ГРАН ПРІ

Народний художній колектив України хореографічний ансамбль «Мозаїка» 

КПНЗ «Одеський будинок дитячої та юнацької творчості «Домінанта», м. Одеса

керівник Палієнко Оксана Анатоліївна


Зразковий духовой оркестр  «Визирські сурми» 

Визирський Будинок культури, с. Визирка Одеська обл.

художній керівник Скочипець Степан Степанович


Дитячий фольклорний ансамбль «Пташечка»

КЗ Клесівська ДМШ, смт. Клесів

викладач теорії музики, керівник ансамблю Симончук Юлія Адамівна


Міні ГРАН ПРІ

Зразковий художній колектив ансамбль танцю «Біджиз»

Малинський міський Центр дитячої та юнацької творчості, м. Малин

середня вікова група, «Під маминим крилом», «Подружись зі щастям»

художній керівник Тупольська Людмила Володимирівна


Народний художній колектив Ансамбль народного танцю «Барвінок»

КПНЗ Одеський Будинок дитячої та юнацької творчості «Тоніка», м. Одеса, 

середня вікова група,  "Козачок", "Вихиляси" 

художній керівник, педагог Малініна Христина Володимирівна, 

концертмейстер Горбачова Світлана Валентинівна


Студія спортивного танцю«МАГМА»

м. Сєвєродонецьк, середня вікова група, "Ривок"  "На ускорении"

керівник та хореограф Усова Олена Володимирівна


Зразковий дитячий хор «Рондо»

Палац культури "Енергетик", м. Южноукраїнськ

керівник Шевченко Наталія Миколаївна


НОМІНАЦІЯ ЕСТРАДНА ХОРЕОГРАФІЯ

Лауреати І премії

1.Зразковий художній колектив ансамбль танцю «Біджиз», Малинський міський Центр дитячої та юнацької творчості, м. Малин, молодша вікова група, художній керівник Недашківська Анна Володимирівна

2. Краснікова Маша, Хореографічна студія естрадно-спортивного танцю  «АНАСТАСІЯ»,  м.Дніпро, середня  вікова група, керівник Акопова Анастасія Вадимівна

Лауреати ІІ премії

1.Хореографічна студія естрадно-спортивного танцю«АНАСТАСІЯ»,  м. Дніпро, змішана вікова група, керівник Акопова Анастасія Вадимівна

2.Зразковий художній колектив ансамбль танцю «Біджиз», Малинський міський Центр дитячої та юнацької творчості, м. Малин, середня вікова група, «На перерві», «Стелиться по лузі річечка», художній керівник Недашківська Анна Володимирівна

3. Кліменко Альона, Хореографічна студія естрадно-спортивного танцю  «АНАСТАСІЯ»,  м.Дніпро,молодша  вікова група, керівник Акопова Анастасія Вадимівна

4.Студія танцю «FUSION», Мистецька театральна школа, м. Одеса, середня  вікова група, художній керівник, хореограф Домбровська Наталя Євгенівна

5.Хореографічний колектив «Flame»,  Клуб  Великогаївської ТГ,  с. Товстолуг,змішана вікова група, керівник гуртка Собчук Надія Василівна

Лауреати ІІІ премії

1.Кочеткова Єлизавета, Хореографічна студія естрадно-спортивного танцю«АНАСТАСІЯ»,  м. Дніпро, середня  вікова група, керівник Акопова Анастасія Вадимівна

2.Квартет Шаповалова Олеся, Краснікова Маша, Черноус Вікторія, Захаренко Софія, Хореографічна студія естрадно-спортивного танцю  «АНАСТАСІЯ», м. Дніпро, середня  вікова група, керівник Акопова Анастасія Вадимівна

3.Народний художній колектив Ансамбль народного танцю «Барвінок», КПНЗ Одеський Будинок дитячої та юнацької творчості «Тоніка», м. Одеса, педагог Плєханова Євгенія Юріївна, концертмейстер Кушнір Ольга Олексіївна


