ГРАН ПРІ 

Народний художній колектив України хореографічний ансамбль "Адель"

Центр дитячої та юнацької творчості "Промінь", м. Одеса, художній керівник та постановник  Калугіна Марина Вікторівна

ГРАН ПРІ міні

Народна школа сучасної хореографії "ТОТУС"

Обласний центр естетичного виховання молоді, м. Полтава, керівник Швачко Олена Олегівна


НОМІНАЦІЯ ЕСТРАДНА ХОРЕОГРАФІЯ

Лауреати І премії

1. Студія сучасного танцю "СеЛеНа", Громадська організація "Право вибору", м. Харків, Змішана вікова група, керівники Адамчук Наталія Олександрівна, Яременко Олена Вадимівна, хореограф Петренко Світлана Григорівна

Лауреати ІІ премії

1. Адамчук Марія, Студія сучасного танцю "СеЛеНа", м. Харків, Середня вікова група, керівники Адамчук Наталія Олександрівна, Яременко Олена Вадимівна, хореограф Петренко Світлана Григорівна

2. LERA SEMASHKO DANCE STUDIO, м. Одеса, "Мадагаскар", Вікова група цьомочки, керівник Семашко Валерія Олександрівна, хореограф Макарська Марина Юріївна

3. Зразковий ансамбль танцю "Пролісок", Районний народний дім, м. Пустомити, Вікова група цьомочки, керівник Прочко Марта Романівна

4. LERA SEMASHKO DANCE STUDIO, м. Одеса, Молодша вікова група, керівник Семашко Валерія Олександрівна, хореограф Макарська Марина Юріївна

5. Студія спортивного танцю "МАГМА", м.Сєвєродонецьк, Середня вікова група, керівник  Усова Олена Володимирівна

6. Хореографічний колектив "Квітка Мрій", "Хрустальный енгел",м. Овідіополь, Змішана вікова група, керівник Ігнатова Людмила Віталіївна

7. LERA SEMASHKO DANCE STUDIO, м. Одеса, Змішана вікова група,керівник Семашко Валерія Олександрівна, хореограф Макарська Марина Юріївна

Лауреати ІІІ премії

1. Шелестюк Вероніка, LERA SEMASHKO DANCE STUDIO, м. Одеса, Молодша вікова група,керівник Семашко Валерія Олександрівна, хореограф Макарська Марина Юріївна

2. Супрун Марія, LERA SEMASHKO DANCE STUDIO, м. Одеса, Молодша вікова група, керівник Семашко Валерія Олександрівна, хореограф Макарська Марина Юріївна

3. Зразковий ансамбль танцю "Пролісок", Районний народний дім, м. Пустомити, Молодша вікова група, керівник Прочко Марта Романівна

4. Студія сучасного танцю "СеЛеНа", Громадська організація "Право вибору", м. Харків, Вікова група Цьомочки, керівники Адамчук Наталія Олександрівна, Яременко Олена Вадимівна, хореограф Петренко Світлана Григорівна

5. LERA SEMASHKO DANCE STUDIO, м. Одеса, "Карапузи", Вікова група цьомочки, керівник Семашко Валерія Олександрівна, хореограф Макарська Марина Юріївна

6. Танцювальний колектив "Art Dance", Брацлавський НВК, смт. Брацлав Вінницька обл., Середня вікова група, художній керівник хореографічного гуртка Орловська Руслана Василівна

7. Хореографічний колектив "Квітка Мрій",  "Весняний букет",м. Овідіополь, Змішана вікова група, керівник Ігнатова Людмила Віталіївна

8. Dreams & Emotions Show Dance, Креативна група Dreams & Emotions, м. Южне, Змішана вікова група, керівник  Черненко Ольга Сергіївна, хореограф Кустурова Олена

Лауреати ІV премії

1. Ксенія Ніколайчук, Dreams & Emotions Show Dance, м. Южне, Молодша вікова група, керівник  Черненко Ольга Сергіївна, хореограф Кустурова Олена

2. Анна Харкавенко, Dreams & Emotions Show Dance, м. Южне, Молодша вікова група, керівникЧерненко Ольга Сергіївна, хореограф Кустурова Олена

3. Колектив  "Первоцвіт", Районна дитяча школа мистецтв, м. Ніжин, Змішана вікова група, керівник  Литовченко Анжеліка Володимирівна, концертмейстер Думенко Тетяна Миколаївна


