МІНІ ГРАН ПРІ

Вокальний ансамбль «ДРІБУШКИ»

Зразкова студія вокального мистецтва «Гал-Арт» Бродівського ЦДЮТ

м. Броди Львівська обл.

керівник Лаврін Ірина Романівна 


Лебедь Даніїл

КЗ Нікольська районна музична школа ім Д.К.Патричі

смт. Нікольське

викладач Джосан Вікторія Миколаївна


НОМІНАЦІЯ ЕСТРАДНА ХОРЕОГРАФІЯ


Лауреати ІІ премії

1.Народний аматорський ансамбль танцю "Орієнталь", Кременецький районний будинок культури, м. Кременець Тернопільська обл., Середня вікова група, хореограф - постановник Запольська Іванна Миколаївна

Лауреати ІІІ премії

1. Дует Сімора Микола та Луцкіна Марія, "DANCE FUSION", 45 гарнізонний будинок офіцерів,  м.Миколаїв, Молодша вікова група, керівник Погорєлова Ілона Петрівна

2.Луцкіна Марія, "DANCE FUSION", 45 гарнізонний будинок офіцерів, м.Миколаїв, Молодша вікова група, керівник Погорєлова Ілона Петрівна

2. Хоцевич Марія, Ансамбль "Первоцвіт", Дитяча школа мистецтв, м. Камінь-Каширський, Середня вікова група, викладач класу хореографії Дем'яник Інна Степанівна

Лауреати ІVпремії

1.Вітренко Анастасія, "DANCE FUSION", 45 гарнізонний будинок офіцерів, м.Миколаїв, Молодша вікова група, керівник Погорєлова Ілона Петрівна


НОМІНАЦІЯ СУЧАСНА ХОРЕОГРАФІЯ

Лауреати І премії

1. Колектив сучасного танцю «Феєрія», м. Сокаль, Старша  вікова група, керівник Сантар Марія-Ілона Тарасівна

Лауреати ІІ премії

1. Нарцева Марія, Колектив сучасного танцю "Деймос", Сєвєродонецький дитячо-юнацький комплекс "Юність", м. Сєверодонецьк, Старша вікова група, керівник Самойленко Тетяна Анатоліївна

2. Паршина Олександра, Зразковий хореографічний ансамбль "КАЗКА", Мистецька школа №9, м. Одеса, Старша  вікова група,  викладач хореографії вищої категорії Загребнева Мальвіна Вікторівна

3. Дует Паршина Олександра і Ісаєва Ангеліна, Зразковий хореографічний ансамбль "КАЗКА", Мистецька школа № 9, м. Одеса, Змішана вікова група,викладач хореографії вищої категорії Загребнева Мальвіна Вікторівна

Лауреати ІІІ премії

1.Ісаєва Ангеліна, Зразковий хореографічний ансамбль "КАЗКА", Мистецька школа №9, м.Одеса, Середня  вікова група,  викладач хореографії вищої категорії Загребнева Мальвіна Вікторівна

2. Колектив FREEDOM, Кальницька філія КЗ Дашівський центр культури та дозвілля», с.Кальник, Змішана вікова група,  хореограф Карпенко Юлія Миколаївна

Лауреати ІV премії

1. Сімора Микола, "DANCE FUSION", 45 гарнізонний будинок офіцерів, м.Миколаїв, Молодша вікова група, керівник Погорєлова Ілона Петрівна


НОМІНАЦІЯ НАРОДНА ХОРЕОГРАФІЯ

Лауреати ІІ премії

1.Ансамбль "Первоцвіт", Дитяча школа мистецтвм. Камінь-Каширський, Середня вікова група, викладач класу хореографії Дем'яник Інна Степанівна

Лауреати ІІІ премії

1.Дем'яник Марія, Ансамбль "Первоцвіт", Дитяча школа мистецтв, м. Камінь-Каширський, Молодша вікова група, викладач класу хореографії Дем'яник Інна Степанівна


