Міні ГРАН ПРІ

Боднар Софія

Дитяча школа мистецтв №5 м. Львів

керівник Леськів Ірина Ігорівна


НОМІНАЦІЯ ЕСТРАДНИЙ ВОКАЛ

Лауреати І премії

1.Джуман Олена-Марія, Дитяча школа мистецтв №5, м. Львів, "Сила", Середня вікова група, керівник Леськів Ірина Ігорівна

2. Джуман Олена-Марія, Дитяча школа мистецтв №5, м. Львів, "I will always love you", Середня вікова група, керівник Леськів Ірина Ігорівна

3.Іванів Ольга, Львівська студія вокального мистецтва GOLDEN VOICE, м. Львів, Старша вікова крупа, викладач вокалу Піпаш Діана Василівна

4.Сиворог Мар'яна, Львівська дитяча школа мистецтв №5, Старша вікова група, викладач Ірза-Кухмістер Жанна Ярославівна

5.Мосесова Христина, Львівська студія вокального мистецтва GOLDEN VOICE, м. Львів, Вікова крупа Дорослі, викладач вокалу Опікула Ілона

Лауреати ІІ премії

1. ‌ Вокальний ансамбль «Краплинки», Сумська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 13 ім. А.С. Мачуленка, ‌‌м. Суми, керівник, вчитель музичного мистецтва, заступник директора з виховної роботи ‌ ‌Ситник Ірина Олексіївна

2.Змій Марта,Львівська дитяча школа мистецтв №5, м. Львів, Середня вікова група, викладач Ірза-Кухмістер Жанна Ярославівна

3.Маруняк Юлія, Вокальна студія Іванни Савюк, м. Львів, Молодша вікова група, педагог Савюк Іванна Ігорівна

4.Скворцова Аліса, Вокальна студія Іванни Савюк, м. Львів, Молодша вікова група, педагог Савюк Іванна Ігорівна

5.Лаврінців Яна, Львівська дитяча школа мистецтв №5, м. Львів, Середня вікова група, викладач Ірза-Кухмістер Жанна Ярославівна

6.Демковський Юрій, Львівська студія вокального мистецтва GOLDEN VOICE, м. Львів, Вікова крупа Дорослі, викладач вокалу Піпаш Діана Василівна

7.Ядощук Наталія, Львівська студія вокального мистецтва GOLDEN VOICE, м. Львів, Вікова крупа Дорослі, викладач вокалу Піпаш Діана Василівна

Лауреати ІІІ премії

1.Качмарик Вікторія, Вокально-хореографічний колектив «ДИВО», Церква Вознесіння Господнього, м. Львів, Молодша вікова група, керівник, викладач вокалу Годій Тетяна Андріївна

2.Марчевська Катерина, Музична школа ім. Василя Барвінського, м. Тернопіль, Середня вікова група, викладач Семенчук Галина Йосифівна

3.Гураль Софія, Львівська дитяча школа мистецтв №5, м. Львів, Середня вікова група, викладач Ірза-Кухмістер Жанна Ярославівна

4.Дзявроник Дарій, Львівська дитяча школа мистецтв №5, м. Львів, Середня вікова група, викладач Ірза-Кухмістер Жанна Ярославівна

5. Федишин Богдана, Школа вокалу DreamSchool, м. Київ, Старша вікова група, вчитель з вокалу Шевченко Вікторія Тарасівна

Лауреати ІV премії

1.Мацько Анастасія, Львівська дитяча школа мистецтв №5, м. Львів, Молодша вікова група, викладач Ірза-Кухмістер Жанна Ярославівна

НОМІНАЦІЯ АКАДЕМІЧНИЙ ВОКАЛ

Лауреати І премії

1.«Срібний дзвіночок» (молодша група), Мукачівська дитяча школа мистецтв імені Степана Мартона, м. Мукачево, Середня вікова група, керівник Небесна Інна Володимирівна, концертмейстер Екман Мирослав

2. «Срібний дзвіночок» (старша група), Мукачівська дитяча школа мистецтв імені Степана Мартона, м. Мукачево, Змішана вікова група, керівник Небесна Інна Володимирівна, концертмейстер Екман Мирослав

3.Рижа Поліна, Дитяча школа мистецтв №5, м. Львів, керівник Леськів Ірина Ігорівна

4.Дует "Карамельки"  у складі Катерини Шпеник та Євгенії Ігнатолі, Мукачівська дитяча школа мистецтв імені Степана Мартона, м. Мукачево, Середня вікова група, викладач Небесна Інна Володимирівна

5.Райчинець Софія,Мукачівська дитяча школа мистецтв імені Степана Мартона, м. Мукачево, Середня вікова група, викладач Небесна Інна Володимирівна, концертмейстер Екман Мирослав

6.Мариняк Софія, Дитяча школа мистецтв №5, м. Львів, "Алілуя", Старша вікова група, керівник Леськів Ірина Ігорівна

7. Мариняк Софія, Дитяча школа мистецтв №5, м. Львів, "Лукашева сопілка", Старша вікова група, керівник Леськів Ірина Ігорівна

8.Федишин Богдана, Львівська державна дитяча музична школа №1 ім.А.Кос-Анатольського, м. Львів, Старша вікова група, вчитель з вокалу Мілян Валентина Миколаївна, концертмейстер Борецька Христина Михайлівна

9.Бушко Антон, Мукачівська дитяча школа мистецтв імені Степана Мартона, м. Мукачево, Старша вікова група, викладач Небесна Інна Володимирівна, концертмейстер Екман Мирослав

Лауреати ІІ премії

1.Шпеник Катерина, Мукачівська дитяча школа мистецтв імені Степана Мартона, м. Мукачево, Середня вікова група, викладач Небесна Інна Володимирівна, концертмейстер Екман Мирослав

2.Пилипенко Катерина,Мукачівська дитяча школа мистецтв імені Степана Мартона, м. Мукачево, Середня вікова група, викладач Небесна Інна Володимирівна, концертмейстер Екман Мирослав

3.Фізер Павло, Дитяча школа мистецтв №5, м. Львів, Середня вікова група, керівник Леськів Ірина Ігорівна

НОМІНАЦІЯ НАРОДНИЙ ВОКАЛ

Лауреати ІІ премії

1.Ігнатоля Євгенія,Мукачівська дитяча школа мистецтв імені Степана Мартона, м. Мукачево, Середня вікова група, викладач Небесна Інна Володимирівна

НОМІНАЦІЯ НАРОДНІ ІНСТРУМЕНТИ

Лауреати ІІ премії

1.Левицький Маркіян, Школа педпрактики Львівського музичного фахового коледжу ім. С. Людкевича, м. Львів, консультант-викладач Іванець Володимир Петрович, практикант-студент Федечко Дмитро