Переглянути детальні результати:



ГРАН-ПРІ ОБРАЗОТВОРЧЕ МИСТЕЦТВО

Федорчук Євгенія

Вінницька дитяча художня школа

м. Вінниця

ІІ вікова група (9-10 років)

викладач Литвин Любов Григорівна


Торовцова Лілія

Комплекс позашкільної роботи з дітьми та юнацтвом

м. Рубіжне

ІIІ вікова група (11-13 років)

керівник ІЗО студії "Arcobaleno" Янченко Галина Вікторівна


Іванова Олександра

Художня школа №3

м. Кривий Ріг

IV вікова група (14-16 років)

викладач ІІ категорії Белашова Зоя Володимирівна


Захарова Вероніка 

Арт-студія «Гармонія»

м. Запоріжжя

V вікова група (17-18 років)

засновник, керівник арт-студії «Гармонія» Жаховська Светлана Павлівна

ГРАН-ПРІ ДЕКОРАТИВНО-ПРИКЛАДНЕ МИСТЕЦТВО

Овсієнко Аліна

 Воронізька дитяча музична школа

смт. Вороніж Сумська обл.

IV вікова група (14-16 років)

викладач класу образотворчого мистецтва Красновид Віта Вікторівна 


Спільна робота Волохов Микита, Васильєв Владислав 

Южноукраїнський професійний ліцей

м. Южноукраїнськ

V вікова група (17-18 років)

керівник гуртка "Архітектурне моделювання" Петросян Заруі Суренівна


Фарилюк Христина

Косівський інститут декоративно-прикладного мистецтва від Львівської Національної академії мистецтв

м. Косів

VІ вікова група (від 19 років)

старший викладач Гаркус Олег Зіновійович


Гаранжа Анна Володимирівна

Сумський палац дітей та юнацтва

м. Суми

VІ вікова група (викладачі)


Гаркус Олег Зіновійович 

Косівський інститут прикладного та декоративного мистецтва ЛНАМ

м. Косів

VІ вікова група (викладачі)


МІНІ ГРАН-ПРІ ОБРАЗОТВОРЧЕ МИСТЕЦТВО

Іоффе Дар’я 

Освітній центр «Rainbow»

м. Бояркаьк

І вікова група (7-8 років)

керівник художньої студії Крицька Ірина Георгіївна

Афім’їна Іляна 

Арт-студія «Красный карандаш»

м. Кривий Ріг

IІ вікова група (9-10 років)

викладач Серченя Вікторія Вікторівна

Сивак Дарина

Крижопільська школа естетичного виховання

смт. Крижопіль Вінницька обл.

IІІ вікова група (11-13 років)

вчитель образотворчого мистецтва Зибіна Олександра Борисівна

Грибачова Вікторія

Воронізька дитяча музична школа

смт. Вороніж Сумська обл.

IV вікова група (14 - 16 років)

викладач класу образотворчого мистецтва Красновид Віта Вікторівна

Ханін Богдан

Будинок творчості дітей та юнацтва

м. Дніпро

IV вікова група (14 - 16 років)

керівник гуртка - методист зразкової студії образотворчого мистецтва Омельяненко Тетяна Іванівна

Лисенко Катерина

Гадяцький фаховий коледж культури і мистецтв ім. І. П. Котляревського

м. Гадяч

V вікова група (17 - 18 років)

викладач образотворчого мистецтва Харагай Наталя Вікторівна

Тренбач Каріна

Гадяцький фаховий коледж культури і мистецтв ім. І. П. Котляревського

м. Гадяч

V вікова група (17 - 18 років)

викладач образотворчого мистецтва Харагай Наталя Вікторівна

Докаленко Анна

Сумська дитяча художня школа ім. М.Г.Лисенкао

м. Суми

V вікова група (17 - 18 років)

педагог Переяслова Ольга Михайлівна

Ніколайчук Ірина Броніславівна

м. Бердичів

VІ вікова група (від 19 років)

Абаева Нурана

Художественная академия Туркменистана

г. Ашхабад Туркменистан

VІ вікова група (від 19 років)

педагог Бердыев Мерген Довлетярович

МІНІ ГРАН-ПРІ ДЕКОРАТИВНО-ПРИКЛАДНЕ МИСТЕЦТВО

Сухенко Арсен

Полтавська міська школа мистецтв "Мала академія мистецтв" імені Раїси Кириченко

м. Полтава

IІ вікова група (9-10 років)

вчитель декоративно-ужиткового та образотворчого відділу Штепа Зоя Іванівна

Теслович Марія

Дубівська дитяча школа мистецтв

смт. Дубове Закарпатська обл.

IІІ вікова група (11-13 років)

викладач образотворчого мистецтва Ребар Марія Михайлівна

Левченко Вікторія

КПНЗ "ХМКЦ КМП" клуб "ОКСАМИТ "

м. Харків

IV вікова група (14 - 16 років)

керівник гуртка "Виготовлення іграшок-сувенірів" Дубровська Марина Андріївна

Шендерюк Олександр

Сокирянська художня школа

м. Сокиряни

IV вікова група (14 - 16 років)

директор школи, старший викладач Ярова Валентина Борисівна

Абаева Нурана

Художественная академия Туркменистанаола

г. Ашхабад Туркменистани

IV вікова група (14 - 16 років)

педагог Бердыев Мерген Довлетярович

СПЕЦІАЛЬНИЙ ПРИЗ ОБРАЗОТВОРЧЕ МИСТЕЦТВО

Літус Світлана 

Білоцерківська школа мистецтв N 4

м. Біла Церква

IV вікова група (14 - 16 років)

викладач вищої категорії, методист, завідуюча відділом ОБМ Шевченко Ірина Григорівна 

Боровець Назарій

Школа мистецтв імені митрополита Андрея Шептицького 

м. Радехів

IV вікова група (14 - 16 років)

вчитель Сухар Оксана Степанівна

Ханін Богдан

Будинок творчості дітей та юнацтва

м. Дніпро

IV вікова група (14 - 16 років)

керівник гуртка - методист зразкової студії образотворчого мистецтва Омельяненко Тетяна Іванівна