Międzynarodowy Festiwal Artystyczny „Fountain of Inspiration"
4 listopada - 7 listopada 2018 roku
Lublin, Polska





ГРАН ПРІ



Зразковий дитячий хор "Щедрик", Хоровашкола "Щедрик", м.Стрий, Змішанавіковагрупа, Викладач Лисик Віра , Хормейстр Товарнянська Ольга , Концертмейстр Лисик Іван

ARABESKA Młodzieżowy Dom Kultury "Pod Akacją" Lublin Старша вікова група Викладач Agnieszka Kępka


НОМІНАЦІЯ ЕСТРАДНА ХОРЕОГРАФІЯ. КОЛЕКТИВИ. 



Лауреати III премії



1.Зразковий ансамбль сучасного естрадного танцю "Браво", Палац культури "Першотравневий", м.Кривий Ріг, Молодша вікова група, Викладач Данілова Ніколь





НОМІНАЦІЯ СУЧАСНА ХОРЕОГРАФІЯ. МАЛІ ФОРМИ.



Лауреати III премії


1.Дует Смик Кіра та Івашкіна Софія, Школа танцю "Стихія", м.Київ, Молодша вікова група, Викладач Бондаренко Катерина




НОМІНАЦІЯ СУЧАСНА ХОРЕОГРАФІЯ. КОЛЕКТИВИ. 



Лауреати I премії



1. Zespół Taneczny KLEKSI, Regionalne Centrum Kultur Pogranicza, Krosno, Середня вікова група, Викладачі  DagmaraKrzanowska – Szelcта  Aleksandra Fejdasz
2.ARABESKA JUNIOR, Młodzieżowy Dom Kultury "Pod Akacją"Lublin Середня вікова група  Викладач Agnieszka Kępka
3. ARABESKA Młodzieżowy Dom Kultury "Pod Akacją" Lublin Старша вікова група Викладач Agnieszka Kępka
4.ARABESKA  CLASSIC Młodzieżowy Dom Kultury "Pod Akacją" Lublin Старша вікова група Викладач Agnieszka Kępka

5.Zespół Tańca Współczesnego Strecz Regionalne Centrum Kultur Pogranicza Krosno Старша вікова група , instruktor ds. tańca Sabina Wójcik

6.Teatr Tańca ARABESKA, Młodzieżowy Dom Kultury "Pod Akacją", Lublin, Вікова група «Дорослі» , Викладач Agnieszka Kępka



Лауреати II премії



1. Szkoła Tańca CHASSEMI, Lublin, Середня вікова група, Викладач Emilia Osińska-Marczak, Викладач Justyna Ćwiklińska

2.Школа танцю "Стихія"м.Київ, Змішана вікова група, Викладач Бондаренко Катерина

3. Школа танцю "Стихія", м.Київ, Середня вікова група, Викладач Бондаренко Катерина


Лауреати III премії


1. Зразковий художній колектив ансамбль танцю «Ассоль», м.Харків 




НОМІНАЦІЯ НАРОДНА ХОРЕОГРАФІЯ. МАЛІ ФОРМИ. 


Лауреати II премії


1.Дует Пліхтяк Юрій та Мороз Анастасія, ЗТА "Зелений талісман", м.Косів, Молодша вікова група, Викладач Соколюк Оксана




НОМІНАЦІЯ НАРОДНА ХОРЕОГРАФІЯ. КОЛЕКТИВИ. 




Лауреати I премії

1.
 Зразковий аматорський колектив ансамбль  танцю "Сузір'я", Дитяча школа мистецтв №2, м.Запоріжжя, Молодша вікова група , Викладач Димова Алла

2.Дитяча школа українського танцю "Барвіночок", м.Київ, Змішана вікова група, хореограф Алла Комар, Викладач Андрій Демещук, Концертмейстр Євген Досенко




Лауреати II премії



1.Зразковий хореографічний ансамбль "Каприз", Палац творчості дітей та юнацтва, м.Бровари, Змішана вікова група, Викладач Маринич Світлана



НОМІНАЦІЯ КЛАСИЧНИЙ ТАНЕЦЬ. КОЛЕКТИВИ. 



Лауреати II премії



1. STUDIO BALETOWE TERPSYCHORA, Przemyśl, Молодша вікова група, Викладач Galyna Koval , Хореограф Zoriana Babii



НОМІНАЦІЯ STREET DANCE. КОЛЕКТИВИ. 



Лауреати Iпремії



1.INSIDE Dancing Center, Міська дитячо-молодіжна ГО Центр спортивно-естрадного танцю "Інсайд", м.Чернігів, Середня вікова група, Викладачі Прасолова Надія, Грек Дмитро





ІНШІ ФОРМИ ХОРЕОГРАФІЧНІ. КОЛЕКТИВИ.


Лауреати I премії


1.Zespół Tańca Estradowego EKROL, Miejski Dom Kultury, Łańcut, Старша вікова група, Викладач MagdalenaMichna




ЦИРКОВЕ МИСТЕЦТВО. КОЛЕКТИВИ.



Лауреати II премії



1.Колектив оригінального жанру "Давгялы", Брестський обласний Палац культури , Республіканського Палацу культури профсоюзів, м.Брест Білорусь, Змішана вікова група, Викладач Бичков Володимир Володимирович



НОМІНАЦІЯ ЕСТРАДНИЙ ВОКАЛ. СОЛІСТИ.



