Середня вікова група, керівник Казімірова Олена Іванівна
8. Горячок Анастасія, Народний художній колектив театр естрадної пісні "Злагода", Палац творчості дітей та юнацтва, м. Хмельницький, Середня вікова група, керівник Казімірова Олена Іванівна
9. Анастасія Бондарчук, Студія сучасних мистецтв "BRAND", м. Житомир, Середня вікова група, керівник студії Тарковська Анастасія Віталіївна, викладач вокалу Єдлінська Анастасія Олександрівна
10. Юлія Сахацька, Студія сучасних мистецтв "BRAND", м. Житомир, Старша вікова група, керівник студії Тарковська Анастасія Віталіївна, викладач вокалу Єдлінська Анастасія Олександрівна
11. Вікторія Дорошук, Студія сучасних мистецтв "BRAND", м. Житомир, Старша вікова група, керівник студії та викладач вокалу Тарковська Анастасія Віталіївна
12. Гурт "Sunny Flowers", Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №8, м. Шепетівка, Змішана вікова група, вчитель музичного мистецтва, керівник вокального гуртка "Мікрофон", Сидорова Майя Віталіївна
Лауреати ІV премії
1.Кристина Красовська, Студія сучасних мистецтв "BRAND", м. Житомир, Молодша вікова група, керівник, студії Тарковська Анастасія Віталіївна, викладач вокалу Єдлінська Анастасія Олександрівна
2. Мар'яна Талько, Студія сучасних мистецтв "BRAND", м. Житомир, Середня вікова група, керівник, студії Тарковська Анастасія Віталіївна, викладач вокалу Єдлінська Анастасія Олександрівна
3. Евеліна Знахорчук, Студія сучасних мистецтв "BRAND", м. Житомир, Середня вікова група, керівник, студії Тарковська Анастасія Віталіївна, викладач вокалу Єдлінська Анастасія Олександрівна
4. Аріадна П'ятницька, Студія сучасних мистецтв "BRAND", м. Житомир, Середня вікова група, керівник, студії Тарковська Анастасія Віталіївна, викладач вокалу Єдлінська Анастасія Олександрівна
5. Марія Харіна, Студія сучасних мистецтв "BRAND", м. Житомир, Середня вікова група, керівник, студії Тарковська Анастасія Віталіївна, викладач вокалу Єдлінська Анастасія Олександрівна
6. Ліна Кирилюк, Студія сучасних мистецтв "BRAND", м. Житомир, Старша вікова група, керівник, студії Тарковська Анастасія Віталіївна, викладач вокалу Єдлінська Анастасія Олександрівна
7. Злата Щенявська, Студія сучасних мистецтв "BRAND", м. Житомир, Старша вікова група, керівник, студії Тарковська Анастасія Віталіївна, викладач вокалу Єдлінська Анастасія Олександрівна
8. Дар'я Коваль, Студія сучасних мистецтв "BRAND", м. Житомир, Старша вікова група, керівник, студії Тарковська Анастасія Віталіївна, викладач вокалу Єдлінська Анастасія Олександрівна
9.Ангеліна Рудик, Студія сучасних мистецтв "BRAND", м. Житомир, Старша вікова група, керівник, студії Тарковська Анастасія Віталіївна, викладач вокалу Єдлінська Анастасія Олександрівна
10. Олександра Нідзельська, Студія сучасних мистецтв "BRAND", м. Житомир, Вікова група дорослі, керівник, студії Тарковська Анастасія Віталіївна, викладач вокалу Єдлінська Анастасія Олександрівна
11. Олена Москалик, Студія сучасних мистецтв "BRAND", м. Житомир, Вікова група дорослі, керівник, студії Тарковська Анастасія Віталіївна, викладач вокалу Єдлінська Анастасія Олександрівна
12. Вокальний гурт "Намистинки", Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів, с. Вільхівці Закарпатська обл., Змішана вікова група, керівник Цісар Інна Сергіївна
НОМІНАЦІЯ АКАДЕМІЧНИЙ ВОКАЛ
Лауреати І премії
1. Балацький Віталій, Дитяча школа мистецтв Райдуга, м. Хмельницький, Молодша вікова група, педагог Севак Аліна Олександрівна, концертмейстер Олійник Анна Олександрівна
Лауреати ІI премії
1. Нагорна Олександра, Дитяча школа мистецтв Райдуга, м. Хмельницький, Середня вікова група, педагог Севак Аліна Олександрівна, концертмейстер Олійник Анна Олександрівна