НОМІНАЦІЯ НАРОДНА ХОРЕОГРАФІЯ

Лауреати І премії

1. Шашлова Мiлена, LERA SEMASHKO DANCE STUDIO, м. Одеса, Середня вікова група, керівник Семашко Валерія Олександрівна, хореограф Макарська Марина Юріївна

2. Дитяча студія танцю "Любисток" ім.І.Николишина, Мистецька школа, м. Теребовля, Середня вікова група, керівники Стадник Юліана Вікторівна та Більчак Альона Михайлівна

3. Народний художній колектив ансамбль танцю "Оболонь", м. Київ, Середня вікова група, засновник та художній керівник колективу, Відмінник освіти України , Відмінник освіти Оболоні Майстренко Раїса Вадимівна, художні керівники Мінаєва Ганна Дмитрівна, Мінаєв Валерій Дмитрович, Самуілова Зоряна Анатоліївна

Лауреати ІІ премії

1. LERA SEMASHKO DANCE STUDIO, м. Одеса, Вікова група цьомочки, керівник Семашко Валерія Олександрівна, хореограф Макарська Марина Юріївна

2. Студія українського народного танцю "Вишеград", Міський центр художньо-естетичної творчості учнівської молоді "Джерело", м. Вишгород, Молодша вікова група, керівники Черкас Оксана і Анастасія Побідаш, викладач Русаленко Данило

3. Студія сучасного танцю "ДеЛюкс", КБУ БК "Роша", м. Чернівці, Середня вікова група, художній керівник Долга Лілія Сергіївна

4. Зразковий хореографічний колектив "Зорецвіт", Дитяча музична школа, с. Сенча Полтавська обл., Середня вікова група, керівник Сердюк Каріна Володимирівна

5. Народний художній колектив ансамбль танцю "Оболонь", м. Київ, Змішана вікова група, засновник та художній керівник колективу, Відмінник освіти України , Відмінник освіти Оболоні Майстренко Раїса Вадимівна, художні керівники Мінаєва Ганна Дмитрівна, Мінаєв Валерій Дмитрович, Самуілова Зоряна Анатоліївна

6. Зразковий хореографічний колектив "Зорецвіт", Дитяча музична школа, с. Сенча Полтавська обл., Змішана вікова група, керівник Сердюк Каріна Володимирівна

Лауреати ІІІ премії

1. Іллящук Аріна, LERA SEMASHKO DANCE STUDIO, м. Одеса, Молодша вікова група, керівник Семашко Валерія Олександрівна 

2. Хореографічний ансамбль "Вишиванка", Районний центр дитячої та юнацької творчості,

м. Броди, Середня вікова група, керівники Болехівська Марія Василівна,  Дутка Олена Ігорівна

Лауреати ІV премії

1. Ансамбль народного танцю "Фантазія", Міський Будинок культури, м. Гребінка, Змішана вікова група, директор танцювальної студії, керівник Онищенко Ірина Сергіївна

2. Колектив"Крутівчанка", Районна дитяча школа мистецтв, м. Ніжин, Змішана вікова група, керівник  Дудка Тетяна Іванівна, концертмейстер Думенко Тетяна Миколаївна

3. Колектив"Первоцвіт", Районна дитяча школа мистецтв, м. Ніжин, Змішана вікова група, керівник  Литовченко Анжеліка Володимирівна, концертмейстер Думенко Тетяна Миколаївна


НОМІНАЦІЯ СУЧАСНА ХОРЕОГРАФІЯ

Лауреати І премії

1. Зiнгер Софія, LERA SEMASHKO DANCE STUDIO, м. Одеса, Молодша вікова група, керівник Семашко Валерія Олександрівна, хореограф Гайковська Вероніка Валеріївна

2. Мкртчян Ваня, Одеський академічний театр музичної комедії ім.М.Водяного, група "Браво", м.Одеса, Середня вікова група, хореограф Фалюта Ірина Андріївна

3. Шашлова Мiлена, LERA SEMASHKO DANCE STUDIO, м. Одеса, Середня вікова група, керівник Семашко Валерія Олександрівна, хореограф Макарська Марина Юріївна

4. Дует Павлусенко Марія і Осєннова Валерія, Студія спортивного танцю "МАГМА", м.Сєвєродонецьк, Середня вікова група, керівник  Усова Олена Володимирівна