НОМІНАЦІЯ БАЛЬНО-СПОРТИВНА ХОРЕОГРАФІЯ

Лауреати ІІІ премії

1.Влах Карина, Клуб "Динамо", м. Овідополь, Середня вікова група, керівник Шумська Валентина Іванівна


НОМІНАЦІЯ ІНШІ ХОРЕОГРАФІЧНІ ФОРМИ

Лауреати ІІ премії

1.Маляровська Христина, Народний аматорський ансамбль танцю "Орієнталь", Кременецький районний будинок культури, м. Кременець Тернопільська обл., Старша вікова група, хореограф Запольська Іванна Миколаївна

Лауреати ІІІ премії

1.Цюрик Анастасія, Ансамбль "Первоцвіт", Дитяча школа мистецтв, м. Камінь-Каширський, Середня вікова група, викладач класу хореографії Дем'яник Інна Степанівна


НОМІНАЦІЯ STREETDANCE

Лауреати ІІ премії

1. Народний аматорський ансамбль танцю "Орієнталь", Кременецький районний будинок культури, м. Кременець Тернопільська обл., Середня вікова група, хореограф - постановник Запольська Іванна Миколаївна


НОМІНАЦІЯ ЕСТРАДНИЙ ВОКАЛ

Лауреати І премії

1.Белібова Анастасія, Вокальна студія «Талант», ММПК «Молодіжний», м. Миколаїв, Молодша вікова група, керівник Суліменко Катерина Вікторівна

2.Матвієнко Мирослава, Вокальна студія «Талант», ММПК «Молодіжний», м. Миколаїв, Середня вікова група, керівник Суліменко Катерина Вікторівна

3.Паньковецький Олександр, Зразкова студія вокального мистецтва «Гал-Арт» Бродівського ЦДЮТ, м. Броди Львівська обл., Середня вікова група, керівник Лаврін Ірина Романівна

4.Кривошина Вікторія, Зразкова студія вокального мистецтва «Гал-Арт» Бродівського ЦДЮТ, м. Броди Львівська обл., Середня вікова група, керівник Приймак Раїса Валентинівна

5. Ансамбль "Надвечір'я", Будинок культури, с. Бритівка Одеська обл., Змішана вікова група, керівники Левко Тетяна Дмитрівна та Левко Анатолій Прокопович

6.Джосан Вікторія, КЗ Нікольська районна музична школа ім Д.К.Патричі, смт.Нікольське, Вікова  група Дорослі  

Лауреати ІІ премії

1.Левко Марія, Будинок культури, с. Бритівка Одеська обл., Молодша вікова група, керівники Левко Тетяна Дмитрівна та Левко Анатолій Прокопович

2.Каражей Ренат, Вокальна студія «Талант», ММПК «Молодіжний», м. Миколаїв, Молодша вікова група,  керівник Суліменко Катерина Вікторівна

3.Домаскіна Дарина, Вокальна студія «Талант», ММПК «Молодіжний», м. Миколаїв,  Середня вікова група, керівник Суліменко Катерина Вікторівна

4.Любунь Назар, Зразкова студія вокального мистецтва «Гал-Арт» Бродівського ЦДЮТ, м.Броди Львівська обл., Середня вікова група, керівник Приймак Раїса Валентинівна

5.Біла Ксенія, Дрогобицька дитяча музична школа N1, м. Дрогобич, Середня вікова група, викладач Нечипор Неля Василівна

6.Вальків Ірина, Зразкова студія вокального мистецтва «Гал-Арт» Бродівського ЦДЮТ, м.Броди Львівська обл., Старша вікова група, керівник Приймак Раїса Валентинівна

7.Подгорна Анастасія, КЗ Нікольська районна музична школа ім Д.К.Патричі, смт.Нікольське, Старша вікова група,  викладач Джосан Вікторія Миколаївна

Лауреати ІІІ премії

1.Дует Левко Марія та Левко Тетяна, Будинок культури, с. Бритівка Одеська обл., Змішана вікова група, керівники Левко Тетяна Дмитрівна та Левко Анатолій Прокопович