Лауреати I премії


1. Мирошниченко Софія, Музична школа №1 ім.П.І.Чайковського, м.Кременчуг, Молодша вікова група, Вчитель вищої категорії Родіна Олена

2. Осіпчук Вероніка, Народний художній дитячий колектив студія естрадної пісні "Нові таланти", Палац учнівської молоді, м.Ковель, Молодша вікова група, ВикладачШиманська Світлана

3. Орлова Софія, Музична школа №2 ім.Є.Богословського, м.Чернігів, Середня вікова група, Викладач Аксьон Ірина

4. Кулік Діана, Музична школа №2 ім.Є.Богословського, м.Чернігів, Старша вікова група, Викладач Аксьон Ірина 

5. Гарагезова Анастасія, Творчий центр "АртВойс", м.Чернігів,Старша вікова група, Викладач Шарпата Ніна

6. Марчук Дар'я, Творчий центр "АртВойс", м.Чернігів, Старша вікова група, Викладач Шарпата Ніна

7. Єськова Анастасія, Центр дитячої та юнацької творчості №6, м.Харків, Вікова група «Дорослі» , Викладач Савченко Лариса

8. Остапчук Василь, Музична школа №2 ім.Є.Богословського, м.Чернігів, Вікова група «Дорослі» , Викладач Аксьон Ірина 



Лауреати II премії


1. Кисляк Божена, , Народний художній дитячий колектив студія естрадної пісні "Нові таланти", Палац учнівської молоді, м.Ковель, Викладач Шиманська Світлана

2. Бобик Анастасія, Вокальна студія "Зорепад", м.Коломия, Молодша вікова група, Викладач,Кобилянська Алла

3. Кисляк Артем, Народний художній дитячий колектив студія естрадної пісні "Нові таланти", Палац учнівської молоді, м.Ковель, Середня вікова група, Викладач Шиманська Світлана

4. Мельник Дар'я, Творчий центр "АртВойс", м.Чернігів, Середня вікова група, Викладач Шарпата Ніна

5. Хаджаж Далія, Центр дитячої та юнацької творчості №6, м.Харків, Середня вікова група, Викладач Савченко Лариса

6. Солонарь Лілія,Творчий центр "АртВойс", м.Чернігів, Середня вікова група, Викладач Дерюга Юлія 

7. Кликоцюк Ангеліна, Народний художній дитячий колектив студія естрадної пісні "Нові таланти", Палац учнівської молоді, м.Ковель, Середня вікова група, ВикладачШиманська Світлана

8. Федченко Роман, Творчий центр "АртВойс", м.Чернігів, Середня вікова група, Викладач Шарпата Ніна

9. Шинкаренко Олександра, Творчий центр "АртВойс", м.Чернігів, Старша вікова група, Викладач Дерюга Юлія 

10. Корж Анна, Народний художній дитячий колектив студія естрадної пісні "Нові таланти", Палац учнівської молоді, м.Ковель, Старша вікова група, Викладач Шиманська Світлана




Лауреати III премії



1. Федченко Злата, Творчий центр "АртВойс", м.Чернігів, Вікова група "Цьомочки" , Викладач Шарпата Ніна

2. Баглій Марина, Творчий центр "АртВойс", м.Чернігів, Молодша вікова група, Викладач Шарпата Ніна

3. Картель Ярослава, Творчий центр "АртВойс", м.Чернігів, Молодша вікова група, Викладач Дерюга Юлія 

4. Лагута Олександра, Центр дитячої та юнацької творчості №6, м.Харків, Молодша вікова група, ВикладачСавченко Лариса

5.Кузьмич Маргарита, Творчий центр "АртВойс", м.Чернігів, Середня вікова група, Викладач Дерюга Юлія 



НОМІНАЦІЯ ЕСТРАДНИЙ ВОКАЛ. МАЛІ ФОРМИ.


Лауреати II премії


1. Дует Мирошниченко Софія та Мирошниченко Авеліна, Музична школа №1 ім.П.І.Чайковського, м.Кременчуг, Молодша вікова група, Викладач Родіна Олена

2. Вокально-хореографічний ансамбль "Талісман", Центр дитячої та юнацької творчості №6, м.Харків, Середня вікова група, ВикладачСавченко Лариса



Лауреати III премії


1. Вокальне тріо "Lucky Kids" Шарпатий Євгеній, Яриловець Марія, Баглій Марина, Творчий центр "АртВойс", м.Чернігів, Молодша вікова група, ВикладачДерюга Юлія, Косач Катерина




НОМІНАЦІЯ АКАДЕМІЧНИЙ ВОКАЛ. СОЛІСТИ.



Лауреати IIпремії



1. Дует "Паняночки-Десняночки" Вероніка Рибка та Катерина Дробишева, Музична школа №2 ім.Є.Богословського, м.Чернігів, Змішана вікова група, ВикладачАлла Марчук , Концертмейстр Юлія Куса



НОМІНАЦІЯ АКАДЕМІЧНИЙ ВОКАЛ. МАЛІ ФОРМИ.



Лауреати II премії

1. Дворникова Катерина, Музична школа №2 ім.Є.Богословського, м.Чернігів, Старша вікова група, Викладач Алла Марчук 


Лауреати III премії

1.
 Рибка Вероніка, Музична школа №2 ім.Є.Богословського, м.Чернігів, Середня вікова група, Викладач Алла Марчук 




НОМІНАЦІЯ ДЖАЗОВИЙ ВОКАЛ. СОЛІСТИ.



Лауреати I премії

1. Павленко АннаТворчий центр "АртВойс", м.Чернігів, Старша вікова група, Викладач Шарпата Ніна




НОМІНАЦІЯ ІНСТРУМЕНТАЛЬНА МУЗИКА. АНСАМБЛІ.



Лауреати I премії

1.Камерний ансамбль "Cantabile", Музична школа №6 ім.Б.Ю.Янівського, м.Львів, Змішана вікова група, Педагог Чепак Галина , Концертмейстр Поплавська Марія