ГРАН ПРІ

Зразковий ансамбль народного танцю «Роси Світанку»  

м. Львів

художній керівник та балетсейстер Юрій Бугрин


Міні ГРАН ПРІ

Народний ансамбль танцю «Молодість»

Народний дім, м.Червоноград

керівник Прібега Людмила Віталіївна


НОМІНАЦІЯ ЕСТРАДНА ХОРЕОГРАФІЯ

Лауреати І премії

1.Зразковий ансамбль народного танцю «Веселкові коралі», Львівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №82, м.Львів,  Молодша вікова група,  художній керівник  Гарбуз Наталія Ярославівна

Лауреати ІІ премії

1.Хореографічний колектив «Ноктюрн», Ліцей №45, м. Львів,Молодша вікова група,  керівник, вчитель хореографії Рибакова Ірина Остапівна

2.Студія танцю «Овація»,  Жовтанецька ОТГ,  с. Жовтанці  Львівська обл.,  Молодша вікова група,  керівник та хореограф Маїк Вікторія Орестівна

3. ГО «Народний дитячо-юнацький хореографічний ансамбль народного танцю «ПОЛУНИЧКА», м. Львів, Молодша вікова група, директор ГО "Полуничка" Добинда Наталія

4.Хореографічний колектив «Мікс», Студія танцю «ForSliv», с. Сливки, Змішана вікова група, керівник студії танцю «ForSliv», хореограф-постановник  Чопей Ольга Вікторівна

Лауреати ІІІ премії

1.Хореографічний колектив «Браво», Стрийська дитяча школа мистецтв, м. Стрий, Молодша вікова група,  старший викладач хореографічного відділу Гнап Віта Борисівна

2.Зразковий ансамбль танцю «Галичаночка», Добротвірського НД ДТЕС, смт. Добротвір Львівська обл., Молодша вікова група, керівник Шабанова Мар' яна Ігорівна

3. Зразковий ансамбль танцю «Галичаночка», Добротвірського НД ДТЕС, смт. Добротвір Львівська обл., Молодша вікова група, керівник Шабанова Мар' яна Ігорівна

4.Ансамбль «Вяночак»,Государственное учреждение образования "Могилевская районная детская школа искусств имени Л.Л. Иванова" Полыковичский филиал, Младшая возрастная группа, аг. Речкі  Беларусь, руководитель Муравьёва Анна Николаевна


НОМІНАЦІЯ НАРОДНА ХОРЕОГРАФІЯ

Лауреати І премії

1.Зразковий ансамбль народного танцю «Веселкові коралі», Львівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №82, м. Львів,  Середня вікова група,  художній керівник  Гарбуз Наталія Ярославівна

2.Народний вокально-хореографічний ансамбль «Викрутасики», Центр творчості дітей та юнацтва Галичини, м. Львів,  Змішана вікова група, керівник Сологуб Леся Олексіївна, балетмейстер Бендовська Дарина Андріївна

3.Зразковий художній колектив народного танцю «Самоцвіти», м. Львів, Старша вікова група,  керівник Копій Наталія Ярославівна

4. Народний вокально-хореографічний ансамбль «Викрутасики», Центр творчості дітей та юнацтва Галичини, м. Львів,  Вікова група цьомочки, керівник Сологуб Леся Олексіївна, балетмейстер Іванух Соломія

5. Народний вокально-хореографічний ансамбль «Викрутасики», Народний дім, м.Бібрка, Молодша вікова група,  керівник Сологуб Леся Олексіївна, балетмейстер Бендовська Дарина Андріївна

6.Народний вокально-хореографічний ансамбль «Викрутасики», Народний дім, с.Словіта Львівська обл., Середня вікова група,  керівник Сологуб Леся Олексіївна, балетмейстер Іванух Соломія

7. ГО «Народний дитячо-юнацький хореографічний ансамбль народного танцю «ПОЛУНИЧКА», м. Львів, Змішана вікова група, директор ГО "Полуничка" Добинда Наталія

8. ГО «Народний дитячо-юнацький хореографічний ансамбль народного танцю «ПОЛУНИЧКА», м. Львів, Змішана вікова група, директор ГО "Полуничка" Добинда Наталія

9. Зразковий ансамбль народного танцю «Веселкові коралі», Львівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №82, м. Львів,  Молодша вікова група,  художній керівник  Гарбуз Наталія Ярославівна

10.Хореографічний колектив «Лужанка», Дитяча школа мистецтв імені Б.-Ю. Янівського, м. Ходорів, керівник, Змішана вікова група, викладач хореографії  Луців Василь Романович

11.Народний колектив ансамблю танцю «Галичанки», Будинок дитячої та юнацької творчості Шевченківського району, м. Львів, Старша вікова група,  керівник Хавтур Софія Ігорівна

Лауреати ІІ премії

1.Хореографічний колектив «Ноктюрн», Ліцей №45, м. Львів,Змішана вікова група,  керівник, вчитель хореографії Рибакова Ірина Остапівна

