ГРАНД ПРІ / GRAND PRIX

Ансамбль домристів "Вітражі", м.Київ, nauczyciel  Бастричкіна Тамара, koncertmistrz Дюбенко Діана


ГРАНД ПРІ / GRAND PRIX

Дитячий фольклорний гурт "Сузір'я", Районний будинок дитячої та юнацької творчості, м. Бахмач, kierownik Андрійко Оксана


Міні ГРАН ПРІ / MiniGRAND PRIX

Зразковий художній колектив фольклорний гурт "Барвінок", Палац творчості учнів, м. Миколаїв, kierownik Квітка Ірина Сергіївна, akompaniator Жевнєр Євген

НАРОДНИЙ ТАНЕЦЬ /CHOREOGRAFIA LUDOWA

Dyplom 1 miejsce

1. Народний театр танцю "Посмішка", ЦТДЮ, м. Тернопіль, Grupa wiekowa średnia, kierownik Шевіла Лариса

2. Зразкова дитяча хореографічна студія "Каприз", Будинок науки і техніки Полтавської дирекції залізничних перевезень, м. Полтава, Grupa wiekowa średnia,kierownik artystyczny  Гнєдова Ольга, choreograf Ковтун Богдана

3. Аматорський хореографічний колектив "Шалунішки", Школа-інтернат для слабозорих дітей №4, м. Київ, Grupa wiekowa średnia, nauczyciel choreografii Ігнатченко Юлія

4. Хореографічний ансамбль "Вишиванка", Центр дитячої та юнацької творчості, м.Броди, Grupa wiekowa starszy, kierownicyБолехівська Марія,  Дутка Олена

5. Zespół Pieśni i Tańca "Przemyśl", Przemyśl, Grupa wiekowa dorośli, kierownik Lucyna Rudawska

6. Зразковий хореографічний колектив "Сюїта", ДШМ №5, м.Одеса, Grupa wiekowa mieszana, kierownik artystyczny, nauczyciel, choreograf Агафонова Русана 

7. Зразковий танцювальний колектив "Візерунок", Палац культури "Тернівський", м.Кривий Ріг, Grupa wiekowa mieszana, kierownicyКлименко Тетяна, Сергієнко Антоніна 

Dyplom 3 miejsce

1. Народний аматорський ансамбль танцю "Ровесник", Будинок культури, м.Умань, Grupa wiekowa starszy, kierownik artystyczny Бакланова Ірина

2. Хореографічний колектив "Перлина", с. Рожни Київська обл., Grupa wiekowa dorośli, kierownik Філіпова Людмила

3. Зразковий художній колектив ансамбль народного танцю "Сяйво України",  МСШ "Академія дитячої творчості", м. Миколаїв, Grupa wiekowa mieszana, kierownicyКіщенко Альона, Багрянцева Ірина

4. Танцювальний колектив "Колорит", Районний центр позашкільної роботи, м.Путивль, Grupa wiekowa mieszana, kierownik Витовтова Олена 

Dyplom 4 miejsce

1. Ансамбль народного танцю "Промені Хорса", БДЮТ "Дивоцвіт", м. Київ, Grupa wiekowa mieszana, kierownik artystyczny Якубовський Василь, akompaniator Сердюк Олена

2. Хореографічний колектив "Юні-Флеш", Дитяча школа мистецтв, м. Конотоп, Grupa wiekowa mieszana, nauczyciel choreografiiРайденко Олена

ЕСТРАДНИЙ ТАНЕЦЬ /ЕSTRADOWA CHOREOGRAFIA

Dyplom 2 miejsce

1. Taneczna Akademia Przedszkolaka "A-Z", Szkoła Tańca "A-Z"Przemyśl, Grupa wiekowa małe dzieci, kierownik Aleksandra  Sołga

