Міні ГРАН ПРI

Маркевич Ярина

Вінницька дитяча музична школа №1

м. Вінниця

Середня вікова група

викладач Плахотнюк Вікторія Валеріївна


Лауреати І премії 

Єрух Артем, Дитяча музична школам. Горішні ПлавніВікова група Дебютвикладач вищої котегорії Євтушенко Світлана Володимирівна

Дует Ширило Анастасія та Шевчук Ніколетта, Іршавська дитяча школа мистецтв, м. Іршава, Вікова група Дебют, викладач фортепіано Пантьо Тетяна Василівна

Гончарук Анастасія, Вінницька дитяча музична школа № 1, м. Вінниця,Вікова група Дебют, викладач Хазанович Лілія Федорівна

Юрченко Богдан, Вінницька дитяча музична школа № 1, м. Вінниця, Молодша вікова група, викладач Ганська Ольга Олександрівна 

Секстет Машура Христина, Печенюк Дарія, Яровий Марк, Шаповал Еліза, Волощук Дарія, Гуменюк Юрій, Кам’янець-Подільська міська дитяча музична школа імені Ф. Д. Ганіцького, м. Кам’янець-Подільський, Старша вікова група, викладач Марусик Наталія Олексіївна


Лауреати ІІ премії 

Орлянська Єва, Львівська державна  дитяча музична школа №1, м. Львів, Вікова група Дебют, викладач Новаківська Ольга Петрівна

Шевчук Ніколетта, Іршавська дитяча школа мистецтв, м. Іршава, Вікова група Дебют, викладач фортепіано Пантьо Тетяна Василівна

Бабчук Софія, Сокальська дитяча школа мистецтв ім. В. Матюка, м. Сокаль, Молодша вікова група, викладач Керницька Олександра Зіновіївна

Дует Аделіна Сардачук та Тимофій Філімончук, Княгининівська дитяча школа мистецтв, с. Княгининок Волинська обл., Молодша вікова група, викладач Маркевич Наталія Олексіївна

Лускавець Божена, Державна дитяча школа мистецтв №1, м. Львів, Середня вікова група, викладач Пелех Людмила Георгіївна 

Веретик Олександр, Криворізька міська музична школа № 1, м. Кривий Ріг, Старша вікова група, викладач-методист Мігель Любов Михайлівна

Дует Варга Софія та Худякова Дарія, Мукачівська дитяча школа мистецтв № 1 імені С. Ф. Мартона, м. Мукачево, Молодша вікова група, старший викладач по класу фортепіано Геревич Наталія Михайлівна, старший викладач по класу фортепіано Марків Тетяна Миколаївна

Тріо Печенюк Марія, Гуменюк Елеонора, Бевз Поліна, Кам’янець-Подільська міська дитяча музична школа імені Ф. Д. Ганіцького, м. Кам’янець-Подільський, Вікова група Дебют, викладач Марусик Наталія Олексіївна


Лауреати ІІІ премії 

Борис Соломія, Дитяча школа мистецтв №5, м. Львів, Вікова група Дебют, викладач Гачак Галина Василівна

Шевчун Злата, Львівська державна  дитяча музична школа №1, м. Львів, Вікова група Дебют викладач Новаківська Ольга Петрівна

Колянко Микола, Тернопільська дитяча музична школа N 2 ім. М.Вербицького, м. Тернопіль, Вікова група Дебют, викладач класу фортепіано Козій Уляна Петрівна

Климко Соломія, Дитяча музична школа, м. Рава-Руська, Вікова група Дебют, викладач Костевич Ірина Іванівна

Долешак Валерія, Ужгородська дитяча школа мистецтвм. УжгородВікова група Дебютстарший викладач Ужгородської дитячої школи мистецтв, Чундак Тетяна Анатоліївна

Туряниця Евеліна, Іршавська дитяча школа мистецтв, м. Іршава, Молодша вікова група, викладач фортепіано Райко Тетяна Іванівна

Бокоч Артем, Великолучківська дитяча школа мистецтв, с. Великі Лучки Закарпатська обл., Молодша вікова група, викладач по класу фортепіано Дмитрук Мар'яна Юріївна

Дует Бокоч Артем та Медвідь Дарія, Великолучківська дитяча школа мистецтв, Молодша вікова група, викладачі по класу фортепіано Дмитрук Мар'яна Юріївна, Хома Олександра Михайлівна

Гуменюк Еммануела, Кам’янець-Подільська міська дитяча музична школа імені Ф. Д. Ганіцького, м. Кам’янець-Подільський, Молодша вікова група, викладач Марусик Наталія Олексіївна

Пасемко Ольга,Ходорівська дитяча школа мистецтв ім.Богдана-Юрія Янівського, м. Ходорів, Молодша вікова група, викладач по класу фортепіано Когут Оксана Володимирівна

