ГРАН ПРІ 

Студія сучасної хореографії "Step by step"       

м.Одеса, керівник - Аксютова Анастасія Валеріївна

педагог, постановник - Ломакіна Марія Володимирівна


НОМІНАЦІЯ НАРОДНА ХОРЕОГРАФІЯ  

Лауреати І премії  

  1. Зразковий хореографічний колектив "Сюїта", ДМШ № 5, м. Одеса, Середня вікова група, керівник, викладач хореографії вищої категоріїАгафонова Русана Юріївна
  2. Народний художній колектив України ансамбль танцю "Радість", ОНВК "Гармонія", Гімназія №6, м. Одеса, Старша вікова група, художній керівник  Терепора Раїса Микитівна, педагог-хореограф  Жорженко Сергій Сергійович
  3. Народний художній й колектив ансамбль танцю "Джерельце", Палац творчості учнів, м. Миколаїв, Старша вікова група, керівник Климчук Олеся Володимирівна
  4. Зразковий аматорський колектив театр танцю "Словянське коло", КЗ "Дергачівський районний Будинок культури", м.Дергачі, Старша вікова група, керівники Свічкар Марія Сергіївна, Гузенко Олексій Сергійович, режисер Васильєва Анастасія Ігорівна 
  5. Народний ансамбль танцю "Полундра", Палац Культури, м. Чорноморськ, Вікова група Дорослі, керівник  Курочкіна Світлана Володимирівна, балетмейстер Феофанова Ольга Володимирівна
  6. Зразковий ансамбль танцю "Калейдоскоп", Районна школа мистецтв, м.Овідіополь, Змішана вікова група, керівникиЛевченко Лілія Олександрівна та Новак Лариса

Лауреати ІI премії 

  1. Зразковий ансамбль танцю "Калейдоскоп", Районна школа мистецтв, м.Овідіополь, Середня вікова група, керівникиЛевченко Лілія Олександрівна та Новак Лариса
  2. Зразковий художній колектив України ансамбль танцю "НЕПОСЕДЫ", ОЦДЮТ "ДИВОСВiТ", м. Одеса, Старша вікова група, керівник Полякова Ніна Ростиславівна, хореографи  Титик Валерія Олексіївна,  Шиянова Віолета Валеріївна
  3. Зразковій художній колектив хореографічний ансамбль "Карнавал", Центр дитячої та юнацької творчості "Моряна", м. Одеса, Змішана вікова група, керівник Кузнецов Віталій Вікторович, педагог - постановник Навроцька Ольга Сергіївна
  4. Народний художній колектив хореографічний ансамбль "Волошки", Центр позашкільної роботи Святошинського р-ну, м.Київ, керівник Полева Олена Анатоліївна, репетитор Веремчук Валерія Вадимівна
  5. Зразковий хореографічний ансамбль "Казка", Дитяча школа мистецтв №5, м.Одеса, Змішана вікова група, керівник, педагог вищої категорії Загребнева Мальвіна Вікторівна


НОМІНАЦІЯ ЕСТРАДНА ХОРЕОГРАФІЯ 

Лауреати І премії  

  1. Зразковий художній колектив України ансамбль танцю "НЕПОСЕДЫ", ОЦДЮТ "ДИВОСВiТ", м. Одеса, Молодша вікова група, керівник Полякова Ніна Ростиславівна, хореографи Титик Валерія Олексіївна, Шиянова Віолета Валеріївна
  2. Зразковий ансамбль танцю "Калейдоскоп", Районна школа мистецтв, м.Овідіополь, Змішана вікова група, керівникиЛевченко Лілія Олександрівна та Новак Лариса