2.Народний вокально-хореографічний ансамбль «Викрутасики», Народний дім, м.Бібрка, Змішана вікова група,  керівник Сологуб Леся Олексіївна, балетмейстер Бендовська Дарина Андріївна

3. Народний вокально-хореографічний ансамбль «Викрутасики», Народний дім, м.Бібрка, Змішана вікова група,  керівник Сологуб Леся Олексіївна, балетмейстер Бендовська Дарина Андріївна

4.ГО «Народний дитячо-юнацький хореографічний ансамбль народного танцю «ПОЛУНИЧКА», м. Львів, Змішана вікова група, директор ГО "Полуничка" Добинда Наталія

5.Хореографический ансамбль «Сузорье», ГУО «Детская школа искусств», г. Кличев Беларусь, Старшая возрастная группа, руководитель Барковская Анастасия Дмитриевна


НОМІНАЦІЯ СУЧАСНА ХОРЕОГРАФІЯ

Лауреати І премії

1.Квашин Софія-Марія, Студія сучасної хореографії «M&Dance», м. Львів, Старша вікова група,  керівник Шкутяк Ірина Євгенівна

2.Кошель Кіра, Народний колектив Модерн-балет школа-студія сучасного танцю «Акверіас», м. Львів, Середня вікова група, керівники Лань Оксана Богданівна та Мосєсова Ксенія Ігорівна

3.Ралько Ірина, Народний колектив Модерн-балет школа-студія сучасного танцю «Акверіас», м. Львів, Старша вікова група, керівники Лань Оксана Богданівна та Мосєсова Ксенія Ігорівна

4. Зразковий ансамбль танцю «Галичаночка», Добротвірського НД ДТЕС, смт. Добротвір Львівська обл., Старша вікова група, керівник Шабанова Мар' яна Ігорівна

5. Народний колектив ансамблю танцю «Галичанки», Будинок дитячої та юнацької творчості Шевченківського району, м. Львів, Молодша вікова група,  керівник Хавтур Софія Ігорівна

Лауреати ІІ премії

1.Хрищук Дарина, Шумська школа мистецтв, м. Шумськ, Середня вікова група, викладач класу хореографії Корендович Надія Анатоліївн

2.Балетна студія «Аврора», м. Львів, Вікова група цьомочки,  керівник Демченко Єва-Анна Ярославівна

3.Танцювальна студія «Just Dance»,ГО "Разом", Фітнес центр «Гармонія», м. Ужгород, Змішана вікова група, керівник Глушеня Христина Михайлівнаів

4.Жванська Вікторія, м. Львів, Вікова група цьомочки,  керівник Демченко Єва-Анна Ярославівна

5. Танцювальна студія «Just Dance»,ГО "Разом", Фітнес центр «Гармонія», м. Ужгород, Середня вікова група, керівник Глушеня Христина Михайлівнаів

6.Хореографічний колектив «Долоньки»,  Студія танцю «ForSliv», с. Сливки, Змішана вікова група, керівник студії танцю «ForSliv», хореограф-постановник  Чопей Ольга Вікторівна

7.Танцювальна студія «КОНТРАСТ», Народний дім «ПРОСВІТА», смт. Брюховичі, Молодша вікова група,  керівник ГО «Танцювальна студія Контраст» Гром’як Наталія Володимирівна

8. Танцювальна студія «КОНТРАСТ», Народний дім «ПРОСВІТА», смт. Брюховичі, Середня вікова група,  керівник ГО «Танцювальна студія Контраст» Гром’як Наталія Володимирівна

9. Танцювальна студія «КОНТРАСТ», Народний дім «ПРОСВІТА», смт. Брюховичі, Старша вікова група,  керівник ГО «Танцювальна студія Контраст» Гром’як Наталія Володимирівна

10. Танцювальна студія  Тетяни Булгакової, Народний дім Чорнушовицького округу, с.ЧорнушовичіЛьвівська обл., Середня вікова група, керівник Булгакова-Федиш Тетяна Богданівна, хореограф Мельнічик Адріана Богданівна

11. Зразковий ансамбль танцю «Галичаночка», Добротвірського НД ДТЕС, смт. Добротвір Львівська обл., Середня вікова група, керівник Шабанова Мар' яна Ігорівна

Лауреати ІІІ премії

1.Студія танцю «Овація»,  Жовтанецька ОТГ,  с. ЖовтанціЛьвівська обл.,  Середня вікова група,  керівник та хореограф Маїк Вікторія Орестівна

2.Хореографічна студія сучасного танцю «DanceStation», Будинок дитячої та юнацької творчості Шевченківського району, м. Львів, Середня вікова група, керівники Карпа Уляна Олегівна, Лисенко Лілія Русланівна

3.Єлашкіна Аміна, Стрийська дитяча школа мистецтв, м. Стрий, Середня вікова група, старший викладач хореографічного відділу Гнап Віта Борисівна