5. Школа танцю "Little stars ", Районний будинок культури, м. Біляївка, Середня вікова група, керівник  Норенко Катерина Леонідівна

6. Студія спортивного танцю "МАГМА", м.Сєвєродонецьк, "Ніченька зоряна", "Веснянка", Середня вікова група, керівник  Усова Олена Володимирівна

7. Студія спортивного танцю "МАГМА", м.Сєвєродонецьк, "Етюд",  "Може вже досить", Середня вікова група, керівник  Усова Олена Володимирівна

Лауреати ІІ премії

1. Лiтвиненко Карiна, LERA SEMASHKO DANCE STUDIO, м. Одеса, Молодша вікова група, керівник Семашко Валерія Олександрівна, хореограф Макарська Марина Юріївна

2.Делiнська Анна, LERA SEMASHKO DANCE STUDIO, м. Одеса, Молодша вікова група, керівник Семашко Валерія Олександрівна 

3. Кучмакра Мілана, LERA SEMASHKO DANCE STUDIO, м. Одеса, Середня вікова група, керівник Семашко Валерія Олександрівна, хореограф Макарська Марина Юріївна

4. Дует Гайдай Анастасія і Гайдай Христина, LERA SEMASHKO DANCE STUDIO, м. Одеса, Молодша вікова група, керівник Семашко Валерія Олександрівна, хореограф Макарська Марина Юріївна

5. Тріо Супрун Марія, Делiнська Анна, Шелестюк Вероніка, LERA SEMASHKO DANCE STUDIO, м.Одеса, Молодша вікова група, керівник Семашко Валерія Олександрівна, хореограф Макарська Марина Юріївна

6. Школа танцю "Little stars ", Районний будинок культури, м. Біляївка. Вікова група цьомочки, керівник  Норенко Катерина Леонідівна

7. Народний ансамбль танцю "РАДІСТЬ", м. Одеса, Середня вікова група, керівник Терепора Раїса Микитівна, хореограф Жорженко Сергій Сергійович

8. Зразковий колектив "ВЕРТИКАЛЬ", Центр розвитку "Дивосвіт", м. Вінниця, Середня вікова група, керівник Соцька Віктория Владиславівна

9. LERA SEMASHKO DANCE STUDIO, м. Одеса, Змішана вікова група, керівник Семашко Валерія Олександрівна, хореограф Макарська Марина Юріївна

Лауреати ІІІ премії

1. Тригуба Кароліна, LERA SEMASHKO DANCE STUDIO, м. Одеса, Молодша вікова група, керівник Семашко Валерія Олександрівна, хореограф Барикiна Вiкторiя

2. Скорік Альона, Студія спортивного танцю "МАГМА", м. Сєвєродонецьк, Середня вікова група, керівник  Усова Олена Володимирівна

3. Школа танцю "Little stars ", Районний будинок культури, м. Біляївка, Молодша вікова група, керівник  Норенко Катерина Леонідівна

4. Студія сучасного танцю "ДеЛюкс", КБУ БК "Роша", м. Чернівці, Середня вікова група, художній керівник Долга Лілія Сергіївна

5. Школа танцю "Little stars ", Районний будинок культури, м. Біляївка, Змішана вікова група, керівник  Норенко Катерина Леонідівна

Лауреати ІV премії

1. Кіра Пугачьова, Dreams & Emotions Show Dance, м. Южне, Молодша вікова група, керівникЧерненко Ольга Сергіївна. хореограф Кустурова Олена


НОМІНАЦІЯ КЛАСИЧНА ХОРЕОГРАФІЯ

Лауреати ІІ премії

1. Колектив класичного танцю "Реверанс", Центр позашкільної роботи №2, м. Дніпро, Середня вікова група, керівник Івлюшкіна Валентина Петрівна


НОМІНАЦІЯ STREET DANCE

Лауреати І премії

1. Бакшеєва Аліна, Студія спортивного танцю "МАГМА", м. Сєвєродонецьк, Середня вікова група. керівник  Усова Олена Володимирівна

Лауреати ІІ премії

1. Танцювальний колектив "Art Dance", Брацлавський НВК, смт. Брацлав Вінницька обл., Середня вікова група, художній керівник хореографічного гуртка Орловська Руслана Василівна