2.Корнієнко Анастасія, Свято-Георгіївська Болгарська церква, м. Білгород-Дністровський, Середня вікова група, керівник Меркулова Оксана Павлівна

3.Приймак Уляна, Зразкова студія вокального мистецтва «Гал-Арт» Бродівського ЦДЮТ, м.Броди Львівська обл., Середня вікова група, керівник Приймак Раїса Валентинівна

4.Клипарчук Марія, Зразкова студія вокального мистецтва «Гал-Арт» Бродівського ЦДЮТ, м.Броди Львівська обл., Старша вікова група, керівник Приймак Раїса Валентинівна

5.Курупко Тетяна, Вокальна студія «Талант», ММПК «Молодіжний», м. Миколаїв,  Старша вікова група, керівник Суліменко Катерина Вікторівна

Лауреати ІVпремії

1.Любунь Христина, Зразкова студія вокального мистецтва «Гал-Арт» Бродівського ЦДЮТ, м. Броди Львівська обл., Молодша вікова група, керівник Приймак Раїса Валентинівна

2.Лебедь Вероніка, КЗ Нікольська районна музична школа ім. Д.К.Патричі, смт. Нікольське, Молодша вікова група,  викладач Джосан Вікторія Миколаївна

3.Фролова Катерина,Viva-натхнення, Чорноморський будинок культури, м. Чорноморськ, Старша вікова група, керівник Таркановська Олена Валеріївна


НОМІНАЦІЯ АВТОРСЬКА ПІСНЯ

Лауреати ІІІ премії

1. Русінова Соломія, м. Одеса, Молодша вікова група,  


НОМІНАЦІЯ НАРОДНІ ІНСТРУМЕНТИ

Лауреати ІІ премії

1.Ільїна Вікторія, Дитяча школа мистецтв №1 Солом'янського р-ну, м. Київ, Старша вікова група, викладач Дибенко Наталя Михайлівна


НОМІНАЦІЯ ФОЛЬКЛОР

Лауреати І премії

1.Народний аматорський ансамбль пісні і танцю «Зорецвіт», Міський Палац культури імені Шабельника О.А., м. Бердичів, Вікова група дорослі, керівник Заслужений працівник культури України Пупін Василь Іванович


НОМІНАЦІЯ ЧИТЦІ / АКТОРСЬКА МАЙСТЕРНІСТЬ

Лауреати І премії

1.Белоциценко Юля, Клуб«Ассоль», Овідопольський районний БДЮТ, м.Овідополь, Середня  вікова група, керівник Долженко Жанна Вікторівна

2.Гордус Марія, Клуб«Ассоль», Овідопольський районний БДЮТ, м.Овідополь, Середня  вікова група, керівник Долженко Жанна Вікторівна

3.Спеней Олександра, Клуб«Ассоль», Овідопольський районний БДЮТ, м.Овідополь, Середня  вікова група, керівник Долженко Жанна Вікторівна

4.Павлюк Марина, Клуб«Ассоль», Овідопольський районний БДЮТ, Середня  вікова група, керівник Долженко Жанна Вікторівна

Лауреати ІІ премії

1. Влах Маша, Клуб  «Пізнайко», Овідопольська районна дитяча бібліотека, м. Овідополь, вікова група Цьомочки, керівник Долженко Жанна Вікторівна

2.Олейник Сергій, Клуб«Пізнайко», Овідопольська районна дитяча бібліотека, м.Овідополь, Молодша вікова група, керівник Долженко Жанна Вікторівна

3.Олейник Влад, Клуб«Ассоль», Овідопольський районний БДЮТ, м.Овідополь, Молодша вікова група, керівник Долженко Жанна Вікторівна

Лауреати ІІІ премії

1.Влах Карина, Клуб«Ассоль», Овідопольський районний БДЮТ, м. Овідополь, Середня  вікова група, керівник Долженко Жанна Вікторівна

2.Карасева Поліна, Клуб«Пізнайко», Овідопольська районна дитяча бібліотека, м.Овідополь, Середня  вікова група, керівник Долженко Жанна Вікторівна