Dyplom 4 miejsce

1. Dziecięcy Zespół Taneczny "A-Z", Szkoła Tańca "A-Z"Przemyśl, Grupa wiekowa młodszy, kierownik Aleksandra  Sołga

СУЧАСНИЙ ТАНЕЦЬ / NOWOCZESNA CHOREOGRAFIA

Dyplom 1 miejsce

1. Zespół Taneczny "CYTRUSY", Powiatowe Ognisko Baletowe, Jarosław, Grupa wiekowa starszy, kierownik Izabela Krygowska

2. Zespół Taneczny Form Nowoczesnych "Impet", Młodzieżowy Dom Kultury, Rzeszów, 

Grupa wiekowa starszy, kierownik Bernadetta Wojtuń- Sikora

3. Dziecięco-Młodzieżowy Zespół Taneczny KLEKS I, Regionalne Centrum Kultur Pogranicza, Krosno, Grupa wiekowa starszy, instruktor zespołu Aleksandra Fejdasz

Dyplom 2 miejsce

1.DuetNatalia Raus i Patrycja Rożek, Zespół Taneczny Form Nowoczesnych "Impet", Rzeszów, Grupa wiekowa starszy, kierownik Bernadetta Wojtuń- Sikora

Dyplom 3 miejsce

1. Школа танцю "Стихія", м. Київ, nowoczesna choreografia, Grupa wiekowa małe dzieci, kierownik Бондаренко Катерина

2. Студія сучасного танцю "Strong", ЗОШ I-III ступенів №10, м. Вінниця, Grupa wiekowa średnia, kierownik artystyczny Сассе Соломія 

3. Зразковий ансамбль сучасного танцю "Фреш", Дитяча школа мистецтв, м.Хмельницький, "Спогади моєї душі", "Дерево життя" , Grupa wiekowa średnia, kierownik  Шенькарук Юлія

4.Народний аматорський ансамбль танцю "Ровесник", Будинок культури, м.Умань, Grupa wiekowa starszy, kierownik artystyczny Бакланова Ірина

5. Zespół Taneczny Foxal gr. starsza, Centrum Kulturalne w Przemyślu, Grupa wiekowa starszy, choreografKinga Rabka

6. Хореографічний колектив "Перлина", с. Рожни Київська обл., Grupa wiekowa dorośli, kierownik Філіпова Людмила

7. Зразковий хореографічний колектив "Сюїта", ДШМ №5, м.Одеса, Grupa wiekowa mieszana, kierownik artystyczny, nauczyciel, choreograf Агафонова Русана 

8. Школа танцю "Стихія", м. Київ, Grupa wiekowa mieszana, kierownik Бондаренко Катерина

9. Танцювальний колектив "Колорит", Районний центр позашкільної роботи, м.Путивль, Grupa wiekowa mieszana, kierownik Витовтова Олена 

10. Народний аматорський ансамбль танцю "Ровесник", Будинок культури, м.Умань, Grupa wiekowa mieszana, kierownik artystyczny Бакланова Ірина

Dyplom 4 miejsce

1. Храпак Катерина, Зразковий ансамбль сучасного танцю "Фреш", м.Хмельницький, Grupa wiekowa średnia, kierownikШенькарук Юлія

2. Дитячий танцювальний колектив "FLASH", м. Вишневе, Grupa wiekowa średnia, kierownik Скіба Ірина

3. Зразковий ансамбль сучасного танцю "Фреш", Дитяча школа мистецтв, м.Хмельницький, "Мій сон", "Незвичайний оркестр", Grupa wiekowa średnia, kierownik  Шенькарук Юлія

4. Дитячий танцювальний колектив "FLASH", м. Вишневе, Grupa wiekowa mieszana, kierownik Скіба Ірина

5. Zespół Taneczny Foxal gr. młodsza, Centrum Kulturalne w Przemyślu, Grupa wiekowa mieszana, choreografKinga Rabka

БАЛЬНО-СПОРТИВНА ХОРЕОГРАФІЯ / TANIEC TOWARZYSKI

Dyplom 2 miejsce

1.Formacja Taneczna "A-Z", małe formy, Szkoła Tańca "A-Z"Grupa wiekowa średnia, kierownik Aleksandra  Sołga

