Переглянути детальні результати:



ГРАН ПРІ

Непомнящий Віталій

Мистецька школа №1 імені Е.Г. Гілельса

м. Одеса

Середня вікова група

педагог Рижук Дмитро Олексійович

Леонідов Вадим

Дитяча музична школа N11

м. Харків

Середня вікова група

викладач Добровольська Світлана Павлівна 

Грігорян Петро

КДШМ №2 ім. Вериківського

м. Київ

Середня вікова група

викладач Іващенко Тетяна Констянтинівна 

Гуцан Ільмір 

Мистецька школа № 13

м. Одеса

Середня вікова група

викладач Блажеєва Лариса Анатоліівна


МІНІ ГРАН ПРІ АКТОРСЬКА МАЙСТЕРНІСТЬ / ЧИТЦІ

Даценко Вікторія

Оржицький Будинок дитячої та юнацької творчості, с. Оржиця Полтавська обл., керівник драматичного гуртка «Пролісок» Твердохліб Світлана Олексіївна

МІНІ ГРАН ПРІ ВОКАЛ

Черняхівська Валерія

Мистецька школа № 2, м. Краматорськ, викладач сольного співу Главчева Ганна Анатоліївна

Гречіна Олександра

Центр позашкільної роботи, Дитяча музична школа, м. Фастів, керівник вокальної студії "BEES" Гречіна Любов Олександрівна, педагог з вокалу Гречін Дмитро Миколайович 

Julia Markowska

Suwalski Ośrodek Kultury, Suwałki, Poiska

Мартинів Таїсія

Вокальна студія «Планета MUSIC», м. Київ, викладач Савінова Олена Георгіївна

Сухова Вікторія

Дитяча музична школа, м. Бердянськ

Дует Аліна Анохіна та Катерина Демченко

Центр культури і дозвілля ім. Леоніда Бикова, м. Краматорськ, керівник Зразкового вокального ансамблю "Melody" Главчева Ганна Анатоліївна

Марініч Вікторія

Харківський національній університет мистецтв ім.І.П. Котляревського, м. Харків, кандидат мистецтвознавства, доцент кафедри сольного співу ХНУМ ім. І.П. Котляревського Полікарпова Наталія Василівна 

МІНІ ГРАН ПРІ ІНСТРУМЕНТАЛЬНА МУЗИКА

Сабо Естер

Ужгородський фаховий музичний коледж імені Д.Є.Задора, м. Ужгород, викладач Гайду Ганна Іштванівна

Шевченко Ірина

Дитяча музична школа № 1 ім. В.Барвінського, м. Тернопіль, викладач по класу бандури Семчишин Надія Михайлівна

Щибря Євгеній

Дитяча музична школа, м. Енергодар, викладач Смірнов Євген Васильович

Дует «Акорд» Кланюк В’ячеслав та Демидов Дмитро

Ніжинський фаховий коледж культури і мистецтв ім.Марії Заньковецької, м. Ніжин, викладач-методист Копитова Алла Віталіївнат

Дробязко Олексій

Дитяча музична школа №1, м. Суми, викладач по класу акордеону Кузьменко Олена Дмитрівна

Олійник Іванна

Львівська середня спеціалізована музична школа-інтернат імені Соломії Крушельницької, м. Львів, викладач Квик Надія Ярославівна

Нікітін Дмитрій

Дитяча музична школа №1 ім. М.В. Лисенка, м. Черкаси, викладач Черкашин Олександр Олександрович

Безкровний Дмитро

Дитяча музична школа № 1 імені М. В. Лисенка, м. Черкаси, викладач Черкашин Олександр Олександрович

Квартет Могильов Павло, Галаган Кирил, Безкровний Дмитро, Нікітін Дмитрій

Дитяча музична школа № 1 імені М. В. Лисенка, м. Черкаси, викладач Черкашин Олександр Олександрович

Трио Ремизович Дарья, Вашина Ксения, Грудько Полина 

ГУО «Детская музыкальная школа искусств №20», г. Минск Баларусь, учителя Змитрович Наталья Николаевна, Змитрович Антон Павлович

МІНІ ГРАН ПРІ ФОРТПІАНО

Нікітіна Анна

Міська дитяча музична школа імені Фадея Ганіцького, м. Кам'янець-Подільський, викладач вищої категорії, методист Рубіжна Тетяна Олександрівна

Денісов Владислав

Дитяча школа мистецтв №10, м. Львів, старший викладач вищої категорії Ладинська Ірина Альбертівна

Дует Нароцька Віталіна та Рязанцева Юлія

Дитяча музична школа, м. Бар, викладач Корчинська Ірина Михайлівна

Пустовіт Вікторія

Школа мистецтв № 13, м. Одеса, викладач Гайдай Регіна Владиславівна

Горлач Георгій

Дитяча музична школа №1, м. Суми, викладач Сенюк Олена Володимирівна

Добродзій Ганна

Київська дитяча музична школа № 38, м. Київ, викладач Присяжнюк Оксана Степанівна

Гончаренко Мирослава

Київська середня спеціалізована музична школа-інтернат імені М. В. Лисенка, м. Київ, викладач Улезько Катерина Анатоліївна

Бойко Марія

Вишнівська дитяча школа мистецтв, м. Вишневе, викладач фортепіано Григоренко Вікторія Миколаївна

Захаров Володимир

Білоцерківська школа мистецтв №1, м. Біла Церква, викладач Нікрилова Ірина Василівна

Нескорожена Софія

Тетіївська дитяча музична школа, м. Тетіїв, викладач Молодоженя Наталія Ігорівна

Убійська Анастасія

Одеська середня спеціалізована музична школа-інтернат ім. П.С. Столярського, м. Одеса, Заслужений працівник культури України, вчитель-методист, викладач вищої категорії Кириченко Флора Леонідівна

МІНІ ГРАН ПРІ ЦИРКОВЕ МИСТЕЦТВО

Дует Діана Денисенко та Володимир Дема

Сенчанський Будинок дитячої та юнацької творчості, с. Сенча Полтавська обл., керівник Зразкової цирокової студії "Сюрприз" Лахно Лідія Павлівна

МІНІ ГРАН ПРІ ЮНИЙ КОМПОЗИТОР

Самсонова Анастасія

Дитяча музична школа № 16, м. Дніпро, викладач Юрків Лада Вікторівна

МІНІ ГРАН ПРІ ВОКАЛЬНО-ІНСТРУМЕНТАЛЬНИЙ ЖАНР. МАЛІ ФОРМИ

Ансамбль «Дударик»

Голобська музична школа, cмт. Голоби Волинська обл., керівник Воробей Валерій Володимирович