Лауреати ІI премії 

  1. Зразковій художній колектив хореографічний ансамбль "Карнавал", Центр дитячої та юнацької творчості "Моряна", м. Одеса, Молодша вікова група, керівник Кузнецов Віталій Вікторович, педагог - постановник Навроцька Ольга Сергіївна
  2. Зразковий хореографічний колектив "Сюїта", ДМШ № 5, м. Одеса, Молодша вікова група, керівник, викладач хореографії вищої категоріїАгафонова Русана Юріївна
  3. Зразковий хореографічний колектив "Акварельки", м. Одеса, Середня вікова група, керівник Сідорова Наталя Володимирівна
  4. Зразковий хореографічний ансамбль "Казка", Дитяча школа мистецтв №5, м.Одеса, Змішана вікова група, керівник, педагог вищої категорії Загребнева Мальвіна Вікторівна


НОМІНАЦІЯ СУЧАСНА ХОРЕОГРАФІЯ  

Лауреати І премії  

  1. Зразковий художній колектив України ансамбль танцю "НЕПОСЕДЫ", ОЦДЮТ "ДИВОСВiТ", м. Одеса, Середня вікова група, керівник Полякова Ніна Ростиславівна, хореографи Титик Валерія Олексіївна, Шиянова Віолета Валеріївна
  2. Зразковий колектив сучасного танцю "Альтаїр", Дитяча школа мистецтв, м.Бровари, Старша вікова група, керівники Павлічкова Ірина Анатоліївна, Волонцевич Юлія Анатоліївна

Лауреати ІI премії 

  1. Зразковий колектив сучасного танцю "Альтаїр", Дитяча школа мистецтв, м.Бровари, Молодша вікова група, керівники Павлічкова Ірина Анатоліївна, Волонцевич Юлія Анатоліївна
  2. Зразковий колектив сучасного танцю "Альтаїр", Дитяча школа мистецтв, м.Бровари, Середня вікова група, керівники Павлічкова Ірина Анатоліївна, Волонцевич Юлія Анатоліївна

Лауреати ІII премії 

  1. Зразковий аматорський колектив театр танцю "Словянське коло", КЗ "Дергачівський районний Будинок культури", м.Дергачі, Середня вікова група, керівники Свічкар Марія Сергіївна, Гузенко Олексій Сергійович, режисер Васильєва Анастасія Ігорівна 
  2. Зразковий аматорський колектив театр танцю "Словянське коло", КЗ "Дергачівський районний Будинок культури", м.Дергачі, Змішана вікова група, керівники Свічкар Марія Сергіївна, Гузенко Олексій Сергійович, режисер Васильєва Анастасія Ігорівна 
  3. Семенова Анастасія, ДМШ № 5, м. Одеса, Середня вікова група, викладач хореографії вищої категорії  Агафонова Русана Юріївна

Лауреати ІV премії 

  1. Хореографічний колектив "Crazy Dancers", Будинок культури, с. Холодна балка Одеська обл., Змішана вікова група, керівник РудінаСофія Андріївна
  2. Дитячий хореографічний Зразковий аматорський колектив "Надія", КЗ БЦМР Клуб за місцем проживання "Прометей", м. Біла Церква, Старша вікова група, художній керівник Надія Кашуба, педагог - репетитор Валерія Король


