ГРАН ПРІ 

Купiна Катерина, ШДС "Подiлля", м.Київ,керівник Лисенко Валерiя Євгенiвна

Дитячий хор "Пектораль", Центр творчості дітей та юнацтва Оболонського р-ну, м.Київ, художній керівник Барановська Олена Миколаївна

Танцювальний театр "Грація" (TaurtheaterGrazia), м.Гамбург Німеччина, керівник Emilie Klein

ГРАН ПРІ міні

Зразковий ансамбль народного танцю "Веснянка", МБК "Український дім", м.Маріуполь, художній керівник Головань Катерина Геннадіївна


НОМІНАЦІЯ ЕСТРАДНИЙ ВОКАЛ / ЖАНЪР ЕСТРАДЕН ВОКАЛ

Лауреати ІІ премії

1. Горбач Ольга, Дитячий хор "Пектораль", м.Київ, 2 вікова група, педагог Барановська Олена Миколаївна

2. Луценко Вікторія, Естрадно-вокальний гурток "Гармонія", м.Кропивницький, 3 вікова група, педагог Дащенко Оксана Валеріївна

Лауреати ІІІ премії

1. Калашнікова Злата, Естрадно-вокальний гурток "Гармонія", м.Кропивницький, 2 вікова група, педагог Дащенко Оксана Валеріївна

2. Вокальний ансамбль, Дитяча школа мистецтв №3, м.Харків, 1 вікова група, керівник ансамблю Ріпко Вікторія Петрівна, концертмейстер Мельник Оксана Володимирівна

3. Вокальний ансамбль, Дитяча школа мистецтв №3, м.Харків, 2 вікова група, керівник ансамблю Ріпко Вікторія Петрівна, концертмейстер Мельник Оксана Володимирівна


НОМІНАЦІЯ НАРОДНИЙ ВОКАЛ / ЖАНЪР ФОЛК ВОКАЛ

Лауреати І премії

1. Сивець Дмитро, Зразковий театр народної пісні "Слов’яночка", м.Бровари, вікова група Цьомочки, художній керівник Мурзай Тетяна Вікторівна

Лауреати ІІІ премії

1. Зразковий театр народної пісні "Слов’яночка", Палац творчества дітей та юнацтва, м.Бровари, змішана вікова група, художній керівник Мурзай Тетяна Вікторівна


НОМІНАЦІЯ АКАДЕМІЧНИЙ ВОКАЛ / ЖАНЪР АКАДЕМИЧЕН ВОКАЛ

Лауреати ІІ премії

1.Шестерик Єкатерина, Дитячий хор "Пектораль", м.Київ, 2 вікова група, педагог Барановська Олена Миколаївна


НОМІНАЦІЯ ВОКАЛ. ХОРИ / ЖАНЪР ВОКАЛИ ХОРОВЕ

Лауреати І премії

1.Дитячий хор "Пектораль", Центр творчості дітей та юнацтва Оболонського р-ну, м.Київ, 1 вікова група, художній керівник Барановська Олена Миколаївна


НОМІНАЦІЯ ІНСТРУМЕНТАЛЬНА МУЗИКА. СТРУННІ ТА ЩИПКОВІ ІНСТРУМЕНТИ / ЖАНЪР СТРУННИТЕ  ИНСТРУМЕНТИ

Лауреати ІІІ премії

1. Дует Розумна Марія та Левченко Софія, Дитяча школа мистецтв №3, м.Харків, 2 вікова група,керівники Жарікова Олена Олександрівна, Почипецька Неля Василівна


НОМІНАЦІЯ НАРОДНА ХОРЕОГРАФІЯ / ЖАНЪР НАРОДНА ХОРЕОГРАФИЯ

Лауреати І премії

1.Зразковий ансамбль народного танцю "Веснянка", МБК "Український дім", м.Маріуполь, 2 вікова група, художній керівник Головань Катерина Геннадіївна

