ҐРАН-ПРІ

Кіт Юстина / Естрадний вокал

Мистецький центр FoRa, м. Львів,

викладач Заслужений артист України Кудовба Володимир Юрійович


Лень Соломія / Естрадний вокал

Рава-Руська Дитяча музична школа, м. Рава-Руська, 

старший викладач вокалу, вищої категорії  Венедіктова Вікторія Юріївна


Міні ҐРАН-ПРІ

Заславська Катерина / Струнні та щипкові інструменти

Жовківська дитяча школа мистецтв, м. Жовква

викладач Куприч Любов Зеновіївна, концертмейстер Голодовська Ірина Євгеніївна


Гандзій Анна / Естрадний вокал

Вокально-естрадна школа «ЯрославНа», м. Борислав,

викладач Дуб Наталя Андріївна


НОМІНАЦІЯ ЕСТРАДНИЙ ВОКАЛ

Лауреати І премії

1. Зразковий естрадний хор «Кольорові ноти», КЗ "Міський Будинок культури", м. Рівне, Середня вікова група, керівник Малько Світлана Василівна, концертмейстер Леся Михайлівна Бучинська

2. Ансамбль "НОТКИ", Зразкова студія вокального мистецтва "Гал-Арт", Бродівський Центр дитячої та юнацької творчості, м. Броди, Молодша вікова група, керівник Приймак Раїса Валентинівна

3. Гриценко Андрій, Палац дитячої та юнацької творчості, м. Дрогобич, Середня вікова група, ("Молодь змінює світ"), керівник вокального гурту «Молоді галичани»  Антоник Наталія Володимирівна

4. Ткачук Вікторія, Зразкова студія вокального мистецтва "Гал-Арт", Бродівський Центр дитячої та юнацької творчості, м. Броди, Старша вікова група, керівник Приймак Раїса Валентинівна

5. Тріо Наталя Грева, Володимир Площанський, Софія Шарван, Оброшинська дитяча мистецька школа, с. Оброшине Львівська обл., Середня вікова група, викладач вищої категорії Гук Ольга Василівна

6. Віткович Юліяна, Вокально-естрадна школа «ЯрославНа», м. Борислав, Молодша вікова група ("Ой у гаю при дунаю"), викладач Дуб Наталя Андріївна

7. Підлісна Анелія-КатеринаНародний дім, м. Винники, Середня вікова група, директор Народного Дому Вінярська Наталія Мирославівна, музичний керівник Народного Дому  Завербний Володимир Семенович

8. Гандзій Анна, Вокально естрадна школа «ЯрославНа», м. Борислав, ("O darling"), викладач Дуб Наталя Андріївна

9. Петрусь Вероніка, Рава-Руська Дитяча музична школа,  м. Рава-Руська, Старша вікова група ("You lost me"), старший викладач вокалу вищої категорії  Венедіктова Вікторія Юріівна

10. Петрусь Вероніка, Рава-Руська Дитяча музична школа,  м. Рава-Руська, Старша вікова група ("Гора"), старший викладач вокалу вищої категорії  Венедіктова Вікторія Юріівна

11. Саницька Тетяна, Вокально-хореографічний колектив «ДИВО», Храм Вознесіння Господнього, м. Львів, Середня вікова група, викладач вокалу  Годій Тетяна Андріївна

12. Мазур Соломія, Вокально-хореографічний колектив «ДИВО», Храм Вознесіння Господнього, м. Львів, Середня вікова група, викладач вокалу  Годій Тетяна Андріївна

13. Тимець Анастасія, Центер дозвілля відділу культури та туризму виконавчого комітету Вараської міської ради, м. Вараш, Старша вікова група, керівник Савчук Юрій Володимирович

14. Кіт Юстина, Мистецький центр FoRa, м. Львів, Старша вікова група ("Hurt "), викладач Заслужений артист України Кудовба Володимир Юрійович

15. Лень Соломія, Рава-Руська Дитяча музична школа, м. Рава-Руська, вікова група Дорослі ("Грай, музико моя"), старший викладач вокалу, вищої категорії Венедіктова Вікторія Юріївна

16.Звір Тетяна, Львівський фаховий коледж культури і мистецтв, м. Львів, вікова група Дорослі , викладач Дробот Руслана Богданівна

Лауреати ІІ премії

1. Валерія Мартинюк, КЗ "Міський Будинок культури", м. Рівне, Старша вікова група, керівник Малько Світлана Василівна

2. Алімова Ілона, Ліцей імені Лесі Українки № 4, м. Дрогобич, Молодша вікова група, вокальний педагог Пуців Леся Володимирівна

3. Унятицька Яна,Концертне агентство "ФЕНІКС", м. Дрогобич, Середня вікова група, викладач Кузьо Віра

4. Летнянка Ірина, Концертне агентство "ФЕНІКС", м. Дрогобич, Середня вікова група, викладач Чуприна Вікторія

