Супер ҐРАН-ПРІ

Вокальний ансамбль «Lucky girls band» 

старша вікова група

Черкаська дитяча школа мистецтв №2

директор Черкаської ДШМ № 2, викладач по класу вокально-хорових дисциплін 

Хомік Марина Олександрівна


ҐРАН-ПРІ

Мариняк Софія

старша вікова група

Дитяча школа мистецтв № 5 м. Львів

викладач Леськів Ірина Ігорівна


Мале ҐРАН-ПРІ

Народний хореографічний колектив «Живчик»

середня вікова група

"Автобус"  та"Супермаркет"

КУ Сумська спеціалізована школа І-ІІІ ступенів N 9, м. Суми, 

керівники Орлова Мар’яна Ігорівна та Анісімова Алеся Олександрівна


Народний хореографічний колектив «Живчик»

середня вікова група

"China town"  та "School time"

КУ Сумська спеціалізована школа І-ІІІ ступенів N 9, м. Суми, 

керівники Орлова Мар’яна Ігорівна та Анісімова Алеся Олександрівна


Зразковий ансамбль народного танцю «Веселкові коралі» 

старша вікова група, 

Львівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 82, м. Львів, 

керівник Гарбуз Наталія Ярославівна


Кривенко Каріна

середня вікова група

Дитяча школа мистецтв № 5 м. Львів

викладач Леськів Ірина Ігорівна


НОМІНАЦІЯ НАРОДНА ХОРЕОГРАФІЯ ТА НАРОДНА СТИЛІЗАЦІЯ

Лауреати І премії

1.Народний ансамбль танцю «МОЛОДІСТЬ» старша вікова група, Народний дім, м. Червоноград, керівник Прібега Людмила Віталіївна, акомпаніатор Кіх Тарас Петрович

2. Зразковий ансамбль народного танцю «Веселкові коралі» молодша вікова група, Львівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 82, м. Львів, керівник Гарбуз Наталія Ярославівна

3. Зразковий ансамбль народного танцю «Веселкові коралі» старша вікова група, Львівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 82, м. Львів, керівник Гарбуз Наталія Ярославівна

4. Зразковий ансамбль народного танцю «Веселкові коралі» змішана вікова група, Львівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 82, м. Львів, керівник Гарбуз Наталія Ярославівна

Лауреати ІІ премії

1.Зразковий хореографічний ансамбль «ФЕШН» середня вікова група, Народний дім, смт. Запитів Львівська обл., керівники Гнідець Христина Юріївна  та Лотиш Оксана Стефанівна

2. Зразковий ансамбль народного танцю «Первоцвіт» середня вікова група, Народний дім, м. Червоноград, керівник Прібега Людмила Віталіївна, акомпаніатор Сергієнко Світлана Олександрівна

3. Зразковий ансамбль народного танцю «Веселкові коралі» середня вікова група, Львівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 82, м. Львів, керівник Гарбуз Наталія Ярославівна

4.Народний художній колектив ансамбль танцю «Джерельце» середня вікова група, КЗ «Луцька загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 25», м. Луцьк, керівник Войтович-Смирнова Мирослава Євгенівна

5.Зразковий хореографічний колектив народного танцю «Самоцвіти» старша вікова група, СЗШ №54, м. Львів, художній керівник Копій Наталія Ярославівна

6.Образцовый ансамбль народного танца «Злаціца» старша вікова група, Государственное учреждение образования «Центр дополнительного образования детей и молодежи», г. Брест Беларусь, руководитель Иванчук Юлия Анатольевна

Лауреати ІІІ премії

1.Зразковий ансамбль народного танцю «Первоцвіт» молодша вікова група, Народний дім, м. Червоноград, керівник Прібега Людмила Віталіївна, акомпаніатор Сергієнко Світлана Олександрівна

2.Ансамбль сучасного та бального танцю «Браво» середня вікова група, Стрийська дитяча школа мистецтв,м. Стрий, керівник Гнап Віта Борисівна

3.Народний художній колектив ансамбль танцю «Галичанки» змішана вікова група, Будинок дитячої та юнацької творчості  Шевченківського району, м. Львів, керівник гуртка Хавтур Софія Ігорівна


НОМІНАЦІЯ ЕСТРАДНА ХОРЕОГРАФІЯ

Лауреати І премії

1.Народний хореографічний колектив «Живчик» вікова група Цьомочки, КУ Сумська спеціалізована школа І-ІІІ ступенів N 9, м. Суми, керівники Орлова Мар’яна Ігорівна та Анісімова Алеся Олександрівна

2.Зразковий художній колектив ансамбль танцю «Біджиз» молодша вікова група, Малинський міський Центр дитячої та юнацької творчості, м. Малин, художній керівник Недашківська Анна Володимирівна

