ГРАН ПРІ

Ансамбль спортивно-бального танцю «СУЗІР'Я»

Кременчуцький педагогічний коледж імені А.С.Макаренка

м. Кременчук

Номінація бально-спортивна хореографія. вікова група Дорослі

керівник Заслужений працівник культури України Куліш Олександр Тимофійович


Міні ГРАН ПРІ

Гомольський Іван

Школа мистецтв, м. Часів Яр

номінація народні інструменти, молодша вікова група

викладач вищої категорії Дорофєєва Наталя Анатоліївна


Лауреати І премії

1.Народний художній колектив «Школа сучасної хореографії «ТОТУС», Полтавський обласний центр естетичного виховання учнівської молоді, м. Полтава, номінація Сучасна хореографія, змішана вікова група, керівники Швачко Олена Олегівна та Когтєва Юлія Вячеславана

2.Зразковий ансамбль бального танцю «СТРУМОЧОК», Кременчуцький будинок дитячої та юнацької творчості, м.Кременчук, номінація бально-спортивна хореографія, старша вікова група, керівник Куліш Людмила Іванівна

3. Зразковий ансамбль бального танцю «СТРУМОЧОК», Кременчуцький будинок дитячої та юнацької творчості, м.Кременчук, номінація бально-спортивна хореографія, середня вікова група, керівник Куліш Людмила Іванівна

4.Виходець Анастасія, Творча студія «Водограй», Ліцей «Політ» при Кременчуцькому педагогічному коледжі імені А.С.Макаренка, м. Кременчук, номінація циркове мистецтво, старша вікова група, педагоги Кулик Лариса Василівна та  Кулик Олег Володимирович

5.Ткачук Дар'я, Дитяча музична школа № 1, м. Вінниця, номінація струнні та щипкові інструменти, середня вікова група, викладач Селезньова Ірина Олександрівна, концертмейстер Ярова Вікторія Апполінаріївна

6.Хореографічний колектив центру творчого розвитку дітей та дорослих «ЗІРАТІ-ЗЕФІРЧИК», м. Ужгород, номінація народна хореографія, середня вікова група, керівник Ардельянова Тетяна Володимирівна

7.Матвіїв Тетяна, Студія «ЛИСИЦЯproduction», м. Яворів Львівська обл., номінація естрадний вокал, старша вікова група, керівник  Сувала Юрій Юрійович

Лауреати ІІ премії

1.Дитячий Зразковий хореографічний колектив «ЛІЛЕЯ», Народний дім, с. Нежухів    Львівська область, номінація Народна хореографія, середня вікова група, керівник Ярич Іванна Василівна

2.Кальченко Юрій,  Кременчуцький педагогічний коледж імені А.С.Макаренка, м.Кременчук, номінація театральне мистецтво / читці, вікова група Дорослі, педагог-організатор вищої категорії, методист Баздирєва Ірина Миколаївна

3.Школа гімнастики, акробатики, танцю «Студія Серебрянських», м. Київ, номінація вільна хореографія, змішана вікова група, художній керівник колективу, хореограф, тренер Іллюшко Анастасія Сергіївна

4. Підлісна Анелія-Катерина, Народний Дім м.Винники, номінація естрадний вокал, середня вікова група, директор Народного дому  Вінярська Наталія Мирославівна, художній керівник Народного Дому  Завербний Володимир Семенович

5.Горін Діана-Катерина, Народний Дім м.Винники, номінація естрадний вокал, середня вікова група, директор Народного дому  Вінярська Наталія Мирославівна, художній керівник Народного Дому Завербний Володимир Семенович 

6.Мисько Дарина, КУ Гусятинська мистецька школа Гусятинської селищної ради, номінація естрадний вокал, середня вікова група, викладач вокалу  Дубінська Галина

7.Дитячий хореографічний колектив «Едельвейс», Районний Будинок дитячої та юнацької творчості, м. Бахмач Чернігівська обл., номінація народна хореографія, змішана вікова група, керівник та хореограф-постановник Іваненко Оксана Володимирівна

8.Студія «ЛИСИЦЯproduction», м. Яворів    Львівська обл., номінація streetdance, змішана вікова група, керівники  Сувала Юрій Юрійович та Сувала Тетяна Андріївна

Лауреати ІІІ премії

1. Школа гімнастики, акробатики, танцю «Студія Серебрянських», м. Київ, номінація вільна хореографія, молодша вікова група, художній керівник колективу, тренер Сагайдак Ірина Романівна