НОМІНАЦІЯ КЛАСИЧНА ХОРЕОГРАФІЯ  

Лауреати І премії  

  1. Колектив "ГРАЦІЯ", Студія танцю "DANCE WITH ME", м. Одеса, Молодша вікова група, керівник Демитрашко Інга Миколаївна
  2. Колектив "ГРАЦІЯ", Студія танцю "DANCE WITH ME", м. Одеса, Середня вікова група, керівник Демитрашко Інга Миколаївна
  3. Зразковій художній колектив хореографічний ансамбль "Карнавал", Центр дитячої та юнацької творчості "Моряна", м. Одеса, Змішана вікова група, керівник Кузнецов Віталій Вікторович, педагог - постановник Навроцька Ольга Сергіївна
  4. Дует Вержековська Анастасія та Гончар Петро, Ансамбль класичного танцюМиколаївського коледжу культури і мистецтв, м. Миколаїв, Старша вікова група, педагог Семісюк Лариса Юріївна
  5. Дует Боярчук Валерія та Столяренко Аліса, Колектив "ГРАЦІЯ", Студія танцю "DANCE WITH ME, м.Одеса, Молодша вікова група, керівник Демитрашко Інга Миколаївна
  6. Боярчук Валерія, Колектив "ГРАЦІЯ", Студія танцю "DANCE WITH ME, м.Одеса, керівник Демитрашко Інга Миколаївна
  7. Бондарева Валерія, Студія класичного танцю Миколаївського коледжу культури і мистецтв, м. Миколаїв, Варіація з балету "Баядерка", Середня вікова група, педагог Семісюк Лариса Юріївна
  8. Казарян Шамам, Колектив "ГРАЦІЯ",Студія танцю "DANCE WITH ME", м. Одеса, Середня вікова група, керівник Демитрашко Інга Миколаївна
  9. Курбатова Аріна, Студія класичного танцю  Миколаївського коледжу культури і мистецтв, м. Миколаїв, Варіація з балету "Есмеральда", Середня вікова група, педагог Семісюк Лариса Юріївна
  10. Коржова Анастасія, Одеський коледж мистецтв ім.К.Ф.Данькевича, м.Овідіополь, вікова група Доролі, педагог Мусорін Андрій Юрійович

Лауреати ІI премії 

  1. Кошик Валерія, Колектив "ГРАЦІЯ", Студія танцю "DANCE WITH ME", м. Одеса, Молодша вікова група, керівник Демитрашко Інга Миколаївна
  2. Вурсій Поліна, Колектив "ГРАЦІЯ", Студія танцю "DANCE WITH ME", Середня вікова група, м. Одеса, керівник Демитрашко Інга Миколаївна
  3. Вержековська Анастасія, Ансамбль класичного танцю  Миколаївського коледжу культури і мистецтв, м. Миколаїв, Старша вікова група, педагог Семісюк Лариса Юріївна

Лауреати ІII премії 

  1. Бондарева Софія, Студія класичного танцю  Миколаївського коледжу культури і мистецтв, м. Миколаїв, Варіація з балету "Корсар", Молодша вікова група, педагог Семісюк Лариса Юріївна
  2. Бондарева Валерія, Студія класичного танцю  Миколаївського коледжу культури і мистецтв, м. Миколаїв, Варіація з балету "Корсар", Середня вікова група, педагог Семісюк Лариса Юріївна
  3. Курбатова Аріна, Студія класичного танцю  Миколаївського коледжу культури і мистецтв, м. Миколаїв, Варіація з балету "Павільйон Арміди", Середня вікова група, педагог Семісюк Лариса Юріївна
  4. Глібко Вікторія, Зразковій художній колектив хореографічний ансамбль "Карнавал", м. Одеса, Старша вікова група, керівник Кузнецов Віталій Вікторович, педагог - постановник Навроцька Ольга Сергіївна
  5. Сатарова Анастасія, Зразковій художній колектив хореографічний ансамбль "Карнавал", м. Одеса, Старша вікова група, керівник Кузнецов Віталій Вікторович, педагог - постановник Навроцька Ольга Сергіївна

Лауреати ІV премії 

  1. Демитрашко Даніела, Колектив "ГРАЦІЯ", Студія танцю "DANCE WITH ME", Середня вікова група, м. Одеса, керівник Демитрашко Інга Миколаївна
  2. Коваленко Юліана, Студія класичного танцю  Миколаївського коледжу культури і мистецтв, м. Миколаїв, Середня вікова група, педагог Семісюк Лариса Юріївна
  3. Кірничук Вікторія, Зразковій художній колектив хореографічний ансамбль "Карнавал", м. Одеса, Старша вікова група, керівник Кузнецов Віталій Вікторович, педагог - постановник Навроцька Ольга Сергіївна


НОМІНАЦІЯ ІНШІ ВИДИ ХОРЕОГРАФІЇ 

Лауреати ІII премії 

  1. Дитячий хореографічний Зразковий аматорський колектив "Надія", КЗ БЦМР Клуб за місцем проживання "Прометей", м. Біла Церква, Старша вікова група, художній керівник Надія Кашуба, педагог - репетитор Валерія Король