3. Народний хореографічний колектив «Живчик» молодша вікова група, КУ Сумська спеціалізована школа І-ІІІ ступенів N 9, м. Суми, керівники Орлова Мар’яна Ігорівна та Анісімова Алеся Олександрівна

Лауреати ІІ премії

1.Зразковий художній колектив ансамбль танцю «Біджиз» змішана вікова група, Малинський міський Центр дитячої та юнацької творчості, м. Малин, художній керівник Недашківська Анна Володимирівна


НОМІНАЦІЯ СУЧАСНА ХОРЕОГРАФІЯ

Лауреати І премії

1.Ансамбль сучасного танцю «Сихівчани»молодша вікова група,  Ліцей «Оріяна», м. Львів, керівник Утченко Олексій Ярославович

2. Зразковий хореографічний ансамбль «ФЕШН» старша вікова група, Народний дім, смт. Запитів Львівська обл., керівники Гнідець Христина Юріївна  та Лотиш Оксана Стефанівна

Лауреати ІІ премії

1.Танцювальна студія «Мрія»молодша вікова група, "Амазонки"  та "Міньйони",  Міський народний дім, м. Пустомити, засновник та керівник Танцювальної студії «Мрія» Прочко Марта Романівна

2.Школа класичного та сучасного танцю «Pinna ballet» молодша вікова група, м. Хмельницький, директор школи Килим Азіза Тамімівна, педагог Гринчук Катерина Михайлівна

3. Танцювальна студія «Мрія»молодша вікова група, "Веселі мишенята",Міський народний дім, м. Пустомити, засновник та керівник Танцювальної студії «Мрія» Прочко Марта Романівна

4.Колектив  «Медея» молодша вікова група, Червоноградський Народний дім, м. Червоноград, керівник гуртка Шевченко Романна Юріївна

5. Колектив  «Медея» середня вікова група, Червоноградський Народний дім, м. Червоноград, керівник гуртка Шевченко Романна Юріївна

Лауреати ІІІ премії

1.Ансамбль сучасного танцю «Сихівчани»вікова група Цьомочки,  Ліцей «Оріяна», м. Львів, керівник Утченко Олексій Ярославович

2.Марчук Ліля середня вікова група, Ансамбль сучасного танцю «Trinity», Ліцей «Оріяна», м. Львів, керівник Утченко Олексій Ярославович

3.Вовк Софія молодша вікова група, Ансамбль сучасного танцю «Trinity», Ліцей «Оріяна», м. Львів, керівник Утченко Олексій Ярославович

4.Самардак Христина молодша вікова група, Ансамбль сучасного танцю «Trinity», Ліцей «Оріяна», м. Львів, керівник Утченко Олексій Ярославович

5.Тріо Вовк Софія, Утченко Аліна, Ткачук Аня молодша вікова група, Ансамбль сучасного танцю «Trinity», Ліцей «Оріяна», м. Львів, керівник Утченко Олексій Ярославович

6. Ансамбль сучасного танцю «Сихівчани» середня вікова група,  Ліцей «Оріяна», м. Львів, керівник Утченко Олексій Ярославович

7.Ансамбль сучасного та бального танцю «Браво» молодша вікова група,Стрийська дитяча школа мистецтв, м. Стрий, керівник Гнап Віта Борисівна

8. Колектив  «Медея» старша вікова група, Червоноградський Народний дім, м. Червоноград, керівник гуртка Шевченко Романна Юріївна

9.Єлашкіна Аміна середня вікова група, Ансамбль сучасного та бального танцю «Браво», Стрийська дитяча школа мистецтв, м.Стрий, керівник Гнап Віта Борисівна

Лауреати ІV премії

1. Танцювальна студія «Мрія» середня вікова група, Міський народний дім, м. Пустомити, засновник та керівник Танцювальної студії «Мрія» Прочко Марта Романівна

2.Мундяк Аріна середня вікова група, Ансамбль сучасного та бального танцю «Браво», Стрийська дитяча школа мистецтв, м. Стрий, керівник Гнап Віта Борисівна

3. Мацелко Вікторія середня вікова група, Ансамбль сучасного та бального танцю «Браво», Стрийська дитяча школа мистецтв, м. Стрий, керівник Гнап Віта Борисівна


НОМІНАЦІЯ STREETDANCE

Лауреати ІI премії

1.Ансамбль сучасного танцю «Сихівчани» молодша вікова група,  Ліцей «Оріяна», м. Львів, керівник Утченко Олексій Ярославович

Лауреати ІІI премії

1. Тріо Вовк Софія, Утченко Аліна, Ткачук Аня молодша вікова група, Ансамбль сучасного танцю «Trinity», Ліцей «Оріяна», м. Львів, керівник Утченко Олексій Ярославович

