ГРАН-ПРІ

Народний хоровий колектив "Зоряниця"

Миколаївський міський палац культури "Молодіжний"

м. Миколаїв

Вікова група Дорослі

художній керівник  Заслужений працівник культури України,

Лауреат премії М.Аркаса Максимчук Вікторія Анатоліївна


НОМІНАЦІЯ ЕСТРАДНИЙ ВОКАЛ 

Лауреати І премії 

  1. Прадєд-Янчак Вероніка, м. Львів, Молодша вікова група, викладач Сав'юк Іванна
  2. Доколова Софія, Хмельницька дитяча школа мистецтв, м. Хмельницький, Середня вікова група, викладач естрадного вокалу Хмельницької дитячоїшколи мистецтв, Євгенєва Лідія Андріївна
  3. Мариняк Софія, Львівська дитяча школа мистецтв №5, м. Львів, Середня вікова група, старший викладач вищої категорії Леськів Ірина Ігорівна
  4. Кохан Юрій, Середня спеціалізована музична школа-інтернат ім. Соломії Крушельницької, м. Львів, Середня вікова група, педагог по вокалу Калюжна Олена
  5. Кудрякова Валерія, Дитяча школа мистецтв ім. Л.М.Нагаєва, м. Чорноморськ, Середня вікова група, старший викладач Дитячої школи мистецтв, ім.Л.М.Нагаєва, Заслужений артист естрадного мистецтва України, Голова громадської організації "Союз працівників культури" Скоблінський Максим Володимирович
  6. Боднар Софія, Львівська дитяча школа мистецтв №5, м. Львів, Середня вікова група, старший викладач вищої категорії Леськів Ірина Ігорівна
  7. Закалюжна Ірина, Львівська дитяча школа мистецтв №5, м. Львів, Середня вікова група, старший викладач вищої категорії Леськів Ірина Ігорівна
  8. Гриценко Андрій, Палац дитячої та юнацької творчості, м. Дрогобич, Середня вікова група, керівник вокального гурту "Молоді галичани" Антоник Наталія Володимирівна
  9. Мужилко Людмила, Нововолинський центр дитячої та юнацької творчості, м. Нововолинськ, Середня вікова група, педагог Бортнічук Світлана Степанівна
  10. Галис Артем, PaleArt Studio, м. Одеса, Середня вікова група, викладач Волкова Людмила Георгіївна
  11. Кузьмак Софія, Управління культури, молоді, фізичної культури та спорту, м. Борислав, Старша вікова група, провідний спеціаліст управління культури, молоді, фізичної культури та спорту Кравцов Віктор Олександрович
  12. Шершньова Марія, Дитяча музична школа № 5, м. Одеса, Старша вікова група, викладач Бобровник Христина Володимирівна
  13. Велічук Олена, Дитяча школа мистецтв ім. Л.М.Нагаєва, м. Чорноморськ, Старша вікова група, старший викладач Дитячої школи мистецтв ім.Л.М.Нагаєва, Заслужений артист естрадного мистецтва України, Голова громадської організації "Союз працівників культури" Скоблінський Максим Володимирович
  14. Нога Софія, Львівська дитяча школа мистецтв №5, м. Львів, ЕСТРАДНИЙ ВОКАЛ, Старша вікова група, старший викладач вищої категорії Леськів Ірина Ігорівна
  15. Поліщук Божена, Нетішинський Будинок дитячої творчості, м. Нетішин, ЕСТРАДНИЙ ВОКАЛ, Старша вікова група, керівник Дьячина Ольга Сергіївна
  16. Оборжицька Богдана, Нетішинський Будинок дитячої творчості, м. Нетішин, Старша вікова група, керівник Дьячина Ольга Сергіївна
  17. Весній Роксолана, Студія "Вокальні ноти Львова", м. Сокаль, Старша вікова група, викладач Комаревич Іванна Леонідівна
  18. Варшавський Артем, PaleArt Studio, м. Одеса, Старша вікова група, викладач Волкова Людмила Георгіївна
  19. Кравчук Катерина, PaleArt Studio, м. Одеса, Старша вікова група, викладач Волкова Людмила Георгіївна
  20. Возна Діана, Хмельницька дитяча музична школа 1 ім. М.Мозгового, м. Хмельницький, Старша вікова група, викладач Осипова Раїса Станіславівна
  21. Бондаренко Карина, Білоцерківська школа мистецтв № 5, м. Біла Церква, Вікова група Дорослі, педагог Заслужений діяч мистецтв України Сергій Томащук
  22. Чуприна Вікторія, м. Трускавець, Вікова група Дорослі
  23. Михайлищук Марія, Львівська національна музична академія імені М.Лисенка, м. Львів, Вікова група Дорослі

