ГРАН ПРІ   

Народна капела бандуристок "Україночка"

КЗ БМР Білоцерківська школа мистецтв № 5

м. Біла Церква

керівники Заслужений працівник культури України Томащук Раїса Володимирівна та

Заслужений діяч мистецтв України Томащук Сергій Олександрович


Міні ГРАН ПРІ  

Зразковий ансамбль бандуристів "Куліш"

КЗ БМР Білоцерківська школа мистецтв №5

м. Біла Церква

керівник Олексієнко Василь Сергійович

концертмейстер Роговенко Олег Анатолійович


НОМІНАЦІЯ ЕСТРАДНИЙ ВОКАЛ  

Лауреати І премії  

  1. Народний ансамбль "Радуга", Будинок культури, с. Визирка Одеська обл., Вікова група Дорослі, керівник Чебан Галина Миронівна
  2. Колмакова Тетяна, Дитяча музична школа № 13, м. Одеса, Вікова група Цьомочки, педагог Каратєєва Яніна Юріївна
  3. Резник Олександра, Школа педагогічної практики ОКМ ім.Данькевича, м. Одеса, Молодша вікова група, педагог Костандова Юлія Володимирівна
  4. Кочиашвілі Олена, Дитяча музична школа №7, м. Одеса, Середня вікова група, викладач естрадного вокалу Кочиашвілі Алла В'ячеславівна
  5. Єрмакова Таїсія, Дитяча музична школа №7, м. Одеса, Середня вікова група, викладач естрадного вокалу Кочиашвілі Алла В'ячеславівна
  6. Дяченко Вікторія, Дитяча музична школа №4, м. Одеса, Середня вікова група, викладач Алгаєва Наталя Миколаївна
  7. Яковенко Дар'я, Одеський коледж мистецтв ім. К.Ф.Данькевича, м. Одеса, Старша вікова група, педагог Заслужений працівник культури України Козаченко Жанна Олексіївна

Лауреати ІІ премії  

  1. Вокальний ансамбль "Барви", Дитяча музична школам. ДергачіСтарша вікова група, керівник Климчук Інеса Олександрівна
  2. Балабаш Іда, Дитяча музична школа №7, м. Одеса, Вікова група Цьомочки, викладач естрадного вокалу Кочиашвілі Алла В'ячеславівна
  3. Уманська Катерина, Вокальна студія Наталії Левенцової NVokalStudio, м. Одеса, Вікова група Цьомочки, керівник студії, викладач вокалу Левенцова Наталія Олексіївна
  4. Шикіна Вероніка, Дитяча музична школа №7, м. Одеса, Молодша вікова група, викладач естрадного вокалу Кочиашвілі Алла В'ячеславівна
  5. Паєрелєва Анастасія, Дитяча музична школа №7, м. Одеса, Молодша вікова група, викладач естрадного вокалу Кочиашвілі Алла В'ячеславівна
  6. Вернигора Анна, Дитяча музична школа №7, м. Одеса, Молодша вікова група, викладач естрадного вокалу Кочиашвілі Алла В'ячеславівна
  7. Рибкіна Аліна, Вокальна студія "Домінанта", м. Біляївка, Молодша вікова група, педагог Мельниченко Ірина Олегівна
  8. Левченко Аліна, Будинок культури, с. Холодна Балка Одеська обл., Середня вікова група, керівник Чепіга Анастасія Андріївна
  9. Сєргеєва Софія, Дитяча музична школа №7, м. Одеса, Середня вікова група, викладач естрадного вокалу Кочиашвілі Алла В'ячеславівна
  10. Дубська Поліна, Дитяча музична школа №7, м. Одеса, Середня вікова група, викладач естрадного вокалу Кочиашвілі Алла В'ячеславівна     
  11. Владлена Стоянова, Будинок культури, с. Визирка Одеська обл., Середня вікова група, педагог, художній керівник Визирського СБК Помінчук Оксана Сергіївна
  12. Крістіна Костенко, Будинок культури, с. Визирка Одеська обл., Середня вікова група, керівник Чебан Галина Миронівна
  13. Вікторія Бідна, Будинок культури, с. Визирка Одеська обл., Старша вікова група, керівник Чебан Галина Миронівна
  14. Долинська Аліна, Центр дитячо-юнацької творчості "Промінь", Зразковий естрадний ансамбль "Долорес", м. Одеса, Старша вікова група, педагог Красовський Руслан Віталійович
  15. Катерина Уколова, Будинок культури, с. Визирка Одеська обл., Вікова група Дорослі, педагог, художній керівник Визирського СБК Помінчук Оксана Сергіївна

