GRANDPRIX

Народний художній колектив хореографічний ансамбль Натхнення

Міський палац естетичного виховання, м.Маріуполь, kierownicy artystyczny Бобова Наталія, Алла Вікторівна, nauczyciele Конопльова Маргарита, Сідякін Максим


НАРОДНИЙ ТАНЕЦЬ /CHOREOGRAFIA LUDOWA

Лауреати І премії

1. Хореографічна група народного аматорського ансамблю української пісні і танцю Барвінок“, Міський палац культури, м.Знам’янка, Кіровоградська обл., Grupa wiekowa średni, kierownik, choreograf Часник Тетяна

2. Народний ансамбль естрадного танцю МарЛен“, Міський палац культури ім.Т.Г.Шевченка, м. Бердянськ, Запорізька обл., Grupa wiekowa średni, kierownik Мартиненко Олена, nauczyciele choreografowie Кривунь Наталя, Ярошекно Юлія

3. Хореографічна студія Первоцвіт“, МПП “Хореографічна студія “Первоцвіт“, смт. Козова, Тернопільська обл., Grupa wiekowa starszy, kierownik Гром’як Наталія, kierownik artystyczny Максимів Ольга

Лауреати ІІ премії

1.Зразковий ансамбль танцю Пролісок“, Pайонний народний дім, м. Пустомити, Grupa wiekowa młodszy, kierownik Прочко Марта

2. Хореографічна студія Первоцвіт“, МПП “Хореографічна студія “Первоцвіт“, смт. Козова, Тернопільська обл., Grupa wiekowa średni, kierownik Гром’як Наталія, kierownik artystyczny Максимів Ольга

3.Зразковий ансамбль єврейського танцю Мааян“, м. Мелітополь, Grupa wiekowamieszana, kierownik artystyczny Кучеренко Марина

Лауреат ІІІ премії

1. Дитячий хореографічний ансамбль “Вишиванка”, Львівська обласна ГО “Разом”, Новояворівськ, Grupa wiekowa młodszy, kierownik artystyczny, nauczyciel Козак Ольга

2. . Зразковий аматорський хореографічний колектив Веселка“, Міський палац культури, м.Знам’янка, Кіровоградська обл., Grupa wiekowa mieszana, kierownik, choreograf Часник Тетяна

Лауреати ІV премії

1. Дитячий хореографічний ансамбль “Вишиванка”, Львівська обласна ГО “Разом”, Новояворівськ, Grupa wiekowa małedzieci, kierownik artystyczny, nauczyciel Козак Ольга


ЕСТРАДНИЙ ТАНЕЦЬ /ЕSTRADOWA CHOREOGRAFIA

Лауреати І премії

1. Zespół "Mini Żabki", Bieszczadzki Dom Kultury, Lesko, Grupa wiekowa młodszy, kierownik Alina Lis, instruktory zespołu Małgorzata Lis-Pasionek, Agnieszka Lis

2. Зразковий хореографічний колектив Angels“, Комунальний заклад “Підгородненський міський Будинок культури ім. Т. Г. Шевченка“, м. Підгородне, Дніпропетровська обл., Grupa wiekowa mieszana, kierownik Єремєєва Вікторія

Лауреати ІІ премії

1. Петришин Анна-Марія, Зразковий ансамбль танцю “Нові зірки“, Львівська обласна ГО “Разом“, м.Буськ, Grupa wiekowa małe dzieci, kierownik Зеленська Мар’яна

Лауреати ІІІ премії

1. Дует Брауде Стелла та Дугуцу Олександра, Хореографічний колектив “Грація“, Студія танцю Dance with me, м.Одеса, Grupa wiekowa młodszy, kierownik artystyczny Демитрашко Інга

2. Зразковий ансамбль танцю Пролісок“, Pайонний народний дім, м. Пустомити, Grupa wiekowa młodszy, kierownik Прочко Марта

3. Зразковий художній колектив системи Міністерства освіти і науки України Хореографічний колектив Фурор“, Центр дитячої та юнацької творчості, м.Скадовськ, Grupa wiekowa średni, kierownik Кренець Катерина