Лауреати ІІ премії 

  1. Кучма Софія, Вокальна студія "Мій голос", м. Новояворівськ, Молодша вікова група, викладач Вокальної студії "Мій голос" Колиняк Надія Іванівна
  2. Бушта Соломія, Палац дитячої та юнацької творчості, м. Дрогобич, Молодша вікова група, керівник вокального гурту "Молоді галичани" Антоник Наталія Володимирівна
  3. Летнянка Ірина, Концертне агентство "Фенікс", м. Трускавець, Молодша вікова група, викладач Чуприна Вікторія Ігорівна
  4. Зайцева Евеліна, Дитяча школа мистецтв ім. Л.М.Нагаєва, м. Чорноморськ, Молодша вікова група, старший викладач Дитячої школи мистецтв ім.Л.М.Нагаєва, Заслужений артист естрадного мистецтва України, Голова громадської організації "Союз працівників культури" Скоблінський Максим Володимирович
  5. Дем'янович Юлія, Жовківська дитяча школа мистецтв, м. Жовква, Середня вікова група, викладач Тимчишин Мар'яна Іванівна
  6. Мотиль Анна, Вокальна студія "Мій голос", м. Новояворівськ, Середня вікова група, викладач Вокальної студії "Мій голос" Колиняк Надія Іванівна
  7. Шевчук Христина, Львівська дитяча школа мистецтв № 10, м. Львів, Середня вікова група, викладач вокалу Андрухів Любов Романівна
  8. Шклярська Єлизавета, Дитяча музична школа № 5, м. Одеса, Середня вікова група, викладач вищої категорії  Савченко Катерина Олександрівна
  9. Карасьова Катерина, PaleArt Studio, м. Одеса, Старша вікова група, викладач Волкова Людмила Георгіївна
  10. Яковець Аліна, м. Чернівці, Вікова група Дорослі, викладач Д'яченко Тетяна Михайлівна
  11. Скоблинська Ірина, Палац культури, м. Чорноморськ, Вікова група Дорослі, старший викладач Дитячої школи мистецтв ім.Л.М.Нагаєва, Заслужений артист естрадного мистецтва України, Голова громадської організації "Союз працівників культури" Скоблінський Максим Володимирович
  12. Ансамбль "Веселкові барви", Вокальна студія "Мій голос", м. Новояворівськ, Середня вікова група, керівник та викладач Вокальної студії "Мій голос" Колиняк Надія Іванівна
  13. Народний вокальний ансамбль "Вернісаж", Нетішинський Будинок дитячої творчості, м. Нетішин, Змішана вікова група, керівник Дьячина Ольга Сергіївна

Лауреати ІІІ премії 

  1. Коваль Юлія, Ліцей №4 ім.Лесі Українки, м. Дрогобич, Молодша вікова група, керівник вокального гурту "Молоді галичани" Антоник Наталія Володимирівна
  2. Гринчишин Надія, Оброшинська дитяча музична школа, с. Оброшине, Середня вікова група, викладач Оброшинської ДМШ Гук Ольга Василівна
  3. Пилип Оксана, Продюсерський центр "Кадрики", м. Львів, Середня вікова група, викладач вокалу продюсерського центру "Кадрики" Вівчарик Іванна Романівна
  4. Глуган Ангеліна, PaleArt Studio, м. Одеса ,Старша вікова група, викладач Волкова Людмила Георгіївна
  5. Дует "Сестрички" Случинська Ілона та Пахомова Мілана, Дитяча музична школа № 5, м. Одеса ,Середня вікова група, викладач вищої категорії  Савченко Катерина Олександрівна

Лауреати ІV премії

  1. П'ятковська Анастасія, Продюсерський центр "Кадрики"м. ВинникиМолодша вікова групавикладач вокалу продюсерського центру "Кадрики" Вівчарик Іванна Романівна
  2. Чемерега Наталія, Палац дитячої та юнацької творчостім. ДрогобичМолодша вікова група
  3. керівник вокального гурту "Молоді галичани" Антоник Наталія Володимирівна
  4. Алімова Ілона, Ліцей №4 ім.Лесі Українким. ДрогобичМолодша вікова групаучитель  музичного мистецтва Пуців Леся Володимирівна
  5. Гусар Павло, Палац дитячої та юнацької творчості, м. Дрогобич, Молодша вікова група, керівник вокального гурту "Молоді галичани" Антоник Наталія Володимирівна
  6. Гірник Софія, Продюсерський центр "Кадрики"м. СтрийСередня вікова група
  7. викладач вокалу продюсерського центру "Кадрики" Вівчарик Іванна Романівна
  8. Гнатюк Соломія, Палац дитячої та юнацької творчостім. ДрогобичСтарша вікова групакерівник вокального гурту "Молоді галичани" Антоник Наталія Володимирівна