Лауреати ІІІ премії  

  1. Вокальний колектив "Star Voices", Будинок культури, с. Холодна Балка Одеська обл.,Змішана вікова група, керівник Чепіга Анастасія Андріївна
  2. Шевченко Марк, Будинок культури, с. Холодна Балка Одеська обл.,Вікова група Цьомочки, керівник Чепіга Анастасія Андріївна
  3. Бондарчук Юлія, Вокальна студія "Домінанта", м. Біляївка, Молодша вікова група, педагог Мельниченко Ірина Олегівна
  4. Чугаєвська Аріна, Дитяча музична школа №7, м. Одеса, Молодша вікова група, викладач естрадного вокалу Кочиашвілі Алла В'ячеславівна  
  5. Омельченко Крістіна, Ліманська дитяча музична школа, с. Трояндове Одеська обл., Молодша вікова група, викладач Гребенша Анжела Вікторівна
  6. Герасименко Анастасія, Дитяча музична школа №7, м. Одеса, Середня вікова група, викладач естрадного вокалу Кочиашвілі Алла В'ячеславівна     
  7. Мардаренко Соф'я, Дитяча музична школа №7, м. Одеса, Середня вікова група, викладач естрадного вокалу Кочиашвілі Алла В'ячеславівна
  8. Коноваленко Аріна, Vocal dance studio "NEW STAR", м. Одеса, Середня вікова група, педагог Хмель Альона Григорівна   
  9. Мінаєва Аміна, Дитяча музична школа № 13, м. Одеса, Старша вікова група, педагог Каратєєва Яніна Юріївна
  10. Дубіна Софія, Вокальний ансамбль "Барви"м. ДергачіСтарша вікова група, керівник Климчук Інеса Олександрівна

Лауреати ІV премії 

  1. Группа "Hayat", Vocal dance studio "NEW STAR", м. Одеса, Середня вікова група, педагог Хмель Альона Григорівна
  2. Ясинська Вікторія, Центр дитячо-юнацької творчості "Промінь", Зразковий естрадний ансамбль "Долорес", м. Одеса, Вікова група Цьомочки, педагог Красовський Руслан Віталійович
  3. Федоренко Єсенія, Будинок культури, с. Холодна Балка Одеська обл., Молодша вікова група, керівник Чепіга Анастасія Андріївна
  4. Друца Катерина, Будинок культури, с. Холодна Балка Одеська обл., Молодша вікова група, педагог АндріяшикНаталія Святославівна
  5. Логінова Кароліна, ЦДЮТ "Еврика", м. Одеса, Молодша вікова група, педагог Березіна Вікторія Давидівна
  6. Яковенко Ярославна, Центр дитячо-юнацької творчості "Промінь", Зразковий естрадний ансамбль "Долорес", м. Одеса, Молодша вікова група, педагог Красовський Руслан Віталійович
  7. Сахно Максим, Вокальна студія Наталії Левенцової NVokalStudio, м. Одеса, Середня вікова група, керівник студії, викладач вокалу Левенцова Наталія Олексіївна
  8. Мункачі Вікторія, Дитяча школа мистецтв, смт. Тересва Закарпатська обл., Середня вікова група, педагог Тиводар Єва Михайлівна
  9. Скороход Надія, Центр дитячо-юнацької творчості "Промінь", Зразковий естрадний ансамбль "Долорес", м. Одеса, Середня вікова група, педагог Красовський Руслан Віталійович  
  10. Дубенцова  Каріна, Центр дитячо-юнацької творчості "Промінь", Зразковий естрадний ансамбль "Долорес", м. Одеса, Середня вікова група, педагог Красовський Руслан Віталійович


НОМІНАЦІЯ НАРОДНИЙ ВОКАЛ

Лауреати І премії  

  1. Народний вокальний жіночий ансамбль "Любава", КЗК "Кочережківський Народний дім", с. Кочережки Дніпропетровська обл., Вікова група Дорослі, керівник  Шляхова Людмила Василівна

Лауреати ІІ премії  

  1. Дяченко Вікторія, Дитяча музична школа №4, м. Одеса, Середня вікова група, викладач Алгаєва Наталя Миколаївна

Лауреати ІІІ премії  

  1. Агалакова Валерія, ПЗ "Одеська вокально-музична школа "Мрія", м. Одеса, Середня вікова група, викладач вокалу  Слободянік Ганна Володимирівна