НОМІНАЦІЯ СПОРТИВНА ХОРЕОГРАФІЯ

Лауреати І премії

1. Лiтвиненко Карiна, LERA SEMASHKO DANCE STUDIO, м. Одеса, Молодша вікова група, керівник Семашко Валерія Олександрівна, хореограф Макарська Марина Юріївна


НОМІНАЦІЯ БАЛЬНО-СПОРТИВНА  ХОРЕОГРАФІЯ

Лауреати ІІ премії

1. Хребет Анна, Студія "Максимум", м. Гребінка, Молодша вікова група, директор танцювальної студії, керівник Онищенко Ірина Сергіївна


НОМІНАЦІЯ ЕСТРАДНИЙ ВОКАЛ

Лауреати І премії

1. Овчаренко Роксолана, Вокальна студія "Solo Luchik", м. Одеса, Вікова група Цьомочки, педагог Обертас  Ольга Анатоліївна

2. Братащук Анастасія, Народний художній колектив студія естрадного вокалу "Престиж", м.Миколаїв, "Край", Молодша вікова група, педагог Табакар Тетяна Іваніна

3. Братащук Анастасія, Народний художній колектив студія естрадного вокалу "Престиж", м.Миколаїв, "Блакитний птах", Молодша вікова група. педагог Табакар Тетяна Іваніна

4. Бондусь Валерія, Центр дитячої та юнацької творчості, м .Гребінка, Середня вікова група, керівник гуртка "Вокальний спів" Цяпко Олена Володимирівна

5. Поліна Мислінська, Колектив "Преміум" БК Флакара, м. Бєльці Молдова, Середня вікова група, керівник Сергій Михайловський

6.Дімура Єва, УНВК "Гармонія", м.Одеса, Середня вікова група, викладвч Стокіч Борис Олександрович

7. Лаптійчук Анастасія, Студія сучасної естрадної пісні "Час мріяти", Центр дитячої творчості, м.Білгород-Дністровський, Старша вікова група, керівник Купченко Володимир Анатолійович

8. Перебийносюк Анна, Студія сучасної естрадної пісні "Час мріяти", Центр дитячої творчості, м.Білгород-Дністровський, Старша вікова група, керівник Купченко Володимир Анатолійович

9. Дует «ЛУСВАН» Мкртчян Ваня і Мкртчян Лусіне, м. Одеса, Середня вікова група, керівник Заслужена артистка України Ковальська Ірина Володимирівна

10. Дитячий вокальний ансамбль "Співаночка", Центр дитячої та юнацької творчості, м .Гребінка, Середня вікова група, керівник гуртка "Вокальний спів" Цяпко Олена Володимирівна

Лауреати ІІ премії

1. Косідло Аліна, Студія сучасної естрадної пісні "Час мріяти", Центр дитячої творчості, м. Білгород-Дністровський, Молодша вікова група, керівник Купченко Володимир Анатолійович

2. Цяпко Богдан, Центр дитячої та юнацької творчості, м .Гребінка, Середня вікова група, керівник гуртка "Вокальний спів" Цяпко Олена Володимирівна

3. Мерет Ксенія, Зрозковий вокальний ансамбль "Джельсоміно", м. Овідіополь, Середня вікова група, педагог Швець Лариса Олександрівна

4. Гавриличенко Єлизавета, Студія сучасної естрадної пісні "Час мріяти", Центр дитячої творчості, м. Білгород-Дністровський, Середня вікова група, керівник Купченко Володимир Анатолійович

5. Литвиненко Василь, Дитяча музична школа, м. Приморськ, Середня вікова група, викладач Рідна Юлія Олексіївна

Лауреати ІІІ премії

1. Назаренко Владислава, Студія сучасної естрадної пісні "Час мріяти", Центр дитячої творчості, м.Білгород-Дністровський, Молодша вікова група, керівник Купченко Володимир Анатолійович

2. Козубенко Софія, Студія сучасної естрадної пісні "Час мріяти", Центр дитячої творчості, м.Білгород-Дністровський, Середня вікова група, керівник Купченко Володимир Анатолійович

3. Ковиляєва Ірина, Студія сучасної естрадної пісні "Час мріяти", Центр дитячої творчості, м.Білгород-Дністровський, Середня вікова група, керівник Купченко Володимир Анатолійович