НОМІНАЦІЯ АКАДЕМІЧНИЙ ВОКАЛ 

Лауреати І премії 

  1. Ганєва Дар’я, Дитяча музична школа № 5, м. Одеса, Вікова група Цьомочки, викладач вищої категорії  Савченко Катерина Олександрівна, концертмейстер Бистрицька Дар’я Дмитрівна
  2. Мариняк Софія, Львівська дитяча школа мистецтв №5, м. Львів, Середня вікова група, старший викладач вищої категорії Леськів Ірина Ігорівна, концертмейстер Крупа Оксана Петрівна
  3. Бобровник Христина, Дитяча музична школа № 5, м. Одеса, Вікова група Дорослі, викладач вищої категорії  Савченко Катерина Олександрівна, концертмейстер Іванов Серафім Олександрович
  4. Дует Ткачук Марина та Ткачук ГалинаМузична школа №3, м. Чернівці, Середня вікова група, викладач Кіріяк Юліана Радувна, концертмейстер старший викадач Ткачук Наталія Степанівна
  5. Народний художній колектив України камерний хор "Жайвір", Центр творчості дітей та юнацтва Галичини, м. Львів, Старша вікова група, художній керівник та диригент Відмінник освіти України, Козяр Наталія Ярославівна, концертмейстер Віталій Знак

Лауреати ІІ премії 

  1. Гадомська Соломія, Львівська середня спеціалізована музична школа інтернат ім.Соломії Крушельницької, м. Львів, Молодша вікова група, вчитель вокального відділу Львівської середньої спеціалізованої музичної школи інтернат ім. Соломії Крушельницької Калюжна Олена Дмитрівна
  2. Чуківський В’ячеслав, Дитяча музична школа № 5, м. Одеса, Середня вікова група, викладач Сосницька Ірина Василівна, концертмейстер Легкодухова Лариса Василівна
  3. Німой Софія, Нововолинська дитяча школа мистецтв, м. Нововолинськ, Старша вікова група, педагог Бережна Людмила Вікторівна, концертмейстер Котенко Тетяна
  4. Дует Старікова Елеонора  та Костова Віталіна, Дитяча музична школа № 5, м. Одеса, Середня вікова група, викладач вищої категорії  Савченко Катерина Олександрівна, концертмейстер Герасименко Оксана Георгіївна
  5. Ансамбль "Конфетті", Дитяча музична школа № 5, м. Одеса, Змішана вікова група, викладач вищої категорії Савченко Катерина Олександрівна, помічник керівника Бобровник Христина Володимирівна, концертмейстер Іванов Серафім Олександрович
  6. Ансамбль "Камертон", Дитяча музична школа № 5, м. Одеса, Молодша вікова група, викладач вищої категорії Савченко Катерина Олександрівна, помічник керівника Бобровник Христина Володимирівна, концертмейстер Бистрицька Дар'я Дмитрівна

Лауреати ІІІ премії 

  1. Яновська Софія, Жовківська дитяча школа мистецтв, м. Жовква, Молодша вікова група, викладач Тимчишин Мар'яна Іванівна, концертмейстер Ліхачевська-Звір Юлія Романівна

Лауреат ІV премії

Чумак Олександра, Дитяча музична школа № 5, м. Одеса, Молодша вікова група, викладач Бобровник Христина Володимирівна, концертмейстер Іванов Серафім Олександрович


НОМІНАЦІЯ НАРОДНИЙ ВОКАЛ 

Лауреати І премії 

  1. Сердюк Настя, Добротвірська музична школа, м. Добротвір, Середня вікова група, викладач Назаркевич Антон Степанович
  2. Поліщук Божена, Нетішинський Будинок дитячої творчості, м. Нетішин, Старша вікова група, керівник Дьячина Ольга Сергіївна


НОМІНАЦІЯ ХОРИ 

Лауреати І премії 

  1. Народний аматорський ансамбль пісні і танцю "Трембіта", Вищий державний навчальний заклад України, "Буковинський державний медичний університет", м. Чернівці, Вікова група Дорослі, художній керівник палацу "Академічний" Головко Валентина Миколаївна, художній керівник ансамблю Зюбак Леся Іванівна, хормейстерД'яченко Тетяна Михайлівна
  2. Аматорський народний хор "Любисток", Будинок народної творчості та дозвілля, с. Коболчин Чернівецька обл., Вікова група Дорослі, керівник Заслужений працівник культури України Гончар Іван Іванович