НОМІНАЦІЯ НАРОДНА ХОРЕОГРАФІЯ

Лауреати І премії

1.Дитяча студія танцю "Любисток" ім. І.Николишина, Теребовлянська мистецька школа, м.Теребовля,  змішана вікова група, керівники Більчак Альона Михайлівна, Кузів Оксана Іванівна

2.  Київська дитяча школа українського танцю «Барвіночок», м. Київ, середня вікова група,  "Кумайтеся та не лайтеся", ."Пори року", керівник та хореограф Комар Алла Лонідівна, концертмейстер Досенко Євгеній Іванович

3. Київська дитяча школа українського танцю «Барвіночок», м. Київ, середня вікова група,  "Бешкетниці", ."При долині кущ калини", керівник та хореограф Комар Алла Лонідівна, хореограф Жовницька Ірина Валентинівна

4. Київська дитяча школа українського танцю «Барвіночок», м. Київ, середня вікова група,  "Святкова коломийка", "Квітуча Україна", хореограф-постановник Жовницька Ірина Валентинівна, концертмейстер Литвиненко Ганна Валеріївна

5.Київська дитяча школа українського танцю «Барвіночок», м. Київ, змішана вікова група, "Плескач",  художній керівник  Заслужений артист України Демещук  Андрій Сергійович, педагог Ляшенко Тетяна Олександрівна

6. Київська дитяча школа українського танцю «Барвіночок», м. Київ, старша вікова група, "Агир ава ве Хайтарма",  художній керівник  Заслужений артист України Демещук  Андрій Сергійович, педагог Ляшенко Тетяна Олександрівна

7.Народний художній колектив Ансамбль народного танцю «Барвінок», КПНЗ Одеський Будинок дитячої та юнацької творчості «Тоніка», м. Одеса, середня вікова група,"Гопалки", "Полька Одиначка", художній керівник, педагог Малініна Христина Володимирівна, концертмейстер Кушнір Ольга Олексіївна

8. Народний художній колектив Ансамбль народного танцю «Барвінок», КПНЗ Одеський Будинок дитячої та юнацької творчості «Тоніка», м. Одеса, середня вікова група,  "Рушничок", "Шопський танець", художній керівник, педагог Малініна Христина Володимирівна, концертмейстер Горбачова Світлана Валентинівна

Лауреати ІІІ премії

1. Зразковий танцювальний колектив «Орхідея» , Визирський Будинок культури, с.Визирка Одеська обл., змішана вікова група, художній керівник Коновалова Алла Григорівна

2. Ансамбль сучасного та народного танцю "Віночок", Стрийська дитяча школа мистецтв, м. Стрий, середня вікова група, керівник Собків Леся Ярославівна

Лауреати ІV премії

1. Колектив  «Світанок», Вертіївська школа мистецтв, село Липів Ріг, село Вертіївка Чернігівської обл.,  змішана вікова група, викладач хореографічних дисциплін ІІ категорії Дудка Тетяна Іванівна, концертмейстер з народного танцю Думенко Тетяна Миколаївна


НОМІНАЦІЯ СУЧАСНА ХОРЕОГРАФІЯ

Лауреати І премії

1.Зразковий художній колектив ансамбль танцю «Біджиз» , Малинський міський Центр дитячої та юнацької творчості, м. Малин, середня вікова група, «Офіс», «Самотня в натовпі», художній керівник Тупольська Людмила Володимирівна

2.Зразковий хореографічний колектив сучасного танцю «PasDeDanse», Вишгородський міський центр творчості «ДЖЕРЕЛО», м. Вишгород, середня вікова група, керівник Барладян Катерина Миколаївна

3.Студія танцю «FUSION», Мистецька театральна школа, м. Одеса, старша вікова група, художній керівник, хореограф Домбровська Наталя Євгенівна

4. Dream kids «Люманов шоу», КЗ "Палац культури і мистецтв", м.Вишневе, вікова група Цьомочки, хореограф народного театру на ходулях "Люманов шоу"

