НОМІНАЦІЯ DANCE SHOW
Лауреати І премії
1.Образцовый ансамбль современного танца «Атланта», juniors group,ГУК "Слонимский центр культуры и отдыха", г. Слоним Беларусь, руководители Бельская Елена Сергеевна, Черкалова Лилиана Сергеевна
2. Образцовый ансамбль современного танца «Атланта», teenagers group, ГУК "Слонимский центр культуры и отдыха", г. Слоним Беларусь, руководители Бельская Елена Сергеевна, Черкалова Лилиана Сергеевна
3.Костюк Діана, kids group,Танцювальна студія «Maximal», м. Івано-Франківськ, керівник Буринська Олена, хореограф Костишин Віталія
Лауреати ІІ премії
1.Колектив народного стилізованого танцю «Подоляночка»,kids group, СШ №77, м. Львів, керівник Ольшанська Наталія Павлівна
2.Різник Вікторія, kids group, Танцювальна студія «Maximal», м.Івано-Франківськ, керівник Буринська Олена, хореограф Костишин Віталія
3. Танцювальна студія «Maximal»,mix group,м. Івано-Франківськ, керівник Буринська Олена, хореограф Костишин Віталія
4.Танцювальна студія «Maximal»,teenagers group, м. Івано-Франківськ, керівник Буринська Олена, хореограф Костишин Віталія
Лауреати ІІІ премії
1.Гречанюк Евеліна, mini kids group, Танцювальна студія «Maximal», м. Івано-Франківськ, керівник Буринська Олена, хореограф Костишин Віталія
2.Бойко Вікторія, teenagers group, Танцювальна студія «Maximal», м.Івано-Франківськ, керівник Буринська Олена, хореограф Костишин Віталія
НОМІНАЦІЯ CONTEMPORARY DANCE
Лауреати І премії
1.Коцінська Вікторія, kids group,Народний колектив модерн-балет та школа-студія сучасного танцю «Акверіас» , ЦДЮТ Залізничного р-ну,м. Львів, керівники Заслужений діяч естрадного мистецтва України Лань Оксана Богданівна та Заслужений діяч естрадного мистецтва України Мосєсова Ксенія Ігорівна
2.Танцювальна студія «Maximal»,kids group,, м. Івано-Франківськ, керівник Буринська Олена, хореограф Костишин Віталія
3. Танцювальна студія «Maximal»,juniors group, м. Івано-Франківськ, керівник Буринська Олена, хореограф Костишин Віталія
4.Дует Ісаєва Ангеліна та Паршина Олександра,teenagers group,Зразковий хореографічний ансамбль «SKAZKA», КЗПСО «Мистецька школа № 9», м. Одеса, викладач-методист, хореограф Загребнева Мальвіна Вікторівна
5.Кривоніс Софія,juniors group, Танцювальна студія «Maximal», м. Івано-Франківськ, керівник Буринська Олена, хореограф Костишин Віталія
6.Студія сучасного танцю «Карден»,teenagers group,Лубенська спеціалізована школа l-lll ступенів № 6, м. Лубни, керівник Кобзуненко Ніна Вікторівна
7.Паршина Олександра,teenagers group, Зразковий хореографічний ансамбль «SKAZKA», mix group, КЗПСО «Мистецька школа № 9», м. Одеса, викладач-методист, хореограф Загребнева Мальвіна Вікторівна
8.Ісаєва Ангеліна,teenagers group, Зразковий хореографічний ансамбль «SKAZKA», mix group, КЗПСО «Мистецька школа № 9», м. Одеса, викладач-методист, хореограф Загребнева Мальвіна Вікторівна
Лауреати ІІ премії
1. Зразковий хореографічний ансамбль «SKAZKA», mix group,КЗПСО «Мистецька школа № 9», м. Одеса, викладач-методист, хореограф Загребнева Мальвіна Вікторівна
2.Ісаєва Елеонора, juniors group, Зразковий хореографічний ансамбль «SKAZKA», mix group, КЗПСО «Мистецька школа № 9», м. Одеса, викладач-методист, хореограф Загребнева Мальвіна Вікторівна
3.Брунько Анастасія,kids group,Танцювальна студія «Maximal», м. Івано-Франківськ, керівник Буринська Олена, хореограф Костишин Віталія
4.Ерстенюк Каріна,juniors group, Танцювальна студія «Maximal», м. Івано-Франківськ, керівник Буринська Олена, хореограф Костишин Віталія
5.Крістєва Альона,teenagers group, Зразковий хореографічний ансамбль «SKAZKA», mix group, КЗПСО «Мистецька школа № 9», м. Одеса, викладач-методист, хореограф Загребнева Мальвіна Вікторівна
Лауреати ІІІ премії
1. Зразковий художній колектив Театр танцю «Mandarinka», teenagers group,Спеціалізована школа І-ІІІ ступенів з поглибленим вивченням іноземних мов № 329 «Логос» імені Георгія Гонгадзе, м. Київ, керівник Уварова Марина Володимирівна
НОМІНАЦІЯ STREET DANCE
Лауреат І премії
1.Бондарчук Віталій, young adultsgroup, Дубенський фаховий коледж культури і мистецтв РДГУ, м. Дубно
Лауреати ІІ премії
1. Зразковий художній колектив Театр танцю «Mandarinka», teenagers group, Спеціалізована школа І-ІІІ ступенів з поглибленим вивченням іноземних мов № 329 «Логос» імені Георгія Гонгадзе, м. Київ, , керівник Уварова Марина Володимирівна
Лауреати ІІІ премії
1. Зразковий художній колектив Театр танцю «Mandarinka», mix group,Спеціалізована школа І-ІІІ ступенів з поглибленим вивченням іноземних мов № 329 «Логос» імені Георгія Гонгадзе, м. Київ, керівник Уварова Марина Володимирівна
НОМІНАЦІЯ AFRO-JAZZ
Лауреати І премії
1. Танцювальна студія «Maximal»,juniors group, м. Івано-Франківськ, керівник Буринська Олена, хореограф Костишин Віталія
НОМІНАЦІЯ MODERN
Лауреати І премії
1.Стельмах Аліна,teenagers group, Танцювальна студія «Maximal», м. Івано-Франківськ, керівник Буринська Олена, хореограф Костишин Віталія
Лауреати ІІ премії
1.Гундяк Вікторія,juniors group, Танцювальна студія «Maximal», м. Івано-Франківськ, керівник Буринська Олена, хореограф Костишин Віталія
2.Жегар Софія, teenagers group, Танцювальна студія «Maximal», м. Івано-Франківськ, керівник Буринська Олена, хореограф Костишин Віталія
Лауреати ІІІ премії
1.Шинкар Анастасія, juniors group, Танцювальна студія «Maximal», м. Івано-Франківськ, керівник Буринська Олена, хореограф Костишин Віталія