Лауреати ІІ премії 

  1. Дитячий хор "Пектораль", Центр творчості дітей та юнацтва Оболонського району, м. Київ, Середня вікова група, художній керівник та диригент, Лауреат Всеукраїнських та міжнародних конкурсів, викладач – методист вищої категорії, Барановська Олена Миколаївна, концертмейстерВероніка Гварамадзе


НОМІНАЦІЯ ФОЛЬКЛОР

Лауреати ІІ премії 

  1. Вокальний ансамбль "Повітруля", Слов’янська гімназія, м. Київ, Змішана вікова група, керівник Горюшина Тетяна Федорівна


НОМІНАЦІЯ ВОКАЛЬНО-ІНСТРУМЕНТАЛЬНИЙ ЖАНР 

Лауреати І премії 

  1. Полторак Євгенія, Одеська середня спеціалізована музична, школа-інтернат ім.проф. П. С. Столярського, м. Одеса, Молодша вікова група, викладач з фаху Васильців Тетяна Олександрівна, викладач вокалу Заслужена артистка України Сукенник Галина Іванівна
  2. Бечко Катерина, Білоцерківська школа мистецтв № 5, м. Біла Церква, Старша вікова група, педагог Заслужений працівник культури України Раїса Томащук

Лауреати ІІ премії 

  1. Гаврилюк Соломія, Одеська середня спеціалізована музична, школа-інтернат ім.проф. П. С. Столярського, м. Одеса, Старша вікова група, педагог Заслужений працівник культури України Раїса Томащук, викладач вокалу Заслужена артистка України Сукенник Галина Іванівна


НОМІНАЦІЯ СТРУННІ ТА ЩИПКОВІ ІНСТРУМЕНТИ

Лауреати І премії 

  1. Костенчук Уляна, Музична школа №3, м. Чернівці, Середня вікова група, викладач Качановська Наталія Миколаївна, концертмейстер старший викадач Ткачук Наталія Степанівна
  2. Коваленко Ілля, Ватутінська дитяча школа мистецтв, м. Ватутіне, Середня вікова група, викладач Любашенко Наталія Василівна

Лауреати ІІ премії 

  1. Федак Софія, Жовківська дитяча школа мистецтв, м. Жовква, Молодша вікова група, викладач Куприч Любов Зеновіївна, концертмейстер Голодовська Ірина Євгенівна
  2. Андрійчак Олександр, Воловецька дитяча школа мистецтв, м. Воловець, Середня вікова група, викладач Понзель Оксана Іванівна, концертмейстер Андрійчак Оксана Михайлівна
  3. Дует Старченко Домініка та Адамович Маргарита, Міська школа мистецтв, м. Чернігів, Середня вікова група, педагогПолехіна Оксана Григорівна, концертмейстер Куліш Тетяна Михайлівна

Лауреати ІІІ премії 

  1. Цимбала Назарій, Жовківська дитяча школа мистецтв, м. Жовква, Середня вікова група, педагог старший викладач Нестерович Ірина Петрівна, концертмейстер Термено Наталя Любомирівна
  2. Дует Софія-Серафима Матіна та Ірина Рудик, Дитяча музична школа №1, м. Одеса, Змішана вікова група, керівник Шагова Оксана Василівна, концертмейстер Довгань Олена Борисівна

Лауреати ІV премії

  1. Перепелиця Софія, Жовківська дитяча школа мистецтв, м. Жовква, Старша вікова група, педагог старший викладач Нестерович Ірина Петрівна, концертмейстер Термено Наталя Любомирівна
  2. Дует Луговець Олександр та Донець Кіра, Міська школа мистецтв, м. Чернігів, Середня вікова група, педагог  Полехіна Оксана Григорівна, концертмейстер Куліш Тетяна Михайлівна

НОМІНАЦІЯ ІНСТРУМЕНТАЛЬНІ АНСАМБЛІ ТА ОРКЕСТРИ 

Лауреати І премії 

  1. Народна капела бандуристок "Україночка", Білоцерківська школа мистецтв № 5, м. Біла Церква, Змішана вікова група, керівники Заслужений працівник культури України Раїса Томащук, Заслужений діяч мистецтв України Сергій Томащук
  2. Зразковий ансамбль бандуристів "Куліш", Білоцерківська школа мистецтв № 5, м. Біла Церква, Старша вікова група, керівник Олексієнко Василь, концертмейстер Олег Роговенко
  3. Зразковий ансамбль бандуристок "Горлиця", Білоцерківська школа мистецтв № 5, м. Біла Церква, Змішана вікова група, керівники Лобунець Лариса  та Олена Турчанович
  4. Оркестр народних інструментів "ЛЬВІВСЬКІ ВІЗЕРУНКИ", Державна музична школа №7, м. Львів, Змішана вікова група, керівник та диригент Кравченко Володимир Ярославович
  5. Ансамбль скрипалів учнів молодших класів, Жовківська дитяча школа мистецтв, м. Жовква, Змішана вікова група, керівник, старший викладач Нестерович Ірина Петрівна, концертмейстер Термено Наталя Любомирівна