Лауреати ІV премії

1. Дует Петришин Анна-Марія та Синюта Вікторія, Зразковий ансамбль танцю “Нові зірки“, Львівська обласна ГО “Разом“, м.Буськ, Grupa wiekowa mieszana, kierownik Зеленська Мар’яна

2.Зразковий ансамбль танцю Пролісок“, Pайонний народний дім, м. Пустомити, Grupa wiekowa małe dzieci, kierownik Прочко Марта


СУЧАСНИЙ ТАНЕЦЬ / NOWOCZESNA CHOREOGRAFIA

Лауреати І премії

1. Боярчук Валерія, Хореографічний колектив “Грація“, Студія танцю Dance with me, м.Одеса, Grupa wiekowa małe dzieci, kierownik artystyczny Демитрашко Інга, kierownik Шевцова Анна

2. Демитрашко Даніела, Хореографічний колектив “Грація“, Студія танцю Dance with me, м.Одеса, Grupa wiekowa średni, kierownik artystyczny Демитрашко Інга, kierownik Шевцова Анна

3. Студія сучасного танцю Blow up, м. Львів, "Red and black mood”, “З музикою в серці ", Grupa wiekowa młodszy, kierownik, choreograf Мацевко Аліна

4.Колектив сучаного танцю TOP-DANCE“, Хотинський БДУМ, с. Зарожани, Чернівецька обл., Grupa wiekowa młodszy, kierownik Кушнір Галина

5. Студія сучасного танцю Blow up, м. Львів, Grupa wiekowa średni, kierownik, choreograf Мацевко Аліна

6.Колектив сучаного танцю TOP-DANCE“, Хотинський БДУМ, с. Зарожани, Чернівецька обл., Grupa wiekowa średni, kierownik Кушнір Галина

7. Zespół "Bieszczadzkie Żabki", Bieszczadzki Dom Kultury, Lesko, Grupa wiekowa średni, kierownik Alina Lis, instruktory zespołu Małgorzata Lis-Pasionek , Agnieszka Lis

8.Колектив сучаного танцю TOP-DANCE“, Хотинський БДУМ, с. Зарожани, Чернівецька обл., Grupa wiekowa starszy, kierownik Кушнір Галина

9.Танцювальний колектив Utopia“, Хореографічний колектив “Грація“, Студія танцю Dance with me, м. Одеса, Grupa wiekowa mieszana. kierownik artystyczny Демитрашко Інга, kierownik Шевцова Анна

Лауреати ІІ премії

1. Кобець Дар'я, Хореографічний колектив “Грація“, Студія танцю Dance with me, м. Одеса, Grupa wiekowa średni, kierownik artystyczny Демитрашко Інга, kierownik Шевцова Анна

2. Кобець Аліна, Хореографічний колектив “Грація“, Студія танцю Dance with me, м. Одеса, Grupa wiekowa średni, kierownik artystyczny Демитрашко Інга, kierownik Шевцова Анна

3. Студія сучасного танцю Blow up, м. Львів, Grupa wiekowa małe dzieci, kierownik,choreograf Мацевко Аліна

4.Колектив сучаного танцю TOP-DANCE“, Хотинський БДУМ, с. Зарожани, Чернівецька обл., Grupa wiekowa małe dzieci, kierownik Кушнір Галина

5. Студія сучасного танцю Blow up, м. Львів, "Королі танцполу”, “Crazy", Grupa wiekowa młodszy, kierownik, choreograf Мацевко Аліна

6. Dziecięco-Młodzieżowy Zespół Taneczny KLEKS IІ, Regionalne Centrum Kultur , Pogranicza, Krosno, Grupa wiekowa średni, kierownikDagmara Krzanowska- Szelc, instruktor zespołuAleksandra Bryś

7. Студія сучасного танцю “White Fox”, смт. Гніздичів, Львівська обл., Grupa wiekowa mieszana, kierownikГайда Інна

Лауреати ІІІ премії

1. Ельвіра Ремез, Студія сучасного танцю “White Fox”, смт. Гніздичів, Львівська обл., Grupa wiekowa młodszy, kierownikГайда Інна