Dyplom 3 miejsce

1. Зразковий ансамбль спортивного бального танцю "МРІЯ", Центр позашкільної роботи "МРІЯ", смт. Баришівка Київська обл., Grupa wiekowa małe dzieci, kierownik Пріхнич Лариса 

2. Зразковий ансамбль спортивного бального танцю "МРІЯ", Центр позашкільної роботи "МРІЯ", смт. Баришівка Київська обл., Grupa wiekowa średnia, kierownik Пріхнич Лариса 

3. Зразковий ансамбль спортивного бального танцю "МРІЯ", Центр позашкільної роботи "МРІЯ", смт. Баришівка Київська обл., Grupa wiekowa starszy, kierownik Пріхнич Лариса 

4. Ансамбль спортивного бального танцю "МОН-РУА", Міський будинок культури, м.Березань, Grupa wiekowa starszy, kierownik Пріхнич Лариса 

5. Зразковий ансамбль спортивного бального танцю "МРІЯ", Центр позашкільної роботи "МРІЯ", смт. Баришівка Київська обл., Grupa wiekowa dorośli, kierownik Пріхнич Лариса 

КЛАСИЧНА ХОРЕОГРАФІЯ / KLASYCZNA CHOREOGRAFIA

Dyplom 4 miejsce

1.Iga Karpińska, Studio Baletowe Terpsychora, Przemyśl, Grupa wiekowa starszy, kierownik Galyna Koval

2. Studio Baletowe Terpsychora, Przemyśl, Grupa wiekowa mieszana, kierownik Galyna Koval

ІНШІ ФОРМИ ХОРЕОГРАФІЇ / INNE FORMY CHOREOGRAFICZNE

Dyplom 2 miejsce

1.Azetki I, Szkoła Tańca "A-Z"Przemyśl, Caribbean Show, Grupa wiekowa starszy, kierownik AleksandraSołga

2. AZETKI IV, Szkoła Tańca "A-Z"Przemyśl, Caribbean Show, Grupa wiekowa starszy, kierownik Aleksandra  Sołga

3. Dance Club "A-Z", Szkoła Tańca "A-Z"Przemyśl, Show programy, Grupa wiekowa mieszana, kierownik AleksandraSołga

Dyplom 3 miejsce

1. Azetki II B małe formy, Szkoła Tańca "A-Z"Przemyśl, Caribbean Show, Grupa wiekowa starszy, kierownik Aleksandra  Sołga

2.Azetki III, Szkoła Tańca "A-Z"Przemyśl, Caribbean Show, Grupa wiekowa średnia, kierownik Aleksandra  Sołga

Dyplom 4 miejsce

1. Azetki II  G małe formy, Szkoła Tańca "A-Z"Przemyśl, Caribbean Show, Grupa wiekowa starszy, kierownik AleksandraSołga

2. La Familia Bonito kids ІI, Studio Tańca Joanna Dąbska, Lublin, Caribbean Show, Grupa wiekowa średnia, kierownik Joanna Dąbska

3.Dance Club "A-Z", Szkoła Tańca "A-Z"Przemyśl, Grupa wiekowa starszy, kierownik Aleksandra  Sołga

ЕСТРАДНИЙ ВОКАЛ / POPOWE WOKALE

Dyplom 1 miejsce

1. Тріо "Талісман", МСШ "Академія дитячої творчості", м. Миколаїв, Grupa wiekowa starszy, kierownik Галенко Ольга

2. Вокальна студія естрадної пісні "YOU`LL SEE", ЦДЮТ "Ріднокрай", м. Кривий Ріг, Grupa wiekowa młodszy, kierownik Полякова Юлія