Лауреати ІV премії 

  1. Агалаков Єгор, ПЗ "Одеська вокально-музична школа "Мрія", м. Одеса, Середня вікова група, викладач вокалу  Слободянік Ганна Володимирівна


НОМІНАЦІЯ АКАДЕМІЧНИЙ ВОКАЛ

Лауреати І премії  

  1. Народний вокальний ансамбль "Юр'ївські вечорниці", КЗ БМР Білоцерківська школа мистецтв № 5, м. Біла Церква, Вікова група Дорослі, керівник Заслужений діяч мистецтв України Томащук Сергій Олександрович

Лауреати ІІ премії  

  1. Тріо  Мочайло Марія, Мочайло Катерина та Лужецька Поліна, Дитячий хоровий колектив "Росток", Надільна школа храму св. Іоанна Крондштадського, м. Одеса, Середня вікова група, керівник Литвиненко Олена Володимирівна


НОМІНАЦІЯ ХОРИ

Лауреати І премії  

  1. Зразковий хоровий колектив "Родина", Сигнаївський НВК "ДНЗ-ЗОШ І-ІІІ ступенів"
    Шполянської районної ради Черкаської області, с. Сигнаївка Черкаська обл., Змішана вікова група, художній керівник, директор Сигнаївської ДМШ ім..Шульги І.П. Підмогильна Ірина Анатоліївна, керівник Свердел Людмила Павлівна
  2. Зразковий студентський хор "Обрій", КЗВО КОР "Білоцерківський гуманітарно-педагогічний коледж", м. Біла Церква, Змішана вікова група, керівник Андрєєва Аліна Петрівна


НОМІНАЦІЯ СТРУННІ ТА ЩИПКОВІ ІНСТРУМЕНТИ  

Лауреати ІІ премії  

  1. Шаговська Лада, Арт-студія «Ритмы творчества», м. Одеса, Середня вікова група


НОМІНАЦІЯ ІНСТРУМЕНТАЛЬНІ АНСАМБЛІ ТА ОРКЕСТРИ

Лауреати І премії  

  1. Ансамбль шумових інструментів "Водограй", Окнянський районний будинок дитячої та юнацької творчості, с. Новосамарка Одеська обл., Середня вікова група, керівники Яковлев Олег Євгенович та  Яковлева Наталя Володимирівна
  2. Зразковий духовий оркестр "Визирські сурми", Будинок культури, с. Визирка  Одеська обл., Змішана вікова група, керівник оркестру Заслужений працівник культури України, вчитель – методист, "Відмінник освіти України" Скочипець Степан Степанович



НОМІНАЦІЯ ВОКАЛЬНО-ІНСТРУМЕНТАЛЬНІ КОЛЕКТИВИ  

Лауреати І премії  

  1. Зразковий ансамбль бандуристок "Горлиця", КЗ БМР Білоцерківська школа мистецтв № 5, м. Біла Церква, Змішана вікова група, керівники Турчанович Олена Миколаївна та Лобунець Лариса Юріївна


НОМІНАЦІЯ ВОКАЛЬНО-ХОРЕОГРАФІЧНІ КОЛЕКТИВИ

Лауреати І премії  

  1. Народний художній колектив вокальна студія "ЕЛЕГІЯ", Центр Дитячої та юнацької творчості Деснянського району, м. Київ, Старша вікова група, керівники Наталія Шилова, Оксана Дружинська, хореограф-постановник Оксана Котолуп


НОМІНАЦІЯ ЧИТЦІ. АКТОРСЬКА МАЙСТЕРНІСТЬ  

Лауреати І премії  

  1. Власов ЄгорДитячий театр "Стигма" Дитяча школа мистецтв № 4, м. Запоріжжя, Середня вікова група, викладач Товстик Наталя Миколаївна
  2. Мартинова ВалеріяДитячий театр "Стигма" Дитяча школа мистецтв № 4, м. Запоріжжя, Середня вікова група, викладач Товстик Наталя Миколаївна
  3. Мухамедова ЗарінаДитячий театр "Стигма" Дитяча школа мистецтв № 4, м. Запоріжжя, Середня вікова група, викладач Товстик Наталя Миколаївна
  4. Тимків ДенісДитячий театр "Стигма" Дитяча школа мистецтв № 4, м. Запоріжжя, Середня вікова група, викладач Товстик Наталя Миколаївна   

Лауреати ІІ премії  

  1. Чистякова ОлександраДитячий театр "Стигма" Дитяча школа мистецтв № 4, м. Запоріжжя, Середня вікова група, викладач Товстик Наталя Миколаївна