4. Народний вокально-хореографічний ансамбль «Викрутасики», Центр творчості дітей та юнацтва Галичини, м. Львів,  Вікова група цьомочки, керівник Сологуб Леся Олексіївна, балетмейстер Іванух Соломія

5. Балетна студія «Аврора», м. Львів, Молодша вікова група,керівник Демченко Єва-Анна Ярославівна

6.Танцювальна студія  Тетяни Булгакової, Народний дім Чорнушовицького округу, с.Чорнушовичі  Львівська обл., Молодша вікова група, керівник Булгакова-Федиш Тетяна Богданівна, хореограф Мельнічик Адріана Богданівна


НОМІНАЦІЯ КЛАСИЧНА ХОРЕОГРАФІЯ

Лауреати І премії

1.Галамай Катерина, Балетна студія «Аврора», м. Львів, Вікова група цьомочки,  керівник Демченко Єва-Анна Ярославівна

2.Чайковська Мілана, Балетна студія «Аврора», м. Львів, Вікова група цьомочки,  керівник Демченко Єва-Анна Ярославівна

3.Холод Єва, Балетна студія «Аврора», м. Львів, Молодша вікова група, Варіація з балету "Есмеральда",керівник Демченко Єва-Анна Ярославівна

4.Коцінська Вікторія, Балетна студія «Аврора», м. Львів, Молодша вікова група,  керівник Демченко Єва-Анна Ярославівна

5.Сай-Максимович Соломія, Львівська академія танцю, м. Львів, Старша вікова група,  педагог Народний артист України Петрик Олег Олегович

6. Холод Єва, Балетна студія «Аврора», м. Львів, Молодша вікова група, "Помираючий лебідь",  керівник Демченко Єва-Анна Ярославівна

7.Ковалишин Анна, Львівська академія танцю, м. Львів, Середня вікова група,  педагог Народний артист України Петрик Олег Олегович

Лауреати ІІ премії

1Яцук Емілія, Балетна студія «Аврора», м. Львів, Вікова група цьомочки,  керівник Демченко Єва-Анна Ярославівна

2.Войтинська Соломія, Балетна студія «Аврора», м. Львів, Молодша вікова група,  керівник Демченко Єва-Анна Ярославівна

3.Гульчевська Віра, Балетна студія «Аврора», м. Львів, Молодша вікова група,  керівник Демченко Єва-Анна Ярославівна

4.Іскандарова Катерина, Балетна студія «Аврора», м. Львів, Молодша вікова група,  керівник Демченко Єва-Анна Ярославівна

5.Самбір Ірена, Балетна студія «Аврора», м. Львів, Молодша вікова група,  керівник Демченко Єва-Анна Ярославівна

6.Ханіна Зіна, Балетна студія «Аврора», м. Львів, Молодша вікова група,  керівник Демченко Єва-Анна Ярославівна

7.Остафій Анна, Львівська академія танцю, м. Львів, Старша вікова група,  педагог Народний артист України Петрик Олег Олегович

Лауреати ІІІ премії

1.Балетна студія «Аврора», м. Львів, Молодша вікова група,  керівник Демченко Єва-Анна Ярославівна

2.Бачинська Катерина, Балетна студія «Аврора», м. Львів, Вікова група цьомочки,  керівник Демченко Єва-Анна Ярославівна

3.Грицина Анастасія, Балетна студія «Аврора», м. Львів, Молодша вікова група,  керівник Демченко Єва-Анна Ярославівна

4.Саганська Іванна, Балетна студія «Аврора», м. Львів, Молодша вікова група,  керівник Демченко Єва-Анна Ярославівна


НОМІНАЦІЯ STREETDANCE

Лауреати ІІ премії

1.NAVIGATOR DANCE STUDIO, ГУО «Брестский областной центр технического творчества»,г. Пинск Беларусь, Младшая возрастная группа, руководитель  Прохорович Игорь Иванович

Лауреати ІІІ премії

1.Хореографічний колектив «Stile Girls», Студія танцю «ForSliv», с. Сливки, Середня вікова група, керівник студії танцю «ForSliv», хореограф-постановникЧопей Ольга Вікторівна


НОМІНАЦІЯ ВОКАЛЬНО-ХОРЕОГРАФІЧНІ КОЛЕКТИВИ

Лауреати І премії

1.Образцовый фольклорный ансамбль «Купалочка», ГУО "Детская школа искусств", г.Кличев Беларусь, Средняя возрастная группа, руководитель Коктыш Наталья Васильевна

Лауреати ІІ премії

1.Вокально-хореографічний колектив «Диво», Храм Вознесіння Господнього, м. Львів, Середня вікова група, керівник, вокальний педагог Годій Тетяна Андріївна, хореограф Стельмах Руслана Ростиславівна

Лауреати ІІІ премії

2.Вокально-хореографический ансамбль «Танок», Государственное учреждение образования «Детская школа искусств», г. Кличев Беларусь, Младшая возрастная группа, руководители Моисеенко Жанна Владимировна, Голдыбан Юлия Михайловна