НОМІНАЦІЯ КЛАСИЧНА ХОРЕОГРАФІЯ

Лауреати І премії

1.Школа класичного та сучасного танцю «Pinna ballet» молодша вікова група, "Полька" та "Полонез", м. Хмельницький, директор школи, викладач Килим Азіза Тамімівна

2. Школа класичного та сучасного танцю «Pinna ballet» середня вікова група, м. Хмельницький, директор школи, викладач Килим Азіза Тамімівна

3.Дует Луковська Ельза та Фаріна Єлизаветта молодша вікова група, Школа класичного та сучасного танцю «Pinna ballet»

4.Кіра П'янковасередня вікова група, Школа класичного та сучасного танцю «Pinna ballet», м. Хмельницький, директор школи, викладач Килим Азіза Тамімівна

Лауреати ІI премії

1.Єлизаветта Фаріна молодша вікова група, Школа класичного та сучасного танцю «Pinna ballet», м. Хмельницький, директор школи, викладач Килим Азіза Тамімівна

2. Возна Анастасія молодша вікова група, Школа класичного та сучасного танцю «Pinna ballet», м. Хмельницький, директор школи, викладач Килим Азіза Тамімівна

3.Марія Кохан середня вікова група, Варіація з балету "Павільйон Арміди",Школа класичного та сучасного танцю «Pinna ballet», м. Хмельницький, директор школи, викладач Килим Азіза Тамімівна

4.Єлизаветта Кравець середня вікова група, Варіація з балету "Пахіта",Школа класичного та сучасного танцю «Pinna ballet», м. Хмельницький, директор школи, викладач Килим Азіза Тамімівна

5.Аріна Поліщук середня вікова група, Школа класичного та сучасного танцю «Pinna ballet», м. Хмельницький, директор школи, викладач Килим Азіза Тамімівна

6. Богдана Ремішевська середня вікова група, Школа класичного та сучасного танцю «Pinna ballet», м. Хмельницький, директор школи, викладач Килим Азіза Тамімівна

7. Єлизаветта Кравець середня вікова група, Французька лялька з балету "Фея ляльок" ,Школа класичного та сучасного танцю «Pinna ballet», м. Хмельницький, директор школи, викладач Килим Азіза Тамімівна

8.Дует Єлизаветта Кравець та Марія Кохан середня вікова група, Школа класичного та сучасного танцю «Pinna ballet», м. Хмельницький, директор школи, викладач Килим Азіза Тамімівна

Лауреати ІІI премії

1. Школа класичного та сучасного танцю «Pinna ballet» молодша вікова група, "Королівська варта", м. Хмельницький, директор школи Килим Азіза Тамімівна, хореограф постановник, педагог Бабак Клементина Вадимівна

2. Ельза Лучковська молодша вікова група, Школа класичного та сучасного танцю «Pinna ballet», м. Хмельницький, директор школи, викладач Килим Азіза Тамімівна

3.Єлизаветта Мазур середня вікова група, "Іспанська лялька",Школа класичного та сучасного танцю «Pinna ballet», м. Хмельницький, директор школи, викладач Килим Азіза Тамімівна

4. Єлизаветта Мазур середня вікова група, Варіація Сванільди з балету "Копелія",Школа класичного та сучасного танцю «Pinna ballet», м. Хмельницький, директор школи, викладач Килим Азіза Тамімівна

5. Марія Кохан середня вікова група, Варіація з балету "Лебедине озеро",Школа класичного та сучасного танцю «Pinna ballet», м. Хмельницький, директор школи, викладач Килим Азіза Тамімівна

6. Тетяна Бура середня вікова група, Французька лялька з балету "Фея ляльок" ,Школа класичного та сучасного танцю «Pinna ballet», м. Хмельницький, директор школи, викладач Килим Азіза Тамімівна

Лауреати ІV премії

1.Анастасія Третяк  середня вікова група, Варіація 2 Одаліски з балету "Корсар",Школа класичного та сучасного танцю «Pinna ballet», м. Хмельницький, директор школи, викладач Килим Азіза Тамімівна

2. Анастасія Третяк середня вікова група, Варіація з Гран Па,Школа класичного та сучасного танцю «Pinna ballet», м. Хмельницький, директор школи, викладач Килим Азіза Тамімівна


НОМІНАЦІЯ ІНШІ ХОРЕОГРАФІЧНІ ФОРМИ

Лауреати І премії

1.Народний хореографічний колектив «Живчик» старша вікова група, КУ Сумська спеціалізована школа І-ІІІ ступенів N 9, м. Суми, керівники Орлова Мар’яна Ігорівна та Анісімова Алеся Олександрівна

2. Народний хореографічний колектив «Живчик» середня вікова група, "Музей" та "Красунчики", КУ Сумська спеціалізована школа І-ІІІ ступенів N 9, м. Суми, керівники Орлова Мар’яна Ігорівна та Анісімова Алеся Олександрівна