5. Біла Владислава, Студія спортивного танцю  «МАГМА», м. Сєвєродонецьк, старша вікова група, "Відчуття", керівник та хореограф Усова Олена Володимирівна

6.Дует Скорік Альона та Бакшеєва Аліна, Студія спортивного танцю«МАГМА», м. Сєвєродонецьк, старша вікова група, керівник та хореограф Усова Олена Володимирівна

7.Хореографічний колектив«НЄПОСЄДИ», КЗ Ізмаїльської міської ради  «Палац культури ім. Т. Г. Шевченка», м. Ізмаїл, середня вікова група, керівник Кухар Наталія Сергіївна

8. Dream kids «Люманов шоу», КЗ "Палац культури і мистецтв", м.Вишневе, середня вікова група, хореограф народного театру на ходулях "Люманов шоу"

9. Студія спортивного танцю«МАГМА», м. Сєвєродонецьк, старша вікова група, керівник та хореограф Усова Олена Володимирівна

10. Студія танцю «FUSION», Мистецька театральна школа, м. Одеса, змішана вікова група, художній керівник, хореограф Домбровська Наталя Євгенівна

Лауреати ІІ премії

1.«Dance studio Royal», м. Ужгород, молодша вікова група, керівник Змушко Наталія Валеріївна

2. Зразковий танцювальний колектив «Орхідея», Визирський Будинок культури, с.Визирка Одеська обл., змішана вікова група, художній керівник Коновалова Алла Григорівна

3. Дует Граве Анна та Стешенко Єлизавета, Студія танцю «FUSION», Мистецька театральна школа, м. Одеса, старша вікова група, художній керівник, хореограф Домбровська Наталя Євгенівна

4. Ансамбль сучасного та народного танцю "Віночок", Стрийська дитяча школа мистецтв, м. Стрий, середня вікова група, керівник Собків Леся Ярославівна

5.Біла Владислава, Студія спортивного танцю  «МАГМА», м. Сєвєродонецьк, старша вікова група, "Сльози", керівник та хореограф Усова Олена Володимирівна

6.Вихрова Богдана,  Студія спортивного танцю  «МАГМА», м. Сєвєродонецьк, середня вікова група, керівник та хореограф Усова Олена Володимирівна

7.Соколова Владислава, Студія спортивного танцю  «МАГМА», м. Сєвєродонецьк, середня вікова група, керівник та хореограф Усова Олена Володимирівна

8.Павлусенко Марія, Студія спортивного танцю  «МАГМА», м. Сєвєродонецьк, старша вікова група, керівник та хореограф Усова Олена Володимирівна

9. Студія спортивного танцю  «МАГМА», м. Сєвєродонецьк, середня вікова група, керівник та хореограф Усова Олена Володимирівна


НОМІНАЦІЯ КЛАСИЧНА ХОРЕОГРАФІЯ

Лауреати ІІІ премії

1. Шаповалова Олеся, Хореографічна студія естрадно-спортивного танцю  «АНАСТАСІЯ», м. Дніпро, середня вікова група, керівник Акопова Анастасія Вадимівна


НОМІНАЦІЯ ВІЛЬНА ХОРЕОГРАФІЯ

Лауреати ІІ премії

1.Студія спортивного танцю  «МАГМА», м. Сєвєродонецьк, середня вікова група, керівник та хореограф Усова Олена Володимирівна

2.Саленко Анастасія, Студія спортивного танцю  «МАГМА», м. Сєвєродонецьк, середня вікова група, керівник та хореограф Усова Олена Володимирівна


НОМІНАЦІЯ ТЕАТРАЛЬНЕ МИСТЕЦТВО / АКТОРСЬКА МАЙСТЕРНІСТЬ. ЧИТЦІ

Лауреати І премії

1.Дитяча театральна студія «Емоція», КЗ Ізмаїльської міської ради  «Палац культури ім. Т. Г. Шевченка», м. Ізмаїл, змішана вікова група, керівник студії Мазуріна Валерія Володимирівна