2. Анна Салдан, Студія сучасного танцю “White Fox”, смт. Гніздичів, Львівська обл., Grupa wiekowa małe dzieci, kierownikГайда Інна

3. Синюта Вікторія, Зразковий ансамбль танцю “Нові зірки“, Львівська обласна ГО “Разом“, м.Буськ, Grupa wiekowa średni, kierownik Зеленська Мар’яна

4.Литвиненко Даріна, Ансамбль сучасного танцю “Бусінки“, Центр культури та дозвілля, смт.Миколаївка, Сумська обл., Grupa wiekowa średni, kierownik Шаркова Олена

5.Дует Велика Альона та Мулий Богдан, Зразковий ансамбль сучасного танцю “Фантазія“, Центр культури та дозвілля, смт.Миколаївка, Сумська обл., Grupa wiekowa średni, kierownik Шаркова Олена

6. Дитячий хореографічний ансамбль “Вишиванка”, Львівська обласна ГО “Разом”, м.Новояворівськ, Grupa wiekowa młodszy, kierownik artystyczny Козак Ольга, nauczyciel Бабій Ірина

7. Зразковий ансамбль танцю Нові зірки“, Львівська обласна ГО “Разом“, м.Буськ, Grupa wiekowa mieszana, kierownik Зеленська Мар’яна

8.Ансамбль народного танцю Цвітень“, Дитяча школа мистецтв, м. Ватутіне, Черкаська обл., Grupa wiekowa mieszana, kierownik, wykładowca na wydziale choreografii ludowej Dziecięcej Szkoły Sztuki Пересунько Марія

Лауреати ІV премії

1. Кошик Анастасія, Хореографічний колектив “Грація“, Студія танцю Dance with me, м.Одеса, Grupa wiekowa starszy, kierownik artystyczny Демитрашко Інга, kierownik Шевцова Анна

2. Студія сучасного танцю “White Fox”, смт. Гніздичів, Львівська обл., Grupa wiekowa młodszy, kierownikГайда Інна


КЛАСИЧНА ХОРЕОГРАФІЯ / KLASYCZNA CHOREOGRAFIA

Лауреати І премії

1. Боярчук Валерія, Хореографічний колектив “Грація“, Студія танцю Dance with me, м.Одеса, Grupa wiekowa małe dzieci, kierownik artystyczny Демитрашко Інга, kierownik Шевцова Анна

2. Демитрашко Даніела, Хореографічний колектив “Грація“, Студія танцю Dance with me, м.Одеса, Grupa wiekowa średni, kierownik artystyczny Демитрашко Інга, kierownik Шевцова Анна

3. Хореографічний колектив Грація“, Студія танцю Dance with me, м. Одеса, Grupa wiekowa młodszy, kierownik artystyczny Демитрашко Інга

4. Хореографічний колектив Грація“, Студія танцю Dance with me, м. Одеса, "Шопен. Ноктюрн", Grupa wiekowa mieszana, kierownik artystyczny Демитрашко Інга

Лауреати ІІ премії

1. Кошик Валерія, Хореографічний колектив “Грація“, Студія танцю Dance with me, м. Одеса, Grupa wiekowa małe dzieci, kierownik artystyczny Демитрашко Інга

2. Хореографічний колектив Грація“, Студія танцю Dance with me, м. Одеса, Grupa wiekowa młodszy, kierownik artystyczny Демитрашко Інга

Лауреати ІІІ премії

1. Хореографічний колектив Грація“, тудія танцю Dance with me, м. Одеса, "Вальс ніжність", Grupa wiekowa mieszana, kierownik artystyczny Демитрашко Інга

Лауреати ІV премії

1. Кошик Анастасія, Хореографічний колектив “Грація“, Студія танцю Dance with me, м.Одеса, Grupa wiekowa starszy, kierownik artystyczny Демитрашко Інга, kierownik Шевцова Анна


ЕСТРАДНИЙ ВОКАЛ / POPOWE WOKALE

Лауреати І премії

1. Сальник Владислава, Творчий Центр ArtVoice, м. Чернігів, Grupa wiekowa młodszy, kierownik Шарпата Ніна