3. Вокальна студія естрадної пісні "YOU`LL SEE", ЦДЮТ "Ріднокрай", м. Кривий Ріг, Grupa wiekowa mieszana, kierownik Полякова Юлія

Dyplom 2 miejsce

1. Зразковий естрадний хор "DAR&B", Міський палац культури, м. Рівне, Grupa wiekowa młodszy, kierownik Шаульська Ірина, chórmistrzКондратюк Вікторія , chórmistrzПасічник Ірина 

2.Зразковий естрадний хор "DAR&B", Міський палац культури, м. Рівне, Grupa wiekowa starszy, kierownik Шаульська Ірина, chórmistrzКондратюк Вікторія, chórmistrzПасічник Ірина 

3. Творчий колектив "Витребеньки", Будинок культури, с. Святопетрівське Київська обл., Grupa wiekowa dorośli, kierownik artystyczny Удовиченко Наталія, nauczyciel wokalny Удовиченко Олена

4. Вокальний ансамбль "БУЗОК", Дитяча музична школа № 24, м. Київ, Grupa wiekowa mieszana, kierownik artystyczny, nauczyciel  Спіжова Ольга, koncertmistrz Дорожинська Олена

Dyplom 3 miejsce

1. Вокальний ансамбль "Талісман", МСШ "Академія дитячої творчості", м. Миколаїв, Grupa wiekowa młodszy, kierownik Галенко Ольга

2. Естрадний колектив "Веселка", с. Рожни Київська обл., Grupa wiekowa średnia, kierownik Коломієць Віра

НАРОДНИЙ ВОКАЛ / LUDOWE WOKALE

Dyplom 1 miejsce

1. Дует Бєлова Катерина та Світюк Ніколь, Зразковий художній колектив фольклорний гурт "Барвінок", м. Миколаїв, Grupa wiekowa średnia, kierownik Квітка Ірина Сергіївна, akompaniator Жевнєр Євген

Dyplom 2 miejsce

1. Дует Каур Тетяна та Олійник Єлизавета, Зразковий художній колектив фольклорний гурт "Барвінок", м. Миколаїв, Grupa wiekowa starszy, kierownik Квітка Ірина Сергіївна, akompaniator Жевнєр Євген

ХОРИ / WOKALE CHÓRY

Dyplom 1 miejsce

1. Зразковий хор молодших класів "Веселка", Музична школа № 2 ім. Ю.С.Мейтуса, м.Кропивницький, Grupa wiekowa młodszy, kierownik Антонова Софія, koncertmistrz Полтавчук Ганна

2. Хор дівчаток "Sole mio", Дитяча школа мистецтв №2 ім. М.Вериківського, м. Київ, Grupa wiekowa młodszy, kierownik Панченко Ірина 

3. Зразковий хоровий колектив "Родина", ДНЗ-ЗОШ І-ІІІ ступенів, с. Сигнаївка, Черкаська обл., Grupa wiekowa mieszana, kierownik artystyczny Підмогильна Ірина

ІНСТРУМЕНТАЛЬНА МУЗИКА. СТРУННІ ТА ЩИПКОВІ ІНСТРУМЕНТИ /INSTRUMENTALNE STRUNOWE & SMYCZKOWE

Dyplom 1 miejsce

1. Олійник Тетяна, Дитяча музична школа, м. Полонне, Grupa wiekowa średnia, nauczyciel skrzypiec Братенко Олена, koncertmistrz Мялькіна Надія

Dyplom 2 miejsce

1.Листюк Дар'я, Музична школа № 2 ім. Ю.С.Мейтуса, м.Кропивницький, Grupa wiekowa młodszy, nauczyciel Куркіна Сніжана, koncertmistrz Лисенко Анна