2. Приходько Валерій, смт. Наркевичі Хмельницька обл., Вікова група дорослі, концертмейстер Колосовська Ольга В'ячеславівна
Лауреати ІІІ премії
1. Козирська Богдана, Дитяча школа мистецтв Райдуга, м. Хмельницький, Середня вікова група, педагог Севак Аліна Олександрівна, концертмейстер Олійник Анна Олександрівна
НОМІНАЦІЯ НАРОДНИЙ ВОКАЛ
Лауреати І премії
1. Кушнір Каріна, Дитяча школа мистецтв "Райдуга", м. Хмельницький, Молодша вікова група, викладач народного співу Мазурек Ірина Олександрівна
2. Нізовець Маргарита, Дитяча школа мистецтв "Райдуга", м. Хмельницький, Молодшавікова група
викладач народного співу Мазурек Ірина Олександрівна
3. Якимчук Савелій, Дитяча школа мистецтв "Райдуга", м. Хмельницький, Середня вікова група, викладач народного співу Мазурек Ірина Олександрівна
Лауреати ІІ премії
1. Якимчук Златослава, Дитяча школа мистецтв "Райдуга", м. Хмельницький, Молодша вікова група, викладач народного співу Мазурек Ірина Олександрівна
2. Попович Анастасія, Дитяча школа мистецтв "Райдуга", м. Хмельницький, Середня вікова група, викладач народного співу Мазурек Ірина Олександрівна
3. Ансамбль народної пісні "Джерельце", Дитяча школа мистецтв "Райдуга", м. Хмельницький, Змішана вікова група, керівник Міцель Тетяна Василівна, концертмейстер Никитюк Богдан Олександрович
Лауреати ІІІ премії
1.Зразковий дитячий ансамбль народної пісні "Любисток", Дитяча школа мистецтв, м. Красилів, Змішана вікова група, керівник, викладач Шумович Марина Вікторівна, концертмейстер Казаков Володимир Веніамінович
НОМІНАЦІЯ ХОРИ
Лауреати І премії
1. Народний аматорський хор "Доброслав", Міський будинок культури, м. Старокостянтинів, Вікова група дорослі, керівник Зелінський Геннадій Іванович
Лауреати ІІ премії
1.Хор "Райдуга", Дитяча школа мистецтв Райдуга, м. Хмельницький, Середня вікова група, керівник Севак Аліна Олександрівна, концертмейстерОлійник Анна Олександрівна
НОМІНАЦІЯ ВОКАЛЬНО-ІНСТРУМЕНТАЛЬНІ КОЛЕКТИВИ
Лауреати І премії
1. Народний художній колектив "Острів дитинства", Будинок дитячої та юнацької творчості, Шевченківського р-ну, м. Львів, Змішана вікова група , художній керівник Котовський Сергій Йосифович
Лауреати ІІІ премії
1.Вокально- хореографічний колектив "ДИВО", Церква Вознесіння Господнього, м. Львів, Середня вікова група, керівник, викладач вокалу Годій Тетяна Андріївна, хореограф Стельмах Руслана Ростиславівна
НОМІНАЦІЯ ІНСТРУМЕНТАЛЬНІ АНСАМБЛІ ТА ОРКЕСТРИ
Лауреати І премії
1.Інструментальне тріо молодших класів у складі Андрія Кордона, Даніїла Мотуза, Мілани Степаніщевої, Дитяча музична школа №1, м. Вінниця, Середня вікова група, керівник, викладач – методист Ганська Ольга Олександрівна
Лауреати ІІ премії
1. Ансамбль ударних інструментів "ДИВЕРТИСМЕНТ", Дитяча музична школа № 15 ім. В.А.Моцарта
м. Харків, Середня вікова група, художній керівник Кудряшова Тетяна Олександрівна, концертмейстер Улибіна Дар’я Вікторівна
2.Ансамбль скрипалів "Чарівна струна", Дитяча школа мистецтв, м. Красилів, Змішана вікова група, керівник, викладач по класу скрипки Безносюк Ольга Олександрівна, концертмейстер Сенюшкіна Оксана Григорівна
Лауреати ІІІ премії
1.Ансамбль скрипалів "Веселі смички", Дитяча школа мистецтв, м. Хмельницький, Середнявікова група, керівник Горобець Лілія Анатоліївна, концертмейстер Колосовська Ольга В'ячеславівна
НОМІНАЦІЯ ФОЛЬКЛОР
Лауреати І премії
1. Фольклорний ансамбль "Вербиця", Дитяча школа мистецтв "Райдуга", м. Хмельницький, Змішана вікова група, керівник, викладач народного співу Мазурек Ірина Олександрівна, концертмейстер Йовенко Юрій Миколайович