4. Тріо Волощук Христина, Бажан Дарія, Марушко Вероніка, Зразковий вокальний ансамбль "Зіронька", КПНЗ Вишнівська ДШМ, м. Вишневе, Змішана вікова група, керівник Гончарова Ірина Євгеніївна

5. Зразковий вокальний ансамбль "Зіронька" молодша група, КПНЗ Вишнівська ДШМ, м.Вишневе, Змішана вікова група, керівник Гончарова Ірина Євгеніївна

Лауреати ІV премії

1. Барвіненко Марія, Студія сучасної естрадної пісні "Час мріяти", Центр дитячої творчості, м.Білгород-Дністровський, Середня вікова група, керівник Купченко Володимир Анатолійович

2. Квач Таміла, Центр дитячої та юнацької творчості, м .Гребінка, Молодша вікова група, керівник гуртка "Вокальний спів" Цяпко Олена Володимирівна


НОМІНАЦІЯ НАРОДНИЙ ВОКАЛ

Лауреати І премії

1. Шурдуба Аліна, Центр дитячої та юнацької творчості, м .Гребінка, Середня вікова група, керівник гуртка "Вокальний спів" Цяпко Олена Володимирівна

Лауреати ІІ премії

1. Шаповал Катерина, Дитяча музична школа №13, м. Одеса, Молодша вікова група, вокальний педагог Кісельова Людмила Андріївна

2.Поліна Мислінська, Колектив "Преміум" БК Флакара, м. Бєльці Молдова, Середня вікова група, керівник Сергій Михайловський


НОМІНАЦІЯ ІНСТРУМЕНТАЛЬНА МУЗИКА. СТРУННІ ТА ЩИПКОВІ ІНСТРУМЕНТИ

Лауреати І премії

1.Литвиненко Василь, м. Приморськ, Середня вікова група, керівник Куцевляк Сергій Миколайович


НОМІНАЦІЯ ТЕАТРИ

Лауреати І премії

1. Театральний колектив "Дзеркало", Центр культури та дозвілля, м. Добропілля,  Літературно - музична композиція "Кумасі", Середня вікова група, керівник Пустовіт Наталія Іванівна

Лауреати ІІ премії

1.Студія сучасного танцю "СеЛеНа", Громадська організація "Право вибору", м. Харків, Середня вікова група, керівники Адамчук Наталія Олександрівна, Яременко Олена Вадимівна, театральний педагог Войцева Вікторія Юріївна

2. Театральний колектив "Дзеркало", Центр культури та дозвілля, м. Добропілля, "Хай стелиться нам доля рушниками", Середня вікова група, керівник Пустовіт Наталія Іванівна

3. Театр мод "Dreams & Emotions Models", Креативна група Dreams & Emotions, м. Южне, Змішана вікова група, керівник  Черненко Ольга Сергіївна, постановник Темна Наталія


НОМІНАЦІЯ АКТОРСЬКА МАЙСТЕРНІСТЬ. ЧИТЦІ

Лауреати І премії

1. Бондаренко Анастасія, Театральний колектив "Дзеркало", Центр культури та дозвілля, м.Добропілля, Молодша вікова група, керівник Пустовіт Наталія Іванівна

2.Білега Аліса, Театральний колектив "Дзеркало", Центр культури та дозвілля, м. Добропілля,  Середня вікова група, керівник Пустовіт Наталія Іванівна

3. Кречун Ізабелла, Театральний колектив "Дзеркало", Центр культури та дозвілля, м. Добропілля, Старша вікова група, керівник Пустовіт Наталія Іванівна

Лауреати ІІ премії

1. Гловяк Єва, Театральний колектив "Дзеркало", Центр культури та дозвілля, м. Добропілля, Молодша вікова група, керівник Пустовіт Наталія Іванівна

2. Жекова Євгенія, Театральний колектив "Дзеркало", Центр культури та дозвілля, м. Добропілля, Середня вікова група, керівник Пустовіт Наталія Іванівна

3. Попова Софія, Театральний колектив "Дзеркало", Центр культури та дозвілля, м. Добропілля, Середня вікова група, керівник Пустовіт Наталія Іванівна

Лауреати ІІІ премії

1. Сергієнко Софія, Театральний колектив "Дзеркало", Центр культури та дозвілля, м. Добропілля, Середня вікова група, керівник Пустовіт Наталія Іванівна