2.Зразковий дитячий драматичний колектив «Вишенька», Палац культури «Кристал», м. Новояворівськ, змішана вікова група, керівник Крицька Олена Сергіївна

3.Савчак Анастасія, Театральний колектив «Гениальные дети Одессы», Центр дитячої та юнацької творчості «Еврика», м. Одеса,  молодша вікова група, керівник Волчанова Інна Василівна

4.Дитяча студія театру та кіно «OpenUp», с. Погреби Київська обл., режисер Батурін Олексій Миколайович, художній керівник групи Скибін Артем Олександрович

Лауреати ІІ премії

1.Дует Веліксар Аріна та Чолак Юлія, Театральний колектив «Гениальные дети Одессы», Центр дитячої та юнацької творчості «Еврика»старша вікова група, керівник Волчанова Інна Василівна

Лауреати ІІІ премії

1.Театральний колектив «Гениальные дети Одессы», Центр дитячої та юнацької творчості «Еврика», середня вікова група, керівник Волчанова Інна Василівна


НОМІНАЦІЯ ФОЛЬКЛОР

Лауреати І премії

1. "Народний аматорський ансамбль пісні і танцю "Зорецвіт", Бердичівській міський Палац культури імені Шабельника О.А, м. Бердичів, художній керівник і диригент - Василь Пупін, керівник оркестрової групи  Микола Пономаренко, керівник балетної групи  Вікторія Грошева


НОМІНАЦІЯ ЕСТРАДНИЙ ВОКАЛ

Лауреати І премії

1Панімаш Даріна, Дитяча музична школа № 1, м.Миколаїв, вікова група Цьомочки, викладач Пономарьова Тетяна Миколаївна

2. Вірченко Олександр, Дитяча музична школа № 1, м.Миколаїв, середня вікова група, викладач Пономарьова Тетяна Миколаївна

Лауреати ІІ премії

1Майданюк Мілана, Зразковий вокально-естрадний гурт «Ілюзія», Центр дитячої та юнацької творчості МЖК-1 Сихівського району, м.Львів, молодша вікова група, керівник Зразкового вокально-естрадного гурту «Ілюзія» Небрех Олена Володимирівна

2. Самойлова Ангелина, Студія дитячої творчості "Водограй", м. Харків, середня вікова група, педагог Маннова Олена Станіславівна

3. Владлена Стоянова, Визирський Будинок культури, с. Визирка Одеська обл.,  середня вікова група, художній керівник Визирського СБК Помінчук Оксана Сергіївна

4. Катерина Уколова,  Визирський Будинок культури, с. Визирка Одеська обл., вікова група Дорослі, художній керівник Визирського СБК Помінчук Оксана Сергіївна

5. Жежерун Софія,Дитяча музична школа № 1, м. Миколаїв, середня вікова група, викладач Пономарьова Тетяна Миколаївна

Лауреати ІІІ премії

1.Остапенко Каріна, Вертіївська школа мистецтв, с. Вертіївка Чернігівська обл., молодша вікова група, викладач Луценко Ганна Михайлівна

2.Баришевська Єлизавета, Дитяча музична школа № 1, м.Миколаїв, молодша вікова група, викладач Пономарьова Тетяна Миколаївна

3.Крістіна Костенко, Визирський Будинок культури, с. Визирка Одеська обл.,  старша вікова група, керівник фольклорного ансамблю Чебан Галина Миронівна

4.Вокальний гурт "Voice land", Студія дитячої творчості "Водограй",  м. Харків, середня вікова група, педагоги Маннова Олена Станіславівна, Грідіна  Ксенія Олександрівна

5.Народний ансамбль «Райдуга», Визирський Будинок культури, с. Визирка Одеська обл.,вікова група Дорослі, керівник Чебан Галина Мироновна

Лауреати ІV премії

1. Середа Вікторія, Дитяча музична школа № 1, м. Миколаїв, старша вікова група, викладач Пономарьова Тетяна Миколаївна