2. Криворучко Софія, Вокальний гурток "Драйв", ЧОЦЕВ "Юність Буковини", м.Чернівці, Grupa wiekowa młodszy, kierownik Думанська Іванна

3. Баглій Марина, Творчий Центр ArtVoice, м. Чернігів, Grupa wiekowa średni, kierownik Шарпата Ніна

4. Слісаренко Христина, Творчий Центр ArtVoice, м. Чернігів, Grupa wiekowa starszy, kierownik Шарпата Ніна

5. Народний аматорський квартет "Сузір'я", Тернівський СК, с. Терни, Полтавська обл., Grupa wiekowa dorośli, kierownik zespołu Матяш Володимир

Лауреати ІІ премії

1. Гетенко Вікторія, Сільський палац культури, с.Липняжка, Кіровоградська обл., Grupa wiekowa średni, kierownik artystyczny Пояцика Наталія

2. Дмитрієва Вероніка, Дитяча музична школа №8, м. Дніпро, Grupa wiekowa średni, kierownik Кондратенко Марія

3. Вокальна група LuckyKids, Творчий Центр ArtVoice, м. Чернігів, Grupa wiekowa mieszana, kierownik Шарпата Ніна, nauczycieleДерюга Юлія, Косач Катерина

Лауреати ІІІ премії

1. Генералова Єва, Творчий Центр ArtVoice, м. Чернігів, Grupa wiekowa młodszy, kierownik Шарпата Ніна

2. Ющенко Олександра, Творчий Центр ArtVoice , м. Чернігів, Grupa wiekowa średni, kierownik Шарпата Ніна, nauczycielДерюга Юлія

3. Боднар Василь, Вокальний гурток "Веселі нотки", Будинок культури, с.Клішківці, Чернівецька обл., Grupa wiekowa średni, kierownik Думанська Іванна

4. Молочева Даша, Міський Палац культури, м. Ватутіне, Черкаська обл., Grupa wiekowa starszy, nauczyciel wokalny Матвійчук Ольга

5. Вокальне тріо LittleMix, Творчий Центр ArtVoice , м. Чернігів, Grupa wiekowa młodszy, kierownik Шарпата Ніна, nauczycieleДерюга Юлія, Косач Катерина

Лауреати ІV премії

1. Лісовецька Анастасія, Творчий Центр ArtVoice, м. Чернігів, Grupa wiekowa średni, kierownik Шарпата Ніна

2. Тарасенко Поліна, Творчий Центр ArtVoice , м. Чернігів, Grupa wiekowa średni, kierownik Шарпата Ніна, nauczycielКолмик Катерина

3. Кузьмич Маргарита, Творчий Центр ArtVoice, м. Чернігів, Grupa wiekowa średni, kierownik Шарпата Ніна, nauczycielКолмик Катерина

4. Середа Ірина, Творчий Центр ArtVoice, м. Чернігів, Grupa wiekowa średni, kierownik Шарпата Ніна, nauczycielКолмик Катерина

5. Мирончук Кіра, Творчий Центр ArtVoice, м. Чернігів, Grupa wiekowa średni, kierownik Шарпата Ніна, nauczycielДерюга Юлія

6. Осипенко Поліна, Творчий Центр ArtVoice, м. Чернігів, Grupa wiekowa średni, kierownik Шарпата Ніна

7. Доропій Дар'я, Творчий Центр ArtVoice, м. Чернігів, Grupa wiekowa średni, kierownik Шарпата Ніна, nauczycielКолмик Катерина

8. Грек Анна, Творчий Центр ArtVoice, м. Чернігів, Grupa wiekowa starszy, kierownik Шарпата Ніна

9. Пінченко Євдокія, Творчий Центр ArtVoice, м. Чернігів, Grupa wiekowa dorośli, kierownik Шарпата Ніна


НАРОДНИЙ ВОКАЛ / LUDOWE WOKALE

Лауреати І премії

1. Аматорський дитячий вокальний колектив “Калинонька”, Сільський палац культури, с.Липняжка, Кіровоградська обл., Grupa wiekowa średni, kierownik artystyczny Пояцика Наталія


