ГРАН ПРІ

Фолклорен танцов ансамбъл "ЛАЗУР" при Военен клуб, гр.Бургаз,  3 възрастова група, ръководител Бойчо Янев

Зразковий хореографічний колектив "Акварельки", ЗОШ № 25 І-ІІІ ст., м.Одеса, художній керівник Сідорова Наталя Володимирівна


НОМІНАЦІЯ ЕСТРАДНИЙ ВОКАЛ / ЖАНЪР ЕСТРАДЕН ВОКАЛ

Лауреати ІІ премії

1. Нестерович Оля, Дитяча школа мистецтв, м.Жовква, 1 вікова група, педагог Рожкова Уляна Миколаївна

2. Новоселецька Юлія, Вокально-хореографічний колектив "Диво", м.Львів, 2 вікова група, викладач вокалу Годій Тетяна Андріївна

3. Коломієць Катерина, Естрадний колектив "Веселка", будинок культури, с.Рожни, 2 вікова група,керівник Коломієць Віра Володимирівна


Лауреати ІІІ премії

1. Годій Ярина, Вокально-хореографічний колектив "Диво", м.Львів, 1 вікова група, викладач вокалу Годій Тетяна Андріївна

2. Корчевська Анна, Дитяча школа мистецтв, м.Жовква,  2 вікова група, педагог Рожкова Уляна Миколаївна

3. Мамчак Софія, Вокально-хореографічний колектив "Диво", м.Львів, 2 вікова група, викладач вокалу Годій Тетяна Андріївна

4. Кременець Марія, Вокально-хореографічний колектив "Диво", м.Львів, 2 вікова група, викладач вокалу Годій Тетяна Андріївна

5. Нечитайло Юлія, Естрадний колектив "Веселка", будинок культури, с.Плоске, 2 вікова група, керівник Бардаченко Лариса Анатоліївна


Лауреати ІV премії

1. Царенко Іван, Естрадний колектив "Веселка", будинок культури, с.Рожни, 2 вікова група, керівник Коломієць Віра Володимирівна

2. Луцюк Валерія, Естрадний колектив "Веселка", будинок культури, с.Рожни, 2 вікова група, керівник Коломієць Віра Володимирівна


НОМІНАЦІЯ ВОКАЛ.ХОРИ / ЖАНЪР  ВОКАЛИ ХОРОВЕ

Лауреати ІІ премії

1. Ансамбль "Зернятко", Вокально-хорова студія "Перлини Одеси", м.Одеса, 1 вікова група, керівник Ільяш Анастасія Андріївна


НОМІНАЦІЯ ВОКАЛЬНО-ХОРЕОГРАФІЧНІ КОЛЕКТИВИ / ЖАНЪР ВОКАЛНО- ХОРЕОГРАВСКИ КОЛЕКТИВИ

Лауреати ІІ премії

1. Вокально-хореографічний колектив "Диво", Церква Вознесіння господнього, м.Львів,  Змішана вікова група, керівник, викладач вокалу Годій Тктяна Андріївна, хореограф Стельмах Руслана Ростиславівна


НОМІНАЦІЯ ІНСТРУМЕНТАЛЬНА МУЗИКА. СТРУННІ ТА ЩИПКОВІ ІНСТРУМЕНТИ/ ЖАНЪР СТРУННИТЕ  ИНСТРУМЕНТИ

Лауреати ІІ премії

1. Дует Савка Яна та Савка Христина, Дитяча школа мистецтв, м.Жовква, 2 вікова група, педагог,старший викладач Бокало Оксана Ігорівна

Лауреати ІІІ премії

1. Дует Цимбала Назар та Кубай Анна, Дитяча школа мистецтв, м.Жовква,  2 вікова група, керівник, старший викладач Нестерович Ірина Петрівна


НОМІНАЦІЯ ІНСТРУМЕНТАЛЬНА МУЗИКА. НАРОДНІ ІНСТРУМЕНТИ / ЖАНЪР НАРОДНИ ИНСТРУМЕНТИ

Лауреати І премії

1. Цибульський Богдан, Дитяча школа мистецтв, м.Жовква, 2 вікова група, педагог Біль Галина Євгенівна


НОМІНАЦІЯ ІНСТРУМЕНТАЛЬНА МУЗИКА. АНСАМБЛІ.  / ЖАНЪР  ИНСТРУМЕНТАЛНИ АНСАМБЛИ

Лауреати І премії

1. Ансамбль віолончелістів, Дитяча школа мистецтв, м.Жовква, 2 вікова група, керівник, старший викладач Біль Галина Євгеніївна

Лауреати ІІ премії

1. Ансамбль скрипалів учнів молодших класів "Соколята", Дитяча школа мистецтв, м.Жовква, 2 вікова група, керівник, старший викладач Нестерович Ірина Петрівна


НОМІНАЦІЯ НАРОДНА ХОРЕОГРАФІЯ / ЖАНЪР НАРОДНА ХОРЕОГРАФИЯ

Лауреати І премії

1. Фолклорен танцов ансамбъл "ЛАЗУР" при Военен клуб, гр.Бургаз,  1 възрастова група, ръководител Бойчо Янев

