ГРАН ПРІ 

Квартет Studio Tańca Artystycznego «Etiuda» Patrycja Macheta,

Stary Sącz , Polska,

Старша вікова група,

Назва твору:«Freski»


Міні ГРАН ПРІ

«Classical Passion»

Дует гітара і ф-но

КЗК ""Павлоградська районна школа естетичного виховання"", с.Межиріч Дніпропетровської обл.,

Вікова група Дорослі

Народний художній колектив ансамбль народного танцю «Ровесники», 

Палац дитячої та юнацької творчості Мелітопольської міської ради Запорізької області, м.Мелітополь, 

Змішана вікова група


НОМІНАЦІЯ НАРОДНА ХОРЕОГРАФІЯ

Лауреати І премії

  1. Zespół Pieśni i Tańca «Tysiąclatki», Młodzieżowy Dom Kultury w Zespole Szkół i Placówek  №2, Katowice, Polska, Середня вікова група 

Лауреати ІІ премії

  1. Zespół Pieśni i Tańca «Tysiąclatki», Młodzieżowy Dom Kultury w Zespole Szkół i Placówek  №2, Katowice, Polska, Молодша вікова група
  2. «Україночка», Будинок культури с. Білогородка Києво-Святошинського району Київської області, Середня вікова група


НОМІНАЦІЯ НАРОДНА СТИЛІЗАЦІЯ

Лауреати І премії

  1. Зразковий аматорський хореографічний колектив «Надія»(квартет), Міський відділ культури і туризму Дубенської міської ради, м.Дубно, Молодша вікова група

Лауреати ІІІ премії

  1. Зразковий ансамбль танцю «Зірка Мрії» (тріо), Івано-Франківська спеціалізована школа №1, м.Івано-Франківськ, Середня вікова група 



НОМІНАЦІЯ СУЧАСНА ЕСТРАДНА ХОРЕОГРАФІЯ

Лауреати ІІ премії

  1. Дует Бугрим Олександра та Процюк Павло, Зразковий аматорський хореографічний колектив«Надія», Міський відділ культури і туризму Дубенської міської ради, м.Дубно, Молодша вікова група


НОМІНАЦІЯ MODERNDANCE

Лауреати ІІ премії

  1. Матвісик Майя, Студія сучасного танцю, «DanceStudioFusion», м.Львів смт.Брюховичі, Молодша вікова група

Лауреати ІІІ премії

  1. Студія сучасного танцю «Dance Studio Fusion» (квартет), м.Львів смт.Брюховичі, Середня вікова група
  2. Зразковий ансамбль танцю «Зірка Мрії» (тріо), Івано-Франківська спеціалізована школа №1, м.Івано-Франківськ, Середня вікова група
  3. Зразковий ансамбль танцю «Зірка Мрії», Івано-Франківська спеціалізована школа №1, м.Івано-Франківськ, Молодша вікова група


НОМІНАЦІЯ КЛАСИЧНА ХОРЕОГРАФІЯ

Лауреати І премії

  1. Sychowska Oliwia, Studio Tańca Artystycznego «Etiuda» Patrycja Macheta, Stary Sącz , Polska, Середня вікова група
  2. Marmon Sandra, Studio Tańca Artystycznego «Etiuda» Patrycja Macheta, Stary Sącz , Polska, Вікова група Дорослі
  3. Studio Tańca Artystycznego «Etiuda» Patrycja Macheta, Stary Sącz , Polska, Старша вікова група, Назва твору: 1. «Freski»

Лауреати ІІ премії

  1. Kacprzycka Antonina, Studio Tańca Artystycznego «Etiuda» Patrycja Macheta, Stary Sącz , Polska, Молодша вікова група
  2. Zięcina Wiktoria, Studio Tańca Artystycznego «Etiuda» Patrycja Macheta, Stary Sącz , Polska, Молодша вікова група
  3. Studio Tańca Artystycznego «Etiuda» Patrycja Macheta, Stary Sącz , Polska, Середня вікова група, Назви творів: 1. '«Przebudzenie», 2. «'Ten czas»
  4. Studio Tańca Artystycznego «Etiuda» Patrycja Macheta, Stary Sącz , Polska, Старша вікова група, Назви творів: 1. «Walc», 2. «Zaproszenie do tańca»

Лауреати ІІІ премії

  1. Walczak Aleksandra, Studio Tańca Artystycznego «Etiuda» Patrycja Macheta, Stary Sącz , Polska, Старша вікова група 


НОМІНАЦІЯ STREET DANCE SHOW

Лауреати ІІ премії

  1. Zespół taneczny «Best», PowiatowyMłodzieżowyDomKultury,  StarySącz , Polska, Старша вікова група


НОМІНАЦІЯ ТАНЦІ НАРОДІВ СВІТУ

Лауреати І премії

  1. Народний художній колектив ансамбль народного танцю «Ровесники», Палац дитячої та юнацької творчості Мелітопольської міської ради Запорізької області, м.Мелітополь, Змішана вікова група