ІНСТРУМЕНТАЛЬНА МУЗИКА. НАРОДНІ ІНСТРУМЕНТИ / INSTRUMENT LUDOWY

Dyplom 1 miejsce

1. Погрібна Єлизавета, Дитяча музична школа № 13 ім. М.Глінки, м. Київ, Grupa wiekowa młodszy, nauczyciel Погрібна Інна

2. Балицька Кіра, Дитяча музична школа № 13 ім.М.Глінки, Дитяча музична школа № 13 ім. М.Глінки, м. Київ, Grupa wiekowa młodszy, nauczyciel Дмитренко Марина

ІНСТРУМЕНТАЛЬНА МУЗИКА. ДУХОВІ ІНСТРУМЕНТИ / INSTRUMENT DĘTY

Dyplom 1 miejsce

1.Тараненко Марія, Музична школа № 2 ім. Ю.С.Мейтуса, м.Кропивницький, Grupa wiekowa młodszy, nauczyciel Прищепенко Ксенія, oncertmistrz Лисенко Анна

2. Jagoda Szott, Zespół Państwowych szkół muzycznych im.Artura Malawskiego, Przemyśl, Grupa wiekowa średnia, nauczyciel saksofonu Jacek Szott3.

3. Бойко Владислав, Музична школа № 2 ім. Ю.С.Мейтуса, м.Кропивницький, Grupa wiekowa średnia, nauczyciel Лопата Володимир, koncertmistrz Лисенко Анна

Dyplom 2 miejsce

1. Полтавчук Максим, Музична школа № 2 ім. Ю.С.Мейтуса, м.Кропивницький, Grupa wiekowa średnia, nauczyciel Лопата Володимир, koncertmistrz Полтавчук Ганна

ІНСТРУМЕНТАЛЬНА МУЗИКА. ФОРТЕПІАНО / FORTEPIAN INSTRUMENTALNY

Dyplom 1 miejsce

1. Шваюк Олександра, Музична школа № 2 ім. Ю.С.Мейтуса, м.Кропивницький, Grupa wiekowa młodszy, nauczyciel Лисенко Анна

2. Кравченко Єгор, Музична школа № 2 ім. Ю.С.Мейтуса, м.Кропивницький, Grupa wiekowa średnia, nauczyciel Полтавчук Ганна

3. Боднарчук Софія, Музична школа № 2 ім. Ю.С.Мейтуса, м.Кропивницький, Grupa wiekowa średnia, nauczycel Шинкевич Тетяна

4. Duet Pola Chwalisz & Wojciech Gazda, ZPSM im.A-Malawskiego, Przemyśl, Grupa wiekowa średnia, pedagog mgr Jadwiga Bosek, mgr Paveł Walciszewski

5. MateuszMazurek  & Gustaw Siepioła, ZPSM im.A-Malawskiego, Przemyśl, Grupa wiekowa średnia, pedagog mgr Jadwiga Bosek, mgr Paveł Walciszewski

Dyplom 3 miejsce

1. Кравченко Олексій, Музична школа № 2 ім. Ю.С.Мейтуса, м.Кропивницький, Grupa wiekowa młodszy, nauczyciel Полтавчук Ганна

2. Трегубенко Ірина, Музична школа № 2 ім. Ю.С.Мейтуса, м.Кропивницький, Grupa wiekowa średnia, nauczyciel Полтавчук Ганна

ІНСТРУМЕНТАЛЬНА МУЗИКА. АНСАМБЛІ / ZESPÓŁ INSTRUMENTALNY

Dyplom 1 miejsce

1. Зведений ансамбль домристів "Азагоріум", Дитяча музична школа № 13 ім. М.Глінки, м. Київ, Grupa wiekowa młodszy, kierownicyДмитренко Марина, Погрібна Інна

ТЕАТРИ / SZTUKA TEATRALNA

Dyplom 1 miejsce

1. Дитячий зразковий театр "ДЖЕРЕЛЬЦЕ", Міський будинок культури, м. Мерефа, Grupa wiekowa mieszana, reżyser Іванова Валентина