Лауреати ІІ премії 

  1. Ансамбль естрадної музики "Водограй", Будинок дитячої та юнацької творчості Франківського р-ну, м. Львів, Старша вікова група, керівник Дяченко Олена Вікторівна
  2. Дует Блаженець Валентина та Соловйова Ірина, Писарівська дитяча музична школа "Експромт", с. Писарівка Хмельницька обл., Вікова група Дорослі, керівник, директор Писарівської дитячої музичної школи, Блаженець Валентина Леонідівна
  3. Інструментальний ансамбль викладачів Писарівської дитячої музичної школи "Експромт", с. Писарівка Хмельницька обл., Вікова група Дорослі, керівник, директор Писарівської дитячої музичної школи, Блаженець Валентина Леонідівна

Лауреати ІІІ премії 

  1. Дует "Скрипічний ключ", Лимар Богдан та Олег Мисів, Управління культури, молоді, фізичної культури та спорту, м. Борислав, Старша вікова група, провідний спеціаліст управління культури, молоді, фізичної культури та спорту Кравцов Віктор Олександрович

Лауреати ІV премії

  1. Гурт "Smile",Дрогобицька дитяча музична школа №1, м. Дрогобич, Старша вікова група, керівники ансамблю Андрієвський Володимир Ярославович, Казимирів Орест Мар’янович, концертмейстер Андрієвська Тетяна Вікторівна


НОМІНАЦІЯ НАРОДНІ ІНСТРУМЕНТИ 

Лауреати І премії 

  1. Шумська Яна, Жовківська дитяча школа мистецтв, м. Жовква, Молодша вікова група, викладач Масляк Любов Іванівна
  2. Харковець Андрій, Державна музична школа №7, м. Львів, Середня вікова група, викладач Кравченко Валентина Петрівна, концертмейстерПаньків Богдан Романович
  3. Черноморець Марія, Південноукраїнський національний педагогічний університет імені К.Д.Ушинського, м. Одеса, Вікова група Дорослі, викладач з фаху Васильців Тетяна Олександрівна

Лауреати ІІ премії 

  1. Невмержицька Діана, Білоцерківська школа мистецтв № 5, м. Біла Церква, Середня вікова група, педагог Лобунець Лариса
  2. Несміх Ольга, Білоцерківська школа мистецтв № 5, м. Біла Церква, Середня вікова група, педагог  Заслужений працівник культури України Раїса Томащук
  3. Скіцай Маркіян, Державна музична школа №7, м. Львів, Старша вікова група, викладач-методист Кравченко Володимир Ярославович

Лауреати ІІІ премії 

  1. Кривобок Софія, Білоцерківська школа мистецтв № 5, м. Біла Церква, Середня вікова група, педагог  Тетяна Мазур

Лауреати ІV премії

  1. Савіцька Юлія, Білоцерківська школа мистецтв № 5, м. Біла Церква, НАРОДНІ ІНСТРУМЕНТИ, Старша вікова група, педагог  Тетяна Мазур


НОМІНАЦІЯ ДУХОВІ ІНСТРУМЕНТИ 

Лауреати І премії 

  1. Чучко Євгенія, Львівський коледж культури і мистецтв, м. Львів, Старша вікова група, викладач, доцент кафедри духових інструментів Львівської національної музичної академії ім.М.Лисенка, кандидат мистецтвознавства Павленко Олена Федорівна, концертмейстер Підчеха Роксоляна Михайлівна

Лауреати ІІ премії 

  1. Сидоряк Юрій, Вищий державний навчальний заклад України "Буковинський державний медичний університет", м. Чернівці, Вікова група Дорослі, художній керівник палацу "Академічний" Головко Валентина Миколаївна, директор  палацу "Академічний" Головко Віктор Дмитрович
  2. Ансамбль "Respiro musicale" у складі Ледней Анна, Варга Стефані, Гриневич Анастасія, Ужгородська дитяча школа мистецтв, м. Ужгород, Середня вікова група, керівник Гриневич Оксана Степанівна, концертмейстер Поліщук Світлана Петрівна