Міні ГРАН ПРІ  

Народний художній колектив ансамбль акробатичного рок-н-ролу "Гранд-Віват"

 КЗ "Харківський, Палац дитячої та юнацької творчості Харківської міської Ради", м Харків 

Молодша вікова група керівник Акіньшина Тетяна Віталіївна 


НОМІНАЦІЯ НАРОДНА ХОРЕОГРАФІЯ 

 Лауреати І премії  

1. Венгер Єлизавета, Школа класичного і сучасного танцю "Pinna Ballet", м. Хмельницький, Молодша вікова група, керівники Азіза Килим і Віталій Килим 

2. Народний аматорський ансамбль танцю "Веселка", Міський будинок культури, м. Хмельницький, Молодша вікова група, керівник лауреат премії Богдана Хмельницького, головний балетмейстер міського, будинку культури Петрина Оксана Василівна 

3. Студія народного танцю "Барвінчата", Спортивно-культурний центр "Плоскирів", м. Хмельницький, Змішана вікова група, керівник Орлова Наталія Святославівна 


Лауреати ІI премії  

1. Венгер Єлизавета, Дитяча школа мистецтв, м. Хмельницький, Молодша вікова група, керівник Зразкового ансамблю танцю "Сяйво" Ігор Андрушко 

2. Зразковий хореографічний колектив "Перлинки", Дитяча музична школа, м. Бар, Молодша вікова група, керівник Шкамбарна Ірина Михайлівна 

3. Ансамбль народного танцю «Самоцвіти», СЗШ №54, м. Львів, Молодша вікова група, керівник Копій Наталія Ярославівна 

4. Народний хореографічний колектив "БАРВИ УДЕЧА", м. Жидачів, Середня вікова група, м. Жидачів, керівник Устрицька Лілія Михайлівна 

5. Аматорський хореографічний колектив "Ми з Галичини", КЗ ЛОР "Бродівський педагогічний, коледж імені Маркіяна Шашкевича", м. Броди, Вікова група Дорослі, керівник Воляник Наталія Василівна 


Лауреати ІII премії  

1. Зразковий хореографічний колектив "ЗОРЯНА", Школа народного танцю "ЗОРЯНА", м. Полтава, Молодша вікова група, художній керівник Денисенко Дмитро Олександрович 

2. Студія танцю "Ренесанс", 42 Гарнізонний Будинок Офіцерів, м. Хмельницький, Змішана вікова група, художній керівник Медзата Алла Олександрівна 

3. Зразковий хореографічний колектив "ЗОРЯНА", Школа народного танцю "ЗОРЯНА", м. Полтава, Змішана вікова група, художній керівник Денисенко Дмитро Олександрович 

4. Зразковий ансамбль польської пісні і танцю "Подільські мальви", Дитяча музична школа, м. Гнівань, Змішана вікова група, керівник Дудник Ірина Сергіївна 


Лауреати ІV премії  

1. Зразковий колектив сучасного танцю "Купава", Дитяча школа мистецтв "Райдуга", м. Хмельницький, Середня вікова група, керівники Москалюк Катерина Вікторівна і Трачук Марина Василівна 

2. Зразковий хореографічний колектив "ЗОРЯНА", Школа народного танцю "ЗОРЯНА", м. Полтава, Старша вікова група, художній керівник Денисенко Дмитро Олександрович 

3. Ансамбль народного танцю "Промені Хорса", Будинок дитячо-юнацької творчості "Дивоцвіт", м. Київ, Змішана вікова група, художній керівник Якубовський Василь Андрійович, акомпаніатор Сердюк Олена Петрівна 


НОМІНАЦІЯ ЕСТРАДНА ХОРЕОГРАФІЯ 

Лауреати І премії 

1. Зразковий художній колектив хореографічний ансамбль "Карнавал", Центр дитячої та юнацької творчості "Моряна", ЗОШ № 16, м. Одеса, Середня вікова група, керівник Кузнецов Віталій Вікторович, хореограф-постановник Навроцька Ольга Сергіївна 


Лауреати ІI премії  

1. Народний художній колектив "Острів дитинства", Будинок дитячої та юнацької творчості, Шевченківського р-ну, м. Львів, Молодша вікова група, художній керівник Котовський Сергій Йосифович хореограф-постановник Григорук Олександра Олексіївна 

2. Зразковий ансамбль естрадного танцю “Візерунки", КЗ "Гніванська дитяча музична школа", м. Гнівань, Середня вікова група, керівник Максименко Юлія Геннадіївна 


Лауреати ІII премії  

1. Крупенко Анастасія, Зразковий ансамбль естрадного танцю “Візерунки", м. Гнівань, Середня вікова група, керівник Максименко Юлія Геннадіївна 

2. Дует Піхота Олександра та Луценко Яна, Зразковий ансамбль естрадного танцю “Візерунки", м. Гнівань, Середня вікова група, керівник Максименко Юлія Геннадіївна 


Лауреати ІV премії 

1. Сологуб Валерія, Зразковий ансамбль естрадного танцю “Візерунки", м. Гнівань, Середня вікова група, керівник Максименко Юлія Геннадіївна 