2.Зразковий ансамбль народного танцю "Веснянка", МБК "Український дім", м.Маріуполь, змішана вікова група, художній керівник Головань Катерина Геннадіївна

3. Народний ансамбль танцю “Україночка”, Будинок дітей та молоді, м.Дубно, змішана вікова група, художній керівник та балетмейстер Суліма Любов Василівна, музичний керівник Мудрик Ольга Василіна

Лауреати ІІ премії

1. Зразковий дитячий ансамбль народного танцю "Самоцвіти", СЗШ №54, м.Львів, 2 вікова група, керівник Копій Наталія Ярославівна

2. Зразковий хореографічний ансамбль "НАДІЯ", м.Кропивницький, 2 вікова група, художній керівник Мутнова Тетяна Вікторівна

Лауреати ІІІ премії

1. Дитячий ансамбль танцю "Веселі чобітки", СЗШ №44 ім. Т. Г. Шевченка, м.Львів, 2 вікова група, керівник та хореограф Квасниця Оксана Петрівна

2.Зразковий ансамбль народного танцю "Сонечко", с.Агрономічне Вінницька обл., змішана вікова група, художній керівник Гаврилюк Лілія Борисівна

3. Хореографічний колектив "Катруся", НВКСЗНЗ №26 ДЮЦ «Зорецвіт», м.Кропивницький, змішана вікова група, керівник Мазурова Катерина Юріївна

4.Танцювальний колектив "Лідер Денс", ЗОШ l-lll ст. №20 – ліцей "Лідер", м.Ужгород, змішана вікова група, керівник  та хореограф-постановник Фечо Наталія Іллівна

5.Dancestudio "Royal", м.Ужгород, змішана вікова група,керівник Змушко-Йовні Наталія Валеріївна

Лауреати ІV премії

1.Зразковий ансамбль народного танцю "Бавниця", Народний Дім, с.Зимна Вода Львівська обл., змішана вікова група, керівник Максимюк Надія Євгенівна


НОМІНАЦІЯ ЕСТРАДНА ХОРЕОГРАФІЯ /  ЖАНЪР ЕСТРАДНА ХОРЕОГРАФИЯ

Лауреати ІІ премії

1.Dancestudio "Royal", м.Ужгород, 1 вікова група,керівник Змушко-Йовні Наталія Валеріївна

2. Зразковий хореографічний ансамбль "НАДІЯ", м.Кропивницький, 2 вікова група, художній керівник Мутнова Тетяна Вікторівна

Лауреати ІІІ премії

1. Народний художній колектив ансамбль танцю "Танцювальна корпорація друзів", м.Ужгород, 1 вікова група, художній керівник Брежинський Євгеній Іванович, педагог-хореограф Височан Наталія Юріївна

2.Dancestudio "Royal", м.Ужгород, 2 вікова група,керівник Змушко-Йовні Наталія Валеріївна

3. Хореографічний колектив "Катруся", НВКСЗНЗ №26 ДЮЦ «Зорецвіт», м.Кропивницький, змішана вікова група, керівник Мазурова Катерина Юріївна


НОМІНАЦІЯ СУЧАСНА ХОРЕОГРАФІЯ / ЖАНЪР СЪВРЕМЕННА ХОРЕОГРАФИЯ

Лауреати І премії

1.MarcelMomedovТанцювальний театр "Грація" (TaurtheaterGrazia), м.Гамбург Німеччина, 3 вікова група, керівник Emilie Klein, хореограф Kristina Klein

2. Танцювальний театр "Грація" (TaurtheaterGrazia), м.Гамбург Німеччина, 3 вікова група, керівник Emilie Klein, хореографAlexander Varekhine

3. Танцювальний театр "Грація" (TaurtheaterGrazia), м.Гамбург Німеччина, 4 вікова група, керівник Emilie Klein, хореографKristina Klein

4. Танцювальний театр "Грація" (TaurtheaterGrazia), м.Гамбург Німеччина, 4 вікова група, керівник Emilie Klein, хореографAlexander Varekhine

