ГРАН ПРІ

Вокально-хорова студія "Перлини Одеси" 

м. Одеса

керівник Вокально-хорової студії "Перлини Одеси" Гарбуз Лариса Валентинівна


Міні ГРАН ПРІ

Верхолюк Кароліна

Музична школа № 2 м.Львів

педагог Багрій Наталія Володимирівна


НОМІНАЦІЯ ЕСТРАДНИЙ ВОКАЛ

Лауреати І премії

1.Мазур Соломія, Вокально-хореографічний колектив «Диво», м. Львів, Молодша вікова група, керівник Годій Тетяна Андріївна

2.Грищук Денис, Рава-Руська Дитяча музична школа, м. Рава-Руська, Молодша вікова група, старший викладач вокального відділу Венедіктова Вікторія Юріївна

3.Скворцова Аліса, Вокальна студія Іванни Савюк, м. Львів, Молодша вікова група, вокальний педагог Савюк Іванна Ігорівна

4.Свистун Катерина, Вокально-хореографічний колектив «Диво», м. Львів, Середня вікова група, керівник Годій Тетяна Андріївна

5.Кременець Марія, Вокально-хореографічний колектив «Диво», м. Львів, Середня вікова група, керівник Годій Тетяна Андріївна

6.Саницька Тетяна,Вокально-хореографічний колектив «Диво», м. Львів, Середня вікова група, керівник Годій Тетяна Андріївна

7.Юзвяк Віктор, Дитяча музична школа, м. Рава-Руська, Середня вікова група, старший викладач вокального відділу Венедіктова Вікторія Юріївна

8.Федорко Яна, Дитяча музична школа, м. Рава-Руська, Середня вікова група, старший викладач вокального відділу Венедіктова Вікторія Юріївна

9.Лаврів Лілія, Рава-Руська Дитяча музична школа, м. Рава-Руська, Середня вікова група, старший викладач вокального відділу Венедіктова Вікторія Юріївна

10.Петрусь Вероніка, Рава-Руська Дитяча музична школа, м. Рава-Руська, Середня вікова група, старший викладач вокального відділу Венедіктова Вікторія Юріївна

11.Лень Соломія, Рава-Руська Дитяча музична школа, м. Рава-Руська, Середня вікова група, старший викладач вокального відділу Венедіктова Вікторія Юріївна

12.Кривенко Каріна, Львівська школа мистецтв №5, м. Львів, Молодша вікова група, педагог Леськів Ірина Ігорівна

13.Новоселецька Юлія, Вокальна студія "Мелос", м. Львів, Середня вікова група, керівник Грицак Роксолана Андріївна

14.Ферлей Вікторія, Muzcool- альтернативна музична школа, м. Львів, Вікова група Дорослі, вокальний педагог Носан Віра Юріївна

15.Юник Олеся, Вокальна студія «Тріумф», м. Тернопіль, Молодша вікова група, викладач вокальної студії  Сичова Анастасія Миколаївна

16.Клак Лада, Вокальна студія «Тріумф», м. Тернопіль, Середня вікова група, викладач вокальної студії  Сичова Анастасія Миколаївна

17.Деркач Кароліна, Вокальна студія «Тріумф», м. Тернопіль, Середня вікова група, викладач вокальної студії  Сичова Анастасія Миколаївна

18.Захарків Евеліна, Вокальна студія «Тріумф», м. Тернопіль, Середня вікова група, викладач вокальної студії  Сичова Анастасія Миколаївна

19.Собчак Майя, Вокальна студія «Тріумф», м. Тернопіль, Середня вікова група, викладач вокальної студії  Сичова Анастасія Миколаївна

Лауреати ІІ премії

1.Паламарчук Олег, Вокально-хореографічний колектив «Диво», м. Львів, Середня вікова група, керівник Годій Тетяна Андріївна

2.Дуда Софія, Вокальна студія «Талант», м. Львів, Середня вікова група, керівник Годій Тетяна Андріївна

3.Вокальний ансамбль «Барвистий віночок» Група «Пролісок», Центр творчості дітей та юнацтва Галичини, м. Львів, Молодша вікова група, керівник Наумова Оксана Романівна

4.Горін Діана-Катерина, Народний Дім, м. Винники, Середня вікова група, директор Народного домуВінярська Наталія Мирославівна, художній керівник Народного дому Завербний Володимир Семенович

5.Малахівська Діана, Вокальна студія «Тріумф», м. Тернопіль, Середня вікова група, викладач вокальної студії  Сичова Анастасія Миколаївна

6.Стефанишин Софія, Вокальна студія «Тріумф», м. Тернопіль, Середня вікова група, викладач вокальної студії  Сичова Анастасія Миколаївна

7.Кабакова Александра,  Вокальна студія «Тріумф», м. Тернопіль, Старша вікова група, викладач вокальної студіїСичова Анастасія Миколаївна

8. Петрунів Ярина, с. Оброшине Львівська обл.,  Старша вікова група, викладач Оброшинської ДМШ  Самарін Мар'яна Ігорівна

9.Коровяковський Андрій, НВК "Узинська гімназія", м. Узин, Молодша вікова група, педагог Щуцька Надія Степанівна

10.Довгенко Емілія, Ганно - Требинівський СБК, с. Ганно-Требинівка Кіровоградська обл., вікова група Дорослі

Лауреати ІІІ премії

1.Вокальний ансамбль «Барвистий віночок» Група «Волошки», Центр творчості дітей та юнацтва Галичини, м. Львів, Молодша вікова група, керівник Наумова Оксана Романівна