5. Гриценко Андрій, Палац дитячої та юнацької творчості, м. Дрогобич, Середня вікова група, ("Пам’яті Володимира Івасюка"), керівник вокального гурту «Молоді галичани»  Антоник Наталія Володимирівна

6. Долинюк Наталія, Бродівський Центр дитячої та юнацької творчості, м. Броди, Середня вікова група, керівник Приймак Раїса Валентинівна

7. Дюкарева Марія,Концертне агентство "ФЕНІКС", м. Дрогобич, Середня вікова група, викладач Чуприна Вікторія

8. Горін Діана-Катерина, Народний дім, м. Винники, Середня вікова група, директор Народного Дому  Вінярська Наталія Мирославівна, музичний керівник Народного Дому Завербний Володимир Семенович

9. Грева Наталя,Оброшинська дитяча мистецька школа, с. Оброшине Львівська обл., Середня вікова група ("Dance Monkey"), викладач вищої категорії Гук Ольга Василівна

10. Шарван Софія, Оброшинська дитяча мистецька школа, с. Оброшине Львівська обл., Середня  вікова група, ("Smile"), викладач вищої категорії Гук Ольга Василівна

11. Гивель Анна-Марія, Оброшинська дитяча мистецька школа, с. Оброшине Львівська обл., Середня  вікова група, ("Yesterday "), викладач вищої категорії Гук Ольга Василівна

12. Гивель Анна-Марія, Оброшинська дитяча мистецька школа, с. Оброшине Львівська обл., Середня  вікова група, ("Лети"), викладач вищої категорії Гук Ольга Василівна

13. Ансамбль «Веснівка», ЦДЮТ МЖК 1 Сихівського району, м. Львів, Змішана вікова група, керівник ансамблю Васюта Леся Василівна

14. Чепурна Маріна, ЦДЮТ МЖК 1 Сихівського району, м. Львів, Молодша вікова група, керівник ансамблю Веснівка Васюта Леся Василівна

15. Качмарик Вікторія, Вокально-хореографічний колектив «ДИВО», Храм Вознесіння Господнього, м. Львів, Молодша вікова група, викладач вокалу  Годій Тетяна Андріївна

16. Кравців Вікторія, Вокально-хореографічний колектив «ДИВО», Храм Вознесіння Господнього, м. Львів, Молодша вікова група, викладач вокалу  Годій Тетяна Андріївна

17. Свистун Катерина, Вокально-хореографічний колектив «ДИВО», Храм Вознесіння Господнього, м. Львів, Середня вікова група, викладач вокалу  Годій Тетяна Андріївна

18. Новоселецька Юлія, Вокальна студія "Мелос", м. Львів, Середня вікова група, викладач Грицак Роксолана Андріївна

Лауреати ІІІ премії

1. Бєлий Лев, Палац дитячої та юнацької творчості, м. Дрогобич, Молодша вікова група, керівник вокального гурту «Молоді галичани»  Антоник Наталія Володимирівна

2. Кароліна Дорошенко, Концертне агентство "ФЕНІКС", м. Дрогобич, Молодша вікова група, викладач Чуприна Вікторія

3. Стережило Лілія, Палац дитячої та юнацької творчості, м. Дрогобич, Середня  вікова група, керівник вокального гурту «Молоді галичани»Антоник Наталія Володимирівна

4Анастасія Шепетько, Концертне агентство "ФЕНІКС", м. Дрогобич, Старша вікова група, викладач Чуприна Вікторія

5. Віткович Юліяна, Вокально-естрадна школа «ЯрославНа», м. Борислав, Молодша вікова група("Прохання до неба"), викладач Дуб Наталя Андріївна

6. Шарван Софія, Оброшинська дитяча мистецька школа, с. Оброшине Львівська обл., Середня  вікова група, ("Не відступлю"), викладач вищої категорії Гук Ольга Василівна

7. Грева Наталя,Оброшинська дитяча мистецька школа, с. Оброшине Львівська обл., Середня вікова група ("Човен"), викладач вищої категорії Гук Ольга Василівна

8. Паламарчук Олег, Вокально-хореографічний колектив «ДИВО», Храм Вознесіння Господнього, м. Львів, Середня вікова група, викладач вокалу  Годій Тетяна Андріївна

9. Гриців Марія, Продюсерський центр Кадрики, м. Львів, Молодша вікова група, викладач вокалу продюсерського центру Кадрики  Вівчарик Іванна Романівна

10. Столбунова Анастасія, Вокально-хореографічний колектив «ДИВО», Храм Вознесіння Господнього, м. Львів, Середня вікова група, викладач вокалу  Годій Тетяна Андріївна

Лауреати ІV премії

1. Вероніка Гриньків, Концертне агентство "ФЕНІКС", м. Дрогобич, Молодша вікова група, викладач Кузьо Віра

2. Гасій Тетяна, Палац дитячої та юнацької творчості, м. Дрогобич, Молодша вікова група, керівник вокального гурту «Молоді галичани»Антоник Наталія Володимирівна

