В такій ситуацій перше, що треба зробити, це спитати себе - чого я боюся? Зрозумійте, що Ваш страх є абсолютно нормальним і не соромтеся цього, але не давайте йому прогресувати. В цьому Вам допоможуть декілька наступних вправ:


- Дихальна гімнастика 

Дихання є основою життя і спокою людини. Недаремно люди, які займаються медитацією та йогою, ретельно прислухаються до темпу та ритму свого дихання під час занять. Правильне та вдумливе дихання допоможе Вам повернутися до спокійного стану душі. Достатньо просто закрити очі, глибоко вдихати носом та видихати ротом. Повторіть цю просту вправу декілька разів, у повільному темпі, відкидаючи тривожні думки, і Ваш стан знову прийде у норму;

- Уява 

 Уявіть, що Ви вже дуже відомий актор, танцор, або співак, і що виступ на публіці для Вас є цілком звичною справою. Така людина любить сцену і не бачить в цьому абсолютно нічого лякаючого або нового. За допомогою розвитку уяви у такій ситуації впевненість у собі буде вести Вас вперед, незважаючи на внутрішні переживання;

- Постукування

Легенько постукайте себе по щоках, руках, ногах, а потім і по всьому тілу. Людина на 90% складається з води, тому такі обережні маніпуляції дадуть імпульси, які розслаблюють м’язи та приводять їх у тонус.


Пам’ятайте, що що би не сталося - не буває безвихідних ситуацій і нехай Ваш зірковий час буде тріумфальним і незабутнім!