Лауреати ІІІ премії

  1. Zespół Pieśni i Tańca „Tysiąclatki”, Młodzieżowy Dom Kultury w Zespole Szkół i Placówek  № 2, Katowice, Polska


НОМІНАЦІЯ ОРИГІНАЛЬНИЙ ЖАНР. ЦИРК

Лауреати ІІІ премії

  1. Школа акробатики «Healthy kids», м.Дніпро, Молодша вікова група


НОМІНАЦІЯ ЕСТРАДНИЙ ВОКАЛ. СОЛІСТИ

Лауреати І премії

  1. Makar Taranda, Studio  Estradowe  N.Wolkowoj «Poj so mnoj», Minsk , Biaiorus, Вікова група Цьомочки
  2. Доколова Софія Олександрівна, Хмельницька дитяча школа мистецтв, Молодша вікова група

Лауреати ІІ премії

  1. Чистікова Марія Юріївна, Вокальна школа «НотаМі», м. Кривий Ріг, Вікова група Цьомочки
  2. Корейко Кіра Дмитріївна, Вокальна школа «НотаМі», м.Кривий Ріг, Вікова група Цьомочки
  3. Kinga Kaczmarczyk, Centrum Kultury I Promocji  w Igolomi-Wawrzeńczycach, Wawrzeńczyce, Polska, Старша вікова група

Лауреати ІІІ премії

  1. Кабаргін Кирило, Вокальна школа «НотаМі», м.Кривий Ріг, Молодша вікова група
  2. Zuzanna Kepa, SP №1 92 im. Bohaterow Westerplattew Krakowie, Krakow, Polska, Середня вікова група


НОМІНАЦІЯ НАРОДНИЙ ВОКАЛ. СОЛІСТИ, АНСАМБЛІ

Лауреати ІІ премії

  1. Вініченко Дарія Олександрівна, Дитяча музична школа № 1, м.Мелітополь, Середня вікова група
  2. Народний аматорський ансамбль «Золоте перевесло», с. Мощун Київської обл., Вікова група Дорослі
  3. Вокальний ансамбль «Мальви», с.Новосілки Київської обл., Вікова група Дорослі
  4. Зразковий фольклорний ансамбль «Слов'янський карагод», КЗДШМ ім. Л. М. Нагаєва м. Чорноморськ Одеської області, м.Чорноморськ


НОМІНАЦІЯ НАРОДНИЙ ВОКАЛ. ХОРИ

Лауреати ІІ премії

  1. Народний аматорський хор «Вербиченька», с. Віта-Поштова Київської обл., Вікова група Дорослі


НОМІНАЦІЯ ІНСТРУМЕНТАЛЬНА МУЗИКА. СОЛІСТИ

Лауреати І премії

  1. Слука Богдан, Жовківська дитяча школа мистецтв, м. Жовква Львівської обл., Вікова група Цьомочки
  2. Franciszek Topór-Futer, Tatrzańskie Centrum Kultury i Sportu „Jutrzenka”, Zakopane, Polska, Молодша вікова група
  3. Anna Trebunia-Tutka, Tatrzańskie Centrum Kultury i Sportu „Jutrzenka”, Zakopane, Polska, Вікова група Дорослі

Лауреати ІІІ премії

  1. Парух Юрій, Жовківська дитяча школа мистецтв, м.Жовква Львівської обл., Молодша вікова група
  2. Чумак Каріна Олександрівна, (ф-но) КЗДШМ ім. Л. М. Нагаєва м. Чорноморськ Одеської області, Середня вікова група


НОМІНАЦІЯ ІНСТРУМЕНТАЛЬНІ МУЗИКА. МАЛІ ФОРМИ, АНСАМБЛІ

Лауреати І премії

  1. Тріо (скрипка + гітара), Савка Христина, Савка Яна, Ромахов Артур, Жовківська дитяча школа мистецтв, м.Жовква Львівської обл., Молодша вікова група
  2. Дует сопілкарів Вовчанська Вероніка та Цибульський Богдан, Жовківська дитяча школа мистецтв, м.Жовква Львівської обл., Середня вікова група
  3. «Classical Passion», Дует гітара і ф-но, КЗК ""Павлоградська районна школа естетичного виховання"", с.Межиріч Дніпропетровської обл., Вікова група Дорослі
  4. Ансамбль віолончелістів, Жовківська дитяча школа мистецтв, м.Жовква Львівської обл., Молодша вікова група