ДЖАЗОВИЙ ВОКАЛ / WOKALE JAZZOWY

Лауреати І премії

1. Пінченко Анна, Музичний коледж ім.Л.Ревуцького, м. Чернігів, Grupa wiekowa starszy, kierownik Шарпата Ніна

Лауреати ІІІ премії

1. Павленко Анна, Творчий Центр ArtVoice, м. Чернігів, Grupa wiekowa starszy, kierownik Шарпата Ніна

2. Марчук Дар'я, Музичний коледж ім.Л.Ревуцького, м. Чернігів, Grupa wiekowa starszy, kierownik Шарпата Ніна


ВОКАЛЬНО-ІНСТРУМЕНТАЛЬНІ КОЛЕКТИВИ / ZESPÓŁ WOKALNO-INSTRUMENTALNY

Лауреати І премії

1 Зведена дитяча капела бандуристів “Надія“ Музичної школи №1 ім.С.Вільконського та музичної школи №2 ім.Є.Богословського та Інструментальний ансамбль “Прем’єра“ Музичної школи №2 ім.Є.Богословського, м. Чернігів, Grupa wiekowa mieszana, kierownicy «Надія»: Марчук Аллa, Велігорська Людмила, Марина Павленко, Віра Павленок, Дарія Кравченко, kierownik «Прем’єри»: Олена Большак, koncertmistrzy Куса Юлія, Володько Євген


ІНСТРУМЕНТАЛЬНА МУЗИКА. ДУХОВІ ІНСТРУМЕНТИ / INSTRUMENT DĘTY

Лауреат І премії

1.Яхно Юлія, Білоцерківська школа мистецтв №3, м. Біла Церква, Grupa wiekowa średni, kierownik Рогатюк Людмила, koncertmistrzЛюбименко Альона

2. Тріо флейт у складі: Яхно Юлії, Кошляк Каріни та Подвисоцької Поліни, Білоцерківська школа мистецтв №3, м. Біла Церква, Grupa wiekowa średni, kierownik Рогатюк Людмила, koncertmistrz Любименко Альона

Лауреат ІІ премії

1. Кошляк Каріна, Білоцерківська школа мистецтв №3, м. Біла Церква, Grupa wiekowa średni, kierownik Рогатюк Людмила, koncertmistrz Любименко Альона

2. Подвисоцька Поліна, Білоцерківська школа мистецтв №3, м. Біла Церква, instrumenty dęty, Grupa wiekowa średni, kierownik Рогатюк Людмила, koncertmistrz Любименко Альона

ІНСТРУМЕНТАЛЬНА МУЗИКА. СТРУННІ ТА ЩИПКОВІ ІНСТРУМЕНТИ /INSTRUMENTALNE STRUNOWE & SMYCZKOWE

Лауреат ІІІ премії

1. Ковтун Дар'я, Коледж хореографічного мистецтва, "Київська муніципальна академія танцю ім.Сержа Лифаря", школа №7, м. Київ, Grupa wiekowa średni, kierownik Оріщак Зоя


ІНСТРУМЕНТАЛЬНА МУЗИКА. АНСАМБЛІ. МАЛІ ФОРМИ / ZESPÓŁ INSTRUMENTALNY. MAŁE FORMY

Лауреат І премії

1.DUO SACCO Martyna Glesman і Kacper Batycki, Zespół państwowych szkół muzycznych im.Artura Malawskiego, Przemyśl, Nauczyciel saksofonu Jacek Szott, Nauczyciel akordeonu Sławomir Wilk, Nauczyciel akordeonu Dariusz Baszak

Лауреат ІІІ премії

1. Тріо ЕКСПРОМТ, ДМШ, м. Полонне, Хмельницька обл., Grupa wiekowa dorośli, nauczyciel skrzypiecБратенко Олена


ТЕАТРИ / SZTUKA TEATRALNA

Лауреат І премії

1.Зразковий аматорський театральний колектив На біс!“, Міський Палац культури, м. Ватутіне, Черкаська обл., Grupa wiekowa starszy, kierownik Красільник Юлія