2. Зразковий хореографічний колектив "Акварельки", ЗОШ № 25 І-ІІІ ст., м.Одеса, змішана вікова група, художній керівник Сідорова Наталя Володимирівна

Лауреати ІІ премії

1. Дитячий зразковий хореографіяічний колектив "Лілея", Народний дім, с.Нежухів Львівська обл., 2 вікова група, керівник Ярич Іванна Василівна

Лауреати ІІІ премії

1. Мишко Олена, Зразковий хореографічний колектив "Акварельки", м.Одеса, 3 вікова група, художній керівник Сідорова Наталя Володимирівна

2. Тріо Деревянко Марія, Малахова Орина, Ткаченко Аліса, Зразковий ансамбль "КАЗКА", м.Одеса, 1 вікова група, керівник Загребнева Мальвіна Вікторівна

3. Хореографічний колектив "Кольори", Будинок культури, с.Рожни, 2 вікова група, керівник Кийко Тетяна Костянтинівна

4. Зразковий ансамбль "КАЗКА", Дитяча школа мистецтв № 5, м.Одеса, змішана вікова група, керівник Загребнева Мальвіна Вікторівна


НОМІНАЦІЯ ЕСТРАДНА ХОРЕОГРАФІЯ. КОЛЕКТИВИ / ЖАНЪР ЕСТРАДНА ХОРЕОГРАФИЯ.КОЛЕКТИВИ

Лауреати І премії

1. Зразковий хореографічний колектив "Акварельки", ЗОШ № 25 І-ІІІ ст., м.Одеса, 1 вікова група, художній керівник Сідорова Наталя Володимирівна

2. Зразковий хореографічний колектив "Акварельки", ЗОШ № 25 І-ІІІ ст., м.Одеса, 3 вікова група, художній керівник Сідорова Наталя Володимирівна

Лауреати ІІ премії

1. Тріо Деревянко Марія, Малахова Орина, Ткаченко Аліса, Зразковий ансамбль "КАЗКА", м.Одеса, 1 вікова група, керівник Загребнева Мальвіна Вікторівна


НОМІНАЦІЯ СУЧАСНА ХОРЕОГРАФІЯ / ЖАНЪР СЪВРЕМЕННА ХОРЕОГРАФИЯ

Лауреати І премії

1.Дует Ісаєва Ангеліна та Паршина Олександра , Зразковий ансамбль "КАЗКА", м.Одеса, 2 вікова група, керівник Загребнева Мальвіна Вікторівна

Лауреати ІІ премії

1. Крістєва Альона, Зразковий ансамбль "КАЗКА", м.Одеса, 2 вікова група, керівник Загребнева Мальвіна Вікторівна

2. Ансамбль сучасного танцю "Едельвейс", МБК "Текстильник", м.Рівне, 1 вікова група, керівник, хореограф-постановник Зущенко Олена Володимирівна

Лауреати ІІІ премії

1. Ісаєва Ангеліна, Зразковий ансамбль "КАЗКА", м.Одеса, 2 вікова група, керівник Загребнева Мальвіна Вікторівна

2. Студія сучасного танцю "Relax dance", м.Борислав, 2 вікова група, керівник, хореограф Піхоцька Марія Ярославівна

3. Ансамбль сучасного танцю "Едельвейс",  Мистецьке об'єднання "Едельвейс", м.Рівне, керівник, хореограф-постановник Зущенко Олена Володимирівна


НОМІНАЦІЯ КЛАСИЧНА ХОРЕОГРАФІЯ / ЖАНЪР КЛАСИЧЕСКА ХОРЕОГРАФИЯ

Лауреати ІІ премії

1. Школа народного танцю, Міський палац дітей та молоді, м.Рівне, 1 вікова група, керівник Матяшок Ірина Василівна

2. Школа народного танцю, Міський палац дітей та молоді, м.Рівне, 2 вікова група, керівник Матяшок Ірина Василівна


НОМІНАЦІЯ STREET DANCE / ЖАНЪР STREET DANCE

Лауреати І премії

1. Народний художній колектив ансамбль сучасних танців "Step dance", .Хмельнийцький, 2 вікова група, керівник Личко Наталія Анатоліївна

Лауреати ІІ премії

1. Народний художній колектив ансамбль сучасних танців "Step dance", .Хмельнийцький, 3 вікова група, керівник Личко Наталія Анатоліївна


НОМІНАЦІЯ ІНШІ ВИДИ ХОРЕОГРАФІЇ / ЖАНЪР ДРУГИ ВИДОВЕ ХОРЕОГРАФИЯ

Лауреати І премії

1. Зразковий колектив "Степ-компанія", Міський палац мистецтв, м.Вінниця, 2 вікова група, керівники Леся Семенова та Микола Семенов

2. Зразковий колектив "Степ-компанія", Міський палац мистецтв, м.Вінниця, 3 вікова група, керівники Леся Семенова та Микола Семенов

Лауреати ІІ премії

1. Ісаєва Ангеліна, Зразковий ансамбль "КАЗКА", м.Одеса, 2 вікова група, керівник Загребнева Мальвіна Вікторівна