2. Театр танцю «L. M.», Благодійний фонд «Світ мистецтв», м. Хмельницький 


НОМІНАЦІЯ СУЧАСНА ХОРЕОГРАФІЯ 

Лауреати І премії  

1. Шевченко Софія, Big Dance Home, м. Хмельницький, Середня вікова група, керівник Бубенок Ірина Леонідівна 

2. Червончук Софія, Big Dance Home, м. Хмельницький, Старша вікова група, керівник Бубенок Ірина Леонідівна 

3. Тріо Шиндер Поліна, Кравченко Єлизавета, Слотюк Валерія, Студія спортивного танцю "МАГМА", м. Сєвєродонецьк, Старша вікова група, керівник Усова Олена Володимирівна, хореографи Олена Усова та Кормило Яна Станіславівна 

4. Дует Тєрєщенко Олександра та Тєрєщенко Дар'я, Студія спортивного танцю "МАГМА", м. Сєвєродонецьк, Змішана вікова група, керівник Усова Олена Володимирівна 

5. Народний художній колектив театр танцю "Юнона", Комунарський районний центр молоді та школярів, м. Запоріжжя, Середня вікова група, художній керівник Відмінник освіти України Банах Вікторія Олександрівна, хореограф Ромашкан Ольга Олександрівна 

6. Студія спортивного танцю "МАГМА", м. Сєвєродонецьк, Контемпорарі "Колискова", Старша вікова група, керівник Усова Олена Володимирівна, хореографи Олена Усова та Кормило Яна Станіславівна 

7. Народний художній колектив театр танцю "Юнона", Комунарський районний центр молоді та школярів, м. Запоріжжя, Змішана вікова група, художній керівник Відмінник освіти України Банах Вікторія Олександрівна, хореограф Шевчук Оксана Олександрівна 


Лауреати ІI премії  

1. Студія сучасної хореографії "Grand-Pas", м. Київ, "Защитницы", "Girls", Середня вікова група, керівник Жихарева Наталія Сергіївна, хореограф-постановник Напорчук Анна Олександрівна 

2. Студія спортивного танцю "МАГМА", м. Сєвєродонецьк, Модерн "Птахи та квіти", "Плакала", Старша вікова група, керівник Усова Олена Володимирівна, хореографи Олена Усова та Кормило Яна Станіславівна 


Лауреати ІII премії  

1. Єлизавета Мазур, Школа класичного і сучасного танцю "Pinna Ballet", м. Хмельницький, Молодша вікова група, керівники Азіза Килим і Віталій Килим 

2. Дует Поліна Грига та Анжеліка Анцут, Школа класичного і сучасного танцю "Pinna Ballet", м. Хмельницький, Молодша вікова група, керівники Азіза Килим і Віталій Килим 

3. Студія спортивного танцю "МАГМА", м. Сєвєродонецьк, Вікова група Цьомочки, керівник Усова Олена Володимирівна, хореографи Олена Усова та Кормило Яна Станіславівна 

4. Зразковий колектив сучасного танцю "Купава", Дитяча школа мистецтв "Райдуга", м. Хмельницький, Молодша вікова група, керівники Москалюк Катерина Вікторівна і Трачук Марина Василівна 

5. Школа класичного і сучасного танцю "Pinna Ballet", м. Хмельницький, Молодша вікова група, керівники Азіза Килим і Віталій Килим 

6. Студія сучасної хореографії "Grand-Pas", м. Київ, "Човен", "Bad girls", Середня вікова група, керівник, Жихарева Наталія Сергіївна, хореограф-постановник Напорчук Анна Олександрівна 

7. Студія спортивного танцю "МАГМА", м. Сєвєродонецьк, Вільна хореографія "Мама", "Амазонки", Старша вікова група, керівник Усова Олена Володимирівна, хореографи Олена Усова та Кормило Яна Станіславівна 

8. Студія танцю "Ренесанс", 42 Гарнізонний Будинок Офіцерів, м. Хмельницький, Змішана вікова група, художній керівник Медзата Алла Олександрівна 


Лауреати ІV премії  

1. Марія Гамага, Школа класичного і сучасного танцю "Pinna Ballet", м. Хмельницький, Молодша вікова група, керівники Азіза Килим і Віталій Килим 

2. "BRAND DANCE SCHOOL", Студія сучасних мистецтв "BRAND", м. Житомир, Старша вікова група, керівник Галицька Марина, хореограф Вікторія Яремчук 

3. Хореографічний колектив "Доміно", Центр дитячої та юнацької творчості, Краснопільської селищної ради, смт. Краснопілля, Молодша вікова група, керівник Гриценко Світлана Миколаївна 

4. Зразковий колектив сучасного танцю "Купава", Дитяча школа мистецтв "Райдуга", м. Хмельницький, Змішана вікова група, керівники Москалюк Катерина Вікторівна і Трачук Марина Василівна 


НОМІНАЦІЯ КЛАСИЧНА ХОРЕОГРАФІЯ 

Лауреати І премії 

1. Дяк Кіра, Школа класичного і сучасного танцю "Pinna Ballet", м. Хмельницький, Вікова група Цьомочки керівники Азіза Килим і Віталій Килим, викладач, хореограф Компанієць Ірина 