Петрів Тетяна, Ходорівська дитяча школа мистецтв ім.Богдана-Юрія Янівського, м. Ходорів, Середня вікова група, викладач по класу фортепіано Афтаназів Ольга Володимирівна


Лауреати ІV премії (дипломант)

Турчин Ангеліна, Новояворівська дитяча школа мистецтв, м. Новояворівськ, Вікова група Дебют, викладач Жеплинська Інна Іванівна

Мова Софія, Жовківська дитяча школа мистецтв, м. Жовква, Вікова група Дебют, викладач Піх Ірина  Василівна

Галка Дарія, Тернопільська музична школа №2 ім.Михайла Вербицького, м. Тернопіль, Вікова група Дебют, викладач Лешків Оксана Василівна

Афтаназів Вероніка, Ходорівська дитяча школа мистецтв ім.Богдана-Юрія Янівського, м. Ходорів, Вікова група Дебют, викладач по класу фортепіано Денис Оксана Теодорівна

Дует Люзович Анастасія  та Федонюк Олександр, Соснівська дитяча музична школа, м. Соснівка, Молодша вікова група, викладачі Царенська Олена Миколаївна,Пиляй Наталія Петрівна

Варга Софія, Мукачівська дитяча школа мистецтв № 1 імені С. Ф. Мартона, м. Мукачево, Молодша вікова група, старший викладач по класу фортепіано Геревич Наталія Михайлівна

Бонк Ірина, Новояворівська дитяча школа мистецтв, м. Новояворівськ, Молодша вікова група, викладач Одинець Людмила Іванівна

Грицило Марта, Ходорівська дитяча школа мистецтв ім.Богдана-Юрія Янівського, м. Ходорів, Молодша вікова група, викладач по класу фортепіано Афтаназів Ольга Володимирівна 

Гнапінська Дарія, Кам’янець-Подільська міська дитяча музична школа імені Ф. Д. Ганіцького, м. Кам’янець-Подільський, Середня вікова група, викладач Марусик Наталія Олексіївна

Міхновський Віктор, Київська дитяча музична школа №22, м. Київ, Середня вікова група, викладач Уманець Валентина Дмитрівна


Лауреати V премії (учасник)

Жук Моніка – Марія, Львівська державна дитяча музична школа № 1 ім. Кос-Анатольського, м. Львів, Вікова група Дебют, викладач Татарінова Вікторія Костянтинівна

Магурська Марія, Іршавська дитяча школа мистецтв, м. Іршава, Вікова група Дебют, викладач фортепіано Сочка Тетяна Іванівна

Кузьмич Анастасія, Новояворівська дитяча школа мистецтв, м. Новояворівськ, Вікова група Дебют, викладач Жеплинська Інна Іванівна

Труліч Юліана, Новояворівська дитяча школа мистецтв, м. Новояворівськ, Вікова група Дебют, викладач Кузьо Ірина Святославівна

Гуменюк Елеонора, Кам’янець-Подільська міська дитяча музична школа імені Ф. Д. Ганіцького, м. Кам’янець-Подільський, Вікова група Дебют, викладач Марусик Наталія Олексіївна

Харамбура Христина, Новояворівська дитяча школа мистецтв, м. Новояворівськ, Вікова група Дебют, викладач Житнікова Галина Дмитрівна

Стець Аліна, Новояворівська дитяча школа мистецтв, м. Новояворівськ, Вікова група Дебют, викладач Скрабек Богдана Чеславівна

Таранько Тетяна, Новояворівська дитяча школа мистецтв, м. Новояворівськ, Вікова група Дебют, викладач Боянівська Ірина Іванівна 

Лелітка Дарина, Іршавська дитяча школа мистецтв, м. Іршава, Вікова група Дебют, викладач фортепіано Райко Тетяна Іванівна

Береська Віта, Новояворівська дитяча школа мистецтв, м. Новояворівськ, Вікова група Дебют, викладач Хоча Віра Ігорівна

Садковська Юлія, Новояворівська дитяча школа мистецтв, м. Новояворівськ, Молодша вікова група, викладач Тимків Галина Іванівна

Оробчук Анна, Бучанська школа мистецтв імені Левка Ревуцького, м. Буча , Молодша вікова група, викладач Івахнова Тетяна Валентинівна

Долженко Ангеліна, Іванівська дитяча музична школа ім. М. Л. Огренича, смт. Іванівка  Одеська обл., Середня вікова група, викладач по класу фортепіано Басюк Анжела Анатоліївна 

Штурмак Ілона, Ходорівська дитяча школа мистецтв ім.Богдана-Юрія Янівського, м. Ходорів, Старша вікова група, викладач по класу фортепіано Афтаназів Ольга Володимирівна 

Дропа Соломія, Львівська державна музична школа №3, м. Львів, Старша вікова група, викладач Корчинська Оксана Львівна