2.Заєць Валерія, Вокальна студія «SMІLE», м. Рудки, Молодша вікова група, керівник Заєць Ольга Іванівна

3.Гриб Анастасія, Вокальна студія «SMІLE», м. Рудки, Молодша вікова група, керівник Заєць Ольга Іванівна

4.Царук Тетяна, Вокальна студія «SMІLE», м. Рудки, Молодша вікова група, керівник Заєць Ольга Іванівна

5.Гурська Тетяна, Вокальна студія «SMІLE», м. Рудки, Молодша вікова група, керівник Заєць Ольга Іванівна

6.Дует «Намистинки» Демяненко Вікторія та Заєць Валерія, Вокальна студія «SMІLE», м. Рудки, Молодша вікова група, керівник Заєць Ольга Іванівна

7.Рондяк Вікторія, Вокальна студія «SMІLE», м. Рудки, Середня вікова група, керівник Заєць Ольга Іванівна

8.Пиптик Софія, Вокальна студія «SMІLE», м. Рудки, Старша вікова група, керівник Заєць Ольга Іванівна

9.Дует "Кумоньки" Довгенко Емілія та  Олещенко Оксана, Ганно-Требинівський СБК, с. Ганно-Требинівка Кіровоградська обл., вікова група Дорослі, художній керівник Довгенко Емілія Костянтинівна


НОМІНАЦІЯ НАРОДНИЙ ВОКАЛ

Лауреати І премії

1.Гринчишин Надія, с. Оброшине Львівська обл.,  Середня вікова група, викладач Оброшинської ДМШГук Ольга Василівна


НОМІНАЦІЯ АКАДЕМІЧНИЙ ВОКАЛ 

Лауреати І премії

1.Вокальний ансамбль "Зернятко", Вокально-хорова студія "Перлини Одеси", м. Одеса, Молодша вікова група, керівник  Гарбуз Анастасія Андріївна, концертмейстер Соляник Ксенія

2.Гадомська Соломія, Львівська середня музична школа інтернат імені Соломії Крушельницької № 10, м. Львів, Молодша вікова група, вокальний педагог Калюжна Олена Дмитрівна

3.Дашут Даніела, Вокально-хорова студія "Перлини Одеси", м. Одеса, Молодша вікова група, вокальний педагог Гарбуз Анастасія Андріївна, концертмейстер Соляник Ксенія

4.Вишняк Поліна, Вокально-хорова студія "Перлини Одеси", м. Одеса, Середня вікова група, вокальний педагог Гарбуз Анастасія Андріївна, концертмейстер Соляник Ксенія

5.Савостьянов Георгій,Вокально-хорова студія "Перлини Одеси", м. Одеса, Середня вікова група, вокальний педагог Гарбуз Анастасія Андріївна, концертмейстер Соляник Ксенія

6.Петрова Соф'я,Вокально-хорова студія "Перлини Одеси", м. Одеса, Середня вікова група, вокальний педагог Гарбуз Лариса Валентинівна, концертмейстер Соляник Ксенія

7.Скорба Єлизавета, Вокально-хорова студія "Перлини Одеси", м. Одеса, Середня вікова група, вокальний педагог Гарбуз Лариса Валентинівна, концертмейстер Соляник Ксенія

8.Рибіцький Ілля,Вокально-хорова студія "Перлини Одеси", м. Одеса, Старша вікова група, вокальний педагог Гарбуз Лариса Валентинівна, концертмейстер Соляник Ксенія

Лауреати ІІ премії

1Дашут Аліна, Вокально-хорова студія "Перлини Одеси", м. Одеса, Молодша вікова група, вокальний педагог Гарбуз Анастасія Андріївна, концертмейстер Соляник Ксенія

2.Шарнін Кирило, Вокально-хорова студія "Перлини Одеси", м. Одеса, Старша вікова група, вокальний педагог Гарбуз Лариса Валентинівна, концертмейстер Соляник Ксенія

3.Кіш Марія- Вікторія, м. Львів, Середня вікова група, педагог Стахів-Винницька Наталія Юріївна


НОМІНАЦІЯ АВТОРСЬКА ПІСНЯ

Лауреати І премії

1.Височанська Ольга, м. Львів, вікова група Дорослі


НОМІНАЦІЯ НАРОДНІ ІНСТРУМЕНТИ

Лауреати І премії

1.Бондар Йосип, Державна музична школа №7, м. Львів, Молодша вікова група, викладач-методист Кравченко Володимир Ярославович

НОМІНАЦІЯ СТРУННІ ТА ЩИПКОВІ ІНСТРУМЕНТИ

Лауреати ІІ премії

1.Шкапенко Артур, Дитяча школа мистецтв, м. Жовква, Середня вікова група, педагог Олексів Дарина Володимирівна

НОМІНАЦІЯ ІНСТРУМЕНТАЛЬНІ АНСАМБЛІ 

Лауреати І премії

1.Інструментальний колектив «Фламенко», Дитяча школа мистецтв, м. Жовква, Змішана вікова група, керівники Олексів Дарина Володимирівна та Закус Володимир Богданович

НОМІНАЦІЯ ВОКАЛЬНО-ІНСТРУМЕНТАЛЬНІ КОЛЕКТИВИ 

Лауреати І премії

1.Ансамбль бандуристів «Зореквіт», Дитяча музична школа, с. Оброшине Львівська обл., Змішана вікова група, викладач Оброшинської ДМШ  Гук Ольга Василівна