НОМІНАЦІЯ ВОКАЛЬНО-ХОРЕОГРАФІЧНІ КОЛЕКТИВИ

Лауреати ІІІ премії

1.Вокально-хореографічний колектив «Диво» молодша вікова група, Храм Вознесіння Господнього УГКЦ, м. Львів, керівник, викладач вокалу Калічинська Соломія Володимирівна, викладач хореографії Федорчук Софія Сергіївна


НОМІНАЦІЯ ЕСТРАДНИЙ ВОКАЛ

Лауреати І премії

1.Катана Ярослава середня вікова група, Народний вокальний ансамбль «Труля-ля-та», КЗ Сумський Палац дітей та юнацтва, м. Суми, керівник Народного вокального ансамблю «Труля-ля-та» Олена Сай 

2.Зразковий вокальний ансамбль «Співаночка» старша вікова група, Святопетрівський клубний заклад, с. Святопетрівське Київська обл., керівник Удовиченко Олена Валеріївна, хореограф Коломієць Людмила Анатоліївна

Лауреати ІІ премії

1.Кунців Софія молодша вікова група, Студія вокалу «FEELING», м. Борислав, керівник студії, викладач Голубицька Ольга Романівна

2.Вокально-хореографічний колектив «Диво» середня вікова група, Храм Вознесіння Господнього УГКЦ, м. Львів, керівник Годій Тетяна Андріївна

3.Alicja Walesieniuk середня вікова група, Szkoła Podstawowa № 1 z Oddziałami Integracyjnymi im. Świętego Jana Pawła II w Łapach, Polska,nauczycielUrszula Dworakowska

4.Julia Pilawska старша вікова група, Szkoła Podstawowa Nr 1 z Oddziałami Integracyjnymi im. Świętego Jana Pawła II w Łapach, Polska,nauczycielUrszula Dworakowska

Лауреати ІІІ премії

1.Вокальний дует «Елегія»вікова група дорослі, Бобровицька школа мистецтв,  м. Бобровиця, керівник вокального дуету "Елегія" Циба Олена Миколаївна, директор Бобровицької школи мистецтв Гончарова Ірина Миколаївна

Лауреати ІV премії

1.Мига Вікторія середня вікова група, Студія вокалу «FEELING», м. Борислав, керівник студії, викладач Голубицька Ольга Романівна


НОМІНАЦІЯ АКАДЕМІЧНИЙ ВОКАЛ

Лауреати ІІ премії

1. Вокальний ансамбль «Колорит» вікова група Дорослі, Бобровицька школа мистецтв, м. Бобровиця,керівник вокального ансамбля «Колорит» Власенко Наталія Сергіївна, директор Бобровицької школи мистецтв Гончарова Ірина Миколаївна


НОМІНАЦІЯ НАРОДНІ ІНСТРУМЕНТИ

Лауреати І премії

1. Тропіна Ніка старша вікова група, Черкаська дитяча школа мистецтв №2, м. Черкаси, директор Черкаської ДШМ №2, викладач по класу гітари Хомік Марина Олександрівна

2.Трибельский Арсений молодша вікова група, ГУО «Детскаямузыкальная школа искусств №20», г. Минск Беларусь, учитель Змитрович Павел Валентинович, концертмейстер Шатеро Маргарита Алексанровна


ВОКАЛЬНО-ІНСТРУМЕНТАЛЬНИЙ ЖАНР

Лауреати ІV премії

1.Липко Алла вікова група Дорослі, Бобровицька школа мистецтв, м. Бобровиця, директор Бобровицької школи мистецтв Гончарова Ірина Миколаївна


НОМІНАЦІЯ ТЕАТРАЛЬНЕ МИСТЕЦТВО / ЧИТЦІ

Лауреати І премії

1.Ляшук Зоряна вікова група Цьомочки, Театральний колектив «Дзига», Святопетрівський клубний заклад, с. Святопетрівське Київська обл., керівник театрального колективу  «Дзига» Удовиченко Наталія Вікторівна

2.Валерія Омельчук молодша вікова група, Театральний колектив «Дзига», Святопетрівський клубний заклад, с. Святопетрівське Київська обл., керівник театрального колективу«Дзига» Удовиченко Наталія Вікторівна

Лауреати ІІ премії

1.Театральний колектив «Дзига» середня вікова група, Святопетрівський клубний заклад, керівник Удовиченко Наталія Вікторівна, звукорежисер Князєва Валкрія Сергіївна

2. Театральний колектив «Дзига» змішана вікова група, Святопетрівський клубний заклад, керівник Удовиченко Наталія Вікторівна, звукорежисер Князєва Валкрія Сергіївна