3. Критчак Соломія, Концертне агентство "ФЕНІКС", м. Дрогобич, Молодша вікова група, викладач Чуприна Вікторія

4. Головчак Антоніна, Концертне агентство "ФЕНІКС", м. Дрогобич, Молодша вікова група, викладач Чуприна Вікторія

5. Дем’ян Вікторія, Палац дитячої та юнацької творчості, м. Дрогобич, Середня вікова група, керівник вокального гурту «Молоді галичани»  Антоник Наталія Володимирівна

6. Чемерега Наталія, Палац дитячої та юнацької творчості, м. Дрогобич, Середня  вікова група, керівник вокального гурту «Молоді галичани»Антоник Наталія Володимирівна

7. Гнатюк Соломія, Палац дитячої та юнацької творчості, м. Дрогобич, Старша  вікова група, керівник вокального гурту «Молоді галичани»  Антоник Наталія Володимирівна

8. Стахнів Єфрем,Оброшинська дитяча мистецька школа, с. Оброшине Львівська обл., Молодша вікова група, викладач вищої категорії Гук Ольга Василівна

9. Фінович Юрій,Вокально-хореографічний колектив «ДИВО», Храм Вознесіння Господнього, м. Львів, Середня вікова група, викладач вокалу  Годій Тетяна Андріївна

10. Надточій Любов, Продюсерський центр Кадрики, м. Львів, Середня вікова група, викладач вокалу продюсерського центру Кадрики  Вівчарик Іванна Романівна


НОМІНАЦІЯ НАРОДНИЙ ВОКАЛ

Лауреати І премії

1. Народний хор, КЗ Ніжинський фаховий коледж культури і мистецтв ім. Марії Заньковецької,  м. Ніжин, Змішана вікова група, художній керівник і диригент  Кирилюк Надія Іванівна, хормейстер  Ковальчук Марія Сергіївна; хореографія  Кирилюк Валерій Михайлович, керівник оркестрової групиСавельєв Володимир Михайлович

2. Романенкова Вероника, Учреждение образования «Белорусский государственный университет культуры и искусств», г. Минск Беларусь, вікова група Дорослі, керівник ансамблю Петрик Людмила Миколаївна

Лауреати ІІ премії

1. Гринчишин Надія, Оброшинська дитяча мистецька школа, с. Оброшине Львівська обл., Середня  вікова група, ("Лелеча доля"), викладач вищої категорії Гук Ольга Василівна

Лауреати ІІІ премії

1. Гринчишин Надія, Оброшинська дитяча мистецька школа, с. Оброшине Львівська обл., Середня  вікова група, ("Чорна вишиванка"), викладач вищої категорії Гук Ольга Василівна


НОМІНАЦІЯ ВОКАЛ. ХОРИ

Лауреати ІІІ премії

1. Зразковий вокально-хоровий колектив «Струмок», Жидачівський центр творчості для дітей та молоді, м. Жидачів, Змішана вікова група, керівник вокально-хорового гуртка Дахній Оксана Олексіївна


НОМІНАЦІЯ УДАРНІ ІНСТРУМЕНТИ

Лауреати ІІ премії

1. Ніконоров-Оборський Ілля, Школа естрадного- джазового мистецтва, м. Київ, Старша вікова група, викладач Машковцев Євгеній Аркадійович


НОМІНАЦІЯ СТРУННІ ТА ЩИПКОВІ ІНСТРУМЕНТИ

Лауреати І премії

1.Курпіта Павло, Львівський фаховий коледж культури і мистецтв, м. Львів, вікова група Дорослі, викладач Панюс Володимир Володимирович

Лауреати ІІ премії

1. Злидник Соломія, Львівський фаховий коледж культури і мистецтв, м. Львів, вікова група Дорослі, викладач Панюс Володимир Володимирович


НОМІНАЦІЯ ІНСТРУМЕНТАЛЬНІ АНСАМБЛІ / ОРКЕСТРИ

Лауреати І премії

1.Ансабль «Каподастр», Ізюмська музична школа, м. Ізюм, Змішана вікова група, викладач Ріпак Мирослава Андріївна

Лауреати ІІ премії

1.Дитячий оркестр народних інструментів,  Ужгородська дитяча школа мистецтв, м.Ужгород, Середня вікова група, керівник оркестру Жужгова Анастасія Анатоліївна

2.Інструментальний ансамбль «Вясёлка», Державна установа освіти «Жодішковская дитяча школа мистецтв»,с. Жодішкі Білорусь, Середня вікова група, керівник Манчак Світлана Мечиславівна


НОМІНАЦІЯ ВОКАЛЬНО-ХОРЕОГРАФІЧНІ КОЛЕКТИВИ

Лауреати ІІ премії

1. Вокально- хореографічний колектив «ДИВО», Храм Вознесіння Господнього, м. Львів, Молодша вікова категорія, викладач вокалу Годій Тетяна Андріївна, викладач хореографії Стельмах Руслана Ростиславівна