2. Венгер Єлизавета, Школа класичного і сучасного танцю "Pinna Ballet", м. Хмельницький, Молодша вікова група, керівники Азіза Килим і Віталій Килим 

3. Вікторія Кушнір, Школа класичного і сучасного танцю "Pinna Ballet", м. Хмельницький, Молодша вікова група, керівники Азіза Килим і Віталій Килим 

4. Марія Кохан, Школа класичного і сучасного танцю "Pinna Ballet", м. Хмельницький, Молодша вікова група, керівники Азіза Килим і Віталій Килим 

5. Квасниця Ангеліна, Дитяча школа мистецтв, м. Хмельницький, Середня вікова група, викладач Шваро Тамара Сергіївна 

6. Шевченко Софія, Хореографічна студія "АРТ-КЛАСІК, м. Хмельницький, Середня вікова група, керівник хореографічної студії Ярошенко Дар'я Вікторівна 

7. Войткова Дар'я, Дитяча школа мистецтв, м. Хмельницький, Старша вікова група, педагог Тамара Шваро 

8. Тріо Квасниця Ангеліна, Войткова Дар'я та Червончук Софія, Дитяча школа мистецтв, м. Хмельницький, Старша вікова група, викладач Шваро Тамара Сергіївна 


Лауреати ІI премії 

1. Богдана Ремішевська, Школа класичного і сучасного танцю "Pinna Ballet", м. Хмельницький, Молодша вікова група, керівники Азіза Килим і Віталій Килим 

2. Кіра П’янкова, Школа класичного і сучасного танцю "Pinna Ballet", м. Хмельницький, Молодша вікова група, керівники Азіза Килим і Віталій Килим 

3. Єлизаветта Кравець, Школа класичного і сучасного танцю "Pinna Ballet", м. Хмельницький, Молодша вікова група, керівники Азіза Килим і Віталій Килим 

4. Катерина Кушнір, Школа класичного і сучасного танцю "Pinna Ballet", м. Хмельницький, Молодша вікова група, керівники Азіза Килим і Віталій Килим 

5. Червончук Софія, Хореографічна студія "АРТ-КЛАСІК, м. Хмельницький, Старша вікова група, керівник хореографічної студії Ярошенко Дар'я Вікторівна 

6. Школа класичного і сучасного танцю "Pinna Ballet", м. Хмельницький, "Полонез", "Ранок", Молодша вікова група, керівники Азіза Килим і Віталій Килим 

7. Школа класичного і сучасного танцю "Pinna Ballet", м. Хмельницький, "Спляча красуня", "Арлекінада", Молодша вікова група, керівники Азіза Килим і Віталій Килим 

8. Хореографічна студія "АРТ-КЛАСІК", Хмельницький обласний академічний музично-драматичний театр імені М.Старицького, м. Хмельницький, Середня вікова група, керівник Ярошенко Дар'я Вікторівна 


Лауреати ІII премії 

1. Анастасія Третяк, Школа класичного і сучасного танцю "Pinna Ballet", м. Хмельницький, Молодша вікова група, керівники Азіза Килим і Віталій Килим 

2. Примушко Анастасія, Хореографічна студія "АРТ-КЛАСІК, м. Хмельницький, Середня вікова група керівник хореографічної студії Ярошенко Дар'я Вікторівна 

3. Школа класичного та сучасного танцю "Pinna ballet", м. Хмельницький, Вікова група Цьомочки, керівники Азіза Килим і Віталій Килим, викладач хореограф Компанієць Ірина 

4. Хореографічна студія "АРТ-КЛАСІК", Хмельницький обласний академічний музично-драматичний театр імені М.Старицького, м. Хмельницький, Молодша вікова група, керівник хореографічної студії Ярошенко Дар'я Вікторівна 


Лауреати ІV премії 

1. Марія Букшій, Школа класичного і сучасного танцю "Pinna Ballet", м. Хмельницький, Молодша вікова група, керівники Азіза Килим і Віталій Килим 

2. Колесник Валерія, Хореографічна студія "АРТ-КЛАСІК, м. Хмельницький, Середня вікова група керівник хореографічної студії Ярошенко Дар'я Вікторівна 

3. Олена – Кіра Левченко, Хореографічна студія "АРТ-КЛАСІК, м. Хмельницький, Середня вікова група керівник хореографічної студії Ярошенко Дар'я Вікторівна 

4. Дитячий класичний балет "РЕВЕРАНС", Центр позашкільної роботи № 2, м. Дніпро, Молодша вікова група, керівник Івлюшкіна Валентина Петрівна 


НОМІНАЦІЯ ІНШІ ВИДИ ХОРЕОГРАФІЇ 

Лауреати І премії  

1. Зразковий художній колектив хореографічний ансамбль "Карнавал", Центр дитячої та юнацької, творчості "Моряна", ЗОШ № 16, м. Одеса, Середня вікова група, керівник Кузнецов Віталій Вікторович, викладач Бурнусус Ксенія Олександрівна