5. Танцювальний театр "Грація" (TaurtheaterGrazia), м.Гамбург Німеччина, змішана вікова група, керівник керівник Emilie Klein, хореограф  Kristina Klein

Лауреати ІІ премії

1. Медведь Євгенія, Хореографічний колектив "AlphaDanceStars", м.Вінниця, 2 вікова група, хореограф Заморуєва Світлана Вікторівна

2.EmiliyIzinger & Liza-MariTrenseТанцювальний театр "Грація" (TaurtheaterGrazia), м.Гамбург Німеччина, 2 вікова група, керівник Emilie Klein, хореограф  Inga Romanov

3. Танцювальний театр "Грація" (TaurtheaterGrazia), м.Гамбург Німеччина, 2 вікова група, керівник Emilie Klein, хореографInga Romanov

4. Дует Байбароша Олена та Літвінчук Діана, Зразковий хореографічний ансамбль "НАДІЯ", м.Кропивницький, змішана вікова група, художній керівник Мутнова Тетяна Вікторівна

5. Хореографічний колектив "AlphaDanceStars", Танцювальна студія Альфа-Денс Україна, м.Вінниця, 2 вікова група, хореограф Заморуєва Світлана Вікторівна

6.Dancestudio "Royal", м.Ужгород, 2 вікова група, керівник Змушко-Йовні Наталія Валеріївна

7. Народний художній колектив ансамбль танцю "Танцювальна корпорація друзів", м.Ужгород, 2 вікова група, художній керівник Брежинський Євгеній Іванович, педагог-хореограф Височан Наталія Юріївна

8. Народний художній колектив ансамбль танцю "Танцювальна корпорація друзів", м.Ужгород, 3 вікова група, художній керівник Брежинський Євгеній Іванович, педагог-хореограф Височан Наталія Юріївна

9. Народний художній колектив ансамбль танцю "Танцювальна корпорація друзів", м.Ужгород, 3 вікова група, художній керівник Брежинський Євгеній Іванович, педагог-хореограф Височан Наталія Юріївна

Лауреати ІІІ премії

1.Melissa ÖnerТанцювальний театр "Грація" (TaurtheaterGrazia), м.Гамбург Німеччина, 2 вікова група, керівник Emilie Klein, хореограф Inga Romanov

2. Лавренюк Крістіна, Хореографічний колектив "AlphaDanceStars", м.Вінниця, 2 вікова група, хореограф Заморуєва Світлана Вікторівна

3. Хореографічний колектив "AlphaDanceStars", Танцювальна студія Альфа-Денс Україна, м.Вінниця, 1 вікова група, хореограф Заморуєва Світлана Вікторівна

4. Народний художній колектив ансамбль танцю "Танцювальна корпорація друзів", м.Ужгород, 1 вікова група, художній керівник Брежинський Євгеній Іванович, педагог-хореограф Височан Наталія Юріївна

5.Танцювальний колектив "Лідер Денс", ЗОШ l-lll ст. №20 – ліцей "Лідер", м.Ужгород, , змішана вікова група, керівник  та хореограф-постановник Фечо Наталія Іллівна

6.Dancestudio "Royal", м.Ужгород, змішана вікова група, керівник Змушко-Йовні Наталія Валеріївна


НОМІНАЦІЯ ІНШІ ВИДИ ХОРЕОГРАФІЇ / ЖАНЪР ДРУГИ ВИДОВЕ ХОРЕОГРАФИЯ

Лауреати ІV премії

1. Колектив "Подiлля", ШДС "Подiлля", м.Київ, змішана вікова група, керівник Лисенко Валерiя Євгенiвна


НОМІНАЦІЯ БАЛЬНО-СПОРТИВНА ХОРОГРАФІЯ / ЖАНЪР БАЛЬНИ ТАНЦИ

Лауреати ІІ премії

1. Зразковий хореографічний ансамбль "НАДІЯ", м.Кропивницький, 2 вікова група, художній керівник Мутнова Тетяна Вікторівна